Rüya yorumu

Vanga'nın 2019. yılı için öngörüleri: Ne için hazırlanmalı?

Pin
Send
Share
Send
Send


Ünlü Bulgar vizyoner Vanga'nın kör olmasına rağmen, geleceği mükemmel bir şekilde görebildi ve yaşamı boyunca daha sonra gerçekleşen çok sayıda tahmin yaptı. Bazı tahminler oldukça uzak bir geleceğe yöneliktir - örneğin Vanga’nın 2019 tahminleri iyi biliniyor, ki sizi bu materyalde yapmaya davet ediyorum.

2019 yılında dünyada ne olacak?

Wang, önümüzdeki yıl dünyada eski zamanlardan beri kurulan emrin ihlal edileceğini söyledi. İnsanlar ruhsal uyumu bulma, daha iyisini değiştirme, yaşamlarından her türlü olumsuz ilişkileri ve içsel kuşkuları ortadan kaldırma konusunda içsel bir arzu hissedeceklerdir.

Çok sayıda insan, Yaratan'dan yukarıdan destek alma ihtiyacını yaşayacaktır. Bu durumda, Wang ekstra şaşırtıcı bir şey vaat etmedi: kader, havai fişek veya selamdan baş döndürücü sürprizler olacağını beklememelisiniz. İnsanlar önceki çabalarının ve eylemlerinin sonuçlarının tadını çıkarabilirler.

Birikmiş krizin başlangıcını, birikmiş olan her şeyden büyük kayıplarla dışlamaz. İnsanlar arasında hem iş hem de kişilerarası ilişkiler var. Strese ve halkın huzursuzluğuna neden olacak bir dizi ciddi yoksunluk olduğu tahmin edilmektedir. Amerika ve batı Avrupa ülkeleri en fazla acı çekecek.

Ancak Rusya Federasyonu, Vanga'nın tahminlerine göre, 2019’da çok fazla acı çekmemeliydi. Bu hipotezin açık bir kanıtı, “Büyük bir ülkenin eylemlerini kargaşaya atmış” diyen şöyle diyor: Rusya dünya çatışmalarına dahil olmak için çaba göstermeyecek. Tam tersi bile olsa - Amerikan makamları devletimizin iç politikasına müdahale etmek isteyeceklerdir. Amerika'nın bu konudaki ihtilafı, Rusya'dan ayrıntılı bir tepki ve itişe neden olacak.

Dahası - 2019 sonbaharının başında, kâhin büyük çaplı bir savaş başlattı. Fakat paniğe acele etmeyin - Wang, askeri çatışmalar hakkında, neyse ki gerçek olamamış olan birden fazla versiyonunu daha önce ortaya koydu. Dolayısıyla, hiçbir savaşın bizi tehdit etmediğini ve kendimizi bu korkunç olaylardan koruyabileceğimizi umut etme ve inanma şansımız var.

Aşağıdaki haberlerden herkes memnun olmayacak, ancak Vanga’nın Ukrayna topraklarındaki askeri eylemlere ilişkin öngörüleri o kadar parlak değildi. Dolayısıyla, falcı bu durumun hoş olmayan bir tahmin beklediğini ve oldukça zor bir zaman süresi öngördüğünü söyledi. Tabii ki, yine de yalnızca kötüye ayarlamak mümkün değildir, çünkü Ukrayna'da en azından bir süre daha fazla veya daha az sakin bir durum kalabilir.

Wang, 2019'da ekoloji ve doğa hakkında nasıl konuşuyor?

Gezegenimizdeki ekolojik duruma ilişkin ünlü Bulgar peygamberliğinin dikkatini ve tahminini çekiyor. Böylece Vanga, 2019 yılına kadar gezegenimizin çok tükenmiş olacağından, insan faaliyetlerinden bıkacağını ve "hoşnutsuzluğunu" göstermeye başladığını söyledi. Yıkımı ve insanın acı çekmesine neden olan bir dizi büyük felaket serisi ön plana çıkıyor.

Örneğin, Vanga, Yellowstone yanardağının patlamasını öngördü. Ve bu olay tek başına, ölçeği ve gücü ile hayvanların ve bitkilerin% 50'sinin ölümüne yol açabilir. Tahminin bir başka versiyonu uzaylıların gezegenimize “park etmeleri” gerektiğini belirtir. Büyük olasılıkla, tüm Dünyamızı yok edebilecek dev bir gök cismi olacak.

Bu arada birçok bilim dehası Vanga'nın bu hipotezini doğruladı. Bugün sadece gerçekte durumun çok üzülmeyeceğine ve bu tehlikeden kaçınmak için bir şans olduğuna inanıyoruz ve umut ediyoruz.

2019 yılında teknolojik değişikliklerin özellikleri

Görme engelli vizyon sahibi bu konuya özel önem verdi. Sadece ihmal - yaklaşık rakamlarla sınırlı, belirli tarihler aramadı. Ancak buna rağmen, tahminler oldukça ilginçti. Örneğin, bunlardan birine göre: "trenler Güneş'e uçacak." Bu yaşam alanı hakkında bilgili olanlar, Wang'ın hava yastığının taşınması hakkında söylediklerini varsayıyor.

Bu tahminin gerçek olabileceği gerçeğinin teyidinde, beş yıldan uzun bir süredir bu tür teknolojik gelişmelerin geliştirilmesinde yer alan bilim insanlarının araştırmaları da gerçek olacak. Tabii ki, hiç kimse bu konuda özel bir garanti veremez. Tanımlanan alan henüz çok iyi çalışılmadığı için süreci yavaşlatma riskleri vardır.

Vanga'nın Rusya'ya 2019'a vaat ettiği

Vanga’nın 2019’da Rusya Federasyonu’na yönelik tahminlerini ele alarak ülkemizin parlak bir değişim beklediğini görüyoruz. Ancak, bu değişikliklerin çok önemli olmayacağına söz veriyor ve hepsi önceden planlanıyor. Çoğunlukla, dış politika alanını ve Rusya Federasyonu ile komşu devletler arasındaki ilişkileri etkileyecekler.

2019’da Rusya, nihayet tüm dünyadaki büyük ve güçlü bir imparatorluk statüsünü doğrulamak için bir tür "sınava" girecek. Tarihe dönersek, bir zamanlar bunun tam olarak olduğu gibi olduğunu görüyoruz.

Önümüzdeki yıl Rusya'yı bekleyen olumsuz yönlere gelince, temel olarak unsurların öngörülemeyen "davranışları" ile ilgilenecekler. İkincisi, mahsulün durumunu büyük ölçüde etkileyecektir.

Konunun sonunda

Vanga'nın 2019 yılı tahminlerine dayanarak, aşağıdaki sonuçları özetleyebiliriz:

  • Dünyada insanları ruhsal gelişim ve gelişim için motive eden büyük değişiklikler öngörülmektedir.
  • Doğal afetlerin ve askeri eylemlerin riski göz ardı edilmez.
  • Rusya, diğer ülkeler gibi, oldukça zor bir zaman bekliyor. Mutlu ve bulutsuz bir gelecek için hala çok uzak. Ancak yine de olumlu bir değişim şansı ve sorunlara küresel bir çözüm var. Rusya, payına düşecek tüm sıkıntılarla baş edebilecek. Merak etme, çünkü Vanga'nın Rusya hakkındaki sözlerini "güçlü ve güçlü bir güç" olarak hatırlıyorum.

Bu konunun sonunda, bilgilendirici video materyalini ayrıca görüntülemenizi tavsiye ederim:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send