Rüya yorumu

2019 için Terazi burç ne hazırlanıyor

Pin
Send
Share
Send
Send


Yeni yıla girmek için çok güzel, içinde ne bekleyebileceğinizi biliyorsunuz. Terazi için 2019 için bir burç hazırladım, böylece işlerinizi net bir şekilde planlayabilir, uygun ve olumsuz dönemlere dikkat edebilir ve ayrıca hangi yaşam alanlarına daha fazla zaman verilmesi gerektiğini anlayabilirsiniz.

Genel tahmin

2018'de Terazi rahatlama ve akışla devam edebilme, arzularını kolayca yerine getirme ve hedeflere ulaşma yetisine sahipse, 2019'da böyle bir kader hediyesi beklenmemelidir. Domuz Yılı, önümüzdeki 12 ay içinde en dengeli not için bazı zorluklar vaat ediyor.

Dikkat etmeye değer genel eğilimler:

 1. Sıkı çalışmayı ve fırsatlar sınırında çalışmayı "dahil etme" zamanı. Ne kadar çok denersen, hedeflerine o kadar çabuk ulaşırsın. Henüz pratik olmuyor gibi görünseler bile, bir çaba gösterin ve her şey yoluna girecek.
 2. Ancak, verimli olmanın gerekli olduğu süre hemen başlamayacak, ancak 5 Şubat'ta başlayacak. Bu nedenle, Ocak ayında, hala rahatlamayı göze alabilirsiniz. Ancak geri kalanı ile gecikme, aksi takdirde geçiş oldukça zor olacaktır.
 3. Sadece mesleki faaliyetlere değil ev işlerine de yeterli zaman ayırmak önemlidir. 2019. yıl, tamirat yapmak için en uygun zamandır ve nihayet konutunuzu düzene sokar.
 4. Yıldızlar ayrıca Terazi'ye birçok yeni mutlu toplantı ve tanıdık vaat ediyor. Bu nedenle, yeni firmalarda bulunmaya, yeni arkadaşlar ya da ruh eşlerini aramaya, faydalı temaslar kurmaya daha çok değer. Dostça toplantılara yapılan davetleri reddetmeyin - her yeni kişi hayatınızı ciddi şekilde etkileyecek ve daha iyi bir şekilde değiştirecek kişi olabilir.
 5. Ve bahar, yaratıcı kendini gerçekleştirme için en uygun zamandır. Potansiyelinizi ortaya koymanın ve en sevdiğiniz işletmede kendinizi farketmenin, bir hedef aramanın zamanı geldi. Bu, sevilmeyen ve sıkıcı işleri hayallerinizin nedeni ile değiştirmenize yardımcı olabilir.
 6. Nisan, romantizm ve aşk için en uygun zamandır. Lone Scales bu dönemde ruh eşini karşılama ve onunla gerçekten mutlu ve uyumlu bir ilişki kurma şansına sahip. Fanların sayısı sipariş sırasına göre artacak, sadece seçim yapacak.
 7. Eylül ayına kadar,% 100 hayattan zevk almanıza ve size gelecek olan tüm fırsatları değerlendirmenize izin verebilirsiniz. Bu, finansal, kariyer ve yaratıcı büyüme için elverişli bir zamandır, gerçek bir bolluk akışında yaşayacaksınız.
 8. Ancak sonbaharda finansal sorunlar olabilir. Tamamen çözülebilirler, ancak önceden hazırlanmaları daha iyidir - tüm gelir kaynakları aniden ortadan kalkarsa parasız oturmamanız için bir güvenlik yastığı oluşturmak için.
 9. Yılın tamamlanması özellikle zor olacak. Bu dönemdeki yıldızlar sizleri parlak ve güçlü bir son buluş için bekliyor olacak. Tüm gücü ve hareketi toplamaya çalışın - gelecekte iyi sonuçlar getirecektir.

Genel olarak, Terazi için genel tahmin oldukça olumludur. Asıl mesele hareketsiz oturmak ve daha çok denemek değil, o zaman hayat parlak renklerle zevk alacak.

Aşk tahmini

2019 yılında, eski veya yeni ilişkilerde istikrar, Terazi beklemek zorunda değildir. Aşk cephesinde olacak her şey bir roller coaster'a benziyor. O keskin yükselişler ve sevinç coşkusu, sonra beklenmedik düşmeler ve sevilen biriyle kavgalar.

Önemli noktalar:

 1. Terazi'nin değişken doğası, başkalarıyla flört etmelerini sağlar, böyle bir davranışın bir ortağı rahatsız edebileceğini unutur. İlişkiler hakkındaki görüşlerini bir kez daha gözden geçirin ve her şekilde seçime sadakat gösterin, yoksa kıskançlık temelinde skandallardan kaçınılamaz.
 2. Uzun süredir evliyseniz, gelecek yıl bir hamilelik ve bebek planlamayı düşünmenin zamanı geldi. Bu, özellikle henüz yavru edinmemiş çiftler için geçerlidir.
 3. Eğer henüz bir ruh eşiyle tanışmadıysanız, acımasızca sona erme korkusu olmadan romanları cesurca bükün, yeni ilişkilere açın. 2019’da, eski ilişki senaryolarını değiştirip onları tamamen yeni bir şekilde inşa etmeye başlayıp eski tırmıklara saldırıp aynı hataları tekrar etmeyi başarabildiniz.

Genel olarak, mevcut ilişkiyi geliştirme veya sizin için en uygun partnerle çok kaliteli, uyumlu ve mutlu yeni ilişkiler kurma şansınız var. Ve kendiniz üzerinde çalışmayı unutmayın - yıl bir psikoterapi kursu veya pozitif düşünce eğitimi için kullanılır.

Para burç

Uzun zamandır zengin olmayı hayal ettiyseniz, ama nasıl olacağını bilmiyorsanız, oldukça büyük bir finansal sıçrama yapabileceğiniz bir zaman gelir. Yıldızlar, parasal büyüme için farketmeniz ve kullanmanız için zamanınızın olması gereken birçok fırsat vaat ediyor.

Burcun önemli noktaları:

 1. Zengin olmak için her türlü şansınız olmasına rağmen, bunu yapmak kolay ve zahmetsiz olmaz. Herhangi bir fırsatı kaçırmamak için bir dakikayı değil, çok çalışmayı denemek ve çalışmalara en üst düzeyde katılmak zorunda kalacaksınız.
 2. Yalnızca eski işinizde sıkı çalışmayı değil, kendinize yeni gelir kaynakları yaratmayı da deneyin. Başka nereden para alabileceğinizi düşünün. Birkaç fikir yazın ve bunları yavaş yavaş uygulayın.
 3. Sadece daha fazla para kazanmayı öğrenmek değil, aynı zamanda bunları doğru şekilde elden çıkarmak çok önemlidir. Bu nedenle, her türlü finansal okuryazarlık kursu, parayla ilgili kitap, olumsuz ve sınırlayıcı parasal inançlarla çalışma gösterilmektedir.
 4. Eğer şimdi çalışıyorsanız, o zaman girişimciliğe girmenin ve kendi işinizi yaratmanın zamanı geldi. Bu durumda, sınırsız bir fırsat alanı keşfedeceksiniz.

Özetle:

Pin
Send
Share
Send
Send