Rüya yorumu

Spyridon Trimifunti iş ve sağlık için dua

Pin
Send
Share
Send
Send


Teyzem hastalandığında, bir meslektaşı ona St. Spyridon Trimyfuntsky'ye dua etmesini tavsiye etti. Spiridon Trimifuntsky’nin sağlık için dua etmesi, şiddetli bir hastalık ona çarptığında kocasının ayağına kondu. Bazen doktorlar hastaya istediği her konuda yardım edemezler, öyle ki bir insan cennetsel patronlara döner. Makalede size mucize işçi Spiridon'u, büyük işlerini ve sağlık ve iş için nasıl dua edileceğini anlatacağım.

Aziz'in Hayatı

Spiridon Trimifuntsky, kutsal ve Tanrı'dan korkan hayatı için bir piskopos atandı. Önceleri, basit bir toprak sahipiydi, ancak mütevazi bilgeliği ve Rab'be olan sadakati nedeniyle yüksek bir kilise unvanı kazandı. Ancak bu, mütevazi yapısını etkilemedi: Spiridon, çiftçiliği ve toprak işlerini manevi işlerle birleştirmeye devam etti. Aziz, dudaklarında bir dua ile öldü, ruhu ölümcül bedenle kolayca ayrıldı.

Aziz Spiridon hayatında birçok mucize yaptı, ama aldığı hediye için Tanrı'ya teşekkür etmekten hiç bıkmadı. Bir gün kucağında ölü bir bebek olan bir anne ona geldi. Aziz bebek için dua etti ve kelimenin tam anlamıyla herkesin önünde canlandı. Böyle bir mucize görünce anne duyularını kaybetti. Sonra aziz onu tekrar hayata döndürmek zorunda kaldı.

Her yıl, azizin kalıntıları yeni kıyafetler giymiş ve eskiler inananlar tarafından parçalara ayrılmıştır. Her yıl, aziz giyilir ve yeni terlikler giyilir, ancak bir yıl sonra ezilirler.

Hristiyanlar St. Spyridon'un yorulmadan yürüdüğüne ve her türlü sıkıntı ve zayıflıkta insanlara yardımcı olduğuna inanıyor.

St. Spyridon'un kalıntılarını nerede bulabilirim? Korfu adasında Yunanistan'a hacca gidebilirsiniz. Rusya'da, kalıntıların bir kısmı ve azizin terliği Danilov Manastırı'nda bulunmaktadır. Ayrıca svt onurlandırıldı. Spiridon ve Novgorod'da.

Ne yardımcı olur

Bir kişiyi test etmenin zor anlarında sezgisel olarak bakışlarını gökyüzüne çevirir, çünkü onu kurtarır. Ateistler bile bunu biliyorlar, bu yüzden mağazada azizlerin ve mucizevilerin ikonları var. Bu, bugünlerde gerçek oldu. Bir kişi Tanrı'yı ​​sonuna kadar inkar edebilir ama simgeleri dolaba gizlenir.

Ortodoks azizler arasında, sağlık kazanma konularında pek çok yardım vardır, ancak Saint Spyridon bu alanda özellikle etkilidir. Yaşamı boyunca Kutsal Ruh'un yardımıyla mucizeler gerçekleştirdi ve ölümden sonra sağlık ve iyilik kazanmaları için ihtiyaç duyanlara yardımcı oldu.

Kutsal Anma Günü - 25 Aralık.

Saint Spyridon, çocukluğundan beri, her anını Tanrı'ya yansıtan ve dualara adayan, Tanrı'dan korkan bir yaşam tarzı yarattı. Bunun için Tanrı'nın armağanlarından bazılarıyla onurlandırıldı:

 • zorla şeytanları kovmak;
 • hastaları hiçbir şey için iyileştirmemek;
 • ölüleri yükseltmek için.

Azizlerin mucizevi armağanı ile ilgili bilgiler hızla şehirlere yayıldı, yardım ve tavsiye için geldiler. Piskopos rütbesiyle bile Spiridon, her zamanki hayatını sürdürmeye devam etti, kendine özen gösterdi ve acıyı kabul etmeyi reddetmedi. Çağdaşlarının taklit ettiği alçakgönüllülük ve kutsallık modeliydi.

Spiridon'a sadece bedensel hastalıkların iyileşmesi için değil, aynı zamanda imanın öğretilmesi için de yaklaşıldı. Aziz sağlıklı bir zihnin tam sağlık için gerekli olduğunu, birçok hastalığın ruhsal tartışmadan kaynaklandığını öğretti.

Sağlık için dua

Aziz Spyridon, Aziz Nicholas olduğu gibi mucizeleriyle de ünlüydü. Hayatı boyunca, kirli ruhların kurtulmasına yardım etti, inancını güçlendirdi, acıyı rahatlattı ve ihtiyacı olanlara yardım etti. Ve bugün, inananlar Spiridon'a döndü:

 • ameliyattan önce;
 • hastalıkların iyileşmesi için;
 • inancı güçlendirmek;
 • iç meseleleri çözmede.

Kutsal harikulade çalışanlara dualar hem kilisede hem de evde simgenin önünde okunabilir. Ancak, Mesih'in antlaşmalarını hatırlayın ve başkalarına karşı öfke veya kızgınlıktan kaçının. Rab yüreklerimizi görür, bu yüzden günahkar düşüncelerden arındırılmalıdır. Bundan sonra, sağlık için bir dua okuyabilirsiniz.

Spiridon Trimifuntsky'nin sağlığı hakkında da kırk dakika var. Sorokratlar dualardan ve iç dualardan farklıdır, çünkü 40 gün boyunca rahipler veya rahipler inanan için duaları okuyacaktır. Sorokousta sırasında, prohora parçacıkları çıkarılır ve Mesih'in kanı ile bir fincan içine daldırılır (ardışık şarap). Papaz, inananların günahlarının affı için bir dua okur, daha sonra Kutsal Kadeh cemaatlere inananlara teslim edilir.

Dikkat! Sorokratlar ve dualar sadece vaftiz edilmiş inananlar için sipariş edilebilir.

Protondan parçacıkları çıkarmak sembolik bir anlama sahiptir: Mucizevi bir şekilde Mesih'in bedenine dönüşürler. Böylece, ritüele katılan bir kişinin günahları tamamen Mesih'in kutsal kanı ile yıkanır. Bu nedenle, yalnızca İsa'yı içtenlikle Kurtarıcı olarak kabul eden ve kilisenin üyeleri olan vaftiz olmuş kişiler ayinlere katılabilir.

Skorlar nasıl sıralanır? Kilise dükkanına gelmeniz ve bu kilisede hangi duaların tutulduğunu sormanız gerekir. Kırk Spyridon harcıyorsanız, sağlık hakkında bir not yazmanız ve belirtmeniz gerekir. Bunun netleştirilmesi gerekiyor, çünkü sorousites repose hakkında okudu. Not, dua gerektiren herkesi gösterebilir. Genel davadaki isimleri yazmanız gerekir, bu yüzden rahiplerin dua sırasında okuması daha uygundur.

İş için dua

Saint Spyridon büyük bir mucize işçisi olarak saygı görüyor, çeşitli ihtiyaçlarda yardım için ona bakıyorlar:

 • ev;
 • mahkeme;
 • finansal;
 • mülkiyet;
 • suçlu.

İnananlar, azizin eksik olanı bulmak gibi küçük konularda bile yardımcı olduğunu iddia ediyorlar. Evde bir cüzdanı veya cüzdanı unuttuysanız, azizden yardım isteyebilirsiniz. Koşullar sizin lehinize olacak ve sorun en mucizevi bir şekilde çözülecektir.

Spiridon için kısa bir dua:

Spiridon Trimifunti'nin iş için duası, iyiliği için büyük bir güçtür. Yaşamı boyunca aziz, yardıma ve iyi tavsiyeye muhtaç olanları reddetmedi ve ölümünden sonra yorulmadan inananların ihtiyaçlarını karşıladı.

Spiridon'un iş için duası:

Sorularınızı başarıyla çözdükten sonra, Spiridon Trimifuntsky sayesinde teşekkür dualarını okumayı ya da kilisede (manastırda) şükran duası sipariş etmeyi unutmayın. Wonderworker ile kalıcı bir bağlantı kurarsanız, sürekli yardımcınız ve koruyucunuz olacaktır. Spyridon'un çözemediği bir sorun yok. Ancak, düşmanların cezalandırılmasını istenin ve insanlara zarar vermenin istenmesinin kabul edilemez olduğunu unutmayın. Her şeyden önce, Mesih'in emrini yerine getirmek için “Birbirinizi sevin” gerekir.

Pin
Send
Share
Send
Send