Rüya yorumu

Ebeveynlerin sağlığı için dualar

Pin
Send
Share
Send
Send


Hayatımda inanılmaz bir deneyim oldu - babam hastanedeyken ve zor bir operasyon planlandığında sağlığı için dua etmeye başladım. Her gün sabah ve akşam yaptım. Uzun bir süre dua etti, Rab Tanrı'ya ve Moskova Matronuna itiraz etti, Yüksek Kuvvetlerden papanın sağlığını korumasını ve onarmasını istedi. Ve mucize oldu!

Operasyon şaşırtıcı derecede iyi geçti ve babam çabucak iyileşmeye başladı. Doktorlar bile, her şeyin ne kadar çabuk iyileştiğine, komplikasyon olmadan şaşırdılar. İyileştirmeye o kadar çabuk gitti, sanki gerçekte olduğundan en az 20 yıl daha azdı. Dua gücü böyle! Babamın hızlı toparlanmasının iki hafta boyunca sağlığına dua ettiğime bağlı olduğuna eminim.

Ebeveynler her zaman çocuklarına görünmez manevi iplikler ile bağlanır. Ebeveynlerin sağlığı için zor bir zamanda, iyi bir iş yapabilirsiniz - iyileşmek için ciddiyetle dua edin, ve Tanrı kesinlikle dualarınızı duyacak. Ne de olsa, çocuğun annenin veya babanın sağlığı için duadan bahsediyoruz. Kaç yaşında olursanız olun, daima ebeveynleriniz için bir çocuk olacaksınız!

Ebeveynlerin sağlığı için dua etmek neden önemlidir?

Ebeveynler bizi yetiştiren ve belki de bize Tanrı'ya olan bir aşkı ve inanca olan ilgiyi aşılamış insanlardır. Kutsal Kitap bize ebeveynlerin kılıcıyla ilgili en önemli emri verir: “Babanı ve anneni onurlandır”. Bu, en eski çağlardan beri insanların babalarına ve annelerine saygı duymanın önemini bildiği anlamına gelir.

Orta yaştaki ebeveynlerin yetişkin çocukları tarafından evde yardım veya manevi desteği çok önemlidir. Ancak, ebeveynlerin sağlığı için dua ettiğimizde ifade edilen manevi yardımın önemi daha da yüksektir.

Tanrı'dan anne-babalarımız için sağlık ve yeni güç istediğimizde, anne ve babanın manevi olarak güncellenmesine yardımcı oluyoruz. Bu, çocukların sevgisinin ebeveynlerine en yüksek sevginin tezahürüdür. Bu nedenle, anne ve baba için mümkün olduğunca sık dua edin! Günlük sabah namaz adresinizde ailenizden bahsetmeyi unutmayın; anne ve baba ile ilişkiniz daha derin, içten, iyi olacaktır.

Ebeveynler sizi sağlık, neşe, zihin ve ruhun berraklığı ile sevindirecek ve buna karşılık kendinize daha fazla destek bulabileceksiniz. Yetişkin çocuklar için, anneleri ve babaları onlara bağımlı olmadıklarında, her zaman iyi bir ruh hali içinde olduklarında, hayatlarının her yeni gününde mutlu olurlar!

Ya ebeveynler inanılmazsa

Ne yazık ki, ebeveynler ve çocuklar arasındaki ilişki her zaman derin ve duygusal olmaktan uzaktır. Çok sık anne ya da baba ile kavga ederiz, yaşam hakkındaki görüşlerini kabul etmez, bize karşı eleştirel tavırlarından dolayı acı çekeriz.

Annene ve babana nasıl davranırsan yap, onlar sana hayat veren insanlar olarak kalırlar. Aileniz sayesinde, doğma, öğrenme ve kaderinizi kurma, iman etme fırsatınız var. Tanrı bize ebeveynleri verir ve görevimiz buna katılıyorum (bu, annenle veya babanla çatışmaların olması durumunda geçerlidir).

Ebeveynler inanmıyorsa, onlarla birlikte servise gidemez veya inanç hakkında konuşamazsınız. Ama senin görevin, Tanrı'ya gelmeleri için dua etmek, Yüksek Güce güvenmemiz ve onlara her konuda güvenmemizin bizim için ne kadar önemli olduğunu düşünmektir.

Hepimizin günahkar olduğumuz gerçeğini düşünün, çoğumuz başkalarının hayatını olumsuz yönde etkileyebilecek yanlış kararlar aldık. Ailen tam olarak hepimizle aynı! Tüm hatalarına veya zor karakterlerine rağmen onları sevebilir ve saygı duyabilirsiniz.

Onlar için dua edin, bu sevginin en iyi tezahürü olacaktır. Bu aynı zamanda önemlidir, çünkü böyle bir dua sadece eski kuşağın değil, kendi ruhlarınızın da kalbini yumuşatmaya yardımcı olur. Aileniz için dua edin, dualar sırasında ağlayın, şikayetlerinizi unutun ve bırakın. Duadan sonra, baba ve annemle daha iyi bir ilişki için hazır, daha temiz ve daha parlak, yenilenmiş hissedeceksiniz. O zaman belki bir mucize olur - aileniz inanca ilgi duyacak ve Tanrı'ya gelebilecekler.

Anne ve babanın sağlığı için dua etmek

Ebeveynlerin sağlığı için geleneğe göre, İsa Mesih, Meryem Ana, Wonderworker Nicholas'a dua ederler. Moskova'dan Aziz Matrona, ebeveynlerin sağlık durumlarını iyileştirmek ve kalplerini yumuşatmak için samimi bir dua gerçekleştirir.

Ebeveynlerle ilgili dua mesajının görünmez bir şekilde sizin alışkanlığınız olması şarttır. Ailenizin cüruf beklemesini beklemeyin, sizin için çok acı verici ve zor olabilir. Durumları stabil olsa bile onlar için dua edin, çünkü yaşlı insanlar, ne yazık ki, çoğu zaman sağlıkları kötüdür.

Tanrı'ya ve Azizlerine kendi sözlerinizle sorun: ebeveynlerin yüreklerini ve damarlarını güçlendirmelerini isteyin, onlara güçlü bir zihin ve iyi bir anı verin. Daha sık sağlık için dua sipariş etmeye çalışın (eğer ebeveynler vaftiz edilmişse). Hep birlikte tapınağı ziyaret edebilirsiniz harika! Bu sadece ilişkinizi iyileştirmekle kalmayacak, aynı zamanda inancınızı da güçlendirecektir.

Dua, farklı şehirlerde yaşıyorsanız, sevginizi ifade etmek için harika bir yoldur. Ancak tatil günlerinde, tatil günlerinde ailenizi ziyaret etmeyi ve onları daha sık aramayı unutmayın! Bu aynı zamanda onları önemsemenin ve manevi sevginin tezahürünün bir parçasıdır.

Unutmayın - ebeveynlere saygı, Tanrı'nın isteğinin yerine getirilmesidir, bizim kutsal görevimizdir. Annenizle ya da babanızla zor bir karakterleri olduğu için iletişim kurmakta zorlanıyorsanız bile, Tanrı'ya dua edin, siz ve aileniz için destek isteyin ve gerçek hareketlerinizle iyi bir şeyler yapmaya çalışın. Baba, o zaman en azından onlara sevgi ve destek sözleriyle bir mesaj gönder.

Pin
Send
Share
Send
Send