Rüya yorumu

Adı ve soyadına göre aşk uyumluluğu için kehanet

Pin
Send
Share
Send
Send


Muhtemelen adın, bir insanın tüm yaşamını etkileyen çeşitli kişilik özelliklerinin bir kombinasyonu olduğunu biliyorsunuzdur. "İsme göre aşk uyumluluğu" gibi bir şey de var.

Benim gibi, bu konuyla ilgileniyorsanız, o zaman bu makalede bulacağınız çeşitli varyasyonları size adınız ve soyadınız ile uyumluluk hakkında ilginç bir tahmin sunuyorum.

Gizem uyumluluğu isme göre eşleştirildi

Bugün, boşanma veya ayrılma ile birini şaşırtmak zordur. Pek çok insan, küçük çatışmalar ve yanlış anlaşılmalar nedeniyle birbirlerinin kimliğini bulmak için gerçekten vakti olmasa bile ayrılıyor.

Belki de bu olur çünkü insanların isimleri birbirine uymuyor mu? Kafan daha önce böyle bir düşünceyle ziyaret edildi mi? Tuhaf görünebilir, ancak yine de, çok sayıda durumda, addaki uyumsuzluk, çiftin özel olarak dağılmasının nedeni haline gelir.

Siz ve birbirinizin seçtiğiniz birini nasıl seçtiğini nasıl anlarsınız? Bunu yapmak için, öncelikle gerekli tüm hesaplamaları yapacak bir uzmana başvurabilirsiniz. Ve evde bağımsız olarak yürütmek için mevcut olan bir başka seçenek, ismiyle uyumluluğu tahmin etmek. Bu kehanetin iki versiyonuna aşina olmak için makaleye devam etmenizi öneriyorum (ikinci durumda, her iki ortağın yaşam sayısına göre numerolojik uyumluluğu kullanacağız).

İlk hesaplama yöntemi

Nümerolojide, ad ve soyadlarına uygunluk hesaplama yöntemleri için çeşitli seçenekler sunar. Şimdi çiftin ortak bir gelecek için şansını gösteren ilk seçeneği düşünün.

Bir kağıt parçası üzerindeki performansı için, adınızın verilerini ve sevdiklerinizin adlarını yazmanız gerekir.

Örneğin: Irina Leonidovna Podpalaya ve Dmitry Aleksandrovich Podpalyi.

Teoriye göre, ortakların her birinin adı ve soyadıyla aynı harflerin sayısı arttıkça, aşk uyumları da artar.

Sonra bu yöntemle yapılan analiz aşağıdaki algoritmayı içerir:

  1. şart İsimlerinizin hangi harflerden oluştuğunu görün. Örneğin, ele alınan değişkende isimler ve soyadlarındaki ortaklar arasında "a", "ve" harflerinin çakışmasını gözlemliyoruz.
  2. Sayılmalıdır Temsilcilerden her birinin verilerindeki toplam harf sayısı. Söz konusu örnekte, kadının sadece yirmi üç harfi ve erkekte yirmi sekiz harfi var. Bu genellikle orta düzeyde bir uyumluluk seçeneğidir. İdeal seçenek, her iki ortağınızın verisinde aynı sayıda harften oluşan ve bu da mutlak uyumluluğu gösteren bir seçenek. Burada bir nüans daha var - iki sayının farkı ne kadar fazlaysa, aşıkların sayısı o kadar az olur.
  3. bakmak Ortakların isimlerinin ilk harflerinin ünlü veya ünsüz olması. Örneğimizde, harflerin birleştirildiğini görüyoruz - hem ünlüler hem de ünsüzler var. Ve bu çok iyi bir seçenektir, çünkü ideal olarak bir değişime dikkat edilmelidir.
  4. bakisimlerdeki hangi harflerin diğerlerinden daha sık tekrarlanacağı. Örneğin, burada "ve" harfinin oldukça sık değişimini görüyoruz. Aynı manipülasyonu ortakların isimleri ve hakimi ile tekrarlayın. Verilerdeki aynı harflerin tesadüfleri ne kadar fazla olursa, ortak bir geleceğin uyumluluğu ve beklentileri de o kadar iyi söylenebilir.

Ancak bir hesaplama yaptıysanız ve adlarda ve soyadlarında birkaç harf bulursanız, üzülmek için acele etmeyin. Böyle bir çift başarılı olabilir. Her şey, özellikle birbirleriyle ilişkilerinden, ortakların elinde olacak.

Prensipte hiçbir tesadüf olmadığı zaman durum değişecektir. Öyleyse düşünmek için zaten bir neden var: sık sık çatışmalar, çatışmalar, yaşama dair farklı bakış açıları ve yaşamdaki farklı öncelikler nedeniyle ilişkide bir gelecek yok. Bu tür sendikalar hakkında ortak bir geleceğe sahip olmadıklarını ve büyük olasılıkla insanların daha sonra ayrılmak zorunda kalacağını söyleyebiliriz.

Numeroloji ayrıca bize aşıkların isimlerinin ve soyadlarının aynı zamanda çiftin asıl (veya asıl) kim olduğunu anlamamıza izin verdiğini de söyler. Gelenek olarak, bu rol elbette bir erkeğe aittir, fakat pratikte modern gerçeklik çoğu zaman tamamen zıt bir versiyonunu gösterir.

Eğer bir çifti lider olarak bulmak istiyorsan, o zaman bu ortaklarda kaç tane ünlü olduğunu sayman gerekiyor. Daha ortak olan ve lider rolünü alan bu ortak. İncelenen örnekte, kızın dininde sadece on tane varken, kızın sadece on iki ünlü olduğunu görüyoruz. Öyleyse, bayanın böyle bir çifte ana olacağı açık.

İkinci hesaplama yöntemi

İlişkilerde uyumluluktan bahsetmenin başka bir yolunu bilmeni öneririm. Aşıkların doğum tarihlerini içerdiğinden numerolojiden daha çok söz eder, ancak bu daha az bilgilendirici olmaz.

Günlük yaşamda veya zor yaşam koşullarında onunla yüzleşmek zorunda kalmadıysanız, eşiniz hakkında nasıl bilgi edinebilirsiniz? Bu durumda, yaşam yolunun sayılarıyla uyumluluk kurtarmaya gelecektir. İlişkilerin gelecekteki gelişimi hakkında mükemmel bir ipucu olacak.

Bu tekniği kullanmak için ne yapmanız gerekiyor? Karmaşık bir şey yok - sadece birer birer, günün, ayın ve ayrıca doğum yılı ve eşinizin doğum yılını ekleyin, sonra bir basamaklı bir sayı alacaksınız.

Belirli bir örnek düşünün:

Ortak 1: 25.05.1994 = 2+5+5+1+9+9+4= 35 =3+5 =8

Ortak 2: 11.05.1995 = 31 =3+1 = 4

Ve şimdi deşifre etmeye devam et

Hayat sayısı 1 ile uyumluluk

1 ve 1

Aynı hayati sayılara sahip kişiler birbirlerine arkadaş ve sevgili olarak çok uygundurlar. Benzer titreşimler sayesinde onların yaklaşması daha kolay, ama aynı zamanda kişisel gelişim yavaşlayabilir.

1 ve 2

Sevgi dolu birim ve zayıf değer güneş ve ay enerjilerini kontrol eder. Bu uyumsuz kombinasyon, ideal olmaktan çok uzak.

1 ve 3

Troika’nın sevgi ve iş ilişkilerinde, Birimler kişisel kişisel çıkar elde etmek için kullanılır, bu nedenle böyle bir birliktelik istenmeyen bir durumdur.

1 ve 4

Bu tür bir birleşme, 1 için karşılık verilemeyen sadece 4'lük çıkar ve zevk alacaktır.

1 ve 5

Ortakların birçok ortak hobileri var, ancak her ikisi de aşırı bağımsızlık ile ayırt ediliyor. Hepsinden iyisi, birimler ve ilk beş politika ve sosyal faaliyetlerle etkileşime girdiğinde.

1 ve 6

İlişkiler 1 için destek sağlayacak pratiklik ve cömertlik 6 ile mümkündür, ancak çiftin 1'in lider olması şarttır.

1 ve 7

7 kişiye çok fazla romantizm ve neşe verecek. Sendika olumludur.

1 ve 8

Bu titreşimlerle ilgili insanlar, birbirlerinin tam karşıtlarıdır. Zayıf yarı 1 için, erkeklerle 8 evlilik, çok nahoş sonuçlarla dolu olacaktır.

1 ve 9

İdeal senaryo, bir kadın biriminin ve bir erkek dokuzun bir ittifak yapmasıdır.

2 numaralı yaşam için uyumluluk

2 ve 2

Benzer şekilde, iki titreşimdeki bir çiftin aynı titreşimlerin kütlesi kararsızlık ve kısırlık olacaktır. Böyle bir ilişki kısa sürdü.

2 ve 3

Üçlüler uçucu Twoslar için harika arkadaşlar ve akıl hocalarıdır. En son disiplini aşılayabilecek ve istenenleri gerçekleştirebilecek.

2 ve 4

Çift evlilik ve iş ortaklığı için çok uygundur. Diğer durumlarda, Deuces, Fours tarafından oluşturulan engellerden zarar görecektir.

2 ve 5

Bu rakamlar düşmandır, çünkü Merkür (5) ve Ay (2) gezegeni arasında eski bir savaş yaşanır. Bu nedenle, böyle bir birlikte çok düşük uyumluluktan bahsedebiliriz.

2 ve 6

Tarafsız Venüs (6), Ay'a (2) göre, onun için iyi bir arkadaş olabilir, ama ideal bir sevgili olamaz.

2 ve 7

İlk önce astrolojik hedef onları başkalarına ilgisiz yardım etmeleri için motive ettiğinden, 7 çok şey öğretebilir.

2 ve 8

Ortalama bir uyumluluk var. Peki, 2 numaralı ortağı - bir erkek ve 8 - bir kadın ise.

2 ve 9

Mükemmel uyumluluk seçeneği. 9 kişiden 9'u ideal arkadaşlar, eşler ve iş ortakları.

Hayat numarası 3 ile uyumluluk

3 ve 3

Kural olarak, aynı titreşimler birbirleri için kabul edilemez olsa da, iki üçlü çok uyumlu bir çift oluşturabilecektir.

3 ve 4

3 ve 4'te iş ilişkilerini bırakmak gerekiyor, çünkü ilk önce kaybeden kalacak. İyi bir uyumluluk seçeneği, bir erkek çiftte 3, kız ise 4.

3 ve 5

Merkür gezegeninin (5) huzursuzluğu iş ve evlilikte 3 kişi için pek çok sorun yaratacaktır.

3 ve 6

Uyumsuz bir arada bir uyum kalıbı. İçindeki adam 3 ve kız 6 ise sendika daha şanslı olacak.

3 ve 7

Her iki sayı da yeterli ortak özelliklere sahiptir, bu nedenle ortaklar birbirleriyle mükemmel şekilde uyumludur.

3 ve 8

G-8 halkının aşırı bağımsızlığı ve kendi kendine yeterliliği nedeniyle zayıf kombinasyon.

3 ve 9

Numerology 3 arkadaşını, sevgilisini ve iş ortağını yapmak için hiç tereddüt etmeden 3 tavsiye eder.

4 numaralı yaşam için uyumluluk

Her ne kadar aynı sayılar geleneksel olarak birbirine uymasa da, iki durumda 4 durum değişir. Bu nedenle, çift ortak bir gelecek için oldukça şanslıdır.

4 ve 5

Güvenilmez 5 sadık eşlerin ve arkadaşların rolünü 4 oynamak zor.

4 ve 6

4 çok çalışkan, 6 iken - aksine, tembel. Bunun istisnası 4 erkek ve 6 yaşındaki kızların birliği olabilir.

4 ve 7

Her iki sayı da astrolojik olarak birbirine yakın olduğu için, 7, karşılığında hiçbir şey beklemeyen, 4 yardım eder.

4 ve 8

8 çıkarların korunmasında 4 iken, ikinci ortak onların ruhsal erdemlerinin gelişmesine katılabilir.

4 ve 9

Bu sayısal kombinasyon, dostane ve partner ilişkileri için çok uygundur. Böyle bir birliktelikte evlilik bağlarının oluşmaması önemlidir.

5 numaralı yaşam için uyumluluk

5 ve 5

İki Beş birliğinde, oldukça yüksek bir uyumluluk var. Ortaklar ilişkilerde kişisel potansiyellerini geliştirebilirler.

5 ve 6

Böyle bir çiftte, Beş büyük fayda sağlayacak, çünkü altının ortakları karakterleri için mükemmel bir tamamlayıcı olacak.

5 ve 7

Bu durumda, yedi üyeli ortaklar için negatif enerji nedeniyle, çok yüksek bir aşk uyumluluğu ile karşı karşıya kalıyoruz. Bir güven ilişkisinin kurulmasını terk etmek zorunda kalacak olan şey yüzünden.

5 ve 8

Numerology, G-5'lere kendileri için eş veya iş ortağı olarak G-8'i seçmelerini tavsiye etmemektedir.

5 ve 9

Soğuk Merkür'ün (5) ve sıcak Mars'ın (9) bağlandığı çift, karşılıklı pozitif titreşimli bir alana sahip olacaktır.

6 numaralı yaşam için uyumluluk

6 ve 6

İki Sixes birbirleriyle iyi vakit geçirebilirler, ancak böyle bir ilişkide karşılıklı ilham olmaz.

6 ve 7

Landing Sixers, rüyalara ve fantezilere yatkın olan Yedilerin iç derinliğini anlamalarına izin verilmez, ancak eşlerinin tüm ütopyacı fikirlerine girmeye çalışmamalılar.

6 ve 8

6 ve 8 numaralarının sürekliliği için ideal yaşam alanı sanat alanı ve siyasi arenadır. Ancak aynı zamanda, Sixes, Sekizler tarafından kurulan işletmede finansal yatırım yapmamalı.

6 ve 9

Bu seçenek çok iyi bir kombinasyon, ancak bu durumda Dokuz ile ortak bir girişim düzenlerse Dokuz işle aşırı yüklenme riski altındadır.

7 numaralı yaşamda uyumluluk

7 ve 7

Çatışmaya bayılan iki hesap edilemez ve kibirli Yedili, yan yana olurken uyum sağlamak imkansız olacak.

7 ve 8

Bu duygusal kişilik açısından kesinlikle bağdaşmaz. Başarılı Sekizler, sürekli bencil Sevens'i anlamayacak ve mahkum etmeyecektir.

7 ve 9

Dokuzlar, yedilerin adamları için iyi bir rol oynayabilecek: örneğin, onlara sağlıklı bir pratiklik aşılayabilecekler. Ancak bunlarla uzun vadeli aşk ilişkileri açısından sendika başarılı olmayacak.

8 numaralı hayattaki uyumluluk

8 ve 8

İki Sekiz arasındaki kombinasyon, hem olumlu bir şey, hem de yıkım için kendileri tarafından yönlendirilebilen çok güçlü bir enerji alanı üretecektir.

8 ve 9

Hayati sayı 9 olan insanlar, kendilerini geliştirmelerini sağlayacak sekiz adamın karakterini sertleştirebilecekler. Ancak tüm bunlarla, resmi evlilikte kendi aralarında yeterince sorunlu ve kırılgan aşk ilişkilerinden bahsedebiliriz.

9 numaralı yaşam için uyumluluk

9 ve 9

İki Dokuz arasında kurulan gerçek aşkı veya dostluğu yok etmek, ancak ciddi bir çatışma olabilir. Aksi takdirde, bir çiftin mükemmel aşk uyumluluğu hakkında konuşabilirsiniz.

Bir çiftin uyumluluğunu belirlemek için bu iki yöntem sayesinde, sevdiklerinizle olan ilişkinizi analiz edebilecek ve birbirinize uygun olduğunuzu anlayacağınızı ümit ediyorum.

Ruh eşinizle tanışmanızı ve bir atıştırmalık izlemek için büyüleyici bir video klip izlemenizi dileriz:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send