Rüya yorumu

Beden ve ruh duaları

Pin
Send
Share
Send
Send


Boşanma ve ciddi bir hastalıktan sonra merak ettim: hayatımda yanlış olan ne? Kaderimi nasıl değiştirebilirim? Kendinizi yaşam sürecinde bize “yapışan” bütün olumsuzluklardan sürekli temizlemenin çok önemli olduğu sonucuna vardım. İçimizde kalan tüm hakaretler, duygular, hüsranlar ve öfke, aslında bize huzur vermez.

Ancak sorun şudur: Bu şikayetlerin birçoğu zaten unutulmuştur, ancak ruhta hala bir sorun kaynağıdır. Bu durumda sadece dua yardımcı olabilir! Ruhumun ve bedenimin arınması için duaları okumaya başladım ve bir süre sonra kendimi çok daha iyi hissettiğimi hissettim.

Sebepsiz üzüntü, ilgisizlik ve tembellik kalmadı, kötü bir ruh halinin ne olduğunu unuttum. Kendimi çok neşeli ve neşeli hissediyorum! Ancak bu durum bir anda gelmedi: Her ay ve her akşam üç ay boyunca temiz duaları okuduğumu ve bundan sonra farklı hissettiğimi söyleyebilirim.

Temizlik duası: anlamı ve gücü

Günlük hijyen prosedürlerini uyguluyoruz: yüzümüzü yıkar, dişlerimizi fırçalar, dairemizi temizleriz. Ancak çoğu zaman ruhumuzu da “temizlememiz” gerektiğini unuturuz: farklı insanlara gereksiz hakaretlerden ve öfkeyle temizleyin, kederden ve diğer olumsuz deneyimlerden kurtulun.

Bunu yapmanın en iyi yolu duadan geçer. Bir psikoloğu ziyaret ederseniz, bu harika. Yine de dua, doğrudan Tanrı ile veya azizlerle bir araya gelmedir. Dua sizi olumsuzluktan kurtarabilir, çünkü yüksek kuvvetler arınmanıza sıcak dualarınızla bağlıdır.

Duanın çalışması için inanca ihtiyaç vardır. Ama ya inanç zayıfsa? Kelimelerin kendileri ile ünlü duaların güçlü bir temizleme gücüne sahip olduğuna inanılmaktadır. Ve dürtüsün o kadar güçlü olmasa ve yeteneklerinde şüpheler olsa bile, ama hala arınma arzusu var, o zaman ünlü kutsal duaların metinlerini okuyabilirsin, ve bu da mantıklı olacak.

Sözde güçlü gücün bulunduğu bilinmektedir, bu nedenle duanız yine de çalışacaktır. Fakat ideal olarak, dua sevginizin sesini, arınma umudunu, sözlerinizin daha yüksek güçler tarafından duyulacağına inancını vermelisiniz.

Olumsuz ruhun arındırılması için nasıl dua edilir?

Bildiğiniz gibi, en kolay yol genellikle en güçlü olanıdır. İsa Mesih zamanından beri bilinen en eski dua "Babamız" en güçlü temizlik dualarından biridir. Gerçekten ihtiyacımız olan tüm anlamlara sahip:

  • bu dua Yaratan'ı yüceltir,
  • yardım isteğimizi ifade eder,
  • Tanrı sevgisini açıklar,
  • Tüm hakaret ve suçluları affetme niyetinden bahseder,
  • Bizi baştan çıkarmalardan kurtarma ve bizi kötü güçlerden koruma isteğini ifade eder.

Her sabah ve her gece, ruhunuzu ve bedeninizi olumsuzdan arındırmak amacıyla "Babamız" bölümünü okuyun ve hedefinize ulaşılacak!

Dua etmek için doğru havayı yaratmak en iyisidir: öncelikle, yürekten öğren, ikincisi, mumlar al, akrabalarından 10-15 dakika seninle karışmamalarını isteyin. Sakin ve huzurlu hissedene kadar bir mum yakıp birkaç kez "Babamız" ı okuyun. Yardım için Tanrıya şükür.

Temizlik için diğer dua seçenekleri

Arınma ve "Meryem Ana" veya Wonderworker Nicholas, Guardian Angel veya En Kutsal Üçlü’ye yapılan dua metinleri gibi diğer metinleri de okuyabilirsiniz. Sadece kendinize söyleyin, dua sonucunda ruhunuzun arınacağını söyleyin.

Dua sürecinde, ifadelerini hatırla: belki birini (hatta şans eseri) kırdın ya da destek vermedin. Farklı insanlara karşı olan şikayetlerinizi hatırlayın ve bu duygulardan kurtulun. Artık gerekli değil! Tüm hakaretleri (örneğin çocuklar) hatırlamıyor olsanız bile, duanın gücü onları yok edecek. Ruhun içindeki ağırlık geçsin!

Siz veya suçlularınız tarafından rencide edilen insanları hatırlarsanız, duadan sonra en iyisi, onlara bir mesaj yazın veya (mümkünse) arayın.

Bu kişiye çatışmanızı hatırlatmayabilirsiniz bile, sadece onun için bazı kelimeler bulun. İyi şanslar dileyin, hangi haberlere sahip olduğunu bulun, böylece ilişkinizin senaryosunu değiştirirsiniz ve bir tane daha samimi bir arkadaşınız olur.

Tövbe eden günahkarların okuduğu özel dualar var (ve bu dünyadaki hepimiz azizlerden uzaktayız, bu yüzden cezaevi dualarının metni herkese uyacak). Bu dualar uzundur, günde bir kez okunabilir. Bunlar "Cezaevi kanunları" veya diğer dualar, örneğin, "Büyük Merhametinizin Elinde" dir.

İtiraf ve cemaatlere gittiğinizden emin olun, sağlığınız derhal değişecek!

Atalarınız için dua etmeniz de önemlidir. Birçoğumuz sık sık ölen yakın akrabalar için dua ediyoruz - hatırladıklarımız: ebeveynler veya büyükanne ve büyükbaba. Fakat çoğu zaman daha büyük atalarımızın - büyük büyük anneler ve büyük büyükbabaların - isimlerini bile bilmiyoruz.

Tüm aileniz için, en uzak atalar için dua edin, böylece yaşamınızı da temizlersiniz, çünkü yaşamınızı atalarınızdan aldınız. Bunun için onlara teşekkür ederiz!

Ev duaları

Ruh ve bedeni temizlemek için tüm ritüelleri ve türünüzü temizledikten sonra, evinizi temizlemeniz iyi olur. Enerji-bilgi arka planının sıklıkla çarpıtıldığı megacitelerde yaşıyoruz. İçinde çok fazla nefret, kötülük, zor duygular var.

Evi temizlemek için birkaç kilise mum al ve "Babamız" duasıyla evin etrafında saat yönünde dön. Dua sırasında dairede biriken negatifliğin bir mum alevi içinde nasıl kaybolduğunu hayal edebilirsiniz.

Videoyu izle: Şifa Duaları - Ruh Ve Sinir Hastalıkları İçin Okunacak Dua (Ağustos 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send