Rüya yorumu

Apollinaria adının anlamı

Pin
Send
Share
Send
Send


Apollinaris adının değeri sahibi hakkında çok şey söyleyebilir. Örneğin, bu tamamen benzersiz bir insan. Birçok insanı ısısı ile ısıtıyor, insanlar ona çizilmiş, bu ışık enerjisini hissediyor. Böyle bir kızın karakteri hakkında daha fazla bilgi edinmek için makaleyi okuyun.

Köken ve anlam

Apollinaria ismi bize eski Romalılardan geldi. Kelimenin tam anlamıyla, "kurtarılmış", "Apollon'a ait" anlamına gelir. Güneş ve burç takımyıldızı İkizler tarafından korunmaktadır.

Bu karakterdeki kızların karakteristik özellikleri nelerdir:

 1. Genellikle çok duyarlıdırlar. Kendi çıkarlarını feda etmek zorunda kalsalar bile, ihtiyacı olan birine yardım etmeye her zaman hazır. Kız nazik ve sevecen, harika bir eş ve anne yapabilir.
 2. Evi temizlemeyi, evi dekore etmeyi ve çevresindeki alanı uyumlaştırmayı, etrafındaki her şeyi sıcaklık ve ışıkla doldurmayı seviyor. Bu nedenle, ona yakın olan insanlar çok rahat, ona çizilmişler.
 3. Aynı zamanda, Apollinaria oldukça savunmasız, dikkatsiz bir ifade onu yaşamak için rahatsız edebilir. Aklı eleştirilere, hatta hakaret olarak algılayanlara bile yeterli tepki veriyor. Bu bazen uyumlu ve mutlu ilişkiler kurmasını engelleyen tek şey.
 4. Çalışkan, çalışkan, çalışkan. Tüm görevleri, işinde değer verdiği kusursuzca yapıldı. Ancak bazen üzerine daha fazla dava açabilirler, çünkü güvenilirdir ve soruya uymayacaktır.
 5. Etrafa itilebilen rohli izlenimi verebilir, ancak bu aldatıcıdır. Sınırlarını biliyor ve gerektiğinde onları savunabiliyor. Yakın insanlarını ve sevdiği herkesi koruyacak.
 6. Fikrinizi savunmanız gerektiğinde, oldukça zor olabilir. Ancak, o haklı ve hataları affetmez. Yıllar sonra, bir erkek bir çeşit hata ve intikamı hatırlayabilir.
 7. Kalbin emriyle yaşar, genellikle kamuoyu ile düşünülmez. İradeli, dış baskıya direniyor. Bunu işaret etmek faydasız, ama okşamak çok şey başarabilir.
 8. Dürtüsel, çoğu zaman pişmanlık gösteren döküntü eylemleri yapar. Ancak bir hedef verilirse, çok disiplinli ve organize bir insana dönüşür.

Hobi ve meslek

Apollinaria ideal bir icracı çünkü mükemmeliyetçi ve başlamış olan her şeyi idealine getirmek istiyor. Fakat aynı zamanda, kariyeri boyunca nadiren yüksek pozisyonlara ulaşıyor, çünkü inisiyatif almayı sevmiyor ve ön saflara girmiyor. Sorumlu ve güvenilir bir çalışan olarak değerlenir, ancak artık değildir.

Genellikle insanları yaşam problemlerini çözmelerine yardımcı olmak için eğitmeniz gereken bir meslek seçer. Mükemmel bir psikolog veya öğretmen, cinsiyetçi veya sosyal hizmet uzmanı olabilir.

Yüksek "kurtarma" duygusu olan bazı Apollinaria, bir kız için biraz aşırı da olsa asil meslekler seçer. Bunlar polisler, askeri görevliler, Acil Durumlar Bakanlığı çalışanları ve diğer kurtarma hizmetleridir.

Aile ve sevgi

Apollinaria, sık sık tüm zamanını ve enerjisini yalnızca işe yarayan bir kızın etrafında bulur. Ancak bu durumdan uzak. Aile hala onun için ilk sırada, çünkü sıcaklığı sevgilisiyle paylaşmak çok önemli. Herkesi ısıtmak, destek olmak istiyor, rahatlık yaratmayı seviyor.

Çoğu zaman hem işte hem de kişisel yaşamında her yerde yetişmeyi başarır. Mükemmel bir eş ve anne, değerli bir çalışan olur. Ancak bu nedenle, memnuniyetsizlik yıllar içinde birikebilir: "Ben onlara her şeyim ve onlar bana bir hiç." Hem ailede hem de serviste mükemmel olma eğiliminde olduğundan çok yorulabilir.

Annem çok temkinli olur. Yetişkin çocukları kendisinden uzaklaştırması zor, sık sık hayatlarına müdahale ediyor ve neredeyse şakalar yapan bir karakter gibi, kayınvalideye ya da kayınvalideye dayanamıyor. Belki de çocukluğunu korumak için yaşlılığa kadar ki hiçbir şeye ihtiyaçları yok.

Evde her zaman rahat, temiz, lezzetli yiyeceklerle dolu. Konuksever ve konuklarını hem arkadaşları hem de akrabaları ile kocasının akrabalarını memnuniyetle karşılamaktadır.

İsim büyüsü

Nümerolojiye dönelim ve Apollinaria'nın doğasını isminin harfleriyle analiz edelim.

İşte olayları:

 1. A - aktif, aktif, güçlü kişilik, kaderin zor denemelerine dayanabiliyor.
 2. P - Zengin akıl ve amaç, ideal görüntüye kusursuzluk ve uygunluk için çabalıyor.
 3. L - her türlü soruna standart dışı çözümleri hızlıca bulmanıza yardımcı olan parlak yaratıcı yetenekler.
 4. Ve - canlı bir zihin ve pratiklik, mükemmeliyetçilik ve detaylara dikkat. Ve uyum içinde yaşamaya yardımcı olur.
 5. H - uzlaşmazlık, elbette onların bakış açısını savunmak arzusu. Fakat aynı zamanda sevdiklerinize yüksek derecede bakım, bazen de aşırı derecede.
 6. P - dış kabuk ne olursa olsun, nesnelerin, olayların ve olayların tümünün özünü anlama yeteneği. İllüzyon eksikliği ve gerçeğe dürüst bir bakış açısı.
 7. Ben liderlik yapıyorum, hedeflerimi mümkün olan her şekilde gerçekleştirme yeteneği. Özellikle de ailenin refahı ve sevilen birinin yanı sıra çocuklar söz konusu olduğunda.

Pin
Send
Share
Send
Send