Rüya yorumu

2019 için Oğlak burcu

Pin
Send
Share
Send
Send


Oğlak, sorumluluğu, ciddiyeti ve azmi kişileştirir, bu nedenle temsilcileri, hayal ettikleri her şeyi kolayca gerçekleştirir. Ancak, ne yazık ki, her zaman bulmak mümkün olmayan bu işaretin temsilcileri için motivasyonun önemli olduğu belirtilmelidir.

Uzun zamandır işimi ve hatta mesleğimi değiştirmeyi düşünüyordum, ama hala bu fikri erteliyorum. Bunu yapıp yapmama konusunda şüpheler var. 2019 yılı için Oğlak burcunu okumaya karar verdim - ve beni neşelendirdi. Domuz (Yaban Domuzu) yılında “motor” ve bu zodyak işaretinin motive edicisi Mars olacak, ancak eylemi uzun sürmeyecek. Bu süreçte tüm eylemlerin olumlu bir sonucu olacak ve bu makalede ne zaman başladığını size anlatacağım.

Genel astrolojik tahmin

Çalışkan ve maksatlı Oğlaklar orada durmak için kullanılmaz, sürekli yeni zirveler kazanmak için çabalıyorlar. 2019 yılında, yeni beceriler, paha biçilmez deneyim ve finansal istikrar kazanmak için profesyonel alanda önemli ilerleme kaydetme şansına sahip olacaklar. Sarı Domuz, Oğlakların kararlılığı ve coşkusundan memnun olacak, bu yüzden onlara yardım etmekten ve destek vermekten mutlu olacaklar.

Mükemmel bir kariyer inşa etmenin yanı sıra, bu burç işaretlerinin temsilcileri aktif olarak kişisel yaşamı düzenlemekle meşgul olacak. Kısa süreli romanlardan memnun kalmayacaklar, ama ruhlarını dikkatlice arayacaklar. Sonbaharın başında, ciddi bir ilişkiye dönüşebilecek kaderî bir tanıma gerçekleşecek. Fakat Oğlak burcunun sürekli istihdamı sevdiklerinizle olan iletişimi engelleyecektir ve zamanlamasını tekrar gözden geçirmezse, mutluluğunu sonsuza dek kaybetme riskiyle karşı karşıya kalır.

Domuz Yılı (Cabana), birçok olumlu duygu ve unutulmaz olaylar verecektir. Oğlaklar nihayet uzun süredir planlarını ve hayallerini gerçekleştirebilecekler: diğer ülkeleri ziyaret et, okyanus kıyısında rahatla, ekstrem sporlar yap, bir daire ve araba al. "Dalganın tepesi" üzerinde kalmaya devam etmek için, sağlam bir zihnin sürdürülmesi önemlidir ve bu kadar büyük başarı ve muazzam fırsatlardan başınızı kaybetmeyin.

2019 için sağlık burç

Sarı Domuz yılında, Oğlak çok sıkı bir programa sahip olacak ve tüm işlerle ve görevlerle başa çıkmak için zamana sahip olmak için, sağlıklı ve formda kalması gerekir. Her şeyden önce, diyeti izlemeniz gerekir, çünkü dengeli bir diyet sayesinde vücut, verimin artacağı ve enerjinin ekleneceği için gerekli besinleri alır. Ayrıca, bağışıklık sistemini güçlendirmeyi de unutmayın, bu nedenle multivitamin kompleksleri almanız ve taze meyve ve sebzeler yemeniz önerilir.

Bütün basmakalıplara rağmen, Pig (Boar) aktif bir yaşam tarzını seviyor ve olumlu bir şekilde onun bakış açısını paylaşanlarla ilgili. 2019'da, Oğlak sokakta yürümek ve spor yapmak için mümkün olduğunca sık tavsiye edilir. Bu özellikle, çalışmaları uzun süre oturma pozisyonunda kalan tabela temsilcileri için geçerlidir. Düzenli ısınma olmadan, omurga ve bacaklarda problemler ortaya çıkabilir.

İlkbaharda, Oğlak kötü alışkanlıklar ile aktif bir mücadeleye başlayacaktır. İlk kez kolay olmayacak, ancak zararlı tutkulardan kaçınmanın etkili yollarını bulacak. Maalesef, herkes sigara ve alkole karşı bağımsız bir mücadele kazanamayacak, birinin uzmanlardan yardım alması gerekecek. Ayrıca, Oğlaklar sağlıklarının durumunu öğrenmek için planlı bir tıbbi muayeneden geçmek için zarar vermezler. Ayrıca, bu konuyla ilkbaharın başlarında başa çıkmakta fayda var. Zaten Mayıs ayının sonunda, uzun yolculuklar ve uzun mesafeli uçuşlarla doyurulmuş zor bir dönem başlayacak.

2019 için iş tahmini

Oğlaklar güzel ve müreffeh bir yaşam için gayret gösterirler, bu nedenle kendi kariyerlerini geliştirmek için her türlü çabayı gösterirler. Ancak çoğu mevcut işyerinde potansiyel müşterileri görmüyor, bu nedenle sürekli yeni fırsatlar ve potansiyel müşterileri arıyorlar. Durum 2019 baharında çarpıcı bir şekilde değişecek - cazip bir işbirliği teklifi olacak ve tamamen beklenmedik bir kaynaktan.

Oğlak yeni işinde kendini iyi bir şekilde hesaba katarsa, tüm becerilerini ve yeteneklerini göstermişse, çok yakında bir yönetim pozisyonu kazanacaktır. Yeteneklerinizden şüphe duymamak ve zorluklara kapılmamak önemlidir. Ayrıca, Sarı Domuz, işletmenin gelişimi ve çalışma sürecinin gelişimi ile ilgili kendi fikirlerinizi gösterip paylaşmanızı tavsiye eder. Yetkililer bunu takdir edecek ve yalnızca sağlam bir primi değil aynı zamanda bir promosyonu teşvik edeceklerdir.

Yaz ortasında, Oğlak sadece finansal durumunu güçlendirmekle kalmayacak, aynı zamanda gayrimenkul veya taşıt satın alınması için harcanması gereken büyük miktarda para biriktirecektir. Yaz sonunda, 2019 hostesi, yoğun çalışma programına ara vermeleri ve emeklerinin meyvelerinin tadını çıkarmaları için Oğlak'a tatile gitmelerini tavsiye eder. Sıkılmaktan kaçınmak için birkaç arkadaşınızı veya aile üyenizi yanınıza almalısınız.

2019 için aşk tahmini

Burç temsilcileri Oğlak burcu hiçbir zaman karşı cinsten ilgiden mahrum olmadı ve sıklıkla ortakları değiştirdi. Ancak 2019'da kısa vadeli entrikalara püskürtülmeyi bırakmanın zamanı geldiği fikriyle ziyarete gelecekler - zaman sakinleşip ciddi bir ilişki kurmanın zamanı geldi. Sadece işte ya da bir arkadaş çevresinde bir ruh eşi aramanıza gerek yok. Kadere ve şansa güvenmek daha iyidir, özellikle de yılın hanımı planladığından beri.

Kader toplantısı bir sonraki seyahatte ve en beklenmedik anda gerçekleşecek. Oğlak, zar zor tanıdık bir insanda hafızasız olarak aşık olduğu için duyularına gelmek için zamana sahip değildir, ancak yine de, konuşmayı romantik bir yöne yönlendirmeye karar vermeden önce dikkatli olmaya ve onu ilk önce tanımaya çalışacaktır.

Zodyak işareti bu zaten bir ilişki içinde olan temsilcileri, onları yeni bir seviyeye aktarmaya karar verecektir. Bazı çiftlerin tahvillerini yıl sonuna kadar meşrulaştırması, bazılarının ise çocuk almak için zamanları olması mümkündür. Sarı Toprak Domuzu, tüm korku ve şüpheleri atmanızı ve mutluluğunuzu karşılamak için tam olarak duyulara teslim olmak için adım atmanızı tavsiye eder.

2019 için aile falı

2019'da evlenen Oğlaklar, idil, sıcaklık ve sevgi dolu muhteşem bir dönemi bekliyor. Hane halkı tarafından kendilerini destekleyecek ve yeni zorluklara itecek gerçek destek ve anlayış hissedeceklerdir. Bir şükran işareti olarak, burç, sevdiklerinizi sık sık hediye ve hoş sürprizlerle şımartmanızı önerir. Ayrıca aileye daha fazla zaman ayırmaya çalışmak - ortak akşamları, aile yemeklerini ve yemek yemelerini doğaya harcamak için de gereklidir.

Mali durum düzeldikçe, Oğlaklar konut onarımlarını üstlenecek ve yavaş yavaş eski mobilyaların yerini alacak. Bazı çiftler yeni bir daireye taşınmayı bekliyorlar ve büyük olasılıkla hamilelik haberlerine itilecekler. Hanehalkı işleri çok fazla zaman ve çaba harcayacak ve işte yeni sorumluluklar olacak, ancak Oğlaklar için bu bir yük olmayacak çünkü kendi ailesi için çalışıyor.

Pin
Send
Share
Send
Send