Rüya yorumu

Özellikler Feng Shui'de manikür oluşturur - cila nasıl uygulanır

Pin
Send
Share
Send
Send


Çocukluğumdan beri manikür yapmayı seviyorum, birkaç düzine seçenek biliyorum. Son zamanlarda Feng Shui'deki manikür hakkında okuyun. Parmaklara belirli bir vernik uygulanmasının, sevgi, para ve şans çekmeye yardımcı olduğu ortaya çıktı. Makalede, böyle bir manikürün kurallarından bazıları açıklanmaktadır.

Doğru ruh hali

Feng Shui kullanılarak bir manikür oluşturulurken, sıradan cilalar ve aksesuarlar kullanılır. Renklerin seçiminde oynadığı önemli rol, kombinasyonları, bazı parmakları vurgulu özel bir dekor oluşturmak için tasarlanmış, uygulamasının yerini bilmek önemlidir.

Manikür sağlığı etkilemek için uygulanırsa, evin uygun alana sevgi, servet, sevgi konulmalıdır. Tırnak renginin iyi şans veya iyilik alması gerekiyorsa, duyulara göre mekan seçilmeli, içinde kalması mümkün olduğu kadar rahat olmalıdır. İşlem öncesi gözleri kapalı olarak kısa bir meditasyon yapılması tavsiye edilir, nefes almaya odaklanmak önemlidir.

Kafanızda istediğiniz resmi göndermeniz gerekir, sonucu hissetmeye çalışmalısınız. Bir kağıda yazılması gereken açık bir niyet beyanı süreçlerin yoğunlaştırılmasına yardımcı olacaktır. Bir müzik eşliğinde rahatlatıcı bir kompozisyon seçmelisiniz. Önlem, parazitsizliğin olmasından endişe etmelidir.

El ve parmaklar - nasıl seçilir

Tırnak tahsisine dayalı bir vernik uygulama yöntemi, her parmağa kendi değeri atanır. katı
Bunun için kural yok, öneriler ve seçenekler var.

El

Feng Shui kurallarına göre, sağ el verir, pasif sol kabul eder. Bu ilkeye göre, tırnaklar yalnızca sağ avuç içinde veya her ikisi de aynı anda öne çıkmalıdır. İlk durumda, bir enerji döngüsü yaratılır, Evrene aktif bir geri dönüş başlatılır, geri verilen her şey iade edilir. Çivileri boyarken iki avuç içinde bir parmak bırakılmalıdır.

parmaklar

Çin teknolojisini kullanarak bir manikür uygulamak 1 veya 2 parmakla lekelenmeyi içerir. 3 veya 4'ün izolasyonu, enerjinin boyanmamış parmaklara yeniden dağıtılmasına neden olur. Boyalı tırnaklar için arka plan, tüm parmakların vurgulandığı durumlar haricinde, çoğunluktur.

Parmak değerleri

Belli bir anlam tüm parmaklara verilir, her eleman eleman tarafından korunur. Asıl zorluk parmakların pozitif ve negatif değerlere sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Eline göre yorumlanmaları gerekir. Yansımalar, Feng Shui'nin anlamını kapsamlı bir şekilde görmenize yardımcı olacaktır, gerekirse şablonları her zaman kullanabilirsiniz.

başparmak

Başparmak, Çinlilerin Ağacın elementleriyle birbirine bağlanmış. Parmağın sağ tarafında yer alan akıl sorumludur, tüm yeni girişimlerle ilişkilidir. Sol tarafta - bilgi akışlarının daha iyi emilmesi kaygı ve gereksiz çabaya yol açmaktadır. Bu çivinin seçimi, eğitim, iş ve yaratıcılık alanlarında sonuçlara ulaşmalıdır.

İşaret parmağı

Parmak, ateş elementi tarafından kontrol edilir, liderlikten, faaliyetlerden sorumludur. Bu amaç, çevremizdeki dünyayı etkileme yeteneği verir. Sol ayak parmağı içe dönük bir el kitabı ile ilişkilidir, izole edildiğinde bu durum güvensizliğin, korkuların yaratılmasına katkıda bulunur. Cila uygulamak, artan özveri, artan irade, yönetim yeteneği katkıda bulunur.

ortalama

Orta parmak, Dünya'nın öğelerini kontrol eder. Doğru avuç içinde, güven, verimlilik anlamına gelir, ticari, finansal sonuçlarda başarının elde edilmesine katkıda bulunur. Sol parmak yansıtır
zevk tutkusu, hedeflerin kazanılması için duyguları manipüle etme eğilimi. manikür
Amaçlara ulaşmaya, finansal başarı kazanmaya, davayı tamamlamaya yardımcı olacak.

isimsiz

Bu parmak Metal element tarafından kontrol edilir. Sağ avuçta, canlılık, sevgi, her şeyle bağlantı hissi ile ilişkilidir. Sağ yüzük parmağı sevgi, ayrılık ihtiyacı ile ilişkilidir. Parmak parmağını renklendirmek sevgiyi çekmeli, bir birlik duygusu yaratmalı, enerji tutumunu arttırmalı, kalbe ilişkin doğru tutumu sağlamalıdır.

Küçük parmak

Parmak, sağ elemada su elementine tekabül eder, aile mutluluğunu bulmaya, yaratıcılıkta başarıya ulaşmaya yardımcı olacak insanlarla iletişimi kişileştirir. Sol küçük parmak, ilişkilerin ve sağlığın bozulmasına, yaratıcı yeteneklerin kaybına yol açan iletişimin yanlış taraflarıyla (yalan, dedikodu, manipülasyon) ilişkilidir.

Manikür küçük parmak iletişimi geliştirmeye, ilişkileri geliştirmeye yardımcı olur, iyi şanslar çeker. Değişime uyum sağlamanıza, moralinizi yükseltmenize ve rahatlamanıza yardımcı olur.

Popüler seçenekler

En yaygın seçenek, hedefe göre 1-2 parmağın boyanmasıdır.
parmaklar:

 • orta ve halka parmaklar - manikür sevgi ve maddi refahı çekecek;
 • orta ve
 • işaret parmakları - renklendirme maddi refah, maddi refah;
 • küçük parmak, parmak - öğrenmeyi geliştirmeye yardımcı olacak, zekayı arttırmaya yardımcı olacak, yaratıcı yetenekler;
 • orta, büyük parmaklar - para kazanma, zihinsel aktivitenin gerçekleşmesi.

Tüm tırnakların boyanması yaşamın tüm yönlerinin iyileştirilmesine yardımcı olacaktır, renkler seçerken element göz önünde bulundurulmalıdır.

İpuçları

tavsiyeler:

 • Feng Shui kuralları, moda trendleriyle mükemmel bir şekilde uyum sağlamalıdır;
 • rhinestones, herhangi bir tekniğin kullanımı;
 • sembolik çizimler, etkin biçimde hiyeroglifler - iyi şanslar çekmek, aşk, finansal durumu iyileştirmek için kullanılır;
 • Renklerin uyumlaştırılması, Feng Shui manikürünü uygulamak için önemli bir koşuldur, bu durumda yatak örtüleri satın alınmalıdır.

Feng Shui bilimi saflık, uyum, düzen üzerine kuruludur, bu olmadan enerjilerin doğru dolaşımı imkansızdır. Bir manikür oluştururken, aynı kurallara göre yönlendirilmelidir. Manikür öncesi tırnak plakalarının temizlenmesi, dosyalanması önerilir.

Sonuç

 1. Feng Shui manikür sadece dekoratif amaçlar için kullanılmaz, sağlık, iyi ilişkiler, finansal başarı, iyi şanslar çekmenizi sağlar.
 2. Oluştururken, her iki avuç çivisini veya sadece sağa boyamanız önerilir. Tüm parmaklar belli elemanlar tarafından kontrol edilir, anlamlarını bilmek önemlidir.
 3. Feng Shui manikür modern trendlerle mükemmel bir kombinasyondur, diğer teknolojilere izin verilir.

Pin
Send
Share
Send
Send