Rüya yorumu

Tanrının Annesinin egemen simgesi: ne yardımcı olur, dualar

Pin
Send
Share
Send
Send


Pek çok inanan yanlışlıkla, Tanrı'nın Annesinin egemen simgesinin yalnızca devlet işlerine yardım edeceğine ve sıradan bir kişinin üzüntü ve kederiyle ona gelemeyeceğine inanıyor. Ancak, bu bir yanılgıdır. Her Ortodoks dua görüntüsünden önce okuyabilir.

Kuşkusuz, Rusya yöneticilerinin çoğunluğu bu imajı onurlandırdı, yerinde tuttu ve dönüm noktalarında zafer kazandıkları ve teşekkür ettikleri zaferle geçen günlerde yardım ve tavsiye istedi. Rus anneleri sık sık oğullarını hizmet veya savaş için düzleştiriyor, çocuklarına düşman entrikalarından korunmaları için egemenlik ikonlarını verdi ve onları vatanın doğru hizmet yoluna götürdü.

Dua, Tanrı'nın Annesinin simgesine nasıl yardımcı olur?

Çağımızda, Tanrı'nın Annesine yapılan bir temyizin acı çeken insanları rahatlattığı, kişisel yaşam düzenlemesinde yardımcı olduğu, yalnızca duaya değil, aynı zamanda istediği kişilere de sağlık verdiği durumlar vardır. Hangi noktalarda iletişim kurmalıyım? Hemen hemen her zorlu yaşam durumunda olduğu söylenebilir.

Egemen'in İkonuna Duası da dahil olmak üzere pek çok yönden yardımcı olur

  • Kendi veya sevilen bir sağlığını, titrek sağlığı kurtarmak veya güçlendirmek için.
  • İyi bir yaşam arkadaşı bulun, yalnızlıktan kurtulun, bir aile olun, sevin ve sevin!
  • Beklenmedik finansal problemlerle baş etmek, borç verenleri yumuşatmak.
  • Yoldan sapmış ve yeni doğru yola nereden başlayacağını bilmeyenler için normal bir yaşam tarzına dönmek.
  • Savaşla ilgili ıstıraplarda, devlette istikrarsızlık, talihsizlikler ve yıkım.

Ülkede ciddi ayaklanmalar ortaya çıkıyorsa veya savaş devam ediyorsa, o zaman Tanrı'nın Annesi'nin egemen simgesi barışın restorasyonuna katkıda bulunacaktır. Ayrıca problem çözme sırasında devlet yetkilileri tarafından da ele alınabilir. Genellikle önemli bir karar vermeden önce.

Eğer bir kişi kendi etrafında öfke ve nefret duyuyorsa, kesinlikle egemen simgeye dua etmelidir. Düşmanı ehlileştirmek ve barış bulmak içten bir dua sonucu olabilir. Bazı rahipler, kötülüğün düşmanlar tarafından istenmediği namazın çok güçlü olduğunu ve son düşmanı bile yumuşatabildiğini ve bile yapabildiğini söyler.

Tanrı'nın Annesinin İkonunun Duaları

Cennetin Kraliçesi'nin bu görüntüsüne hitap etmek, yardım ve rahatlık için herhangi bir susuzluktan gelebilir. İçten inanca, açık bir kalbe, saf düşüncelere dayanmalıdır. Başkalarına kötülük yapamazsın. Dua çizgileri doğrudan yüzün önünde okunurken her zaman iyidir, ancak aynı zamanda mumlar da yanarsa, o zaman daha da iyidir.

Ancak, simgenin yokluğu namaz için bir engel olamaz. Tanrı'nın Annesinin Egemeninin imajını zihinsel olarak hayal etmek ve az sözlü, ama net ve anlaşılır bir biçimde bile cüretkar kelimeleri söylemek yeterlidir. Bu dualardan birinin metni aşağıda sunulmuştur.

Bir kişi ciddi bir hastalığın üstesinden gelmeye çalışıyorsa veya rehabilitasyon aşamasındaysa, bu simgeye dönmek uygun olur, yeni bir güç kazanmanıza, en iyisine inanmanıza, vazgeçmenize ve dövüşmenize yardımcı olmaz. Acıdan kurtarmak için herhangi bir hastaya su verebiliriz.

Hayatta ortağınızı bulmak, önemli bir seçeneğin tuzuna uymamak için - böyle bir talep, Reignant'ın ismine inananlar tarafından da sık sık cevaplanır.

Düşmanların kelimenin tam anlamıyla topuklarını takip ettiği, barış içinde yaşamalarına izin vermediği ve çoğu zaman ahlaki ve fiziksel olarak masum zarar verme hedefini belirledikleri durumlar vardır. Burada yine Tanrı'nın Annesi, katılımı ve himayesi olmadan dua eden kişiyi terk etmeyecektir. Dualarını gönderirken, bir kişi düşmanın hatalarını anlayacağına ve hatta ciddiye alınmamış eylemlerden tövbe edeceğine inanmalıdır.

Güç Hanımımızın Troparionu

Dua kuralınızı kilisenin bir bakanı ile koordine ederken, sadece yalvaran duaları değil, aynı zamanda tövbeleri de eklemenin yanı sıra Tanrı'yı ​​ve Tanrı'nın Annesini övmeyi de eklemelisiniz. Bunlar, akathistler ve belirli bir simgeye adanmış bir troparion olabilir.

Troparionun okunmasına karar verilirse, sabah veya akşam saatlerinde başka bir dua ile birlikte yapılması daha iyidir. Tabii ki, okumaya yabancı birşeyle takıntılı olmadan, hafif bir kalple yaklaşıyorlar. Dua etmeye karar verilirse, o zaman kafadaki dua ifadeleri dışında başka düşünceler olmamalıdır. Tamamen Cennetin Kraliçesi ile olan sohbete teslim olan bir kişi gerçekten yukarıdan yardım alır.

Bildiğiniz gibi, simge sadece kendi istekleriyle değil, ruhu rahatlatmak için yaptıkları işler için de özür diliyor. İçten gelen dua, kurnazlık ve kötü düşünceler olmadan, daima güven kazanmaya ve huzursuz bir ruhu rahatlatmaya yardımcı olacaktır.

Tanrı'nın Annesi'nin simgesini nerede dua edersiniz?

Tabii ki, dua barış ve konsantrasyon seviyor. Özel olarak belirlenmiş bir alanda evde okunabilir. Ancak, çoğu bu oyunun mevcut olduğu tapınaklara katılmak.

Bugün Derzhavnaya'nın harika çalışan yüzünün Kolomenskoye'de olduğu bilinmektedir. İkon, Kazan annesinin kilisesinde ya da aynı şehirdeki yükseliş kilisesindedir. Efsaneye göre, Yükseliş Kilisesi'ne geri döndüğünde, Rusya gelişecek.

20. yüzyılda, orijinalin birçok listesi tahrip edildi ve müzeye gizlendi. Bugün inananlar, simgeye özgürce hayran kalabilir ve dualarını Bakire Meryem'e gönderebilirler. Halen, biri Moskova kilisesinde diğeri de Moskova bölgesinde olmak üzere iki mucizevi liste var. İbadet günü Mart ayında, 15'i yeni bir tarzda. Kucağında egemen Kraliçe Kraliçesi'nin simgesi ve birçok hacı ile kırmızıyla kutlanır.

Videoyu izle: The War on Drugs Is a Failure (Ocak 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send