Rüya yorumu

Kader kartlarının anlamı (Aşk)

Pin
Send
Share
Send
Send


Aşağıda, Aşk Kartı ve Kader Kartı'nın kehanetindeki kartların ayrıntılı anlamı bulunmaktadır.

♥ Solucanlar

♥ Kupa Ası

Chervovy Ace, yaşamda çok enerjik ve dinamiktir. Cesaretin ve cesaretin sembolüdür, temsilcileri genellikle yaratıcı etkinliklerde yer alarak başarı ve şöhret kazanır. Bu tür insanlar cesurdurlar, ancak iticidirler, başarıyı hızlandıracak bilgelikten yoksundurlar. Ayrıca sabır, dikkat ve dikkatli bir şekilde risk alma yeteneği de geliştirmelidirler.

Hearts Ace düşük tutkularla oynayarak yanıltıcıdır. Bu kartın temsilcilerinin, sahip oldukları şey için Destiny’e daha minnettar olmaları gerekiyor, o zaman büyük zirvelere ulaşacak. İçsel huzursuzluk periyodik olarak Kalplerin Asını aşırı uçlara fırlatır, yeni bir şey bulmaya veya icat etmeye çalışırlar. Başarısız olursa, stresli olurlar. İçsel anlam arayışına, olgunluğa dönersek, Chervovy Ace kesinlikle mutlu bir insan olabilir.

♥ İki Solucan

Solucanlardan ikisi güçlü bir iradeye, eylemlere güven duymaya, uymaya isteksizliğe sahiptir. Zeki ve meraklı, insanlarla iletişime ihtiyaç duyan, aile fikrini idealize etme eğiliminde olduğu için seçtiği kişi için çok uzun süre bekleyebilir. Beklediğinde, idealler kaba gerçekliği bozabilir. Sonuç olarak, Solucanlar Düşüşü bazen istediklerinden uzak durur.

Bu insanların görevi, icat edilmiş idealleri ile gerçek durumlar arasında bir denge kurmaktır.

Solucanlar ikisi iş yapma ve parasal istikrar konusunda başarıya ulaşabiliyorlar. Ancak ayrıntılara ve belgelere daha fazla dikkat etmeleri gerekiyor. Aynı zamanda, iş ilişkileri ile yakın ilişkiyi dikkatlice ayırmanız gerekir.

♥ Troika solucanlar

Kalplerin Troikası, farklı türden cazibelerin bir ifadesidir. Bu insanların hayatlarında sevgi ve duygu sorunları büyük önem taşıyacaktır. Üçlü Kalpler sınırsız merak, üstün zeka ve analiz etme ve değerlendirme yeteneği ile ayırt edilir.

Diğerleriyle etkileşime girebiliyorlar, oldukça ilerici kişilikler, çalışmayı seviyorlar. Bununla birlikte, mutlak mutluluğu deneyimlemek için, yaşamlarında sürekli değişikliklere ihtiyaçları vardır.

Hearts Troika için, yoksulluk korkusu üstesinden gelmek önemlidir, kendileri için her zaman sağlayabileceklerine inanmaları gerekir. Herhangi bir şeyi bitirmelerine izin vermeyen çeşitli planları ile engellenebilirler.

Bu Doğum Kartına sahip kişilerin yaşamlarının değerini anlamaları ve içinde istikrar aramaları gerekir. Hayatta başarı sağlayabilir. Ne vermeleri gerektiğini öğrenmeleri de önemlidir - almaktan daha kötü olmaz.

♥ Kalplerin Dördü

Dörtlü Kalpler, sevdikleriyle ilişkilerinde aradığı sağlam ve sağlam bir temeli tercih ediyor. Aile hayatı hakkındaki fikirlerin idealleştirilmesiyle karakterize edilirler, ancak gerçekte hayal kırıklığına uğrarlar. Kalplerin Dördü sık sık acı çeker, kendi kendine çeker. Fakat idealine ulaşırlarsa gerçek mutluluğu bulacaklar.

Bu insanlar, sempati duymaya ve yardıma ihtiyaç duyanları sezgisel olarak hissederler ve cömertçe çıkarlar, çıkarlarını feda ederler. Onları mutlu eder.

Chervovyh'den Fours mükemmel şifacılardır. İçtenlikle kibar ve cömertler, insan gruplarıyla iyi etkileşime giriyorlar, iyi bir öğretmen ve mentorlar oluyorlar ki bu da gelişmiş bir zekâya katkıda bulunuyor.

Kalplerin Dördü'nü daima hatırlamanız gereken şey - herkesin kendi bakımına ihtiyaç duymamasıdır. Bunu unutursa, mahallenin gözünde bir zorba gibi görünme riskini alır.

♥ Solucanlar Beş

Chervuyu Beş, son derece gelişmiş bir sezgi ve duygusallığın parlak bir kaleydoskopu ile karakterizedir. Çoğu zaman, bu insanlar kendilerini tehdit eden şeyi anlamadılar bile, kendilerini güvende hissetmezler.

Kalpler Beşli'nin ana korkuları finansal alanın çevresinde bulunur. Başarı elde edebilmeleri için kendilerini herhangi bir işletmeye bağlamak zordur. Eğer başarılı olursa. Bu sadece inanılmaz gönüllü çabalardan kaynaklanıyor. Bununla birlikte, onlar için iyi bir çıkış, sık seyahatlerle ilgili çalışmalardır.

Solucanların Beşi, sonsuz bir ilişki arayışı içinde ve onları bir yaşam deneyimi olarak algılıyor. Evlilikte, sadece eşinden almayı beklediği bazı önemli deneyimler onu tutabilir. Her şeyi alır almaz. Tereddüt etmeden ilişkiyi bozabilir ne.

Bu kartın temsilcilerinin hareket etme eğilimi var, genellikle olağan dışı yetenekleri var: anlık sayım veya fotoğraf hafızası. Hedefe ulaşmak için genellikle arzularını feda etmek zorunda kalırlar.

♥ Solucanların Altı

Hearts Six - Uyumlu bir ailenin oluşumu. Bu kartın adamı böyle bir duruma ulaşma eğilimindedir.

Kalplerin Altı'sı, ne yaparsa yapsın başarıya ulaşır, ancak sıklıkla toplumun kendisini hafife aldığını düşünür. Bu tür insanların başarısı, bir zeka, ahlak ve sosyalleşme kombinasyonuna dayanır. Ayrıca, yaratıcı anlamda doğaya da sahiptirler. Sanatçılar, yazarlar, mucitler olacaklarsa - taze fikirlerde eksiklikler yaşamazlar.

Six'in kalbi her zaman dikkatli ve başkalarına değer veriyor, sevgisini paylaşıyor, kimseyi rahatsız etmemeye çalışıyor. Bazıları yavaş yavaş bunun dünyasal görevlerinin ifade edilmesinin içinde olduğunu fark eder. Bu insanlar gerçek mutluluğa gelecek, kendini gerçekleştirmenin en yüksek aşamasına ulaşacaklar.

Herhangi bir çatışma meselesinde, Solucanların Altı en azından dışa doğru sakin kalmayı başarır. Bu haritanın agresif tarafı oldukça nadiren güncellenir.

♥ yedi solucanlar

Yedi Kalp, aşk ilişkileri için zor bir arayıştır. Birinin bir sonraki seviyeye geçmesini engelleyen yargılardan kurtulmuş, ruhun gelişiminde önemli bir aşamayı tamamlamaya mahkumdurlar. Kendilerini insanlara bağlı olmaktan, bencilce cömert davranmayı öğrenmeleri gerekir. En düşük gelişme aşamasında, bu kartın adamı kıskanç ve kıskanç. Üst düzey o - asistan, başkalarının mutluluğu uğruna çıkarlarını feda edebiliyor. Böyle bir insan çok yüksek bir empatiye sahip olacaktır.

Daha önce yapılan hataların karması, ciddi hastalıklar şeklinde ifade edileceğinden, yaşamda küresel bir değişime ihtiyaç duyulacaktır.

Profesyonel aktivitede Chervovye Sevens hırslı, kariyeri başarıyla gelişti. Ancak, hırs çoğu zaman aşka uyum bulmak arzusuyla muhalefet eder.

♥ Solucanlar Sekiz

Sekiz Kalbin temel amaçlarından biri - Sevginin gücünü nasıl kullanacağını, sonuçların sorumluluğunu üstlendiğini öğrenmek. İnanılmaz bir cazibe ile karakterizedirler, ancak düşüncesizce kullanmaya başlarlarsa ödeme uzun sürmez. Bununla birlikte, bu kartın insanlarına doğru seçimi yapmalarına yardımcı olan bilgelikle donatılmışlardır. Doğru yolu seçerek, bu insanlar cömertçe sevgilerini ve şifa enerjilerini başkalarına vereceklerdir.

Kalplerin Sekiz tanesi büyük yazarlar, öğretmenler olabilir ya da bir akraba çevresi içinde bir mentor olarak kabul edilebilir. Onların korkularını görmeyi öğrenmeleri, başkalarına bağımlı olmaktan korkmamaları, çevreye düşüncelerini empoze etmemeleri önemlidir.

Fiziksel bedenleriyle ihmalkarlarsa sağlık zarar görebilir. Genellikle, gerçek başarı ve tanıma, 37 yaşına ulaştıktan sonra sağlanır.

♥ dokuz solucanlar

Dokuzun Kalbi, büyük kazanımların veya kayıpların sembolü ve bazen bunların bir birleşimidir. Adalet yolundan en ufak bir sapma, onu yıldırım ve ağır cezalar ile tehdit ediyor. Bu Kartın İnsanları Kader'e hitap etmemeli, haksız yere suçlamamalıdır, çünkü herhangi bir tesadüf yoktur. Geçmişteki borçları ödemek ve hareketin yeni bir aşamasını başlatmak için Dokuzuncu Kalplerin Kıyameti kuruldu. Bu hayatta ruhsal gelişimin belli bir aşamasından geçmeleri gerekir. Eğer Dokuzuncu Solucanlar karmik görevini kabul etmiyorsa, belirli döngülerin ve ilişkilerin tamamlandığını ağır kayıp olarak algılarsa, testlerin yükü daha da artacaktır. Bir Doğum Kartına sahip olanların, zararlarının aslında kazanımlar olduğunu açıkça anlamaları gerekir.

Bütün yaşamları bir dizi dersten oluşacak ve eğer onları dinlerlerse, bir ödül olarak mutlu olacaklar, ancak olmasa da hayat sonsuz acı çekecek.

♥ on solucanlar

Worms İnsanlar Düzinelerce - hırslı ve hırslı Sanatçılar, aynı zamanda çok becerikli. Lider rolleri, onları bir alt rolüne daha fazla çeker. Çocukları severler, çevreyi severler, bu çocukların zevkine hayran kalacaklar.

Genellikle bu insanlar halkın mesleklerine girerler ya da kendilerini büyük bir ailenin merkezinde bulurlar. Her durumda, pek çok sevgi dolu yürekle çevrili olacaklar.

On'un Kalbinin en güçlü gereksinimlerinden biri öz-bilgidir, özünün derinliklerine gelmesi, onun için neyin önemli olduğunu anlamak onun için önemlidir. Bazen, bu arayışlar içinde o kadar derinlemesine dolaşıyor ki, çevre tarafından yalnızca kendi üzerine odaklanmış, çok merkezli bir kişilik olarak algılanıyor. Bununla birlikte, yalnızca maddi değerlerin birikimini hedefleyen Düzinelerce Kalp egoisti olarak adlandırılabilir. Ancak aralarında böyle insanlar oldukça nadirdir.

♥ Solucanlar Jack

Jack of Hearts bütün hayatı, aşkla ilgili kendi fikirlerine bağlı kalır. Tüm Jack'ler gibi, o da baş dönmesi ve düşüncenin olgunlaşmamasına maruz kalır, ancak bütün hayatı hala yüksek motivasyon ve özlemlerle belirlenir. Aynı zamanda, Valet Solucanları halkı, getirdikleri fedakarlıkların işe yaramaz değil makul olması için kontrol edilmelidir.

Hearts'ın çağıran valet insanlara sevgi vermek, aşkları ne kadar güçlüyse, onlar o kadar güçlüdür. Bu kartı alan kişi, görevinin olduğunu fark ettiğinde, sorumluluk almaktan çekinmeyecek ve görevi ile mükemmel bir iş çıkarmayacaktır. Bu tür insanların yüksek bir manevi hedefe ulaşmak için kendi çıkarlarını feda etmeleri zor olmayacaktır.

Aynı zamanda, mükemmel liderlerdir, bu yüzden seçilen aktivitede zirveleri ele geçirirler. Görev duygusuyla hareket ediyorlar, güvenilir insanlar. Ancak, bazen doğalarının karşı tarafı hüküm sürüyor, o zaman Hearts Jack'in hayatı dolandırıcılık izine dönüşüyor.

♥ Dame Solucanlar

Kalplerin Leydi doğası gereği çekiciliğe, manyetizmaya sahiptir, tüm insanlığın Annesidir, hayatının yolunda ilerleyen herkese sevgi verir. Genellikle bu tür insanlar iki yoldan birini seçer: aile içinde evlilik ve tamamen dağılma veya kariyerlerine mutlak bağlılık.

Kalplerin Hanımları'ndan insanlar genellikle görünüş olarak çok güzeldirler, sosyaldirler ve konuşmaktan hoşlanırlar. Genellikle sanatçı olurlar, ancak başka bir alanda çalışsalar bile, güzellik ve sanatla yakından ilgilenmeye devam ederler.

Her iki cinsiyetten Hearts Hanımları ebeveynlerin rolü konusunda ciddi, genellikle çocuklarıyla sıcak ve güvene dayalı bir ilişki kurarlar.

Kupa Hanımı'nın nihai hedefi sevgi dolu bir Anne olarak görevlerini gerçekleştirmektir. Bunu unutursa, anlamsız hale gelebilir, sadece duygusal ihtiyaçlarını karşılayabilir. Fakat böyle bir insan bile, yine en yüksek ideallere dönerse, yaşamda yeterince yükseğe çıkabilecektir.

♥ Kupa Kralı

Kalpler Kralı, aşkı - dünyayı yöneten gücün bir simgesidir. Bu kartın temsilcileri mükemmel ebeveynler, ancak eşler için en iyi seçenek değiller. Eşlerine olan sevgiyi ifade etmek, çocuklara ve işe karşı sadık tutumları ile engellenir. Yanlış eş seçimi, özellikle evlilik paralı sebeplerle sonuçlanmışsa, büyük bir üzüntü verecektir.

Sevilen bir kişinin ihanetinden kurtulan bir kez hayatta kaldıktan sonra Kalplerin Kralı gerçek bir zorba haline gelebilir.

Mesleki alanda, Kalplerin Kralı muhafızları iş ve finans alanında başarılı olurlar. Daha fazla başarı, onları yalnız değil, işbirliği içinde çalışmaya getirir. Tartışmalarla ve tartışmalarla tartış - kötü bir iş, düşmanı silahsızlandırabilirler, bu yüzden yasal alanda zaman geçireceğim de garantidir.

Hayatı boyunca, Kalplerin Kralı kesinlikle sevgili insanlarını ve bir kereden fazla kaybedecek. Amacı - Acı ile başa çıkmak, kayıptan yeterince kurtulmak.

♣ Çapraz

Cross As çapraz

Tref Ası'nın özü, bilgi ve sevgi ihtiyacında yatmaktadır. Sonuç, hayatı boyunca uygun bir uydu arayan bir araştırmacıdır. Birisi bunu bir vaad olarak algılar, ancak Tref As'ı için hayatını birlikte geçirebileceği birini bulmak önemlidir. Birisinin şirketinde olması, yalnız kalmaktan daha kolaydır, ancak kendisini yalnızca her zaman aradığı kişiye verir.

Aces Tref Card, insanlara dünyanın dört bir yanında çeşitli şeyler toplamalarını sağlamak için sabırsızlık, huzursuzluk ve merak verir. Merak, yeniliğe olan ilgi, manevi gençliğini uzun süre uzatır.

Doğal beceriklilik, zihni ve yaratıcılığı ilk sermaye olarak kullanarak, büyük para kazanmayı mümkün kılar. Diğer insanlarla ilgili olarak hassas ve özenlidirler, kolayca arkadaş olurlar. Trees Aces'in yanında, bir kişi kendini rahat ve özel hisseder.

Cross İki haç

Bu Deuce Tref kartının insanları çok çeşitli karakterlerdir. Çok korkan ve özellikle yalnızlıktan endişe verici kişilikleri vardır. Kendilerini sevmek, iletişim kurmak, sohbet etmek gibi insanlarla çevrelemeye gayret ederler.

Trey Doubles'ın ikinci tipi - yalnızlık içinde yaşayan, iletişim ihtiyacını göstermeyen, aynı zamanda çok sayıda fobiyle de açıklanmış olan insanlar.

Bu Doğum Kartı, gardiyanlara birçok yetenek kazandırır. Bu tür insanların yaşam yolu sakin ve hatta, Kader onlara zarardan güçlü bir koruma sağlar. Eğer minnetle hayatlarını, güzelliğini kabul ederlerse, korkularının üstesinden gelebilirler.

Kulüp ikilileri zekice bir akıl, çekicilik ve karizmaya sahiptir, ancak duygusal anksiyete ve korku onları sinirlendirir, aptal kişilikler yapabilir.

Bu kartın hayatındaki neredeyse tüm olaylar önceden belirlenmiş olup, temsilcilerinin görevi kendilerine ne olduğunu kabul etmeyi öğrenmektir.

İka Troika vaftiz

Troika Tref tarafından kontrol edilen insanlara birçok yetenek kazandırılmıştır. Yüksek seviyede bir gelişim onları ünlü yaratıcı kişilikler yapar. Alt seviyeye hapsolmuş bir karar verememe sıkıntısı çekerler.

Herhangi bir kişinin başarısı, kendisine verilen yetenekleri nasıl uyguladığına bağlıdır. Troika Tref çok yetenekli insanlardır, ama yoksul yaşam korkusu çoğu zaman onları şüpheli aktivitelere yönlendirmektedir. Bu aynı korkuları, önemli meseleler arasında acele etmesine ve hiçbirine gereken önemi vermemesine zorlar. Bu davranış, kırılması çok zor olabilen kapalı bir döngü oluşturur.

Başarı, açık hedeflere ve güçlü inançlara sahip olacak olan Troika Tref'e gelecek.

Tref Trio'nun karmik yolu, başlangıçta bir mola öneren sıkça bir aşk partner değişikliği anlamına gelir. Başarısızlıkları daha yüksek seviyeli ilişkilere geçiş olarak algılarlarsa hayal kırıklıklarından kaçınabileceklerdir.

Cross Dört haç

Dördüncü Kulüp, istikrarın kişileştirilmesidir, ancak bazı durumlarda huzursuzlukla karakterize edilir, genellikle iyi gizlenir.

Bu kartla yönetilen insanlar, yaşam prensiplerine sıkı sıkıya bağlı kalıyorlar, sadece iyi sebeplerin etkisiyle onları değiştirebiliyorlar. Dünyanın ilerici görüşleri ile niteleniyorlar, güçlü bir yaratıcı çizgileri var, amaçlarına giderken dikkatlerini dağıtmalarına izin vermiyorlar. Obstinacy kendini çok canlı gösterir, ancak kader onlar için uygundur: Quartet Tref genellikle basit tartışmadan davaya kadar her türlü tartışmayı kazanır.

Bu tür insanlar fiziksel çalışmaları ihmal etmiyorlar, ancak iletişim alanında da başarılılar. Anlaşmazlıklar için özlemlerini kontrol etmeyi başarırlarsa mükemmel işçilerin ünü vardır. Onlar için yüce görev aynı zamanda başarılı bir şekilde sevgide gerçekleşmektir.

Cross Beş haç

Trefe Five'ın temel özelliği, onları değiştirmeye iten meraktır. Bu insanlar oldukça cesurlar, kendilerini çeşitli çalışmalara ayırabilirler, ancak yükümlülüklerini yerine getirmeleri ve kendi vaatlerini yerine getirmeleri son derece zordur. Gelişmiş durumlarda, bu onlara güvenilmez ve ahlaksız bir kişinin itibarını verir.

Sevgi ve Trefova Beş ilişkileri alanı da sürekli değişime uğruyor, bu yüzden aile hayatı ona zorlukla veriliyor.

Beşinci Tref kolayca para kazanır, ama aynı zamanda kolaydır ve harcarlar. Finansal olarak yönetilmesi zor, bu yüzden kumar ve riskli finansal projelere dikkat edin.

Beşleme kulüpleri iletişim alanındaki aracı ya da diğer işçiler olarak iyi açıklanmaktadır. Bir tartışmaya katılırken, kendilerini başka bir kişinin yerine kolayca hayal edebilir ve onun fikrine katılabilirler.

Christ Altı Hıristiyan

Altı Altı insanı nadiren yeteneklerini aşar ve geliştirir. Birçoğu zaten her şeyi bildiklerini ve nasıl olduğunu bildiklerine inanıyor. Genellikle, Trefova Six'in bir temsilcisi mevcut olandan memnun olduğunda ve daha büyük fırsatlara geçmek istemediğinde bir durum ortaya çıkar.

Tref Six hayatına girene kadar kaygı ve güvensizlik yaşayacak. Genelde, yönettiği insanlar sözlerini yerine getirirken problem bulurlar. Бывает, внешне они выглядят обязательными, но внутренне они - Лжецы на протяжении долгого времени. Но наступит момент, когда накопленное вранье обернется против них. От нанесенного удара оправиться будет сложно, но это будет важный урок.

Также кармы Трефовой Шестерки связана со злоупотреблением силой и властью. Высший смысл их жизни - постичь истинную природу власти, научиться бороться с её соблазнами.

♣ Семёрка крести

Trefe Seven'ın doğası ruhsaldır, ancak bir kişi onu kendi çabalarıyla geliştirmelidir.

Yedi Tref'in ana sorunu karamsar yaşam algısıdır. Bu kartın insanları sezgileri ve doğanın verdiği iç sinyalleri görmezden gelirlerse, Kart onlara birçok sorunla, hatta ciddi depresyonlar ve kişilik bozuklukları ile öder. Karamsarlığa karşı mücadele, Trefe Seven'ın ilk en yüksek görevidir.

Hayatın ikinci hedefi - ahlak saflığının gözlenmesi. Başarı arzusu ahlaki ilkelere dayanırsa, kişi, özellikle aile hayatında acı çekecektir.

Yedi Tref'in hayatındaki bazı noktalarda cömert nakit hediyeler verilecek, ancak finansal yönetim onun forte'si değil. Bu nedenle parayı çok hızlı bir şekilde, çoğu zaman işe yaramaz şeyler için harcıyor. Burada düşünmek de etkiliyor, bu tür insanlar kafalarında bir umutsuzluk ipucuna bile izin vermemeliler.

Cross Sekiz Çapraz

Club Sekiz, zihnin muazzam gücünü olağanüstü inatçılıkla birleştiriyor. Onu farklı bir bakış açısına katılmaya ikna etmek kesinlikle imkansızdır. Her türlü faaliyet alanına erişebilir, ancak en başarılı ve bir avukat, inşaat kurucusu, fizikçi veya kimyager olarak bilinir.

Bu Doğum Kartına sahip kişiler, hayal ettikleri şeylerin çoğunu başarabilirler, ancak bunun için hedefler koyabilmeleri gerekir. Yaşamın rahatlığı içsel duygusal ve zihinsel uyuma bağlı olacaktır.

Sekiz Tref, yaşamda herhangi bir değişikliği kabul etmek için son derece zordur. Tamamen esnek değillerdir, yaşam inanç sisteminden bir adım saptamazlar. Bununla birlikte, herhangi birinin hayatında, dünyadaki hayata bakış açısını gözden geçirmenin gerekli olduğu bir an gelecektir, aksi takdirde ileriye doğru hareket duracaktır. Bu tür testler karmik yük nedeniyledir. Şok sayısı, değişmesi gereken süre, bireye bağlıdır.

♣ Dokuz vaftiz

Doğum Kartı Dokuz Tref olan insanlar, dünyadaki her şeyin gerçek bir görüşüne sahip olan yaşamın sırlarına ve bilmecelerine erişebilirler. Bu, bir kişi kendisini tamamen kaygılandırmaktan korktuğu zaman, fikirlerini tamamen gözden geçirdiğinde mümkün olur. Tref Nine tarafından sürülenler, kartlarının iç gücü ve enerjisine erişebilmek için karamsarlığın üstesinden gelmek zorunda.

Ayrıca Trefovaya Nine şehvetli zevkleri temsil eder, aşk ve şaşırtıcı çekicilik ile karakterizedir. Ancak bir kişi kişiliğin bu tarafına katılırsa, o zaman çok daha fazla zaman harcayacak ve daha önemli görevler çözmek için enerji harcayacak.

Trey Nines birçok kayıpta hayatta kalmaya mahkumdur, onları doğru şekilde almayı öğrenmek önemlidir. Bir sonraki yaşam aşamasının tamamlanması, daha iyi, yeni bir başlangıcıdır. Dokuz Tref kendini kurban olarak görürse, o zaman partisi acı çekecek.

B On vaftiz

Düzinelerce Tref kartı insanı çok bağımsızdır. Onların tutma tarzı kraliyetinkine benziyor. Cinsiyetten bağımsız olarak, bu insanlar erkek mantığı ve mutlak özgürlük arzusuyla nitelenir. İstediklerini yapmak için gayret gösterirler. Güçlü zekası ve yeni şeyler öğrenme arzusu, yükseklere ulaşmayı mümkün kılar, ama onların aklını kontrol etmeyi öğrenmeleri önemlidir. Club Ten yalnızca bilgilerini uygulamada sürekli uygulayarak mutlu olacak.

Bir meslek seçerken, Düzinelerce Kulüp tereddütlü, bu hırsların uygulanmasını engelleyebilir. Genellikle Trefova Top Ten'in koğuşları, onları tamamen tatmin edecek bir anlaşma bulamadan önce çok fazla çaba harcar. Bu kartın başarılı insanları ortaktır: Gerçek görevlerinin açıkça farkındalar ve kendilerini çözümüne adadılar. Bir liderin tüm yapılarına sahipler, genellikle deneyim ve bilginin aktarımıyla ilgili yaratıcı çalışmalarda liderlik pozisyonlarını işgal ettikleri için güvenilir.

Jack Cross

Trefe Jack'in çok iyi bir finansal depo aklı var, enerjik ve her türlü faaliyette aktif. Aklı iyi bir para kaynağıdır.

Aynı zamanda, Valet Tref son derece tavizsiz. Hayatı sonsuz tartışma ve tartışma çünkü bu zevk ve memnuniyeti getiriyor. Valet Tref'in inatçılığı bazen onun gerçeğe ulaşmasını engeller, ancak her zaman başladığı şeyi bitirmesine ve ideallerini savunmasına yardımcı olur.

Trefov Jack başkanlığındaki insanlar, diğerlerinin eksikliklerine karşı hoşgörüsüz, düşük içgüdülerin tezahürlerini hoş görmezler. Diğer insanlardan tanınma ve saygı duymaları gerekir. Jack Tref, olayları birçok şekilde değerlendirebilir, onun için herhangi bir şeyin kesin bir değerlendirmesini yapmak zordur. Genellikle dürüst davranır, ancak kendi fantezilerine inanırsa sorun başlayabilir. Tüm tartışmalara olan aşkı ile, bu tür insanlar bencillik, açıklık ve samimiyet örnekleridir.

Ame Dame vaftiz

Bu Doğum Kartının öncülüğünde insanlara eşsiz örgütsel beceriler kazandırılsa da, bu alanda çok fazla güç harcayarak kendilerini fazla çalışabilirler. Manevi bir yaşam yolunu seçerlerse kader onlar için olumlu olacaktır. Çok sık, bu tür insanlar kendi çocukları veya evlat edindikleri çocuklar uğruna bir şeyler bağışlarlar.

Kulüp Hanımları en çok ücretsiz yaratıcı etkinliklerle ifade edilir. Oldukça hırslı, çalışkan, işlerini verimli bir şekilde yapıyorlar. Başkalarına yardım etmek için içsel bir istekleri vardır ve bu onların mesleki faaliyetlerinde de gerçekleştirilebilir.

Kadınlar Tref'in duygusal doğası, aptallığı ve tembellik, diğerlerinde aşırı derecede can sıkıcıdır. Dinlenmeden çalışarak hızlı davranır. Mizaçlarını azaltmayı başarırsa hayattan zevk alabilir.

♣ Kral vaftiz

Kulüp Kralı, toplumda güvenilirlik kazanmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Kendi geçmişinden büyük bir bilgi birikimine sahip. Kamu yönetimi de dahil olmak üzere, yaşamın herhangi bir alanında yüksek pozisyonlara sahip olabilir, iç görü ve kişisel çekicilikle her yere saygı duyulur.

Bu tür insanlar ince bir duyarlılığa sahipler, başkalarının fark edemediği bu kadar önemsiz şeylere dikkat edebiliyorlar. Hazine Kralları, tamamen ortadan kaldırılıncaya kadar sakin olamayacak, sebep-sonuç ilişkileri kurmayacaklardır. Dış eksantriklikleri ilerlemeyle ilişkilidir, bu tür insanlar çevremizdeki dünyayı değiştirerek taze fikirler getirir.

Tref King'in alkol ve uyuşturucular için bir tutkusu vardır, ancak 35 yıl sonra genellikle gücünü, sorumluluğunu anlar ve bağımlılık yapmaz. Bu tür insanlar dünyadaki değişimlere katkıda bulunurlar ve eğer kendilerini gerçekleştiremezlerse, geri ödeme acı olacaktır.

♦ Tefler

♦ Ace tef

Bir tef için kariyer özlemleri ile sevme isteği arasında bir denge kurmak zordur. Bu, bir durumda tamamen konsantre olması nedeniyle, ikincisi sadece bir ek olacaktır. Bu davranış, hem erkek hem de kadın, herhangi bir cinsiyetten Diamonds Ace karakteristiğidir. Sonuç olarak, yaşamını insana adayan bencil olmayan bir insan ya da egoist bir kariyerist olacak. Ancak, her şey manevi gelişim seviyesine ve bu kartın her bir temsilcisinin görüşüne bağlı olacaktır.

Ace Tef yaratıcılık eğilimli, orta, sanatsal yeteneklere sahip. Sık sık yer değiştirmekten, yeni tanıdıklardan hoşlanır. Bu tür insanların hayatı genellikle etkinlikle karşılaşır. Ancak Bubnov Aces'in hayati görevleri, çevrelerindeki insanlara, toplumun gelişmesine yardım etmektir. Para ve güç arayışı onlar için bir öncelik değilse, o zaman onların hayatı mutlu ve müreffeh olacaktır.

♦ İki tef

İki Elmas - hırs, hırs, maddi zenginlik arzusu kişileştirme. Sezgisini, iç sesini dinlerse başarılı olur. Daha sık, içinde mükemmelliğe ulaşmak için tek bir davaya odaklanır. İki Tef, şansla donatıldı, bu yüzden yaşamın doruklarına ulaşmazsa, bu sadece onun hatası.

Pırlanta İki'nin duygusal dengesizliğin etkisi altındaki keskin ve hesaplayıcı zihni öz eleştiriye ve karamsarlığa dönüşebilir. Özellikle sık sık bu, ev rutini tarafından absorbe edildiğinde olur.

Genellikle Elmaslar finansal olarak başarılı insanlar, özellikle cömertler, 35 yıldan sonra onlara karşı kader. Ancak, bu tür insanlar dönemler boyunca çalışmak ve kendi sağlıklarını unutmak için fazla bağımlıdırlar. Zamanında kendileriyle ilgilenirlerse, büyük yaşta yaşayabilirler.

♦ Üç tef

En zor kaderlerden biri Troika Buben Doğum Kartı olan bir kişidir. Özellikle, bu kadınlar için geçerlidir, çünkü bu davadaki Leydi de zor bir kadere sahiptir. Bubnova Troika'nın kişisel değerlerinizde sorunlara yol açan bulanık bir değerler sistemi ve negatif ilişki karması vardır. Bu insanlar için yoksulluk korkusu ile karakterizedir. Elmas üçlüsünün zekası için, tercihen yaratıcı alanda bir çıkış yolu bulması önemlidir. Çoğu zaman, metafiziksel yeteneklerini geliştirerek ahenk kazanır. Evrenin gizemlerini anlamak, doğa tarafından verilen, kendi özünü ve karmasını ortaya çıkarabilir. Din, astroloji, kehanet ile ilgili her şey onu ahenk, iç denge ve sık sık finansal istikrara götürecektir.

Genellikle bu kartın bir temsilcisi, çocuklar veya diğer genç akrabalar adına bazı fedakarlıklar yapmak zorundadır. Eğer 35 yıl sonra Bubnovaya Troika manevi gelişime yönelmezse, sorunlar ve sıkıntılar onu bekler.

♦ Dört tef

Diamond Four, zor ve zor işlerin sağladığı maddi istikrarın bir simgesidir. Genel olarak, herhangi bir sonucu elde etmek için, Quartet Tef'in diğer kartlardan daha fazla çalışmaya ihtiyacı olacaktır. İyi gelişmiş bir iş anlayışına sahip, bir iş düzenlemek ve yönetmek kolaydır. Dışarıdan, bu haritanın insanları inatçı ve ödünsüz görünüyor. Fakat bir plana sadık kalarak, bir hedef ve başarıya varacaklarını açıkça biliyorlar. Hayat başparmağa devam ederse - harika ve bu gerekliyse, başkalarının tutumu önemli olmaz. Onlar için önemli olan şey, iç seslerine karar vermeye güvenir.

Bu tür insanlar sık ​​sık beni içten endişe duymaktan, kendimden memnuniyetsiz kalmaktan alıkoyuyor, bu onların daha ileri gitmelerini engelliyor. Gelişimin belirli bir aşamasında, yola devam etme arzusunu kaybederler. Ancak işe başlar başlamaz, tüm şüpheler ortadan kayboluyor.

♦ Beş tef

Diamonds Five, Destiny'den cömert hediyeler ve büyük problemler alıyor. Onun için, rutin ve herhangi bir özgürlük kısıtlaması dayanılmaz ve bu duygular canlılık ve istikrar kazanma arzusuyla çatışıyor. Bu hem iş hem de kişisel ilişkiler için geçerlidir. Bu nedenle, Diamonds Five'ın ruhunda, her zaman bir iç hoşnutsuzluk vardır.

Zor Beş, maddi zorluklarla karakterizedir, çünkü doğal olarak cömertler ve sahip oldukları her şeyi akrabaları ile paylaşırlar.

Beş Tef, zarar gören karmayı temizlemek zorunda kalır, ilk 40-45 yıl onlar için özellikle zor olacaktır. Genellikle, hayatın ortasında, bir kart temsilcisi bir seçim alır: keskin korkularından kurtulmak veya sonsuza dek acı çeken biri olarak kalmak. Bu dönemde insanlar değişmeye, ruha dönüşmeye, misyonlarının farkında olmalarına - topluma özverili yardım etmelerine başlar. Yaşamları iyiye doğru değişiyor ve çok şey elde ediyorlar.

Tam Altı tef

Tamburine kıyafeti finans ile yakından ilgilidir ve 6 sayısı sorumluluk sembolüdür. Elmas Altı, para borçlarına ve ödemelerine karşı son derece hassastır. Bu duygu söz konusu olduğunda paranoyaya dönüşebilir, örneğin faydalı borçların ödenmesi.

Tüm yolu boyunca, Altıncı Tef, başkalarına enkarnasyonlarında verdiklerini kabul edecek. Bu kartın karmik görevi, geçmiş borçların ödenmesidir. Bir kişi görevini anlarsa, ne kadar parası olduğu konusunda endişelenmeyi bırakacaktır.

Genellikle dostça bir gülümsemenin altında Diamonds Six, ilerleme ve başarıya mükemmel bir ivme kazandırabilecek derin duygusal travmayı gizler. Ancak, dışarıdan mutlu ve sakin görünüyorlar. Bu insanlar canlı bir kısıtlama örneğidir, duygularını ve ilgi alanlarını dışa vurmazlar. Bu nedenle, toplumda, kırılmaz insanların ünü vardır.

♦ Yedi tef

Yedi Tef, güverteden çok farklı. Alışkanlıkları, dünya görüşü, fikirleri her zamanki gibi keskin bir şekilde göze çarpıyor. Bu tür insanlar esnek olmayan irade gücüne, inanılmaz inatçılığa sahiptir. Her durumda onlara güvenebilirsin, asla amaçlanan yoldan ayrılmayacaklar. Ancak bir şey hakkında başka bir bakış açısı almalarını sağlamak neredeyse imkansızdır.

Elmasların Yedileri yaratıcıdır, genellikle sıra dışı, mükemmel fikirler ortaya çıkarır. Eşsiz bir yeteneği var: manevi olanı maddi alemlere getirmek. İlerleme ve sıradışı fikirler, etkinlikleriyle uyumlu bir şekilde birleştirilir.

Tef ailesi, malzeme ekleri ile yakından ilişkilidir, ancak bu kart ile değil. Onun koruması altında olan insanlar kendilerini parasal bağımlılıktan kurtarmalı, aksi takdirde finansal zorluklarla sürekli olarak beklenirler. Bu alanda, biriken karmanın saflaştırılması konsantredir.

♦ Sekiz tef

Sekiz Elmas - Güneş Kartı, şöhret ve tanıma istemese bile, yine de saygı gösterilecektir.

Tipik olarak, Sekiz Tef'ün temsilcileri, diğerlerini memnun etmek için nasıl lider olunacağını sever ve bilir. Ancak bir kişi gücü kontrol etmezse, o zaman bir despot haline gelir.

Geçmişin olumsuz sonuçlarını, toplumdaki bugünkü pozisyonları olan ebedi mücadeleyle kullanırlar. Herhangi bir ilişkide liderlik ve bağımsızlık onlar için önemlidir. Bubnov Eights'deki ruh hali

Videoyu izle: Adalet, Kader Carki ve Ask-Su Karakus (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send