Rüya yorumu

Taocu kadın uygulamaları

Pin
Send
Share
Send
Send


"Tanrıya şükür ben bir kadınım!" - Bu ifadeye tamamen katılıyor musunuz? Ama sonuçta, kadınlık, yeteneklerini kaybetmemek için sürekli çalışması gereken bir sanattır. Bunu yapmak için, bugün çok sayıda farklı teknik ve uygulama var. Taocu kadınların uygulamaları, bu makalede tüm sırlarını size açıklamak istediğim ayrı bir kategoride öne çıkıyor.

Kadın Taocu uygulamalar nelerdir?

Uygulama, sevilmeye örnek bir görünüme sahip olmanın her zaman gerekli olmadığını göstermektedir. Ayrıca, güzel bir kadın her zaman mutlu bir kadındır, burada içsel güzellik ve dolgunluk hakkında daha fazla konuşuyoruz. İç, derin güzellik herhangi bir desen ve sınırlamadan yoksundur, çekicilik, kişisel çekicilik, plastik, zarafet ve kişiliğin bir kombinasyonu olarak işlev görür.

Daoslar dışın her zaman ve her durumda içinin bir yansıması olduğunu varsaymaktadır. Her kadının, kendi iç radyasyonuna ve psiko-duygusal durumuna karşılık gelen yaşamdan aldığı inancındadırlar.

Evrenimiz aldatılması mümkün olmayan çok karmaşık bir şey, çünkü mantıksal dünya bunun için kabul edilemez, ancak bilinçdışı küreden gelen maddi gerçekliğe yansıtan büyük bir aynanın rolünü üstleniyor.

Aynı zamanda, bu his dış kaliteye bağlı değil, bağımsızdır. Görünüşünden, fiziksel bedenin durumundan veya finansal durumundan, bir kadının hayatındaki bir erkeğin varlığı veya yokluğundan veya diğer dış etkenlerden etkilenmez.

Yaşamınızda beklenmedik bir olayın gerçekleşmesini beklemek veya sizi mutlu eden belli bir insanın ortaya çıkmasını beklemek tamamen anlamsız. Ve kadınlar genellikle tam olarak doğru düşünmemekle karakterize edilir - örneğin kilo verdiğimde veya birileri bana aşık olduğunda, her şey yoluna girecek. Bu tür düşüncelerle kendimizi daha da tuzağa düşürüyoruz ...

Aslında, tüm kadınların gerçek enerji amacı, pozitif enerjisinin, sevginin, yaşama arzusunun ve yaşamın zevkinin dünyasına verilen mutluluk ve radyasyonun berbat halidir. Tabii ki, bu da büyük çaba gerektirir! Ancak, kesinlikle bu, dişil gücün, dış etkilerden bağımsız olarak, mutluluk ve içsel uyum hissini korumada yattığıdır.

Şaşırmış olabilirsiniz, ama gerçek şu ki, bir erkek kadının kendisiyle değil, onun yanındayken kendisini bulduğu devlete âşık olur.

Kadın Taocu pratiklerin asıl amacı, bu devletin geri dönüşü, onu istikrarlı kılma ve mevcut gerçeklikle onunla yaşamayı öğrenmesi, her koşulda yayılmasıdır. Ne de olsa asıl mesele, kadının başlangıçta kendisiyle rahat hissetmesi.

Bu büyülü durum nedir? Peki sen nasıl olabilirsin?

 • Her şeyden önce, vücudun hassasiyetini, bütünlüğünün bilincini döndürmek önemlidir. Sadece kendini sev, ama bir şey için değil, sen olduğun ve eşsiz olduğun için!
 • İkinci önemli nokta, olumsuz durumlarının belirlenmesi ve olumlu durumlara dönüşümüdür.
 • Üçüncü husus, mutluluk enerjisinin büyütülmesi ve yayılmasıdır.

Bu üç temel noktada Taocu uygulamaların özü yatıyor. Aynı zamanda, aklınızdaki “çöp” ile başa çıkana kadar derhal cinsel pratik yapmak kesinlikle anlamsızdır. Ve bundan daha fazlası, tehlikeli bile olabilir, çünkü bir enerji dalgalanması pahasına “yabani otlar” yeni bir güçle filizlenecektir.

Mutluluk hissini artıran ve cinsel bir Taocu pratik olan bir uygulamadır. Ve burada basit vajinal kasları doldurmaktan bahsetmiyoruz.

Taocu cinsel pratiklerin derin anlamı, bilinç düzeyindeki cinsel enerjilerini kontrol etme yeteneğidir. İkincisi, bir tür katalizördür: göründüğü her yerde, orada hemen hemen her şey artmaya başlar ve on kat. Cinsel enerji akışı sevgilinize, bebeklerinize, işinize, yaratıcılığınıza, sağlığınıza, isteklerinizi yerine getirmenize vb.

Cinsel enerji sevgi duygusuyla birleştiğinde, orgazmik enerji oluşur, bu da iyileşme, restorasyon, gençleşme ve gerçeklik algısındaki değişikliklerin güçlü bir kaynağı olarak hizmet eder. Bu durumda olmak, insanlar yeni şeyler keşfetmeye ve yaratmaya muktedirdir.

Taocu kadın egzersizlerine kimler ihtiyaç duyar?

Böyle egzersizlere kim ihtiyaç duyar?

 • Bir erkeğin omzuna dokunmaya alışkın olan güçlü bayanlar, erkeklerle eşit para kazanıyor, erkekler gibi kararlar alıyor, kendilerine hiçbir zayıflığa izin vermiyor.

Kendilerine ve etraflarındaki dünyaya kendilerini finansal olarak destekleyebildiklerini ve kariyer yapabildiklerini kanıtlayabildiler. Aynı zamanda, yukarıdakilerin hepsinin onları mutlu etmediğini ve kendi kadınlıklarını bulmaya çalıştıklarının farkındalar.

 • Değişikliklerin artık onlar için hayati önem taşıyan, neden gerçekten yaşadıklarını anlamaya çalışan kadınlar. Özellikle, yaşamdan, kendilerinden, çevreden, içten memnuniyetsizlik hissi çekerlerse - ve sonuç olarak, kişisel bir başarısızlık hissederler.
 • Kendilerini tamamen eve adayan bayanlar, kendilerini tam olarak anlayamayan komşularına çıkarlarını feda ettiler.
 • Sebep nedenleriyle, kendilerini unutmuş, ancak gerçekten mutlu olmak isteyenler.
 • İş ve aile arasında düzenli olarak parçalanan kadın temsilcileri bir yerlerde sürekli aceleleri var, ancak yeterli zamanları yok.
 • Bekar kızlar ve karşı cinse yakışır bir üyeyle samimi bir ilişki kurmayı hayal eden kadınlar. Zaten azar azar düşünmeye başlıyorlar, yalnızlıklarının sebebi kendi içlerinde yatıyor.
 • Sağlık patolojilerinden muzdarip Bayanlar - çeşitli kronik hastalıklar ve bunlardan kurtulmak isteyenlerin yanı sıra dahili olarak değiştirmek isterler.
 • Çok sayıda eğitime, seminere ve onları terk eden uzmanlık sınıflarına katılmak için vakti olmuş kadınlar. Edinilen bilgi ve becerileri kullanmayı öğrenmek ister.

Usta Jin-yuen ne önerir?

Taocu felsefenin asıl amacı sadece cinsel doygunluk durumuna ulaşmak değil, cinsel sağlığımızı ve uzun ömürlüğümüzü mümkün olduğunca korumaktır. Bu nedenle, Taocu kadınların uygulamalarını yapan kadınlar, cinsel olarak uzun süre daha çekici olmaya devam ediyor.

250 yıldan fazla süredir yaşayan ünlü adaçayı takipçisi olmak isteyen herkese önerilerde bulundu. Bazılarına bir bakalım:

 1. Aceleye gerek yok, gergin ol, etrafta olup biten her şeyi sakince algılamaya ihtiyacın var. Kalbinizi ölçülen şekilde atmaya devam edin. Adaçayı, bir kaplumbağa gibi hareketsiz oturmanızı, hızlı bir şekilde kuş gibi hareket etmenizi ve bir köpek kadar hassas bir şekilde uyumanızı tavsiye etti.
 2. Hayatında fırtınalı duygusal deneyimler olmayabilir. Bu özellikle yaşta önemlidir - duygularımız nedeniyle enerjimizi boşa harcıyoruz.
 3. Sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmek önemlidir.
 4. Ayrıca günlük egzersiz qigong gösterildi. En öne çıkanları arasında "Geyik", "Vinç" ve "Kaplumbağa" duruşu olabilir. Taocu bilgeler bu hayvanları dünyadaki en uzun yaşayanlara bağladı. Ve yine de Dao ustaları geyik davranışını gözlemlediler ve “eğitim” yaptıklarını, yani kuyruk sallarken anüslerini güçlendirdiklerini buldular.

Taocu pratik çalışmaları

Şimdi, kadınlar için temel Taocu egzersizlere aşina olmanızı öneriyorum.

İlk egzersiz: göğüs ve yumurtalıkların masajının yapılması

İlk alıştırma ile cinsel enerjinizi kontrol etmeyi öğreneceksiniz. Uygulama başlangıcında, göğüs ve yumurtalıklara hafif bir masaj yapılır. Bu işlem sırasında, uyarılma oluşumunu ve bunun vücutta nasıl hareket ettiğini ve nereye gittiğini gözlemlersiniz.

Bundan sonra, düşünce gücünün de yardımıyla, bu enerjiyi omurganın içinden yukarıya doğru yönlendirmeniz gerekir. Tam olarak neden? Bu, doğal cinsel enerjinin serbest bırakılmasıyla birlikte azalması gerçeğinden kaynaklanmaktadır, ancak daha sonra geri dönüşü olmayan bir şekilde kaybolmaktadır. Ve bu kuvveti yukarı doğru ve daha ince maddelere dönüştürmek, iç organlarımızın iyileşmesi, gençleşmesi ve beyin aktivitesinin iyileştirilmesi mümkün hale gelir.

Ama acele etmeyin - yeni olan her şeyi öğrenmek her zaman aşamada olur. Buradaki her şey çocukça bir oyuna çok benziyor - yanlış bir hamle yaptılar ve sizi oyunun başlangıcına attılar veya daha da kötüsü - birkaç hamleyi kaçırdınız.

İkinci Egzersiz: Orgazm Enerjisinin Kontrol Edilmesi

İlk alıştırmada ustalaştıktan sonra, bir sonrakine başlayabilirsiniz - orgazmik enerjinizi kontrol etmeyi öğrenin. Bu durumda, uyarma neredeyse zirveye ulaştığında omurga kolonundan yukarı doğru yönlendirilir. Bu uygulama ile sadece en yüksek orgazm derecesine ulaşmayacak, aynı zamanda zaman içinde büyük ölçüde uzatacaksınız.

Üçüncü egzersiz: vajinal kasların antremanı

Egzersizin üçüncü yönü vajinal kasları eğitmektir. Eşiniz de hissedebilmesi için bu bölgedeki kasları tüm uzunlukları boyunca hissetmeyi ve kontrol etmeyi öğrenmelisiniz. Bu alıştırmaya yardımcı olmak için, sadece 3 ayda herhangi bir kadının iyi bir sonuç almasına yardımcı olacak özel bir cihaz kullanılıyor.

Neden samimi kaslarınızı kontrol edebilmek için ihtiyacınız var? Çift orgazmını kontrol etmek, uzatmak ve güçlendirmek önemlidir. Ek olarak, kadın belirli bir kas grubunun dönüşümlü olarak sıkılması ve çözülmesi, ayrıca boşalma anının uyarılma ve mesafesinin kontrolü ile eşinin ek uyarılma şansına sahip olacaktır.

İstikrarlı bir sonuç almak istiyorsanız, o zaman günlük ve zorlu bir eğitime ihtiyacınız olacak. Elbette, hemen bir sonuç beklememelisiniz, ancak egzersizleri sistematik olarak yaptıktan sonra, etkinin ortaya çıkacağı kesindir.

Taocu kadınların uygulamaları ve onların işten çıkarılmasıyla ilgili mitler

Varlığı sırasında, Taocu kadınların uygulamaları büyük miktarda çeşitli mit ve sanrılar edindi. Bunlardan en popüler olanlarını daha da dağıtmanı öneririm.

Efsane biri

İçindeki yeşim yumurtasını sıkabilmelisin. Bu, samimi kas kuvveti ve cinsiyet ekleyecektir - daha fazla his.

Bu yaklaşım aslında bazı okullar tarafından uygulanmaktadır, ancak gerçek uygulayıcılar perine, karın ve bel kaslarının kaslarında yeni, daha derin bir gevşeme düzeyi bulmaya çalışmaktadır.

Bu neden gerekli? Bu bölge artan kas gerginliği alanıdır. Örneğin, herhangi bir akut duygusal reaksiyona tepki olarak geriler. Zamanla, bu alandaki gerginlik o kadar alışkandır ki, onu hissetmeyi neredeyse bırakıyoruz - bu da her zaman kas gevşemesini sağlayamayacağımız anlamına geliyor. Genel streslere ek olarak, durgun kan dolaşımının oluşumu meydana gelir ve bunun nedeni, ana kadın jinekolojik patolojilerin gelişmesidir.

Rahatlamanın uygulamanın en önemli hedefi olduğu ortaya çıktı. Sadece kas tonusunu normalleştirerek (gerginliği ve rahatlamayı uyumlu hale getirerek) samimi kaslarınızı kontrol etmeyi öğrenebilirsiniz. Ayrıca, normal kan dolaşımı geri yüklenir ve her nefeste hisler daha parlak hale gelir.

Ve işte yumurta? - sorabilirsin. Taocu egzersizleri uygularken, kadınlar özel nefes tutmayı öğrenir - diyaframı yükseltirler. Ve alıştırmanın ilk aşamalarında, bir yumurta doğru yaptığınız şeyin bir göstergesidir. Böylece, perine kaslarının düzgün ve derin bir şekilde gevşetilmesiyle, karın ve alt sırt, yumurta, yerçekimi kuvvetinin aksine, yukarı doğru hareket eder.

Bir yumurta ile çalışmak, samimi hislerinizle gerçek bir mucize yaratabilir: samimi organlara taze kan çıkışını ve beslenmesini normalleştirir ve bu bölgedeki kan dolaşımının normalleşmesiyle, alışılmadık derecede canlı duyular elde edersiniz.

İkinci efsane

Taocu egzersizlere sadece sapık kadınlar için ihtiyaç duyulur.

Böyle bir inanç kesinlikle yanlıştır. Aslında, Taocu uygulamalar, tamamen seksten zevk almak isteyen tüm kadınlara yöneliktir. Ve bugün samimiyet sizin için bir öncelik değilse, o zaman iyileştirici bir araç olacaktır (en azından kan dolaşımındaki durgunluğu ortadan kaldırdığı için).

Belki jinekoloğunuzdan yaşa bağlı değişiklikler, kronik patoloji, cerrahi müdahalenin sonuçları ve benzerleriyle ilgili kelimeleri duymuşsunuzdur. Üzücü ama gerçek - modern tıp tüm bu sorunların üstesinden gelmeye yardımcı olamaz. Bu nedenle birçok insan kendileri için çok popüler değil, daha etkili bir alternatif seçiyor.

Taocu uygulamaların bir diğer belirgin avantajı, başlangıçlarının her yaş için ve hatta menopoz döneminde kadınlar için kabul edilebilir olmasıdır. Ve sadece ikinci durumda, egzersizler sağlığın iyileştirilmesine ve yaşa bağlı değişikliklerin mükemmel bir şekilde önlenmesinde yardımcı olacaktır.

Üçüncü efsane

Taocu uygulamalar, karmaşık "püf noktaları" gerçekleştirmeyi içerir.

Doğru bayan Taocu egzersizler gerçek kadın anatomisine uyarlanır ve bu nedenle oldukça basit ve anlaşılır hareketlerle gerçekleştirilir. Taocu bir uygulayıcı seçerken, tüm egzersizleri mümkün olduğunca açık ve net bir şekilde açıklayabilen danışmanlara tercih vermek önemlidir.

Uygulamayı derhal anlamazsanız, daha sonra her şeyi anlayacağınızı bile düşünmeyin - böyle bir inanış temelde yanlıştır. İnfazın ilk günlerinden neler olduğunu anlamalısınız. Elbette, bu derhal yüksek bir sonuç göstermeniz gerektiği anlamına gelmez, ama en azından ne yaptığınızı bilmeniz gerekir.

Konunun sonunda:

Sonunda, aşağıdaki sonuçları özetleyebilirsiniz:

 • Taocular, dışın daima bir kişinin içsel durumunu kesinlikle yansıttığına inanırlar.
 • Bir kadının asıl amacı, mutluluk durumunda olmak ve bu durumu dış dünyaya iletmektir. Kadın Taocu pratiklerin asıl amacı belirtilen durumu geri getirmektir.
 • Kadın Taocu pratiklerin yanı sıra gerçek sanat olarak sahte olmaya çalışan sahte antrenörler hakkında birçok efsane var. Duran bir usta bulmak kolay bir iş değildir.

Sonunda, heyecan verici tematik video materyallerini izlemenizi tavsiye ederim:

Marissa

Videoyu izle: En İyi 10 Seks Pozisyonu! (Ocak 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send