Rüya yorumu

Hızlı bir araba satışı için güçlü dualar

Pin
Send
Share
Send
Send


Er ya da geç, araç sahipleri araçlarını satmak zorunda kalıyorlar. Genellikle bu daha yeni bir model elde etmek için yapılır, ancak aynı zamanda basit bir acil paraya ihtiyaç olduğu da nadir değildir.

Maalesef, mülkünüzü hızlı ve karlı bir şekilde satmak her zaman mümkün değildir. Anlaşmalar çoğunlukla başarısız olur ve alıcılar her zaman saf niyetlere sahip değildir. Son zamanlarda benzer bir sorunla karşılaştım. Neredeyse 2 ay, iyi durumda olmasına rağmen arabayı satmak için çalışmadı ve fiyatı oldukça kabul edilebilir. Araba satmak için dua etmek zor bir durumla baş etmeme yardımcı oldu. Bu yazımda, azizlerin ticarette neye yardım ettiklerini ve onlarla nasıl iletişime geçeceğinizi anlatacağım.

Dua nasıl çalışır?

Yüksek güçler daima insanların korunmasına dayanır, asıl şey onlara inanmak ve olumlu bir sonuç almayı ummaktır. Ek olarak, belirli bir durumda hangi azizlerin ele alınması gerektiğini ve doğru şekilde nasıl yardım isteyeceğinizi bilmek önemlidir. Mülk satışına gelince, Spiridon Trimifuntsky bu konuda yardımcı olacak en iyi şeydi, ama aynı zamanda Rab, Nicholas Wonderworker ve Sochavsky John'a dua edebilirsiniz.

Kutsal ruhların desteği ve korunması sayesinde, daha hızlı bir alıcı bulmak ve aracı satmak mümkün olurken, anlaşma karlı ve adil olacaktır. Ancak, bir kişinin düşüncelerinin ve niyetlerinin temiz olması gerektiğine dikkat edilmelidir, aksi takdirde yüksek kuvvetlerin yalnızca yardım etmekle kalmayıp, ihmalkar satıcıya bir ders vermek için her şeyi yapacağını da not edin.

Başarılı ticaret için bazı dualar, bir işlem yapmadan hemen önce okunmalı, bazıları ise mülk satışı için bir ilan sunma aşamasındadır. Kutsal metnin söylenişi sırasında, arabayı yalnızca dışarıda değil içeride de kutsal suya serpin. Potansiyel alıcılarla toplantılar gündüz gün batımından önce yapılmalıdır. Ayrıca, mal satışlarının azalan bir ayda yapılması önerilir.

Spiridon Trimifuntsky'ye itiraz

Finansman söz konusu olduğunda, öncelikle Spyridon Trimifuntsky'den yardım almalısınız. Hem yaşamda hem de ölümde, ihtiyacı olan insanların korunmasına dayanır ve her zaman isteklerine cevap verir. Hızlı ve karlı bir anlaşma yapmanızı sağlayan makinenin satışı için en güçlü duayı ele almaktadır.

Kutsal metin, ilanın yapıldığı günden 3 gün sonra ve potansiyel bir alıcı ile görüşmeden hemen önce okunmalıdır. Daha fazla etkinlik için aziz ikonunun önünde yanan bir mumla dua etmeniz önerilir.

Araba da dahil olmak üzere herhangi bir mülkün başarılı bir şekilde satılmasına yardımcı olacak Trimifuntsky'ye yönelik güçlü bir dua daha var. İşlem gerçekleşse bile 40 gün okunmalıdır.

Spyridon simgesinin önünde dua etmeniz önerilir. Aynı zamanda odada olmamalıdır. Ek olarak, duaya mümkün olduğunca konsantre olmak için sessiz ve huzurlu bir atmosfer yaratmak önemlidir.

Rab'den yardım istemek

Rab her yerdedir, bu yüzden insanlar her durumda ona yönelirler. Ancak, araba satmak gibi bir işte ondan yardım almak ve destek almak için önce günahlarından tövbe etmeli ve bir kiliseyi ziyaret etmelisin. Tanrı daha isteyerek, hatalarını kabullenmeye ve düzeltmenin yolunu bulmak isteyen dindar insanlara yardım eder. Tanrı'nın tapınağında, İsa Mesih'in görüntüsünün yanına bir mum koyduğunuzdan, "Babamız" yazıp aşağıdaki duayı söylediğinizden emin olun:

Moleben'den John Sochavsky'ye

Hayatı boyunca, John başarılı bir tüccardı ve aynı zamanda her zaman Ortodoks insanlara yardım etti. Bugün otomobil de dahil olmak üzere mülk alma ve satma konularında yardım taleplerine yaklaşılıyor. John Sochavsky, dilenci dolandırıcılardan kurtaracak, alıcı arayışlarını hızlandıracak ve yakın gelecekte çok iyi bir anlaşma yapmanıza yardımcı olacak.

Nicholas Wonderworker için dua

Holy Hosts Nicholas, Mucize Yaratıcısı olarak adlandırıldığı gerçek mucizeler gerçekleştirme yeteneğine sahiptir. Arabayı satmak gerektiğinde, ancak kimsenin duyuruya yanıt vermemesi veya anlaşmaların sürekli olarak kesintiye uğraması durumunda, kutsal Tanrı ile iletişim kurmanız önerilir. Bunun için küçük bir ritüel yapmanız gerekir:

  • sessiz bir odada emekli;
  • masaya Aziz Nikolaos'un simgesi koymak;
  • bir kilise mumu yakmak;
  • zihinsel olarak Rab’den günahlarından bağışlanmasını isteyin ve tüm suçluları içtenlikle affedin;
  • Avcıya verilen duaları 3 defa yavaşça, net ve düşünceli bir şekilde okuyun.

Duanın her okumasından sonra vaftiz edilmesi şarttır ve ayin sonunda mumu parmaklarınızla boğmalısınız, ancak hiçbir durumda onu üflemeyin. Yukarıdaki adımları her gün tekrarlamanız tavsiye edilir ve başarılı araba satışlarından sonra kiliseye gitmeniz ve yardımları için Nicholas'a teşekkür etmeniz gerekir.

Dua, içtenlikle yardım isteyenlere ve eylemine inananlara yardım eder. Buna ek olarak, kimseye cennetsel kuvvetlerin desteğini aldığınızı söylemeye değmez, otomobili karlı ve hızlı bir şekilde satmak için - gizli tutmak ve sevdiklerinize ancak anlaşma yapıldıktan sonra söylemek daha iyidir.

Pin
Send
Share
Send
Send