Rüya yorumu

Kısırlık - zamanla

Pin
Send
Share
Send
Send


Kısırlık, kederli ve evli çiftlerin gözyaşlarından oluşan bir kelimedir. Ne de olsa bir çocuk mutluluktur, yeni bir yaşam dalı ve üremedir. Dünyaya yeni bir hayat veremediğiniz zaman, tüm düşünceler bu konunun etrafında döner ve hayat hiç mantıklı gelmez.

Her iki eşin de bir sürü muayene ve prosedür geçirmesi ve bebek hala kendini hissettirmemesi özellikle korkutucu. Doktorlar ellerini attığında, her şeyi Tanrı'nın, Kurtarıcımızın ellerine koymanın zamanı geldi.

Birçok inançsız kişi burunlarını hoşnutsuzlukla ve iyi sebeplerle büker. Sonuçta, güçlü inanç, birçok evli çiftin kanıtladığı gibi mucizevi. Bu çiftler, tamamen umutsuz olduğumuzda, bizimle birlikte olmaya hazır olan, hayatımızın en umutsuz anlarında bile, bize güvendi.

Tek yapmamız gereken kalbimizden dua etmek ve içtenlikle Kurtarıcımızın gücüne inanmak. Ayrıca doğru duayı doğru söylemelisin.

Pek çok çift, Tanrı'nın evinde, yani tapınakta dua etmeyi tercih eder. Bu şüphesiz doğru. Ancak, dua herhangi bir yerde ve zamanda telaffuz edilebilir.

Eğer bir çift bir çocuğu mümkün olan en kısa sürede hamile etmek istiyorsa, her boş dakika duaya ayrılmalıdır. Ayrıca, gebe kalma dualarını okumaya başlamadan önce, çiftin itiraf etmesi ve cemaat için kiliseye gitmesi gerekir.

Kısırlık - zamanla

Kısırlık sadece günümüzün bir sorunu değil. Tüm zamanların kadınları bu hastalıkla karşı karşıya kaldı. Böylece, yüzyıllar boyunca dualar kuruldu. Zaman ve mutsuz eşler tarafından şekillendirildiler, Tanrı'ya ve Azizlere dua ederek onlara anne baba gibi hissetmelerini sağladılar.

Kadınlar zamanla onları okurlar ve çok yardımcı oldular. Bu gibi durumlar, Tanrı'nın bizimle olacağına dair basit kanıtlardır, sadece sevgi ve samimiyet vermemiz gerekir.

Şeytanın Bakire'yi, Cennetin Kraliçesi ve Tanrı'nın Annesi olarak dua ettiğine inanılır. Ancak, diğer dualarda olduğu gibi, sadece samimiyet önemlidir.

Size en yakın olan aziz için dua edebilirsiniz. Ayrıca her konuda size yardımcı olmak için orada olacak olan koruyucu azizi seçebilirsiniz.

Çıkış yolu

Çocuk sahibi olmanızı engelleyen durumlar çok olabilir. Bir anne ya da babanın hastalığı olabilir, korku ya da psikolojik engeller ya da en iyi şekilde umutsuzluk ve inançsızlık olabilir. Bunu uzun zaman önce herkes biliyordu. Ve uzun zaman önce her şeyin nasıl buharlaştırılacağını buldular. Bütün bunlar, duanın üstesinden gelmeye yardımcı olacaktır.

Sözleri yürekten söylenen samimi duada, her zaman ve halklardan oluşan binlerce sesin enerjisini içerir. Çünkü duyulmuyor olamaz. İnsan rüyaları, özellikle anne ve baba olma arzusu kadar güçlü olmak zorundadır.

Dua, çocuksuz ebeveynlerin tanrısına itiraz

Bu dua en güçlülerden biri olarak kabul edilir. Mutluluklarını bulmak için bir çifte yardım etmedi.

Hamile kalmak için dua

Her ne kadar bir çiftin çocuk sahibi olamayacağı gerçeği iki kişilik bir problem olmakla birlikte her ikisine de hitap etmelidir, ancak aşağıdaki dua kadın tarafından okunmalıdır. Aşağıda bulacağınız kelimeler yalnızca hamile kadınların koruyucusu değil, aynı zamanda emekçi ve tüm ailedeki kadınları da içeren Cennetin Kraliçesine atıfta bulunmaktadır.

Ancak, namazın doğru okunması gerekir. Unutmayın, okunan tüm dualar elle kopyalanmalıdır. Duanın yeniden basılan metninin yanı sıra başkasının eli tarafından yeniden yazılmış metni okumak yasaktır. Ayrıca manastırdan satın alınması gereken ilgili simgenin önünde okunmalıdır.

Başlangıçta, bir mum yakmalısın, kendini geçmelisin ve haçını öpmelisin. Bir kadın odada yalnız ve tamamen sessiz olmalı. Bu duayı doğru okursanız, her gün, anlayış sizi bekletmek için uzun sürmez.

Hamile anne için dua:

Müreffeh anlayış hakkında dua sözleri

Aşağıdaki kelimeler güneşin ilk ışınları ile ve açık bir kalp ile alınır.

Evli bir çift için Kutsal Ruh için dua sözleri

Her iki eş için aşağıdaki dua zaten zorunludur. Çift, uykudan sonraki sabah gözlerini açtıkları anda, hayalleri gerçekleşene ve kadın hamile kalmadan her gün onu okumalıdır.

Hamile çocuk almak için dua sözleri

Ebeveynleri, tanrı-korkusu olan insanlar, çoktan Rab’den onlara çocuk göndermelerini istedi, zaten yaşlanmıştı. Ancak, Allah onlara bir çocuk vererek onlara acıdı.

Ailesi ona Amos adını verdi ve oğullarının evlenip onlarla destekleyeceğini umuyordu. Ancak, ümitin oğlu buna katlanamadı ve daha önce manastırdaki İskender ismini benimsemiş olan kemer sıkma ve mağarada hayatını kurtardı.

Efsaneye göre, iki kızı olan bir boyar, Alexander Svirsky'ye döndü. Alexander Svirsky ayrıca boyar oğluna verme isteği ile Tanrı'ya döndü. Ayrıca iyileşmesi gereken insanlar tarafından da yaklaştı. Dünyadaki yaşamı boyunca, 23 kişiyi ciddi hastalıklardan kurtardı.

Aşağıdaki dua, Tanrı'yı ​​eşleri bir oğlan vermeye ikna edebilir.

Namaz Vakitleri

Moskova Matron - en saygın azizlerin dibinde. Tanrı doğumda görüşünü çaldı ve karşılığında ona dünyadan başka bir şey görme yeteneği verdi. Saint Matrona ruhsal renyuma sahipti ve her bir kişi için İlahi Olanağı gözlemleme fırsatına sahipti.

Kız doğmadan önce bile, annesi onu bir yetimhaneye vermek istemişti. Ancak rüya, çocuğunun kendisine, gözleri kapalı, insan yüzü olan beyaz bir kuş şeklinde göründüğü onu durdurdu.

Kız kör olarak doğdu ve annesi kızın doğmuş seçildiğine karar verdi ve kararının doğruluğundan emin oldu. Buradaki rol hala kızın göğsündeki şişkinlik şeklinde bir haç şeklinde oynanıyor.

Çocuk olan matron zaten Tanrı'ya uzanıyordu. Simgeleri ile oynadı ve tek bir servis kaçırmadı. Hediyesi zaten yedi yaşındaydı (ebeveynler başkalarının düşüncelerini okuyabildiğini fark etti).

Saint Matrona hayatını bugün yapmaya devam ettiği insanlara yardım etmeye adamıştır.

Videoyu izle: "VARİKOSEL HER ZAMAN KISIRLIK NEDENİ DEĞİL" (Temmuz 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send