Rüya yorumu

Bakire ve azizlerin çalışmaları için güçlü dua

Pin
Send
Share
Send
Send


İş, her insanın hayatının önemli bir parçasıdır. Özellikle bu iş karlı ve ilginç ise. Fakat hiç kimse kötü şansın kara şeridine karşı sigortalı değil, birçok insan sosyal bir boşluğa düşüyor ve yerlerini bulamıyor.

Kuzenimle oldu, tüm görüşmelerde ya reddedildi ya da geri aramaya söz verdi ve aramadı. Nereye gideceğinizi ve bir işyerini nasıl bulacağınızı bilmiyorsunuz. Tapınağın yanından geçen Angela, aniden durumdan çıkmanın tek yolunun iş için güçlü bir dua olduğunu anladı. Boş bir kiliseye girdi ve Meryem Ana'nın simgesini gözleriyle buldu.

Diz çökmüş, Angela yürekten kendi sözleriyle yardım istedi. Kiliseden ayrıldıktan sonra, Bakire'nin bir simgesini satın aldım ve her gün mum ışığında ona dua ettim. İki ay sonra beklenmedik bir şekilde çağrıldı ve iyi bir pozisyona davet edildi. Şimdi Angela düzenli olarak tapınağı ziyaret eder, itiraf eder ve toplanır. Dualar hayatımızı böyle değiştiriyor.

Bakire Duaları

En saf Bakire her zaman acıların içten dualarına yanıt verir ve birçok sıkıntıya yardım eder. Bakire'nin kalbi, inananlar için hassasiyet ve özenle doludur, asla dualara kayıtsız kalmaz. Birçoğu mucizevi olan, Tanrı'nın Annesinin 200'den fazla ikonu vardır. İş için dua etmek için hangi simgeye ihtiyacınız var?

Kazan'ın Tanrının Annesi'nin simgesi, iş ve istihdam için duaların sunulduğu mucizevidir:

Görüşme yaparken, Tanrı'nın Annesinin kısa duasını sessizce oku:

Ve Bakire'nin Şarkısı olarak adlandırılan kısa bir dua ile Tanrı'nın Annesini sürekli söylemeyi unutmayın:

Serafim Sarovsky her gün bu şarkı ile Tanrı'nın Annesine ilahiyi söyleyerek kutsal ismini ve amacını öven talimat verdi. Ayrıca Hristiyanların ana duasını “Babamız” olarak ezberlemeli ve sürekli telaffuz etmelisiniz.

Bakire'nin farklı bir simgesinden hoşlanıyorsanız, iş için dualarınızı ve başka bir resim sunabilirsiniz. Cennetin Kraliçesi, simgenin kime kaldırıldığına bakmaksızın her zaman duaları duyar.

Yardım için Meryem Ana'ya güçlü bir dua:

Dualara saf bir yürek ve tövbe eden bir ruhla yaklaşmak gerekir. İsa, dualardan önce birinin suçluyu affetmesi ve kimsenin kalbinde kötülük olmaması gerektiğini öğretti. İtiraf, kilisede ruhu temizlemeye yardımcı olur, bu yüzden tövbenin kutsallığını ihmal etmeyin. Tövbe etmeden dualar duyulmayabilir.

Ne tür azizler iş istemek için

Her Ortodoks Hristiyanın cennetsel bir patronu olmalı, bir aziz. Bir Hristiyan destek ve yardımına ihtiyaç duyarsa, birkaç aziz olabilir. Genelde aziz vaftiz günü seçilir: ona isim verir. Fakat aileniz, büyükanneleriniz ve büyük anneanneleriniz - ailenize uzun zamandır yardım eden bir koruyucu azizi seçebilirsiniz. Bu gönüllü bir meseledir.

Eğer koruyucu azizi seçmediyseniz, yardım isteyebilirsiniz:

  • Spiridon Trimifuntsky;
  • Nicholas Wonderworker;
  • Sarov Seraphim;
  • Petersburg Ksenia;
  • Moskova'nın Matronu;
  • Aziz Trifon.

Aziz Spiridon Trimifuntsky çok hızlı bir şekilde duaları cevaplar. Bu kutsal aziz, varsayımlarından sonra 1700 yıldır tüm acı çekenlere yardım ediyor. Kutsal kalıntılarının dinlendiği Korfu sakinleri, cennetteki patronlarına dua etmeden bir gün geçirmiyorlar. Aziz Ayakkabı Sürekli yıpranan Spiridon. Kilise görevlileri azizi gizlerken ayakkabılar inananlar tarafından parçalanır.

Dua svt. Spiridon:

Aziz Nicholas Wonderworker Hıristiyan dünyasına saygı göstererek, mucizeleriyle ünlendi. Aziz, tutulmuş olanların ihtiyaçlarını karşılamaya devam eder ve varsayımından sonra, inananların ateşli dualarına cevap verir.

Dua svt. Nicholas Wonderworker:

Aziz Serafim Sarovsky tutulmuş ve ölüm zamanından sonra sert dua ediyor. Azizler toilers seviyor, bu yüzden istekli iş ve finansal ihtiyaç için zevk için cevap veriyor. Sarov'un Seraphim simgesi ile Bakire "Sevgi" nin en sevdiği simgesini de satın aldığınızdan emin olun. Aziz, bu simgenin önünde namazda öldü.

Dua svt. Sarovlu Seraphim:

Aziz Petersburg Ksenia Sadece Petersburg'lulara değil, aynı zamanda acı çekenlere de yardımcı olur. Kadınlar, azizlerin özel himayesinde: anne, dul, hamile kadınlar. Çocuğunuza maddi refah istiyorsanız, Petersburg Xenia'ya dua edin. Kutsanmış Xenia mucizelerinin tanıkları bize, Xenia'nın kabul edildiği evlerde, refahın ve servetin mucizevi bir şekilde oturduğunu anlattı. Ve zamanından sonra, kutsanmış Xenia, insanların refah kazanmalarına, mali durumlarını güçlendirmelerine ve karlı bir iş bulmalarına yardımcı olur.

Dua svt. Petersburg Ksenia:

Matrona Moskova farklı ihtiyaçlardaki insanlara yardım ettiği bilinmektedir. Mali sıkıntılar, iş kaybı ve yaşam yolunun aranması durumunda kendisine yaklaşılmaktadır. Saint Matrona, yaşamı boyunca fakir ve muhtaç kişilere patronluk kazandı, bu yüzden ona hitap ederken ihtiyacı olana sadaka vermeli.

Moskova Namazı Matrona:

Kutsal Şehit Trifon Çaresiz ve ruhsal karmaşa içinde olan herkese yardım eder. Duaları kelimenin tam anlamıyla bir kişiyi zor durumdan çıkarır. Şehit ölümünden sonra, Saint Trifon acı, ihtiyaç ve umutsuzluk için dualara cevap verir.

St. Trifon Namazı:

konsey

İş kadınımızın güçlü duası her zaman yardımın içten inancına yardımcı olur. Ayrıca, azizler dualara cevap verirler. Azizlerin temyizinde mucizeler yapıldığı zaman birçok tanıklık var. İnsanlar sadece iş bulmakla kalmaz, aynı zamanda mucizevi bir şekilde iyileştirilir.

Dua çalışması inanan için iyidir. Eğer vaftiz törenini henüz almadıysanız, mümkün olan en kısa sürede yapmanız gerekir. Azizlerin yalnızca İsa Mesih'i Kurtarıcı ve Tanrı'nın Oğlu olarak tanıyanlara yardım ettiğini ve Adını Kutsal Üçlü'de yüceltenlere yardım ettiğini unutmayın.

Dua sadece iş bulmaya yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda ruhu kirden arındırır. Duadan sonra gönül rahatlığı gelir, yaşam sevinci hissedilir ve varlığın anlamı kazanılır. Her gün dua et, Tanrı sana yardım etsin.

Pin
Send
Share
Send
Send