Rüya yorumu

Koca içme gelen güçlü dualar

Pin
Send
Share
Send
Send


Sevdiklerin sarhoşluğuyla mücadelede, her yol iyidir - kocanın sarhoşluğundan gelen güçlü bir dua, hiçbir şeyin işe yaramadığı durumlarda mükemmel bir araçtır.

Sarhoşluk, aileleri ve kaderleri yok eden en kötü günahlardan biridir. Destek ve aile koruyucusu - koca - böyle bir hastalıktan muzdaripse, özellikle korkutucu. Böyle bir insan aile ve toplum için neredeyse kaybedilir ve tedaviye ihtiyacı vardır. Bugüne kadar, alkolizm tedavisi için birçok yol vardır ve herhangi birini seçmekte özgürsünüz. Ama lütfen duaları unutma. Rabbimiz hepimizi çocukları olarak kabul eder ve duayı dinler ve yardım eder.

Dua etmeden önce

Sakin bir odada oturun, aklınızı sakinleştirin. Sevgili insana yardım etmek için içten bir arzu duyma gücünü bulmalısın. Tıpkı namazın metnini okumak gibi, böylece koca kelimeleri düşünmeden içmez - zaman kaybı.

Aşağıdaki kurallara uyun:

  • Tanrıya hitap eden ifadelerin gücü vardır, sözlerinizle dikkatli olun;
  • kalbinizde samimiyet ile başa çıkmak;
  • dönüşümünüz, Tanrı'nın tapınağında ses çıkarırsa daha iyi çalışacaktır;
  • duadan önce itiraf etmeniz önerilir;
  • kimseyi Tanrı'ya hitap etme gizeminize adamak gerekli değildir;
  • bir duayı okumak dikkatinizi dağıtmaz;
  • Hitap ettiğiniz aziz görüntüsünden önce bir dua okumalısınız (namazdan önce görüntünün önünde üç mum yakınız);
  • böylece koca alkol almaz, haftanın ikinci, dördüncü ve altıncı günlerinde (erkekler için namaz vakitleri) dua etmeniz önerilir.

Sarhoşluktan hasta ne yapmalı

Alkolizmden muzdarip (eğer yetenekliyse) kiliseye gelmeli ve üç servisinde olmalı. Tövbe ve itiraftan geçmek gerekli. Vücudu ve ruhu kötü ve zehirden arındırmak için 40 günlük bir oruç arzu edilmektedir. Her sabah bir dua etmelisin, kiliseden kutsal suyu iç. Bu yeni alışkanlıklar, adamı disipline etmeli ve hastalıkla başa çıkmasına yardım etmelidir.

Dua Metinleri

Bakire için dua

Ey, Cennetin Kraliçesi, merhametli! Şefaatinize geliyoruz, dualarımızı alamadık, bizi duyun: anneler, eşler ve çocuklar, ayrıca sarhoşluk ruhuna sahip hastalar.

Tanrı'nın zarif anası, onları günahkâr düşüşten kurtuluşa götürür, sarhoşluğun reddine yol açar.

Oğlunuza sorun, geri dönün, sağlamlığı ve dürüstlüğü onaylayın.

Kutsal Anne'ye dualarımızı bizden alın: kadınlar, anneler; ağlamak, yetim olmak, bizi beğeninize.

Bizi düşmanın kötü işlerinden uzak tutun ve korkunç bir saat sonunda, dualarınız olmadan bizi bırakmayın, acı çekmekten kurtarmayın. Merhametin bizi korusun. Amin.

Nicholas Wonderworker'a dua ederek itirazda bulunun

Nikolai, dua etmek için dua ediyoruz: cömertçe sarhoşluğun iğrençliği ve iblisinden çaresizce yardım et. Arzularına karşı, bu yanıklıktan muzdarip adamı teslim et. İçmeyin, dehşet olmadan bu iksirden yutmayın. Bir yudum alırsa, rahme kutsal su döker. Öyle olsun. Amin.

Boniface için dua

Şehit, acı çeken büyük Boniface! Sizden iç içe olmanızı istiyoruz, size dua ediyoruz: bizi reddetme, sesini duymak. Sarhoşluktan muzdarip kardeşlerimize bakın. Bunu günahtan al, oh, şehit Boniface! Dualarınızla kalplerine dokunun, getirin, onları bu günahlardan uzak tutun. Oğullarınızı ve kızlarınızı sağlık durumlarında günlerinin sonuna kadar güçlendirin.

Sağ eliniz kurtuluş ve dualara yemin edecek, çocuklar size göz yaşlarını saçacak. Eşleri, çocukları ve kocaları piyanizmden koruyun. Onlara sağlık ver, ağla. Bizi şeytandan, daha kısır düşmanlardan koru.

Yargılama ve çıkma günü, bizi sonsuz küfürden kurtar, bize sonsuz sevgi ve barış ver. Görünür ve görünmez düşmanları bizi sonsuza dek Tanrı'nın merhameti ile örtmeden önce. Amin.

Kutsal Üçleme'ye İtiraz

Baba, oğul, Kutsal Ruh! Ayrılmaz ve şanlı, sarhoşluğa takıntılı olan hizmetçinize (adı söyleyin) bakın. İlerlemesini bırak, onu iyileştir, ona sağlık ve saf düşüncelerini kaybetti. Ona dünyanızın iyiliğini verin. Size, Rab'be, Yaratanımıza dualara teşekkür ederek, bizlerle birlikte olacaktır.

Matrona itiraz

Anne Matrona, kutsal ve sadık! Gündüz ve gece bizim için Tanrı'nın Cennetteki Krallığı'na diz çöküp dua ediyoruz.

Üzüntü ve kederlerimiz uzaklaşır, hastalıkları ve rahatsızlıkları giderir. Cennetteki Baba'da, bizim için affetmeyi isteyin. Yeryüzündeki tüm insanlardan, All-Good'dan merhamet diliyorsunuz.

Tüm hastalara ve şifa verdiğinize haksızlık, karnını doyurun, üzülür, teselli eder. Yardımının yükünü taşıyor.

Herkes Ana Matrona dönüyor, işlem yapan Matron, herkesi duyuyor, duyuyor ve yardım ediyor.

Karısının duası

Bizim için işkenceden ölen Kutsal Mesih. Dualarımı duy, dualarım yürekten sıcak. Sadık olarak yardım et, onu kötü iksirden kurtar, sarhoş. Şeytani tuzaklardan iyileşmek için gücünüzü aramanız için dua ediyorum.

Sonuç hakkında

Kendinize acıyın, hastaya acımak, sadece acımanıza yardımcı olmak zordur. Sarhoşluktan kurtulma çabası alkoliklerin omuzlarına, aynı zamanda ailesine ve sevdiklerine de düşer. Destek iyileşmede önemli bir rol oynar, unutma.

Anlık sonuçlar için beklemeyin, ancak ruh düşmemelidir. Dualar "hiçbir yere" gitmez. Her durumda vazgeçmek gerekli değildir. Alkolizmden muzdarip bir insan yakında halktan gelen duaların gücünü hissedecek ve iyileşecektir. Şüphe duyuyorsanız, rahibe danışın.

İnsanların içtiği oluyor ama buna alkolik denmiyor. Genellikle bu, bu insanların idealini kaybetmiş olmaları veya onları hiç edinmemiş olmalarından kaynaklanmaktadır. Bu tür insanların inanç kazanmalarına yardımcı olun, inancın kutsallıklarını anlamalarına yardımcı olun. Ve sonra, belki de, kalpteki inancı ve iyiliği, her türlü kötü alışkanlıkla değiştirmeyi bırakacaklar.

Pin
Send
Share
Send
Send