Rüya yorumu

Yetişkinlerde uykusuzluk için dualar

Pin
Send
Share
Send
Send


Akşamları uykusuzluk için bir dua okumaya başladım, çünkü kaliteli uyku eksikliği zihinsel durumumu oldukça dengesiz hale getirdi. Uzun süre yatağa fırlatıp döndüm, banknottan nefes almaya çalıştım, yatıştırıcı çay içtim ve hatta hafif anti-depresanlar kullandım.

Ancak tüm bunlar sorunumu çözmedi - uykusuzluk geri döndüğü için hapları iptal etmem bana mal oldu. Sabahları sinirlenmiştim, kızgınım, uyumamıştım. Çaresizlik içinde, Tanrı'ya döndüm ve ondan bana yardım etmesini istedim: sonuç olarak, her akşam kendi içinde bir karar çıktı - her akşam Aziz Nikolaos'taki duaları mum ışığında, Kutsal Olan'ın görüntüsünden önce okumak için.

Uzun zamandır dua ettiğim ilk kez - Saint Nicholas’a tanıdık gelen kanonik duayı defalarca okudum. Ruhta barış vardı, tüm endişeler ve duygular uçup gitti. O akşam, ilk birkaç haftada, çok çabuk ve çok iyi uyudum.

Şimdi dua etmeden yatağa gitmiyorum, her zaman güzelce uyurum, ama kuvvetli ve iyi dinlenmiş bir şekilde uyanıyorum, böylece bir yetişkin için uykusuzluktan bir duayı en iyi nasıl okuyabileceğinizi söyleyebilirim.

Yetişkinlerde uykusuzluk için temel dualar

Uykusuzluk gibi nahoş bir rahatsızlıktan endişe ediyorsanız, o zaman çeşitli azizlerden yardım isteyebilirsiniz. En sık olarak, bu sorun Wonderworker Nicholas'a, St. Alexander Svirsky, St. Irinarkh'a gider.

Bu sorun ortaya çıktığında, asıl şey neden uyuyamadığınızı anlamaktır. Belki de bir iş veya sağlık durumu nedeniyle çok endişelisiniz (hem sağlığınızdan hem de akrabalarınızın sağlığından rahatsız olabilirsiniz).

Belki başka bazı yaşam problemlerini (finansal, konut) çözmekle ilgili düşünceleriniz tarafından engellenirsiniz. Bu durumda, tüm işlerinizin Tanrı'nın elinde olduğunu anlamanız önemlidir, bu nedenle endişelenmenin bir anlamı yoktur. Rab'be güven, ama elinden geleni yapmaya devam et.

Yaşam tarzınızı da analiz etmeye çalışın. Belki de çok geç yatarsınız, çok TV izlersiniz - sinir sistemini heyecanlandırır. Akşamları güçlü çay ve kahveden vazgeç.

Bu nedenle, ilk adım, sorunlarınızın anlaşılması ve kaygınızın çözülmesine yardımcı olmayacağının farkındalığıdır. Başlamak daha iyi, zor yaşam koşullarında yardım almak için Tanrı'ya dua edin ve ardından uykusuzluktan dua etmeye devam edin.

Yaratıcı, Bakire, Aziz Nicholas, Svir'deki Aziz Alexander'dan yardım isteyin. Kaygının gittiğini hissedene kadar uzun süre dua edin.

Sesli bir uyku için dua olarak, sizin bildiğiniz en çeşitli duaları yürekten bilirsiniz. Onları zaten yatakta yatarken yaratabilirsiniz. Bunlar, örneğin, Mesih'e, En Kutsal Üçlü'nin duası, "Cennetin Kralı", "Babamız", "Bakire Meryem" e yapılan tevbe dualarıdır.

Rahip Irinarch'tan Yardım

Kanıtlanmış yöntemlerden biri de St. Irinarkh'a itiraz etmektir. Duaların herhangi bir kanonik koleksiyonunda dua edebilirsiniz. Ayrıca kendi sözlerinizle Irinarkh'a dönebilir, azizden sakinleşmenize, kendinizi bir araya getirmenize ve sonunda uykuya dalmanıza yardım etmesini isteyebilirsiniz. Bu aziz için yapılan bir duanın, şiddetli baş ağrıları ile de yardımcı olduğu söylenir.

Irinarkh'ın 16. yüzyılda Büyük Rostov'da yaşadığı, münzevi ve münzevi olduğu bilinmektedir. Keşiş bütün gün boyunca dua etti ve günde iki ya da üç saat boyunca biraz uyudu. Hayatı boyunca mucize eseri armağanını aldı, hastaları ve huzursuzları iyileştirdi.

Duaya daha iyi odaklanmak için, kilisede mumların yanı sıra Devrim Irinarkh'in görüntüsünü alın. Akşam saatlerinde yatmadan önce, bir mum yakıp görüntünün önünde dua edin, bu dua etmeye konsantre olmanıza, sakinleşmenize, huzur içinde kalmanıza ve en iyi sonucu almanıza yardımcı olur: derin, dinlendirici bir uyku.

Sonuç olarak, aziz için yardımlarından dolayı teşekkür etmeyi unutmayın!

Gelişme şartları farklı insanlar için farklı olabilir, ancak genellikle sadece iki veya üç akşam yeterlidir. Uykunun gelişmesini güçlendirmek için akşam namazı sizin alışkanlığınız olmalıdır.

Çok zaman almaz, ama ruh üzerinde harika bir etkisi vardır - Yukarı Dünya'dan gelen yardımları hissedersiniz, sakinleşir ve Tanrı'ya ve azizlerine tamamen güvenmeye başlarsınız.

Uykusuzluktan Aziz Nicholas'a dua

Nicholas Wonderworker, uyku yokluğu da dahil olmak üzere çeşitli sorunlara ve talihsizliklere yardımcı olur. Bu azizle dua edin, kendi tarafınızdan destek alın ve yardım edin; akşamları işleriniz ve endişeleriniz için endişelenmeden çok iyi uyuyabilirsiniz.

Akathist'i Wonderworker'a Nicholas'a veya azizle ilgili kanonik duaları okuyabilirsiniz. Her kelimeyi düşünerek duayı üç kez okumak en iyisidir. Wonderworker'ın Nicholas'ın hayatı boyunca, insanlara olağanüstü bir sevgiyle ayırt edildiği, talihsizliklerini kendileri olarak algıladıkları bilinmektedir.

Ölümden sonra, Hıristiyanlara yardım etmeye devam ediyor, tüm duayı çok hassas ve dikkatli bir şekilde yanıtlıyor. Bu yüzden azizden yardım istemekten korkmayın!

Kanonik duayı okuduktan sonra, Saint Nicholas'a probleminizi, uykusuzluğunuzu, iyiliğinizi ve deneyimlerinizi söyleyin, zor bir zamanda sizi desteklemesini isteyin ve uyku düzenini iyileştirmeye yardımcı olun.

Duadan sonra kendinize konforlu bir yatak yapmayı unutmayın - böylece kendinizi rahat ve rahat hissedersiniz, odayı iyi havalandırın. Tanrı'nın kendisini sevenleri her zaman koruduğunu ve yardım için ona başvuran herkese dikkatle yardımcı olduğunu düşünün. İyi uykular!

Pin
Send
Share
Send
Send