Rüya yorumu

Doğu takvimine göre hayvanın 2010 yılı

Pin
Send
Share
Send
Send


2010 Doğu takvimine göre hangi hayvan? Bu sorunun cevabını bulmakla ilgileniyorsanız, 2010'da doğan bebeğinizin / kardeşi / yeğeninizin / torununuzun kimliğini daha iyi anlamak istiyorsanız, aşağıdaki makaleyi okumanızı öneririm.

Doğu Astrolojisinde 2010 Kim

Doğum tarihiniz 14 Şubat 2010 ve 2 Şubat 2011 tarihleri ​​arasındaysa, Çin burcunun işareti Kaplan olur. Evet, basit değil, Beyaz ve Metalik.

Kaplan Adam, karakteri nedir

2010 yılında hangi hayvanı burçtan öğrendik, şimdi daha da ileri gidiyoruz.

İlginç bir şekilde, bu işaretin temsilcileri birbirinden çok farklı. Ve hepsinden önemlisi - maneviyat meselelerinde. Bazıları temel olarak kişiliğin ve karakterin olumlu nitelikleri ile nitelendirilirken, diğerleri canlı olarak ortaya çıkan olumsuz özelliklerle ayırt edilir. Bu iki kategori arasındaki farkları daha ayrıntılı olarak değerlendirin:

 • İlk kaplan grubu - geleneksel şeref ve adalet kavramlarına göre yaşar. Cesaret, cesaret, nezaket, riske isteklilik, tehlikede asil hedefler varsa, zayıf olanlarla ilgilenme arzusuyla ayırt edilirler. Bu kişilikleri asla ilkeleri, kararlarını, eylemlerini, hatta ses mantığına aykırı oldukları durumlarda bile değiştirmezler.

Onlar gerçek savaşçılar, hedeflerine ulaşmak için her şeyi feda etmeye hazırlar. Bu nitelikler, dış dünyadan hak edilmiş bir onay almalarına yardımcı olur.

Soylu Kaplanlar, baskılarıyla baş etmek için her zaman kendi insanlarına dikkat çeker - kolay bir iş değil. Bu tür kişisel nitelikleri, davranış kalıpları ve diğerleri üzerindeki doğal güç nedeniyle, kolayca otoriteye ulaşırlar ve toplumda mükemmel bir üne sahiptirler.

 • İkinci kategoriye gelinceo zaman bunlar aynı zamanda parlak bireylerdir, ancak yalnızca nitelikleri, arkadaşlarının doğrudan karşısındadır. Vanity'ye daha yatkındırlar, aşırı derecede özgüven, bazen inatçılık seviyesine ulaşan inanılmaz inatçılıkla ayırt edilirler. Sağlıksız hassasiyet, saldırganlık, sinirlilik, keskinlik ve sertlik gösterin.

Sonsuza dek meslektaşları, üstleri ve diğer insanlar ve hatta örgütlerle çatışma durumlarında yer alırlar. Kızarıklık kararları vermeye meyilli, doğru sonuçlar çok geç olduğunda ortaya çıkar. Sormaktan hoşlanmıyorlar, talep etmeyi tercih ediyorlar, “son kan damlasına kadar” hakları için savaşmaya hazırlar.

Şimdi genel olarak Kaplanlar hakkında konuşalım.

Çoğunlukla, Doğu burçlarının üçüncü işaretinin temsilcileri devrimciler, savaş ağaları ve mükemmel liderlerdir. Tüm patronlarda olduğu gibi, Dicle'ye kör şekilde uymak her zaman gerekli değildir. Öncelikle etrafa bakmak, kendiniz için düşünmeniz ve sonra aktif adımlar atmaya başlamanız önerilir.

Bu, Tigr'in çok fazla risk almaya bayılmasından kaynaklanıyor, bazen umursamazlıktan geliyor, daha sonra gerçek bir felakete dönüşen bilinçsiz eylemler yapıyor. Genellikle yandan akıllıca tavsiyeye ihtiyacı var. Doğru, bu işarete itaat kesinlikle eğik değildir. Fakat kendisi diğer insanlar üzerinde güç sahibi olmayı seviyor. Ancak, konumunuzu makul bir şekilde tartışırsanız - bir uzlaşmayı kabul etmeniz muhtemeldir.

Kaplanlar egoizmi önemsemeyle gösteriyor, ancak ciddi şeylere ilgisiz davranıyorlar. Amaçları (statü, kariyer vb.) Yükseltmektir ve bu yolda hiçbir şey onları korkutmaz ya da hırsları bırakmaya zorlamaz.

Bunlar olağanüstü eylemler gerçekleştirebilen, inanılmaz bir kadere sahip, beklenmedik durumlarda kendilerini bulabildikleri için şanslılar. Çok küçük yaşlardan itibaren, hem okulda hem de evde, etraftaki herkes küçük Tiger Cub ile iletişim kurmayı sever. Sonuçta, diğerlerini kolayca eğlendirir, en iyi antidepresan olarak onları neşelendirir. Ancak bu kadar küçük yaşlardan beri büyük kedi ilk kurbanlarını aramaya başlar ve bununla birlikte kuvvetler tarafından aktif olarak ölçülür. Sadece çekici ve otoriter doğalarından korkmayanlar onlarla ortak bir anlayış bulabilir.

Kaplanlar her zaman ulaşılamayan şeyler için gayret gösterirler. Ve tabii ki, sadece dikkatlerini arttırdıklarına tapıyorlar. Böyle bir insan göründüğünde, orada hemen farklı hareketler başlar, havada risk ve tehlike kokusu alır. Kararsızlığı ve her zaman temkinli davranışı olmadığı için, detractors'ı satın aldı.

Bu kedi işaretinin temsilcileri inanılmaz derecede narsist, övünme ve kibir sevgisi, övgü, dış tinsel. Ancak daha kapalı bir kaplan türü var - böyle bir özgüvene sahip değiller, daha güçlü bir ahlaki ve enerji ortağının desteğine ihtiyaçları var. Ancak tüm Kaplanlar, halka açık gösteriler, spor stadyumları, sanata ve hepsinden önemlisi - tiyatro sahnesine, sinemaya, müziğe, moda kıyafetlere deli oluyor.

Doğu milliyetleri, Dicle'nin güzel burcunda, dünyanın gücü ve insan yaşamının korunması ile ilgili olarak doğarlar. Bir evdeki bir Kaplan hırsızlığa, aldatmaya ve yangına karşı korur. Ancak, kedinin iki temsilcisi birbirleriyle uyumlu bir şekilde bir araya gelemeyecek.

Metal kaplan karakteristik

2010 yılının Kaplan'ın hangi yılını zaten biliyoruz, Metal hayvanını daha ayrıntılı tanımalarını öneririm. Böyle bir birey kendini gerçekleştirme isteği ile kendini imha etme isteği arasında sürekli bir denge kurar. Çok fazla doğal enerjiye sahip, ancak güçlü bir duygu yok.

Metal elementi ona bazı açısallıklar, kötü bir mizah duygusu, tasavvufa duyarlılık verir. Görünüşe göre, doğru fiziksel yapılarıyla ayırt edilirler, güçlü bir fiziksel yapıya sahiptirler. Sert saç, düz burun, şehvetli dudaklara sahip.

Metal enerjiyi kişiselleştirir. Bir avukatın kabiliyetini verir, bir avukat. Önde gelen bir pozisyonu işgal etmeye çalışırlar ve arka plan üzerinde duramazlar. Hedeflerine ulaşmak için daima ilerleyin.

Metal kaplan yavruları kolayca büyür, kişisine saygı gösterir. Dost karakter, açıklık, yüksek hırs ile karakterizedir. Bazen planlarını değiştiriyorlar, ama hiçbir şeyden önce geri çekilmiyorlar. Aşırı sabırsızlık gösteriyorlar ve eğer bir şey çıkmazsa, çok kızgın ve gerginler.

Aşk uyumluluğu

2010'un, temel kişilik özelliklerini tanıyan hayvanın aşka uygunluğa geçme zamanı olduğunu öğrenmiş olmak.

 • Sıçan ile. Sıçan kurnaz görünmüyorsa, ilişkiler de gelişecek, yalanın eşinin de macera dünyasına girmesine izin verecek. İkincisi ise daha uyumlu olmayı öğrenmeli. Aksi takdirde sendikada çok fazla zorluk yaşanacaktır.
 • Boğa ile. Seçenek başarısız uyumluluk. Kaplan, kendisini yok etme gücüne sahip olduğunu bilerek, korku ya da kıskançlık ya da Bull'a saygısızlık yaşar. Hatta arkadaşça ve iş ilişkilerinde bile değil.
 • Kaplan ile. Bir kaplan iyidir ve iki gerçek "patlayıcı karışım" dır. Birbirleriyle bir konuda hemfikir olmaları neredeyse imkansızdır. Sürekli olarak “dizginleri” kendi üzerine çekiyorlar. Ayrılmanın yakında kaçınılmaz hale gelmesi şaşırtıcı değildir. Ancak arkadaşlık gelince, şaşırtıcı bir şekilde sadece harika, güçlü ve dayanıklı olacaktır.
 • Bir tavşan ile. Bu kadar başarılı bir ikiliyi en başarılı şekilde aramak imkansızdır. Evet, ortakların karşılıklı bir anlayışı var, ancak yakında ilişkide biraz gerginlikle karşı karşıya. Tavşan, küçük bir hayvan olmasına rağmen, elbette, sonuncusuna hiç hitap etmeyen, Kaplan'a her zaman uygun bir destek verir. Arkadaşlıklar da başarısız olur, ancak üretken iş ilişkilerinin oluşturulması gerçektir.
 • Ejderha ile. Umut verici ve çok umut verici bir çift örneği. Her iki işaret de çok güçlüdür ve Dragon, kedi temsilcisinin daha makul ve temkinli olmasına yardım eder. Bu tür insanların güçlü dostlukları ve mükemmel iş ilişkileri var.
 • Yılan ile. Doğu astrolojisi bu iki işareti evliliğe bağlamak için tavsiye etmiyor. Birbirlerini pek çok şeyde anlayamayacakları çok açık. Kaplanların, Yılan'ın bütün bilgeliğini anlamalarına izin verilmez. Aynı sebeplerden dolayı başarılı arkadaşlıklar ve iş ilişkileri kuramayacaklar.
 • Atı ile. Ve burada mutlu bir aile yaratmak zaten oldukça mümkün. Vakaların çoğunda at, aynı zamanda kendi bağımsızlıklarını koruyarak aşırı Tiger tutkusunu tatmin etmeyi başarır. Ve kendi işleri ile meşgul olan Tiger hiçbir şey hakkında bir tahminde bulunmayacak bile. Olumlu dost ve iş bağları.
 • Keçi ile. Seçenek oldukça sorunlu evlilik birliğidir. Çok kızgın bir Kaplan, Keçisini basitçe “yiyebilir”. Dost bağları mümkündür, ancak sadece kedi işaretinin temsilcisi sadık ve ikinci ortağa uymuyorsa mümkündür. Aynı iş ilişkileri için de geçerlidir, ayrıca hepsinin Kose’u hazırlaması için daha iyi planları vardır.
 • Maymun ile. Ayrıca uzun vadeli ilişkiler bağlamında taviz vermek tandem. Maymun, Kaplan Yavrularını çekmeyi ve çekmeyi her ne amaçla olsa da, ilgisini yalnızca bir süre tutacaktır. Ve sonra başka bir nesneye geçebilir. Arkadaşlıklar muhtemeldir ve hatta iyi olma sözleri vardır, ancak tam olarak dostane ilişkiler biçiminde kalmaları şartıyla. İş bağlantıları da gerçek.
 • Horoz ile. Bu işaretlerin birçok sorunu var. Aşırı gururlu bir Rooster, anlaşılan bir Tiger ile aynı fikirde olmayı başaramıyor. Artı, ilişkinin her iki tarafı da güç için umutsuzca savaşıyor. Buradaki dostluk, prensipte ve kokmuyor ve iş bağlantıları kopacak. Horozlar Kaplanlar için tamamen uygun değildir.
 • Bir köpek. İki “kuyruklu” arasında aile ilişkilerinin yaratılması oldukça gerçekçi. Sonuçta, yeterince ortak yönleri var: umutsuzca savaştıkları fikirler, bazen sevgiyi bile unutuyorlar. Ama dostluk, ne yazık ki, çok daha az uzun ve gerçek işe yaramayacak. İş dünyasında, karşılıklı anlayış mümkündür ve ortaklar birçok faaliyette refah sağlar.
 • Domuz ile. Aşk birliğinin başarılı versiyonu. Kabakulak, eşini mükemmel bir şekilde anlar, takdir eder. Ve sırayla, seçtiği birini tutkusuyla çok fazla yormaya çalışmıyor. Genel olarak, birlikte yaşam huzurlu ve sakin olmayı vaat ediyor. Mükemmel anlayışla kolaylaştırılan güçlü, uzun süreli dostlukların yanı sıra. Ve elbette, son yer Domuzun sağduyulu ve sağduyululuğu tarafından alınmaz. İçlerinde iş ilişkileri ile ilgili olarak, Tiger esas olarak dinamikleri etkiler: oldukça asil ve cömert olabilir mi?

Tabii ki, bir örnek olarak Doğu burçlarının birlikte olmasını tavsiye etmeyen insanlar arasındaki başarılı ilişkilerin birçok örneği verilebilir. Bu bir kez daha kafanla değil, kalbine sevgiyi seçmeniz gerektiğini onaylar.

Şimdi 2010 yılı Doğu takvimine göre hayvanın kendine özgü kişilik özellikleri olduğunu biliyoruz. Sonunda ilginç bir tematik video izleyin:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send