Rüya yorumu

Sarı güller: neden verin ve yapıp yapmama

Pin
Send
Share
Send
Send


Sarı güller neden onlara veriyor? Ve prensip olarak bu tür hediyeler yapmak mümkün mü, yoksa kırmızı, beyaz ve diğer çiçek çeşitlerinde durmak daha mı iyi? Bu soruyu aşağıdaki maddede bulalım.

Rose - derin anlamı olan güzel bir çiçek

Muhteşem güller çağımızdan yüzyıllar önce bile büyümeye başladı. Tarihsel bilgilere göre, Viktorya döneminde parlak bir çiçek sevginin sembolü olarak kabul edildi. O zamandan günümüze kadar hiçbir şeyin değişmediğine dikkat edilmelidir: asil gülün hala samimi, yüce duygularla ilişkili olduğu.

Eğer kız arkadaşını memnun edeceksen, erkeklerin bugün satışa sunulan çok çeşitli güllerden bir seçim yapması zor. Bu nedenle, her bir çiçek kompozisyonuna ve tek bir bitkiye özel bir anlam veren özel bir çiçek dili özel olarak tasarlanmıştır.

Örneğin, sarı güllerin yanı sıra diğer sarı çiçeklerin satın alınması hızlı bir ayrılıkla ilişkilidir. Gerçekten öyle mi? Bunu çözelim.

Sarı Güllerin Efsanesi

Sarı bir gülün görünümünü anlatan ilginç bir efsane var. Magomed peygamberinin bir zamanlar genç eşini evde bırakarak savaşa girdiğini söyledi. Kocası uzaktayken, Aishan sıkıldı ve başka biriyle ilişkiye girdi.

Sevecen insanlar Magomed'e karısının sadakatsizliklerini anlattılar. Doğru, inanamadı, çünkü ona olan duyguları ile çok sarhoştu. Daha sonra bilge adamlar Ayshan'a bir buket kırmızı gül hediye etmesini önerdiler. Gerçekten günah işlemişse - çiçekler renklerini sarıya çevirmeliydi. Magomed öyle yaptı, karısına bir sürü kırmızı gül verdi, ama ertesi sabah hepsi sararmaya başladı.

Tarih, Magomed'in suçlu karısıyla nasıl bir davranış sergilediğiyle ilgili bilgiyi korumuyordu. Fakat o zamandan beri, birçok eyalette, tüm sarı tonlarındaki güller ihanetle ayrılıklarla ilişkilendirilmeye başladı. Doğru, birçok kişi şimdi sarı yorumu tamamen farklı anlamlar vererek bu yorumu çürütüyor.

Sarı Gülün Anlamı

Sarı gül anlamında oldukça belirsizdir. En popüler seçenekleri göz önünde bulundurun:

 1. Yükselen Güneşin Ülkesinde, böyle bir bitki Güneş'in enerjisini ve aynı zamanda mutluluğu, maddi iyiliği sembolize eder.
 2. Yerli ülkelerde - evlilik aldatma, ihanet konuşuyor.
 3. Tanınmış ve oldukça iyimser işaretler. Örneğin, bunlardan birine göre, sarı çiçekleri olan bir kompozisyon mutluluk, arkadaşlık, olgun duygu, eğlence ve son derece olumlu duygu ve deneyimlerle ilişkilidir.
 4. Ayrıca, size sarı güller sunulduysa, saygılarını ve beğenilerini ifade etmek istedikleri anlamına geldiğine inanılıyor.
 5. Bazı durumlarda, uzlaşma sembolü olarak hareket eder. Bu, tövbeli bir ihanet olduğu anlamına gelmez. Belki de sadece kötü bir kavga ettiniz, birbirinizi anlamadınız ve şimdi partneriniz özrünü bu şekilde ifade etmek istiyor.
 6. Bu güneş çiçekleriyle kompozisyon bir kişide iyimserliği artıracak, onu gün ışığının enerjisi ile dolduracak. İyi bir sağlık ve uzun ömür dilemek istediğinizde bunu sunmak uygun olacaktır.
 7. Hediye olarak sunulan renkli sarı-turuncu güller sıcak, sarhoş edici, ateşli bir sevgiyi gösterir.

Çoğunlukla sarı gül tonunu alacağı, eşit derecede parlak, güneşli duygulardan bahsettiği ortaya çıktı. Öyleyse, aptal batıl inançlardan vazgeçmeli ve bu güzel çiçeklerin tadını çıkarmalısın?

Sarı güller: neden onları verdin?

Elbette, sarı renkte herhangi bir çiçek vermenin mümkün olduğunu zaten anladınız. Ne de olsa, sıcak duygulara ve benzer dileklere tanıklık ediyorlar. Böyle bir sunumu yasaklayan sebepleri unutmaya çalışın.

 • Bugün, bu çiçekler enerjiyi sembolize ediyor. Başarısını vurgulamak isteyen bir kişiye olan hayranlığını ifade etmek istediklerinde verilir. Bu yüzden sarı gül kompozisyonları sanatçılar ve diğer halka açık figürler için bir hediye kadar popülerdir.
 • Buna ek olarak, sarı gençlik için iyi bir hediye kılan gençlik, şiddet, ile ilişkilidir. Güzel insanlara duydukları sempatiyi anlatmak için tasarlandılar.
 • Bir koca karısını sarı güllerden oluşan bir buket ile memnun ederse, o zaman toplumunda mutlu hissettiğini söylemek ister. Hemen benzer bir sürpriz yapmamak için tüm nedenlerden düşmek.
 • Genel olarak, adil seks kum çiçeklerinin temsilcilerine, hayatlarını daha pozitif hale getirmek, onları Güneş enerjisiyle doldurmaları için vermek uygun olacaktır. Çok parlak, sıradışı, bu da yüksek sesle beklemek zorunda kalmayacağınız anlamına geliyor - şu anda hoş bir kız arkadaş ya da kadın olabilirsiniz.

Hassas güneşli gülleri sunmak için hangi etkinlikler uygundur?

 1. Öğretmenin gününde, öğretmene saygılarını göstermek için. Aynı şekilde, son zil veya balo gecesi yapacak.
 2. Onlara bir yıldönümünü sunmak, mükemmel sağlık, refah ve uzun ömürlü doğum günü insanına dileğiyle.
 3. Ebeveynlerini evlilik yıldönümlerinde kutlayabilirsiniz.
 4. Bir akrabayı ya da sevilen birisini desteklemek için lütfen sarı gülleri hastaneye getirmek uygundur.
 5. Harika bir fikir eşinize bir buket sarı gül vermektir. Sonra çiftin aile yaşamında hüküm süren istikrarlı duyguları ve sakinliği anlatacaklar.
 6. İlk buluşta şişmemiş tomurcukların getirilmesi önerilir - doğmakta olan duyguların kişileştirilmesi, sempati ve ilişkinin devamı.
 7. Eşiniz, barış yapma arzusuyla karısına sarı güller veriyorsa, bu durumda kabul ettikten sonra, ateşkes teklifini kabul etmeli ve anlaşmazlığı sona erdirmelisiniz.
 8. Sıcak kum çiçekleri genellikle işletme buketlerinin oluşturulmasında kullanılır. Böyle bir hediye, cinsiyetten bağımsız olarak meslektaşlar ve yöneticiler için uygun olacaktır. Ve şu an için pek çok neden var: bir kariyerde yükselmek, kazançlı bir sözleşme imzalamak, yeni bir projeye başlamak, tıpkı işte başarı arzusu gibi.
 9. İyi bir seçenek - düğün için böyle bir kompozisyon vermek. Böylesine önemli bir günde parlak rengarenk çiçekler genel atmosferi iyileştirecek, neşe ve zevkle dolduracak, yeni evliler için mutluluk, iyi şanslar ve maddi zenginlik dileyecek. Yeni evlilerin ebeveynleri verirse, dikkatlerini, dikkatlerini ve zor durumlarda destek sağlama isteklerini gösterirler.
 10. Soğuk bir kışın ortasında kum gülleri olan bir buket vermek, güneşli bir yazın en kısa zamanda gelmesini istemek demektir. Renkleri ısınıyor, odayı rahatlıkla dolduruyor, ruh halini iyileştiriyor ve iyimserlik veriyor.

Şimdi ne için sarı güller vereceğini biliyorsun. Ve eğer (veya sevgilin) ​​bu güzel çiçekleri gerçekten seviyorsan - kötü sebepleri görmezden gel ve özel bir sebep olmasa bile hoş ol.

Sonunda temalı bir video sunuyorum:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send