Rüya yorumu

Şifacı Tanrı'nın Annesinin Simgesi: anlam, dua, yardım

Pin
Send
Share
Send
Send


Hiç kimse ciddi hastalıklara karşı sigortalı değildir, herhangi bir kişi hastalık zincirinin içinde olabilir. Bu zor zamanlarda, cennetteki Tanrının Annesi kraliçesi kurtarmaya gelir. Tanrının Annesi, Şifacı'nın simgesi, asırlık bir tarihe sahiptir, birçok insanı ölüm döşeğinden büyüttü.

Ailemizdeki simge, doktorlar basitçe omuzlarını silktiğinde ve yardım edemediklerinde, kız kardeşinin yatağının iyileştirilmesinde bir mucize gerçekleştirdi. Makalede size nasıl ikonu dua edeceğinizi ve Meryem Ana'dan merhamet dilemenizi isteyeceğim.

Istria görüntü

Şifacı simgesi özellikle Ortodoks dünyasında saygı görüyor, dünyanın her köşesinde her tapınakta bulunuyor. Mucizevi görüntünün altında En Saf Bakire'nin gerçekleştirdiği mucize hakkında kısa bir hikaye yazılmıştır. Simgeleri ile bazı listelerde aziz tasvir.

Tanrı'nın Annesi rüyasında hasta insanlara göründüğünde ve hangi yüzün dua sunması gerektiğini belirttiğine dair birçok kanıt vardır. Böylece, defalarca, Tanrı'nın Annesi Sarov Aziz Seraphim'i ölümcül hastalıklardan kurtardı.

Kutsal görüntünün kuşağının kutlanması - 1 Ekim.

Mucizevi yüzün tarihi MS IV. Yüzyıla kadar uzanıyor. Bir gün, ciddi bir hastalık, dindarlık ve dua ile ayırt edilen Gürcü bir rahip Vincent'ı vurdu. Acı o kadar güçlüydü ki kutsal baba zaman zaman bilincini kaybetti. Bir melek ona bir rüyada geldiğinde, Vincent'ın kurtarılması için Bakire'ye dua etti.

Meleğin kıskanç namazından sonra Vincent'a, Bakire Meryem kendisi ortaya çıktı ve bu acıyı iyileştirdi. Rahip tamamen iyileşti ve bedensel güç kazandı. Vincent hemen tapınağa gitti ve şarkıcılar ile birlikte Tanrı'nın Annesini yücelttiler. Papazın hastalığı tedavi edilemez olarak kabul edildiğinden bu gerçek bir mucizeydi. Bundan sonra, ikon ressamları Şifacı'nın ikonunu yazmaya başladı.

Rusya'da, simge yalnızca XVIII yüzyılda ortaya çıktı, Alexeyevsky manastırında bulunuyordu. Napolyon’un ordusuyla savaş sırasında manastır yıkıldı, ancak rahibeler mucizevi simgeyi ve yerdeki diğer kilise kaplarını korumayı başardılar. Aynı yerde, Napolyon'un birliklerinin tapınaklara yaklaşmaktan korktukları bir hastane kuruldu (hastalardan etkilenmekten korkuyorlardı).

Devrim sırasında mucizevi imaj Sokolniki'deki Mesih'in Diriliş Kilisesi'ne aktarıldı. Hala orada.

Bakire Şifacının Duası:

Ne yardımcı olur

Bakire'nin simgesi Şifacı tedavi edilemez olanlar dahil olmak üzere çeşitli hastalıklardan kurtulur. Tanrı'nın Annesi o kadar zarif ki hastadan içtenlikle duyduğunu duyuyor ve acı ve acı hissini yumuşatıyor. Bedensel iyileşmeye ek olarak, simge şunları verir:

  • zihinsel ıstırap ve tutkulardan iyileşme;
  • test sırasında ruhun güçlendirilmesi;
  • zarar ve talihsizlikten korunma;
  • masum bir şekilde mahkum edilmesi;
  • anneliğin sevinci çocuksuzdur;
  • çocuk yetiştirmede yardım.

Hasta bir insan, içtenlikle dua etmeli ve iyileşmeye olan inancını kaybetmeden yardım istemelidir. Dualar her gün sunulur ve her gün merhamet ve yardım için şifacıya teşekkür ederler.. Bazı hastalıklar o kadar ciddidir ki, Tanrıya olan inancı ve Meryem Ana'nın yardımını güçlendirmek gerekir. Bu zor denemelerde, bir insan Tanrı'ya yaklaşmalı ve inancı güçlendirmelidir. Birçok kişiye bunun için testler yapılır. Bir adam zayıflığını fark eder ve sadece Tanrı'nın yardımına güvenmeye başlar.

İnanan, Tanrı'ya sürekli olarak keder ve sevinç içinde dualar sunmalıdır. Müjde ve kutsal babalar bize bunu öğretiyor.

Vücut hastalıkları dudaklarda bir dua ile daha kolay tolere edilir.

İtiraf etmeyi ve cemaati almayı unutma, ayrıca Unction'un Kutsal Meclisini de geçmesi gerekir.. Elçi Pavlus, inananlara ibadet etmesine sadık kalmayı emretti ve bu, bir kişinin şüphelenmediği günahlardan kurtulmaya yardımcı oldu. Her günah, en önemsiz bile olsa, ağır bir biçimde ağırlığa dayanır ve acı çekmeye yol açar.

Kutsal Bakire'nin dua hizmeti sırasında Şifacıya kırk dakikalık sağlık talimatı verilmelidir.. Kutsal insanlar 40 gün boyunca hastalarının sağlığı ve iyileşmesi için yorulmadan dua edeceklerdir. ayrıca Manastırdaki Sürekli Mezmurlar'ı 40 gün / 6 ay / yıl olarak sipariş edebilirsiniz.. Bu hastalığın ve ailesinin dualarıyla birlikte hastalığın üstesinden gelmede güçlü bir yardımcı olacaktır.

Sağlık üzerine bir not yazarken, isimleri doğru girmeniz gerekir. Genel davadaki bir kişinin vaftiz ismini belirtiniz (Sergius, Fotinii, Lyudmila) Soyadı ve soyadları belirtilmez. Babasına dua ederek "hasta" yazabilirsin dedi.

Su namazı

Vososvyatiy simgesi olan bir dua servisi Şifacı çok güçlü bir etkiye sahiptir. Temiz su eve getirilir ve hastaya her sabah aç karnına içmeleri için verilir. Küçük bir su kutsama muazzam bir güce sahiptir, bu dua kilisede herhangi bir zamanda istenir (hastaların varlığı gerekli değildir).

Ayrıca 18 Ocak'ta Epifani Arifesinde kutsanan vaftiz suyunun evinde olması gerekiyor. Su aygırının bitiminden hemen sonra su korunur. 19'uncu gün Epifani sularını almak mümkündür, çünkü o gün tam olarak aynı kutsamaya harcıyorlar. 18'inci suyun suyunun 19. yüzyıla ait olandan daha iyi veya daha kötü bir şey olduğunu düşünmek imkansızdır.

Kutsal su, özelliklerini kaybetmeden, uzun bir süre boyunca iyi bir şekilde muhafaza edilir. Sadece boş bir mideyle alındığını ve yemekten sonra olmadığını hatırlamanız gerekir. Kutsal su titizlik gerektirir, bu nedenle temiz ve aydınlık bir yerde tutulur, yatak altında veya dolabın içinde tutulmaz.

Pin
Send
Share
Send
Send