Rüya yorumu

2005 yılı doğu takviminde hangi hayvan

Pin
Send
Share
Send
Send


Doğu astrolojisi, birçok insanın ilgilendiği çok ilginç bir konudur. Sonuçta, doğum yılına göre (daha doğrusu, yılın hayvan koruyucusu tarafından), bir insanın karakterinin, davranışının, tutumunun yanı sıra gelecekteki yaşamına ışık tutabileceği özellikleri hakkında bilgi edinilebilir. Çin burçlarına göre hangi hayvanlardan 2005? Aşağıdaki materyalde öğrenmeyi öneriyorum.

2005 doğu takviminde kim?

Doğum tarihi 9 Şubat 2005 ile 28 Ocak 2006 arasında olanların hepsi, Doğu astrolojisinde Horozun işaretine atıfta bulunur.

Hayvan mutlaka kendi özelliklerine sahip olduğundan, Horozun Yeşil renkte olduğunu ve Ağaç elementlerine ait olduğunu not ederiz. Bu bilgi, bireyin daha doğru bir tanımını derlemeye yardımcı olacaktır.

Horoz, doğası gereği nasıl biri?

2005 yılında hangi hayvanı burçla ele aldığımızda, bu işaretin detaylı bir açıklamasına geçiyoruz. Rooster insan kalabalığında nasıl öğrenilir? Böyle bir birey inanılmaz derecede basittir ve agresif, keskin, tereddüt etmeden tereddüt etmez. Horoz hiçbir zaman kötülüğü kendi içinde tutmaz, ancak her zaman dışarıya atar. Bununla birlikte, aslında, bu açıklık ve eksantrikliğin tezahürleri bir rolden başka bir şey değildir. Ve işaret temsilcilerinin gerçek karakteri çok daha karmaşık.

Horozlar, conceit, alaycılık, çeşitli kaprisler ve tuhaflıklar, iç stres, doğuştan gelen çekicilik ile artan hassasiyet, alçakgönüllülük, başkalarının mükemmel anlayışı ve problemlerinde onlara yardım etme arzusunun bir kombinasyonudur. Ayrıca, böyle bir kişi umutsuzca, başkalarına kendi görüşlerini dayatıyor.

Bir Horoz erkeğinin hayatı zafer ve yeteneklere odaklanır. Belirli bir karar verirse sonuna kadar gidecek, asla yarı yolda bırakmayacak.

10 işareti Doğu burç tamamen diplomasi yoksun. Davranışı, görgü sıklığı çoğu zaman gerçek şoklara, sevdiklerinize, yabancılara. Kişi, toplum için hiçbir kural ve kural bulunmadığı izlenimini edinmiştir. Bunun vitrinlerden başka bir şey olmadığını belirtmeye değer. Aslında, Horoz tamamen karmaşık olmayan, çocukça saf ve güven vericidir ve bu genellikle aldatmaya yol açar.

Dikkat edildiğinde, fark edildiğinde ve tecrit edildiğinde seviyor. Hepiniz onunla hemfikirseniz, bu eksikliği anlasa da, bir mutluluk dalgası hissedin. Bazen kendi kişiliğini abartmaya meyillidir - sonra çok kibirli, kendine güvenen ve çok merkezli davranmaya başlar.

Horozlar korkaklık için yeniden sorgulanamaz, çünkü doğası gereği cesur, cesur, risk alırlar. Doğru, bunun hayati olduğu durumlarda risk alacaktır. Ancak bu gerçekleşirse, tabelayı temsilcisini hiçbir şey, hatta ölümcül tehlike ile korkutmayacaksınız. Bu nedenle, Horoz mükemmel bir savaşçı olarak kabul edilir.

Doğu astrolojisi bile Horozu, kendisine bıraktığından daha fazla başkalarına veren bir kişi olarak tanımlamaktadır. Gerçek cömertliğin, cömertliğin mi, yoksa basitçe “halk için çalıştığını” belirlemek, onları yönlendirmek mi mümkün değildir. Her durumda, tarif edilen kişi bir şey yapamazsa, gerçek duygusal durumunu gizlemek için elinden geleni yapacaktır.

Erkek horozu için en önemli olan nedir? Saygınlığını koru. En azından en ufak bir şansın olduğu durumlarda, bir vicdan azabı olmadan, başkalarının omuzlarındaki yükünü değiştirecek olan başarısızlıkla başa çıkıyor. Buna ek olarak, herhangi bir sorumluluktan kurtulmaya çalışır, ilave görevler, yakın ve bağlayıcı ilişkiler kurmaz.

Böyle bir insanın çocukluğundan beri hayalleri nelerdir? Kişisel özgürlük, bağımsızlık ve bağımsızlık hakkında! Sıkıca kendi hakkına inanıyor, aynı sebepten dolayı etrafta kimseye güvenmiyor.

Fakat cephaneliğin çoğunda, sorulmasa bile, kolaylıkla paylaştığı bir sürü değerli ipucu ve tavsiyeler var. Periyodik olarak, dünya görüşüne dair kısa görüşlü olan gerçekçi olmayan plan ve fikirleri ateşler.

Kişiliğinin sorunlarından biri artan israfla ilişkilidir. Sonuçta, Horozun parası olduğu anda, hemen “onlarla” gerekli kazanımlar yaparak onlarla ayrılmak için acele eder. Sonuç olarak, sık sık finansal krizler, iflas ve bazen de tam bir çöküntüden muzdariptir.

Etrafta Rooster işareti olan temsilciyi çok olağanüstü bir insan olarak bulurlar. Bu nedenle, kimseyi hayal kırıklığına uğratmamak için bu görüntüyü özenle korumalıdır. Kelimenin tam anlamıyla "belirli bir seviyeye atlarsanız", gerçekte mümkün olandan daha fazlasını yapma arzusuyla da karakterize edilir. Bu pratikte hayal kırıklığına dönüşüyor.

İşaretin güçlü yarısı kadın toplumunda olmayı etkiliyor. Flört ve güzel kurları severler. Doğru, çoğu zaman her şey onlarda biter, olaylar daha ileri gitmeyi bırakır. Kadınlar-kadınlara gelince, genellikle erkeklerle cinselliklerinden daha fazla iletişim kurmaya hazırlanırlar. Onlarla daha basit ve özgür hissediyorlar, hiçbir rol oynamadan kendileri olabiliyorlar.

İşaret temsilcilerinin büyük bir kısmı çok sosyaldir. Nezaket, samimiyet ile ayırt edilirler, kolayca evrensel bir konuma ulaşırlar. Ve özveri ve kibirleri basitçe farkedilmeden gidemez. Kapalı Horozlarla ilginç bir resim görülmektedir. Bir yandan, kendilerine dönüşen ve kendi iç dünyalarıyla daha fazla ilgilenen içe dönük insanlar. Öte yandan, umutsuzca başkalarının dikkatini çekmeye çalışıyorlar. Yanlış anlama ve destek eksikliği onları gerçek bir umutsuzluğa götürebilir.

İnsanların Rooster'larının hayatı bir zebra gibi boyanır - beyaz çizgiler içinde siyah olanlarla eşit şekilde değişir. Bu kesinlikle her şeyi ilgilendirir: kariyer, finans, aşk. Fakat çoğunlukla yaşlılıklarında çok mutlular.

Ne tür profesyonel faaliyetler bu insanlara uyacaktır? Kesinlikle liderlik, emir, aynı zamanda cesaret, cesaret, çelik ve demir disiplini sinirlerini göstermeniz gereken yerler ile ilişkilendirilir. Doğu burcunun onuncu işaretinin temsilcilerinin makul bir ücretlendirmenin yanı sıra, güvenilirlik ve iyi bir üne sahip olmaları gerekir.

Ahşap Horoz 2005'in Özellikleri

Rooster'ın (Wood) 2005 yılını zaten biliyoruz. Bunun hakkında daha ayrıntılı konuşmayı öneriyorum.

Ağaç elementine ait kuş çok dürüst, güvenilir, şikayetçidir. Büyük bir takımda çalışmaya uygundur. Doğru, olumlu nitelikleriyle, her zaman ulaşılması zor (ve bazen tamamen imkansız) hedefler koyar.

Ağaç Horozları sevdiklerine bakmaya, geniş ilgi alanlarına sahip olmayı, seyahat etmeyi sever. Doğu astrolojisi onları hedefleri üzerinde çalışmaya teşvik eder - yalnızca gerçekten başa çıkacaklarını seçin.

Aşk uyumluluğu

Hayvanın ve temel özelliklerinin 2005 yılını ele alarak aşktaki uyumluluğun gözden geçirilmesine yöneliyoruz.

 • Sıçan ile. Tandem başarısız olarak kabul edilir. Ortakların ortak bir şeyleri olsa da, daha da fazla çelişkileri var. Çiftleri yoksullukla yüzleşme riskini taşır, bu nedenle ilke olarak, böyle bir ilişki başlatmak için istenmeyen bir durumdur. Dahası, Sıçan ve Horoz sadece aşkta değil, iş hayatında ve arkadaşça ilişkilerde de şanslılar.
 • Boğa ile. Çift söz vermeyi vaat ediyor. Önemli olan, her iki ortağın da birbirine sadık olması ve karşılıklı eksiklikler üzerinde çalışmasıdır. Ve Horoz kesinlikle ruhunun emrini bırakmalı.
 • Kaplan ile. Aşk gemilerinin bencillik ve kişisel çıkar nedeniyle kırılması mümkündür, çünkü her iki işaret de verdiklerinden daha fazlasını alır. Aynı zamanda, Tigger, Horozun övünmesi ve gürültüsü nedeniyle çok sinirlendi, bariz yararlarını bile takdir etmiyor. İşaretler iş ve dostça ilişkilerde birleştirilmez.
 • Bir tavşan ile. Ortakların birbirini bir şekilde tamamlamasına rağmen, başarısız olan bir art arda bir başka versiyon. Tavşan, Horozun her yeni numarası tarafından şok edilir. Ayrıca arkadaş olmaları da olası değildir: sesli bir kuş sürekli olarak Tavşan'ı dengenin dışına çıkarır.
 • Ejderha ile. Aralarında her şey olabilir, ancak yalnızca gerçek karşılıklı sevgi, karşılıklı anlayış ve her iki işaretin resmi bir evliliğe girmek istemesi şartıyla. Her ikisi de gelişmiş bir hırsla ayırt edilir, bu nedenle en iyi durum Ejder'in yüksek bir sosyal konumu işgal etmesi ve Horozun onu desteklemesidir.
 • Yılan ile. Ancak bu iki işaret birbiriyle mükemmel bir uyum içindedir. Horoz başkalarını sadece görünüşleriyle değerlendirmeyi tercih eder ve Yılan, iç içeriğe daha çok bakar. Ama yine de birbirlerini mükemmel bir şekilde anlıyorlar. Mükemmel arkadaşlıklar kurmayı başarır, ancak iş dünyasını reddetmek daha iyidir - sadece konuşmaları riske atarlar, işleri değil.
 • Atı ile. Seçenek başarısız uyumluluk. Böyle bir ilişkiyi sürdürmenin tek çözümü periyodik ayrılıktır. Dostça ilişkiler mümkündür, ancak bunlar sadece yüzeysel olacaktır. Ve Horozun işlerinde At'a güvenemez ve sırayla hareketsizlik yüzünden sinirlenir.
 • Keçi ile. Başka bir zor çift. Hem Keçi hem de Horoz hedeflerinde farklılık gösterir ve bu da başlangıçta ortaya çıkan sempati üzerinde kötü bir etkiye sahiptir. Öte yandan, birbirlerini dezavantajlardan daha fazla avantajla görmeye başlarlarsa, uzun vadeli bir tandem oluşturulması gerçektir. Arkadaşlıktan ve iş bağlantılarından vazgeçmek daha iyidir.
 • Maymun ile. Güçlü bir evli çift oluşturmaları pek mümkün değildir. Böyle bir ailede, Horoz daima mutsuz hisseder ve Maymun - tatminsiz. Arkadaşlık da iş bağlantılarının yanı sıra tavizsizdir.
 • Horoz ile. Bir Horoz zordur, ve ikisi gerçek bir felakettir! İkisi de sıkılıp kavga etmeye karar verinceye kadar sürekli olarak birbirleriyle kavga eder, liderlik için yarışırlar. Aynı şey dostane ve iş ortaklıkları için de geçerlidir.
 • Bir köpek. Ödün vermeyen çift. Köpek, sonsuz gürültüsü ve diniyle Rooster'a dayanamaz. Bu nedenle, nefret bile olsa ona karşı düşmanlık hissedecektir. Benzer bir durum, dostane ve iş ilişkilerinde de görülmektedir.
 • Domuz ile. Ve Doğu burçlarında son işaret ile Horoz da zayıf bir şekilde uyumludur. Horoz, güç, enerji, cesaret ve saldırganlık ilkesine göre hareket ederken, Domuz, adalet için mücadele ederken, duygusal zevkler için çabalıyor. Bu işaretler arasındaki dostane ilişkiler sadece felakettir ve iş iletişimi herhangi bir sağduyudan yoksundur.

Doğu burçlarına uygunluk önerilerini dinleyin, ancak daha güvenilir bir resim ancak bireysel bir yaklaşımla elde edilebilir.

Sonunda tematik videoyu izleyin:

Marissa

Videoyu izle: Türkmenistan'da Bulunan Anav Türk Bölgesi Tarihi Nasıl Değiştirdi? - Bilgi Ekranı - TRT Avaz (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send