Rüya yorumu

Doğum ve burç tarihine göre Taş Yay

Pin
Send
Share
Send
Send


Değerli taşlar çevre ile yakından etkileşime girerek kişi üzerinde titreşimli bir etki yaratır. Titreşimler çakışırsa taşlar yardımcı olur ve muska olur. Yay taşı nasıl belirlenir, bunun için ne gereklidir? Astrologlar, taşların kişinin zodyak karakterine göre seçilmesi gerektiğine inanmaktadır.

Kız kardeşime doğum günü için inci küpeler takıldığı zaman hayatında büyük sıkıntılar yaşandı. İncilerin, bu taş ne kadar güzel ve çekici olursa olsun, Yay mizacıyla bağdaşmadığı ortaya çıktı. Makalede, Strelets Birliklerine uyan ya da problem getiren her taştan kısaca bahsetmek istiyorum.

Jüpiter'in Patronajı

Yay cenneti koruyucusu Jüpiter gezegenidir. Onların patronluk Streltsy enerjisini çekmek için lapis lazuli ve safir giymek gerekir. Bu iki mücevher belirli bir gezegenin titreşimlerine karşılık gelir.

Lapis lazuli

Lapis lazer sinir gerginliğini hafifletir ve aşırı heyecana karşı korur, düşüncenin netliğini ve iyimser bir bakış açısı verir. Gem, harcanan enerjiyi mükemmel bir şekilde kurtarır ve basit ev işlerinde sevinç bulmayı öğretir. Lapis lazuli, başlatılan davaların başarılı bir şekilde tamamlanmasında da koğuşlarına yardım ediyor.

Hastalık koruma:

 • siyatik;
 • sinir hastalıkları

Önemli kararlar vermede açıklık ve bilgelik - doğal mizaçlarında Yay olan sabaha bağlı olan lapis lazuli'nin bir başka özelliği de sabır ve sağduyuya eğilimli değildir. Eski zamanlardan beri, lapis lazuli, filozofların ve firavunların himayesi olarak kabul edilmiştir, bu yüzden mizaçlı Yay, biraz denge ve akıl sağlığı tarafından rahatsız edilemez.

safir

Bu mücevher iffet ve sadakati sembolize ediyor. Eski zamanlarda bile, safirin yalnızca saygın ve dürüst insanları koruduğunu, iftira ve alçakları sevmediğini fark ettiler. Taşın efendisi kalp ve ruhta safsa, safir onu iftira ve hilelere karşı korumak için mümkün olan her şeyi yapar.

Safir usta saf bir ruhsa, mücevher hayallerini gerçekleştirir. Değerli taşlar ve mineraller, koğuşlarının gizli arzularını tahmin edebiliyor ve safir de bunları yerine getirebiliyor.

Hastalık koruma:

 • astım;
 • kalp rahatsızlıkları.

Dikkat! Hastalıklara karşı korunmak için sol elinizde safir yüzük kullanılması tavsiye edilir.

Safirin bir başka harika özelliği daha var - kendini, isteklerini ve arzularını anlamak için koğuşuna yardım ediyor. Ayrıca safir de proteinlerinizi olumlu bir şekilde özelleştirebilir.

Doğum ayına göre taşlar

Yay burcu Kasım ayında doğmuşsa, aşağıdaki mücevherlere dikkat etmeniz gerekir:

 • kaplan gözü;
 • Topaz.

Aralık ayında doğanlar için uygundur:

 • turkuaz;
 • Zirkon.

Kaplan gözü Yay'ın parlak mizaçını, dünyanın sakinliğini (koyu çizgiler) ve güneşli mizaçları (parlak çizgiler) birleştirerek dengeler. İç denge, Yay'ın bilinçli kararlar vermesini ve enerjiyi doğru yöne yönlendirmesini sağlar.

Dikkat! Taş kaplan gözü, nazardan ve hasardan iyi korur.

Hırslı Yay için kaplanın gözü, eğer at şeklinde bir figür alırsanız kariyer yüksekliğine ulaşmanıza yardımcı olur. Mücevher aldatmaca ve sahtekarlığı kabul etmediği için sadece başarıya ulaşmanın yolları dürüst olmalıdır. Mücevher değeri ayrıca, aktif bir yaşam ritmi ile çok önemli olan kan basıncını dengelemek için harikadır.

topaz Aşıkların koruyucu azizi olarak kabul edilir. Sevecen bir kişi verirse, bir mücevherin gücü artar. Topaz sadece sevgi dolu çifti korumakla kalmaz aynı zamanda duyuları da geliştirir.

Dikkat! Topaz, karşılıklı anlayışın kurulmasına yardımcı olur, diplomasi becerilerini geliştirir, insanlara karşı iyi bir tutum sergiler.

Ayrıca, Topaz'ın yardımı, iş ortakları arasındaki ilişkilerin uyumlaştırılmasından etkileniyor: yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırıyor, ilişkilerde gerginliği hafifletiyor, dostane ilişkileri geri yüklüyor. Müzakereler, sözleşmelerin imzalanması ve iş ilişkilerinin genişletilmesi için taş kondu.

Topaz ayrıca negatif enerjiye ve nazarya karşı korumak için kullanılır. Gem, zihnin netliğini korumasına ve ilkelerini savunmasına yardımcı olur. Topaz, sahibinin bir projeyi veya etkinliği finanse etmesi gerektiğinde nakit akışını cezbeder.

zirkon tüketilen enerjiyi özellikle duygusal olarak doldurur. Gem gerçeği yalanlardan, gerçeği hatadan ayırt etmeye yardımcı olur. Bu nedenle, zirkon avukatların, avukatların, hakimlerin ve araştırmacıların koruyucu azizi olarak kabul edilir. Bir maskot için, piramit şeklinde bir zirkon seçmek daha iyidir. Ezoterik, piramitin kenarında, uzayda hemen dağılan negatif birikimlerin olduğunu açıklar.

Taş, karayolunda tehlikeli durumlara karşı, soyguncuların yaralanmasından ve saldırısından kaynaklanan güçlü bir muskadır. Zircon bir zamanlar sahibinin hayatını tehlikelerden kurtarmadı ama sağlığını hastalıklardan kurtardı. Bununla birlikte, bir taşın korunabilmesi için, kişinin yakınında olması ve kendisinden uzakta olması gerekmez. Yanınızda bir taş taşıyın veya kesin ve aksesuar olarak kullanın.

turkuaz sadece dikkat çeken güzel ve parlak bir mücevher. Sahibini sıkıntılardan ve talihsizliklerden koruyan güçlü bir koğuştur. Turkuaz ayrıca duygusal alanı dengeler, iç huzur ve sükunet sağlar. Bu aşırı uçlara gitmeyi ve boş şeyler için endişelenmeyi seven ılımlı Yay için son derece gereklidir.

Dikkat! Stresli bir durumdan stresi azaltmak için, turkuazı gece boyunca bir yastığın altına koyun: taş, olumsuz hatıraların bilinçaltını siler ve olumlu bir şekilde ayarlar.

Turkuvazın stresi azaltmak ve endişeli ruhunu yatıştırmak için inanılmaz özelliği antik çağlarda biliniyordu. Sık sık kaygı ve endişe dolu seyahatlere çıkardı. Ancak, mücevher herkese yardımcı olmuyor, ancak yalnızca ilgisiz ve basit kalpli insanlar. Yeni sahibi beğenmezse, taş kaybolacak veya çatlayacaktır.

Burç taş yay

Bir kadının Yay taşı, kırmızı veya yeşil bir belirti ile ayırt edilir. Bir yakut veya garnet olabilir, fakat elmaslar Yay için de uygundur.

nar Antik çağlardan beri, aşıkların koruyucu azizi olarak kabul edilir. Bu samimi kalplerin, gerçek duyguların ve özlemlerin bir taşıdır. Nar asil insanları sever ve onlara kapsamlı bir şekilde yardımcı olur: para çeker, kariyer fırsatlarını açar. Nar, sahibine cesaret ve kararlılıkla sahip olduğu yanı sıra insanları haklı olduğuna ikna etmek için bir armağan sunan yarı kıymetli bir taş.

Dikkat! Değerli taşlar ve basitçe süs taşları, sahiplerine fayda ya da zarar verebilecek kendi enerjisine sahiptir. Size yardımcı olması için taşlar büyük bir özenle kullanılmalıdır.

Nar, bu arzuların makul sınırlar dahilinde olması durumunda sahibine arzuların yerine getirilmesinde yardımcı olabilir.

yakut - Ana taş tılsım Yay. Negatif enerjiye karşı güçlü bir koruyucudur, aşıkları kötü gözlerden ve hasardan korur. Değerli yakut, sahibine cazibe, üstün hisler ve güzellik arzusu verir. Ruby sevginin güçlenmesine katkıda bulunur, uzun yıllar sahibine tutkulu tutku çekebilir.

Bilmek önemli! Bir tehlike sahibini gizlerse, yakut gözle görülür derecede koyulaşır.

Enerjik mücevher, sahibinin kişisel özelliklerini faydalı bir şekilde etkiler: eylemlerde ve karar vermede kararlılık ve cesaret verir, utangaçlık ve komplekslerden kurtulmaya yardımcı olur. Ancak, diğer yakutları bastırma konusunda güçlü bir isteği ve isteği olan insanlar kontrendikedir: sahibinden acımasız bir tiranlığa yol açabilir. Ilımlı mizacı olan insanlar yakut olma ve keyifli şeylerin tadını çıkarma sevinci verir. Ezoterik bir insanın enerjisini tamamen değiştirebileceğinden sürekli bir yakut takılmasını önermez.

elmas metanet ve cesareti sembolize eder. Sahibine büyük şansın yanı sıra insanlar üzerinde güç bahşedebiliyor. Kalıcılık ve karakterin gücü, bir kişinin herhangi bir soruna ve yaşam peripetiğine kolayca dayanmasını sağlar. Yönlü pırlantaya elmas denir. Eski zamanlarda, bir elmasın onu zehirli maddelerin ölümcül etkilerinden koruyabildiğine inanılıyordu, bu yüzden elmas mücevherleri akranlarına verildi.

Brilliant yalanları ve düşmanları tanımaya yardımcı olur, gerçek dostları ve yaşam partisini çeker. Bu iş için güçlü bir maskottur. Ancak, taş sağlam ve sağlam olmalıdır, aksi takdirde sahibine sorun ve sorun getirecektir. Elmas çizikler, cipsler ve diğer kusurlar olmamalıdır.

Şans taşları

Yay kadınlarının iyi şanslar kazanması için hangi taş uygundur? Amazonit ve ametist bu görevle başa çıkmaktadır.

Amazonit aile bağlarının korunmasına yardımcı olur, eşler arasında karşılıklı anlayış sağlar. Taş, ateşli Yay karakterini evcilleştirir, ruh halini uyarlar. Amazonit kadınları sadece olumlu yönde etkiliyor - kadınlığı, iç güzelliğini ve çekiciliğini ortaya koyuyor. Mücevheratın etkisiyle kadınlar, sevdiklerine azami özen ve ilgi göstermeleri için özel bir aile rahatlığı ortamı yaratma arzusuna sahiptir.

ametist Kötü alışkanlıkların olumsuz etkilerinden kurtulmaya yardımcı olur, iç huzuru ve huzur verir. Ametist ayrıca negatif enerji biriktirme özelliğine sahiptir ve bu nedenle periyodik olarak su, güneş ışığı veya tuzla temizlenmelidir.

Kadınlar ametist güzellik ve gençliği korur. Mücevherlerin büyülü özelliklerini geliştirmek için metal bir kesime ihtiyaç vardır. Bu bir yüzük veya küpeler, bir bilezik veya bir kolye şeklinde olabilir.

Kötü taşlar

Hangi taşlar Yay için uygun değildir ve enerji zarar verebilir? Bunlar şunları içerir:

 • inciler;
 • akik;
 • Aytaşı;
 • nefrit.

inciler enerjik olarak Balık burcuna uygun, burçların diğer işaretlerinin temsilcileri incilerin seçimine büyük özenle yaklaşmalıdır. Eğer incinin ve insanın enerjisi çakışmazsa, büyük sıkıntılar yaşanabilir. Hiçbir şey için değil, inciler gözyaşlarıyla karşılaştırılır.

Agat - güçlü ve bağımsız bir karaktere sahip mücevher. Dengeli ve bilge insanları sever. Taşın sahibi, olumsuz duygu ve duyguların akışıyla baş edemiyorsa, akik onu talep etmeden sakinleştirir. Kısıtlama yolları, mal sahibinin sağlığı ve yaşamı dahil olmak üzere farklı ve tehlikeli olabilir.

aytaşı kaprisli karakteri farklılaştırır ve sahibinin iradesi ne olursa olsun bunu gösterir. Aytaşı sahibini beğenmediyse veya ilgisiz kaldıysa, büyük sıkıntı çekebilir. Ay taşı iş yapmada kullanılır: sezgiyi güçlendirir ve sahibinin iç potansiyelini ortaya çıkarır.

yeşim taşı Enerjik olarak bağdaşmaz oldukları için Yay için arzu edilmez. Sakin bir mizaç ile doğaya uygun nefret, kelime ve işlerde düşünceli ve temkinli.

Bir taş nasıl seçilir

Yay için hangi taşlar uygundur? Bir mücevherin faydalanabilmesi için, onunla bir enerji teması kurmanız gerekir. Bunu yapmak için, sempati kurmanız gerekir: taşı sevmelisiniz. Eğer mücevher sevmiyorsa, onunla birlikte sunulmuş olsa bile, elveda demelisin. Bu taş, pozitif bir enerji bağlantısı kurmamış bir kişiye büyük zarar verebilir.

Bir mağazada bir mücevher satın alırsanız, dikkate almasını isteyin. Elindeki taşı al ve içsel hislerini dinle. İç kısmı sıcak ve hoşsa, taşın titreşimleri sizinkine denk gelir: bu mükemmel bir muska ve yardımcı olacaktır. İçinde endişe, soğukluk veya rahatsızlık varsa, bu senin taşın değildir.

Dikkat! Taş muskaların özel dikkat ve özen göstermeleri gerekir. Mekanik hasarlardan, çizilmelerden ve talaşlardan korunmalıdırlar.

Mağazada bir taş seçtikten sonra, onunla daha yakın bir ilişki kurmanız gerekir. Bu, mücevherle süsleyerek veya hayranlıkla süsleyerek günlük olarak iletişimi gerektirir (hayranlık sözleriyle). Bir süre sonra, sizinle mücevher arasında bağlanan bir enerji ipliğini hissedeceksiniz, hatta bir mesafede bile hissedeceksiniz.

Pin
Send
Share
Send
Send