Rüya yorumu

Tarih uyumluluk burcu: neden ihtiyacınız ve nasıl çalıştığı

Pin
Send
Share
Send
Send


Eşlerin doğum tarihine göre uyumluluk burcu, sizin ve sevdiğiniz birinin birbirinize ne kadar iyi uyduğunu ve ilişkinizin daha da gelişmesi ihtimalinin ne olduğunu bulmanızı sağlayan çok ilginç ve bilgilendirici bir yoldur. Şu anda bu konuyu bu makalede ele alalım.

Bir çiftin uyumluluğunu neden hesaplamam gerekiyor?

İnsan karakterlerinin kombinasyonunun özelliklerini ve ayrıca mutlu ve uyumlu bir birlik oluşturmak için neye ihtiyacınız olduğunu hiç düşündünüz mü? Astrologlar bu konudaki konumlarını ileri sürdüler.

Bir uzman tarafından iki farklı birey için yapılan kişisel doğum çizelgesini kullanarak, ortaklar arasındaki psikolojik uyumluluk hakkında fikir edinebilirsiniz. Örneğin, çoğu zaman sessiz ve sakin insanların, zıt doğadaki insanlarla uzun süre kaldıktan sonra, davranışlarını benimsemelerine ve daha hızlı temperli ve kaba olanlara dönüşmeye başladıkları görülür.

Ve bunun tam tersi - açıkça patolojik eğilimleri açıkça ifade eden insanlar en radikal biçimde değiştiğinde ve doksan ve sakin hale geldiklerinde bilinmektedir. Bütün bunlar bir sebepten dolayı olur ve iki birey arasındaki uzun vadeli enerji etkileşiminin bir sonucudur.

Bir erkeğin ve bir kadının doğum çizelgelerinin analizinde belli koşullar uygulanır. Her şeyden önce, astrologlar Zodyak'ın doğasını analiz etmekle ve aynı zamanda ait oldukları öğeyi incelemekle meşguller. Sonra, analojiyle, ikinci ortağın burçlarını incelerler.

Kafan neden bu insanlarla ya da diğer insanlarla arkadaş olmaya başladığımızı hiç düşünüyor mu? Gerçek dostluk her zaman arkadaşlar arasındaki açıklık ve özveriliğe dayanır. Bu nedenle, astrologlar, ana gezegenlerin arkadaşlarının çoğunun doğum haritasındakilerin birbirleriyle uyumlu bağlantılar oluşturduklarını güvenle belirtir. Ortaklık uyumluluk burcu yardımı ile, çiftin genel olarak güçlü yönleri ve zayıf yönleri ve her bir şahsiyet tanımlanır.

Böyle bir analizden sonra, iki bireyin birbiriyle uyumlu bir şekilde etkileşime girip giremeyeceğini veya onlar için gerçekçi olmadığını söyleyebiliriz. Ek olarak, birbiriyle çelişen taraflar hakkında öğrendiğimiz harita, çünkü tanıdıkça insanlar her zaman karakterlerinin en olumlu yönlerini gösterirler.

Tabii ki, burada bir anı kaçıramazsınız, hayatı boyunca bir insan kişisel irade niteliklerini geliştirir. Örneğin, bir erkek burcuna göre çok eşliliğe eğilimi varsa, ancak aile bağlarının çok değer verdiği bir ailenin bebeklik döneminden çıkarıldıysa, hayatının farklı olması ve onun kötü eğilimlerinden kurtulma şansı artar.

Ayrıca, doğum haritasının potansiyel bir eşin haritasını kullanarak ayarlanması da mümkündür. Ve insanlar belirli bir ortağın olumsuz tezahürlerini ortadan kaldıran çok güçlü bir ilişkiye sahip olabilir.

Bazıları diğerlerinden daha fazla etkileyen bazıları arasında tüm insanlar arasında çok yakın bir etkileşim var. İki bireyin kişisel gezegenlerinin zayıf bir yönü ile, böyle bir birliğin kırılganlığından söz edilebilir. Ancak bir çatışma başlangıcıyla eşzamanlı olan durum daha da karmaşıktır.

Ancak, zararlı yönlerin varlığının böyle bir ilişkiye son verme motivasyonu olduğunu varsaymak bir hata olacaktır. Hiç de değil.

Astrologlar, doğum tabloları sürekli gerginliklerle dolu olan belirli bir insan tipinin bulunduğundan emin olmak için acele ederler. Çoğu durumda, bu kişilerin normal bir yaşam sürmeleri için, artan aktivite onlar için hayati öneme sahiptir. Durmalarını önlemek için enerjilerinden kurtulmaları önemlidir. Havaya uçurmaya ve aktif eylemleri gerçekleştirmeyi durdurmaya başlarlarsa, derhal olumsuz sonuçlarla karşılaşacaklar.

Aynı yoğun burçlara sahip bir partnerle tanışmaları durumunda, bu, birlikte yaşamlarının tutku ve aktif eğlence ile dolu olacağı, ancak aynı zamanda hızlı bir ilişki netleşmesiyle durumlarla çatışacağı anlamına gelir.

Öte yandan, ideal ahenkli birliğin ütopya ve yanılsama olduğunu ve var olsa bile, o zaman kesinlikle üyelerinin sıkıntıdan öleceğini anlayın. Bu tür çiftlerde büyüme olmaz ve her birimizin kişisel gelişiminde her zaman bir tür uyarıcı olması gerekir.

Zodiacal takımyıldızları ile uyumluluk gelince, burada burç tüm unsurları ayrıntılı bir analizini temel alınır. Sadece doğum tarihini değil aynı zamanda tam zamanı bilmek de önemlidir, çünkü küçük hatalar bile çalışmanın sonucunu ciddi şekilde değiştirir. Her iki ortağın da tüm verilerini kullanan astrolog, paritenin perspektifi hakkında görüşünü bildirir.

Doğum tarihine göre aşk uyumluluğunun gözden geçirilmesi

Birbirinize sevdiklerinizle ne kadar yakından yaklaştığınızı öğrenmek istiyorsanız, bir astrologla görüşmek için kaydolmanız gerekir. Sadece özel bir oturumda, uzman her iki ortağın doğum tarihini ve saatini temel alarak güvenilir bir tahmin yapabilir.

İnternette bunu yapmak gerçekçi değil, ancak şu anda böyle bir hizmet sunan çok sayıda site var. Evet, internette ihtiyacınız olanın kaba bir planını alabilirsiniz, ancak bu güvenebileceğiniz en son gerçek olmayacak.

Bu nedenle, sizi yanlış beklentilerle aldatmamak için, bu makalenin bir ortağıyla uyumluluğunuzu hesaplamanın alternatif yollarını düşünmenizi öneririm. Bu, temel bir uyumluluk analizinin yanı sıra burçlardır.

Bir kez daha dikkatinizi, bu bilgilerin hiçbir zaman sevdiklerinizle ilgili fikrinizi değiştirmemesi veya ilişkiye son vermek için motive etmesi gerektiği gerçeğine dikkatinizi çekiyorum. Sadece genel gelişim için okuyabilirsin, ama artık okuyamazsın.

Daha spesifik bilgi edinmek isteyenler - astrologa gidin ve hatta kalbinizi ve iç sesinizi dinleyin. Sadece neye ihtiyacın olduğunu biliyor.

Peki, şimdi temel uyumluluk analizini yapalım.

Dört elementte aşk uyumluluğunun özellikleri

12 Zodyak takımyıldızının tümü 4 gruba ve 4 öğeye ve 3 gruba kaliteye göre ayrılır (aksi halde haçlar olarak bilinir).

Belirli bir takımyıldızı içeren eleman, istikrarlı nitelikler ve mizaç hakkında bilgi verir ve haçlar tarafından tezahürün dinamikleri ve bireyin davranış tipini öğrenebilirsiniz.

Haçların her biri dört temel özelliğin hepsine sahiptir ve her bir eleman, her üç haçta da kendi temsiline sahiptir. Sonunda, her takımyıldızın belirli bir unsurun ve kalitenin benzersiz bir kombinasyonu olduğu ortaya çıktı.

Zodyak işaretlerinin elementlerle oranı şöyledir:

  • Ateş unsuru, takımyıldızlar Koç, Aslan ve Yay;
  • Toprak elementi - Oğlak, Toros ve Başak burcu işaretleri buna dahil edilmiştir;
  • Hava elemanı - Terazi, Kova ve İkizler işaretlerinden oluşur;
  • Su elementi, Kanser, Akrep ve Balık takımyıldızları ile temsil edilmektedir.

Şimdi her bir öğe hakkında daha ayrıntılı olarak konuşalım.

Yangın Elemanlarının Özellikleri

Bu elementin ayırt edici özellikleri metafiziksel enerji, yaşam ve gücü ile birlikte sıcaklık ve kuruluktur. Ateş Trigonu, hareket, aktivite ve enerji prensibine dayanan yaratıcı bir trigondur.

Ateş, insanları eyleme itmek, ilerlemek, inanmak, umut etmek, pozisyonlarını savunmak için motive eden içgüdüler, ruh, zihin ve düşüncelerin ana yönetim gücüdür. Ateşin ana itici gücü hırs.

Ateş unsuru, suçlarını yeni, sabırsız, dikkatsiz, kendine güvenen, sıcakkanlı, zinde, kibirli, cesur, cesur ve militan olmaktan çıkarıyor. Vücutta, Ateş yaşamın korunmasına katkıda bulunur, sıcaklık rejiminin durumunu kontrol eder, metabolizmayı arttırır.

Yangın elemanının temsilcileri - her zaman choleric. Hiçbir zaman gölgelerde kalmazlar, özellikle de kendilerini çeken alanda daima bir çağrı alırlar. Yaratıcı bir ruhu, sarsılmaz bir isteği, tükenmez "Mars" enerjisi ve inanılmaz derecede güçlü bir nüfuz gücü var. Ateş, insanlara örgütsel becerinin yanı sıra girişimcilik faaliyetlerinde bir susuzluk verir. Çok inatçı, ısrarcı, açık ve ödünsüz, her zaman kendi davranış biçimine bağlı kalır.

Dünya elemanının özellikleri

Bu elementin ayırt edici özellikleri soğuk ve kuruluk, metafizik madde, sertlik ve yoğunluktur. Temel ilke: kararlılık.

Dünya elementinin temsilcileri melankolik mizaçtan farklıdır. Bunlar sağduyulu, pratiklik ve iş ruhu ile karakterize ayık zihinli bireylerdir. Her zaman kendilerini gerçekçi ve ulaşılabilir hedefler koyarlar ve gençliklerinde bile onlara yol açarlar.

Bu trigonun başarılı insanları sebat, sebat, dayanıklılık, dayanıklılık, özveri ve kararlılıklarının tezahürlerinden kaynaklanmaktadır. Dünya öğesinde burçlarında egemen olanlar, istikrar, ölçülülük ve tutarlılığı tercih ederek yeryüzünde durmadan dururlar.

Hava elemanının özellikleri

Bu elementin ayırt edici özellikleri nem, esneklik, bölünebilirlik ve uyum sağlama yeteneği ile ısıdır. Ana ilkeler: değişim ilkeleri, iletişim.

Hava elemanı çeşitli ara bağlantıların kurulmasından sorumludur. Temsilcilerini mobil, aktif, canlı, değişken, esnek, çevik, alıcı, açık sözlü, sınırsız ve çok meraklı kılıyor. Ek olarak, Hava bağımsızlık ve özgürlük sevgisi ile ayırt edilir. Gezegenimizdeki tüm büyük süreçleri sürdürmekten sorumlu olan o ve onsuz hiçbir hareket veya üreme olmaz - yaşamın iletimi dururdu.

Hava elementine ait olanların sanguine mizaçları vardır. Diğer insanları etkiliyorlar. Karar alma ve iş yapma hızları ile ayırt edilirler, yeni bilgileri kolayca özümserler ve sonra onları çevrelerindekilere aktarırlar, ancak zaten bir şekilde dönüştürülmüşlerdir. “Hava” insanları değişim ve değişimden korkmazlar çünkü kendilerine anında adapte olacaklarını bilirler.

Manevi esneklik, zihinsel değişkenlik, zihinsel hareketlilik ve yorulmaktan uzak bir şey tarafından taşınırlarsa karakterizedir. Aynı zamanda büyük ölçüde can sıkıntısı ve monotonluktan muzdarip.

Olumsuz yönleriyle - yaşamın şehvetli ve iş alanlarında derinlemesine düşünce ve düşünce derinliği.

Su Elementinin Özellikleri

Bu trigonun ayırt edici özelliklerinden nem ile soğuk, metafiziksel hassasiyet ve algı hissi olarak adlandırılabilir. Göre Dış değişiklikler meydana geldiğinde iç istikrar ilkesi.

Su elementi duygusallık, iç huzur, koruma, hafıza ile ilişkilidir. Plastisite, değişkenlik, gizlilik farklıdır. Temsilcilerini belirsizlik, hayal gücü, yaratıcı düşünme, tezahürdeki yumuşaklık ile donatır. Vücutta, su metabolizmayı yavaşlatmaya yardımcı olur, çeşitli sıvıları ve endokrin bezlerinin işleyişini kontrol eder. ,, ve, değişim

Su trigonu insanları, balgamlı mizaçlarıyla ayırt edilir. Bu tür bireyler daha fazla duyarlılığa, duyarlılığa ve etkilenebilirliğe sahiptir. İç dünyanın dıştan üstünlüğüyle karakterize edilirler.

Ayrıca, “Su” insanları manevi iyileştirme, nezaket, nezaket, nezaket, sempati ve çekicilik ile karakterizedir. Kural olarak, Burç Akrep burcu dışında, saldırganlığa eğilimli değillerdir.

Elemental Uyumluluk Genel Bakış

Her bir öğenin özelliklerinin açıklamasını ele alarak, onlar için aşk uyumluluğu analizine geçelim.

Yangın elemanı uyumluluğu

Ateş için uygun unsurlar Ateş ve Havadır. Aynı zamanda, Ateş, Ateş ile tam bir uyum sağlayabilir ve Hava için olduğu gibi, burada bir ilişkinin sonucu Havaya bağlıdır.

Air, Fiery desteği hissetmekle ilgilendiğinde - ilişki devam eder.

Hava çok sıcaksa (perekaletsya) - bağlantı anında kesilebilir. Ancak Ateş tamamen Hava enerjisine bağlıdır, çünkü yanma işlemini sağlayan oksijendir.

Su Elemanı - Ateşin gücünü söndürür, bu yüzden ona zarar verir ve tavsiye edilmez.

Dünya ayrıca Yangını söndürebilir ve bu nedenle kontrendikedir.

Su Elemanı Uyumluluğu

Suyun sadece hafifçe ısıtılması için Ateşe ihtiyacı vardır, ancak kaynarsa ilişkinin sonucu derhal netleşir.

Su elementi kendi elementiyle iyi bir şekilde birleşmiştir, çünkü sıvı kural olarak iyi karışır ve taze bir akıma ihtiyaç duyar.

Havadaki Su hayatidir. Suyun yeterli miktarda oksijene doygun olması çok önemlidir, çünkü aksi takdirde çürür ve ölür.

Sudaki yeryüzü, kademeli sedimantasyon ile bulanıklığın ortaya çıkmasına neden olur. Fakat belki de bu unsurların temsilcilerinin oldukça verimli bir işbirliği, özellikle su kuvvetliyse, dünyayı deniz çakıl taşları gibi öğütür.

Hava elemanı uyumluluğu

Genel olarak, Ateş, onu yok ederek Havaya zarar verir. Bununla birlikte, eğer Hava yeteri kadar güce ve enerjisine sahipse, kendisinin bir bölümünü feda edebilir, yüksek bir sıcaklığa kırmızı-sıcak ve yeni bir kalite olabilir.

Hava, kuruması ve lekelenme olmaması gibi uygun nemi korumak için Suya ihtiyaç duyar. Fakat Havadaki Su çok fazla yağmur yağdırıyor.

İki Hava birlikte yaşayabilir, ancak her birinin kendi kaderi, kendi kişisel çıkarları ve kendi bağımsızlığı vardır. Böyle bir bölünme, iki Hava hedeflerini ortak olacak şekilde karışmadıkça ve mükemmel olacağı sürece devam edecektir.

Bir bütün olarak havanın gerçekten Dünya'ya ihtiyacı yok - bir toz fırtınası, bir kasırga. Ancak gücünü artırmak için Hava Dünya ile temasa geçebilir. Aynı zamanda, ilişkinin sonucu Hava kontrolündedir ve sendika Hava dilediği sürece devam eder.

Earth element uyumluluğu

Dünya enerjisi Ateş her zaman hoş değildir. Bir yandan, Dünya fide yetiştiriciliği ve hasat için sıcaklığa ihtiyaç duyuyor. Diğer yandan, Dünya sıcak olduğunda, çöller oluşur.

Dünya hayati suya ihtiyaç duyuyor, çünkü onu gübreleyen Su.

Dünyanın Havaya ihtiyacı var, çünkü onun soluduğu için ona teşekkür ediyor.

Dünya'nın Dünya ile birleşmesine gelince, net olmayan bir şey söylemek zordur. Ne de olsa, eğer bir Dünya bereketli ise ve ikincisi değilse, o zaman ikinci Dünya için onların birliği verimliliğini artıracak, ancak birincisi - doğurganlığının bir kısmını kaybedecek. Ancak, Dünya'nın toplam hacminde bir artış olacaktır (maddi zenginlik, finans).

Şimdi Zodiacal takımyıldızı gruplarının uyumluluğu hakkında daha ayrıntılı olarak konuşalım.

Burç Uyumluluğu Genel Bakış

Genel olarak, Zodyak takımyıldızının kendisinin, aşk uyumluluğu konusunda belirleyici bir rolü olamayacağını, ancak yine de her Zodyak burcunun ve grubunun kendi özellikleriyle ayırt edildiğini not etmek isterim. Ve bütün takımyıldızlar, kendilerini evlilik bağlarıyla doldurmakla aynı derecede ilgilenmiyor.

Örneğin, tipik Koç, güçlü İkizler, kendi kendine yeten Virgüller, gelişmiş Oğlaklar ve bağımsız Kova, bir kural olarak, kişisel yaşam eksikliğinden muzdarip olma eğiliminde değildir.

Ancak Koç, Kanserler, Oğlaklar, Kovalar ve Balıklar için kendi takımyıldızının insanlarıyla ilişkilerinde uyum ile karakterize edilir. Aralarında genellikle çok mutlu evlilikler var.

Aslanlar ve Toroslar için, tam tersine, zodyak çemberindeki "ortakları" ile uzlaşma bulmak zordur. Aslanlar bunun için çok bencil ve Boğa inatçıdır.

Tek bir öğeye mensup insanlar arasındaki evlilikler için, çok olumlu bir eğilim yoktur. Çok sık böyle sendikalar ayrılmak. Ancak komşu Burç takımyıldızlarının çiftleri genellikle çok uyumludur.

Çapraz uyumluluk düşünün.

Kardinal haç (Koç, Kanser, Terazi ve Oğlak tarafından temsil edilir). Bu tür bireyler, yaşam hedeflerini rüyalar ile gerçekleştirmelerine ve aile sorumluluklarını kolayca paylaşmalarına yardımcı olacak bağımsız bir ortakla ilgilenmektedirler.

Sabit çapraz (Boğa, Aslan, Akrep ve Kova'dan oluşur) - temsilcileri değişimler konusunda hevesli olmadıkları için ilişkide çok tutarlıdır. Uzun süre uygun bir aday arayışı içindeler ve daha sonra kendisine elveda demeye acele etmiyorlar. Başarılı bir evlilik sağlandığında, takımyıldızlar birbirlerine uzun süre bellekte kalacak zengin duyusal deneyimler sağlayacaktır.

Hareketli çapraz (İkizler, Başak, Yay ve Balık dahil). Haç temsilcilerinin doğası değişkendir, kendileri için sürekli yeni izlenimler ve duygular aramaktadırlar. Жизненно нуждаются во вдохновении и общих интересах. При условии счастливого брака, в семейной жизни будут и духовные поиски, и стремление к чему-то новому, и приключения, и роскошь.

Главные выводы по теме

  • Doğum tarihine göre uyumluluk birçok göstergeye dayanmaktadır (ortakların haritalarındaki gezegenlerin özelliklerinin analizi, unsurlara göre uyumluluk, Zodyak işaretleri ile uyumluluk).
  • Doğum tarihine göre uyumluluk burcu faydalıdır, çünkü onun sayesinde bir partnerle ilişkinizin gelecekteki perspektifinin ne olduğunu anlayabilirsiniz.
  • İnternette sevdiklerinizle uyumluluklarını bağımsız olarak tahmin etmek gerçekçi değildir - "şu anda ve ücretsiz olarak" yapmaya söz veren sitelere güvenmeyin.
  • Eğer gerçekten ilişkiniz hakkında güvenilir bir tahminde bulunmak istiyorsanız - bir astrologla görüşmek için kaydolun.

Ve böyle büyüleyici bir konunun sonunda, sizi ek bir video klip izlemeye davet ediyorum:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send