Rüya yorumu

Çocuklar için dualar: nadir ve en güçlüsü

Pin
Send
Share
Send
Send


Oğlum okulda ciddi bir dertte oldu - öğretmenle bir çatışma vardı, sonra sınıf arkadaşlarıyla problemler vardı. Ergenlikte, ebeveyn müdahalesi çok acı verici bir şekilde algılanmaktadır, bu nedenle okula gitmek ve durumla baş etmek anlamsızdı: oğul, yardım tekliflerimizi çok endişeyle tepki gösterdi.

Her zaman kendi kendine çözeceğini söyledi. Kocam ve ben onun için dua etmeye başladık böylece tüm sorunları çözülecekti. Derhal duamızın duyulduğu iyi bir his vardı.

Birkaç hafta sonra öğretmen, çatışma içinde olduğu için aradı ve bize ortak bir dil bulduğunu, düşmanlığın sona erdiğini, oğlunun kendisinin karmaşık bir konu hakkında bir kompozisyon hazırladığını ve görevle başa çıkabildiğini söyledi.

Bu beni bir kez daha Tanrı'nın yardımıyla tüm sorunları, hatta çok zor olanları çözmenin mümkün olduğuna ikna etti! Bu yazıda size çocuklar için dua etmenin en iyi yolunu anlatacağım, böylece yaşam yollarını daha kolay ve daha parlak hale getireceksiniz.

Tanrı annenin duasını duyar

Çocuklarımız hastalandığında, bir tür sorun hakkında endişelenmek, ya da çok iyi hissetmek istemiyoruz, acı ve endişe yaşıyoruz. Bir çocuğa nasıl yardım edebilirim? En iyi yol duadır.

Annelere sık sık sorulur: Bir çocuk için nadir ve en güçlü duayı nasıl bulabilirim? Fakat cevap çok basit: Duanın gücü sana bağlı. Elbette, dua metninin sizinle uyumlu olması, kalbinizde yaratıcınıza hitap edeceğiniz güçlü hisler vermesi çok önemlidir.

Fakat Tanrı'dan çocuğun sağlığını kendi sözlerinizle istemenize rağmen, sözleriniz içten ve Tanrı'nın sizi duyduğu o ana gerçekten inanıyorsanız, bu dua da büyük bir güce sahip olacaktır.

Dua etmek için aziz olan bir çocuk için dua nasıl okunur?

Çocuğu zor durumda desteklemek için, çocuklar için nadir ve en güçlü dualara ihtiyacımız var. Çocuğunuzun bir problemi varsa, Harikalar Diyarı ile irtibata geçin. Büyük azizin her zaman annelere yardım ettiği bilinmektedir. Bu konuda çok fazla kanıt var.

Aziz Nikolaos dualarımızı duyar ve daima yardım eder. İlk önce herhangi bir kanuni duayı St. Nicholas Wonderworker veya Akathist'e bir azizle okuyun ve sonra kendi sözlerinizle hitap edin. Ona üzüntünün ne olduğunu ve çocuğunun seni rahatsız ettiğini söyle.

Unutma, St. Nicholas Wonderworker aynı zamanda okuldaki çocukların koruyucu azizidir ve öğrenme güçlüğüne yardımcı olur. Bu nedenle, çocuklarınızın okuldaki ilerleyişi ile ilgili endişeleriniz varsa, onları keyifli Nicholas'a sormalarını isteyin.

Ayrıca Radonezh Sergius'un eğitimde asistan olduğu düşünülüyor. Çocuğunuzun değerlendirmeleri sizi üzerse, ona başvurabilirsiniz.

Saint Matrona en zor durumlarda bile yardımcı olur. Çocuğunuz için nedensel kaygı hakkında endişeleniyorsanız (veya bu alarm haklıysa), Kutsal Matron ile iletişime geçin. Matron sizi olumsuz duygulardan kurtarabilir, çocuğunuza bu durumda nasıl davranması gerektiğini söyler, onu iyilik ve neşeye yönlendirir.

Eğer yetişkin bir ateist çocuğun ebeveyni iseniz, o zaman öncelikle çocuğunuzu aydınlatmak için dua etmeli ve sonra sadece Tanrı'nın işlerinde ona yardım etmesi için dua etmelisiniz. En önemli göreviniz, çocuklarınızın ruhlarının kurtarılması ve ikincisi, onların dünyevi işlerinin başarısı.

Çocuklar için dua etmek için huzurlu bir atmosfer yaratın.

Yüksek Güçlere dua etmenin en iyi yolu, dua etmek ve Tanrı ile olan bağlantınızı hissetmek için dinleyebileceğiniz sakin bir ortam yaratmaktır. Hem evde hem de tapınakta çocuklarınız için dua edebilirsiniz.

Evde dua ederseniz, kilise dükkanındaki İsa Mesih ve Harikalar Diyarı'ndaki bir kilisede hem de kilise mumlarında bir görüntü elde etmek daha iyidir. Yanan bir mum, duanın sözlerine konsantre olmaya yardımcı olur, bizi manevi boyuta getirir.

Bakire için dua

Tanrımız Leydi, gezegendeki tüm annelerin en önemli savunucusu ve yardımcısıdır. Bakire Meryem kendisi büyük bir acı yaşadı - oğlunun ölümünü çarmıhta gördü, acılarında vardı.

Tanrı'nın Annesine olan Tanrı'nın iradesine büyük bir güç verilmiştir - ebeveynlere ve çocuklara yardım etmek, aile ve aile ilişkilerine değer veren insanları desteklemek.

Ayrıca, Ortodoks geleneğine göre, anneler ve babalar Saint Barbara, Saint Simeon, Saint Martyr Trifon'a yardım için başvurabilirler. Çocukları koruyan ve özellikle kutsal duya karşı hassas olmaya hazır olan bu kutsal azizlerdir.

Hastalık durumunda, kanonik dua ve Aziz Panteleimon'a ve ayrıca kutsal şehit Trifon'a olan akathist okunmalıdır.

Çocuğun duası sizin alışkanlığınız olmuşsa çok iyidir. Çocuklar iyi olsalar bile, annenin duası onları olası sıkıntılardan korur, okulda ve işte yardımcı olur.

Çocuğunuz hala çok küçükse, sağlığı ve güvenliği için bir dua onu güçlendirir, tehlikelerden korur, okulda veya herhangi bir çocuk takımında ona yardım eder.

Koruyucu Meleğe Başvuru

Ebeveynler doğrudan çocuklarının koruyucu melekleriyle doğrudan iletişim kurabilir. Bu, çocukların hayatlarını daha güvenli ve daha mutlu hale getirmek için harika bir fırsat!

Koruyucu Meleğe ya da kızınıza kendi sözlerinizle dua edebilirsiniz. Duanın anlamı meleği, korunma ve yardım talebini çağırmak olmalıdır. Dua sonunda, yardım için yüksek kuvvetlere teşekkür ederiz! Bu, dua mesajınıza güç verecektir.

Çocuğunuz için sık sık dua edin, sonra hayatı daha mutlu gelişecek, içinde anlam ve neşe olacak. Daha sağlıklı ve başarılı olacak, her işi başaracak. Size ve çocuklarınıza iyi şanslar diliyoruz!

Pin
Send
Share
Send
Send