Rüya yorumu

Doğu takvimine göre hayvanın 2003 yılı

Pin
Send
Share
Send
Send


Elbette, her birimiz Doğu astrolojisine aşinayız. Yılda bir kez periyodik olarak birbirinin yerine geçen 12 hayvan kullanır. Her biri, temsilcilerini (yani, bu hayvan yılında doğanlar) veren benzersiz özelliklere sahiptir. Her yıl birbirleriyle ortak bir şeyleri olan eşsiz insanların doğduğu ortaya çıkıyor.

Çin takviminde hangi hayvanın 2003? Bir sonraki makalede öğrenelim.

2003 Doğu burçlarında kim var?

1 Şubat 2003 - 21 Ocak 2004 tarihleri ​​arasında dahil olan zaman aralığında doğmuş olanların tümü Keçi işaretine aittir (aksi takdirde Koyun olarak adlandırılır).

Çin burçları tüm hayvan kullanıcılarına daha belirgin özellikler verdiğinden, Keçinin Siyah olduğunu ve Su elementine ait olduğunu not ediyoruz.

Keçi işaretinin genel özellikleri

“Burç hayvanı hangi yıl?” Sorusunu yanıtlayarak, bu işaretin daha ayrıntılı bir açıklamasına geçelim.

Dolayısıyla, Keçinin çok sayıda farklı yeteneği vardır ve ayrıca gelişmiş bir hayal gücü vardır. Nazik, yardımsever, yaratıcı ve zarif. Bu insanların büyük çoğunluğu için tipik mükemmel lezzetler, güzelleri çok iyi biliyorlar.

Ek olarak, yaşamda, güçlü bir şekilde tezahür eden altıncı bir duyu tarafından yürütülürler; bu, birçok bakımdan, diğerleriyle iletişim kurmalarını kolaylaştırır. Kozu'nun ihtiyacı olursa, iyi bir izlenim bırakabilir. Ancak aynı zamanda, sonuna kadar şiddetle savunduğu kendi görüşünden, görüş ve çıkarlarından ödün vermeyecektir.

Açıklanan işaretin temsilcileri, iyi huylu, tatlı, başkaları için bir şeyleri feda etmeye hazır, her zaman başı belada olan herkese yardım eden insanlardır. Bu nedenle, aniden sorun yaşarsanız - kiminle iletişime geçeceğinizi bilirsiniz. Ve bu sadece maddi değil aynı zamanda ahlaki yardım anlamına da geliyor: mükemmel danışmanlar keçilerden çıkıyor. Onların önerileri etkili ve pratikte kullanışlıdır.

Belki de böyle bir kişiyi, Doğu burcunda en çekici kılan, "ama" değil. Yani: Kose açık bir şekilde iç istikrar, iyimserlikten yoksundur, ayrıca artan endişeye yatkındır ve zaman zaman müdahaleci olabilir. Hala doğuştan gelen utangaçlık, alçakgönüllülük ve kararsızlık muzdarip.

Sıklıkla kendi kaderinden memnun olmaz. Bu yüzden, iç çemberini gerçek bir umutsuzluk durumuna sürükler (burada sonsuz kaprislerini ve tuhaflıklarını eklemeniz gerekir). Ayrıca, bunu tanımasa da, zaman zaman agresif davranır.

Bu işaretin bazı temsilcileri din ve felsefe ile yakından ilgileniyor. Doğru, zarar vermekten daha iyidir: Aydınlanmış Keçi, Ateist Keçi'den çok daha tatlı, daha küçümseyen, dikkatli ve yardımseverdir.

İşte önemli bir rol oynar onun ruhsal gelişim düzeyi. Ortalamadan düşükse, böyle bir kişi her şeyden sorumludur. Yaratıcı bir insan olarak bile çok kötü bir hayal gücüne, sıradan bir hayal gücüne sahip. Disiplinsiz, bencilce sonu olan başkalarını kesinlikle dayanılmaz bir şekilde kullanmayı hedefliyor. Neyse ki, bu tür keçilerin toplam sayıdaki yüzdesi minimumdur. İşaret temsilcilerinin çoğu ruhsal olarak daha mükemmel.

Koyunlar çok iddialı olsa da nadiren yüksek bir sosyal konumu işgal etmeyi, çok sayıda finansmana sahip olmayı başarır. Çok iyi nüfuz gücü olmasına rağmen, heyecanı başladıktan hemen sonra sona eriyor. Ve karamsar gerçeklik algısı ve ebedi eleştiriye yönelme, ilave zorluklar ekler.

Yıllar geçtikçe, bu özellikler sadece güçlendirilir. Sonra inatçı keçisi insanlarla ilişkilerde esneklikten yoksun gerçek bir despot olur.

İşaretin hangi temsilcilerine daha fazla dikkat etmesi gerekiyor?

 1. Ya hiç sahip değiller ya da küçük bir dereceye kadar kişisel özgürlük, bağımsızlık ve bağımsızlık hissine sahipler. Öte yandan, hızlı bir şekilde yeni insanlara veya koşullara uyum sağlayarak kendileri için tam ve güvenli bir yaşamı kolayca organize ederler.
 2. Ürkek, utangaç, biraz zayıflamış bir adam olan Kose, kaderi hakkında acıma ve destek alan başkalarına şikayet etmek istiyor.
 3. Böyle bir insanın lideri kesinlikle öyle değildir, çünkü kendisi doğru kararı seçerken kaybolur, mutlu bir şekilde başkalarına kaydırır. Evet, gereksiz dalgalanmalar, endişeler ve değişikliklerin en aza indirildiği koşullar yaratmaya çalışır.
 4. Keçi iltifat ve iltifatlara açgözlüdür, ona gerçek bir zevk hissi verir. Bir sürü yüzeysel arkadaştan ziyade birkaç gerçek arkadaş edinmeye çalışıyor.
 5. Keçilerin doğal girişimleri onları acı eleştirmenlerle alaycı konuşmalara sokuyor.
 6. Aynı zamanda, gizlilikten ayırt edilir: Bir şey söylemeden ve bir şey yapmadan önce, yüzlerce kez düşünecektir. Kesinlikle kendisine davranış ve eylemlerini ifade eder. Aynı şekilde, çevredeki yeni insanlara “dar bakar”, onlar hakkında olumlu bir izlenim bırakmaya çalışır.

Keçilerin, teknik becerileri ve sanatsal becerileri birleştiren bu tür profesyonel aktivite türlerini seçmeleri teşvik edilir. Zaten bildiğimiz gibi, onların başkanları, bir kural olarak, sanat dünyasının parlak insanları gibi, çıkmaz. Ancak başarılı bir şekilde ortak çalışanlar veya iş ortakları, ayrıca yöneticiler, mimarlar, inşaatçılar ve mühendisler olarak uygulanırlar.

Terk edilmesi gereken, herhangi bir biçimde ticarettir - burada ya bir çukura düşecek ya da demir parmaklıklar ardında ve çok uzun bir süre boyunca kalacaktır. Askeri tema kesinlikle uygun değil: ne kazanan, ne yetenekli bir komutan ne de iyi bir asker çıkacak.

Su Keçisinin ayırt edici özellikleri

2003'ün en önemli özelliklerinden biri olan hayvanlardan biri olduğu gerçeğini ele alarak, bu yılın himayesi olan doğrudan Kara Su Keçisine biraz dikkatimizi verelim.

Açıklamasına göre, kişisel cazibesi pahasına etrafındaki herkesi büyüleyen büyük bir baştan çıkarıcı gibi davranıyor. Hassasiyeti, tatlı görünümü sayesinde diğerlerinin lehine kolayca ulaşır.

Su Koyunuyla kız kardeşleri arasındaki fark, 2003 Keçinin her zaman ne istediğini bildiği, karar vermekte tereddüt etmediğidir. Ve enerjisini her zaman yalnızca bir yöne konsantre olarak farklı yönlere püskürtmez. Dikkatli davranmaya ve aşama aşama davranmaya alıştım. Bu nitelikler, faaliyet alanı ne olursa olsun kariyeri için çok faydalıdır.

Tabii ki, Suyun hayvan elementi de kusurludur. Örneğin, kendi görüşlerini muhafaza etmekten endişe duyması tipiktir. Ve eğer onu dinlemediyseniz, ciddi bir şekilde kırılacaksınız.

Aşk uyumluluğu

Hepsinden iyisi, Aşık Keçiler uygun ortaklar Tavşanlar, Domuzlar ve Atlar. Kaplanlar, Ejderhalar, Yılanlar ve Keçilerde iyi bir uyumluluk seçeneği gözlenir. Aynı zamanda, Boğa ve Köpek ile iletişimi sınırlandırmak da istenmektedir. Dahası, hayatın aşk alanındaki daha ayrıntılı bir uyumluluğunu göz önünde bulunduracağız.

 • Sıçan ile. Muhtemelen, böyle bir çiftin başarılı ilişkilerinin örnekleri vardır, ancak bunlar çok sık görülen olaylar değildir. Ortaklar, sırasıyla genelden daha farklıdır; “orta bir zemin” bulabilecekleri ve uzun ve mutlu bir birlik kurabilecekleri muhtemel değildir.
 • Boğa ile. Prensip olarak, sempati gelişimi gerçekten daha fazlasıdır. Bununla birlikte, böyle bir çift oldukça sessiz olacaktır, çünkü her iki üyesi de mütevazı, ilişkisizdir. Doğru, samimi ilişkilerde, genel tutumu biraz düzelten güçlü tutku flaşları olasıdır.
 • Kaplan ile. Bu uyumsuzluk veya karşıtların birlikteliği. Keçi mütevazı bir yaratık ve aksine, Kaplan çok aktif. Temas noktaları bulabilirler, harika arkadaşlar olabilirler ve sonra, kim bilir, her şeyin daha da ileriye gitmesi mümkündür.
 • Bir tavşan ile. Her iki katılımcı da birbirine benzendiği için bu ikilem başarılı sayılır. Şiddetli duygular ve güçlü tutku olmadan aralarında sakin, ölçülmüş bir ilişki kurulur. Doğru, sıkıntıdan birlikte ölme riski var.
 • Ejderha ile. Kuzu durumu serbest bırakıp Ejderin çiftte lider olmasına izin verirse, her şey yoluna girecek. Olmazsa, ortaklar bu temelde birbirleriyle kavga etmekten bıkacaklar.
 • Yılan ile. Kusurlu seçenek, ancak kuralın bilinen istisnalar. Hem Snake hem de Koz, dışarıdan hayati bir ilham kaynağına sahiptir. Bu konuda birlikte çalışmazlarsa, birbirlerinin şirketlerinden sıkılırlar. Biraz daha olumlu duygular ve durum daha iyi olacak.
 • Atı ile. Böyle bir ilişkide, içtenlikle Kose ile sempati duyabilirsiniz. Her ne kadar bu muhtemelen tam olarak adil olmayacak olsa da, ortakları benzerliklerine rağmen mutlu bir birlik oluşturma temeli var. Her durumda, gerçekten çok iyi arkadaşlar olurlar.
 • Keçi ile keçi. İki keçinin ortak bir yanı var: doğada birbirlerine çok uygunlar, karşılıklı olarak iyi bir anlayışa sahipler ve karşılıklı manevi destek sağlıyorlar. Sorun tam olarak bu aynılıkta yatmaktadır, bu da zamanla risk almaktan sıkılma riskini taşır.
 • Maymunlı Keçi. Böyle bir çifte başarılı ilişkilerin bir örneği diyemezsiniz. Daha sessiz, daha az aktif bir Koyunla tanışan maymun, onu ele geçirmeye başlar. Uzun süre dayanmak, böylesi son başarısızlıklara dayanmak, bu da ayrılıklara ya da ciddi kavgalara yol açabilecek riskleri doğurur.
 • Horozlu Keçi. Bu durumda, oldukça iyi bir üretkenlik sağlayan iki farklı işaretle pek çok ortak nokta vardır. Aşkta samimi yaşamda zorluklar veya maddi zorluklar olmayacak, artı birbirleriyle temas noktaları bulmak kötü değildir.
 • Bir köpekle keçi. Koyun muhtemelen tüm Çin burçlarında en sakin işarettir. Ve köpek tam tersidir: sabahtan akşama kadar durmadan sohbet etmeyi sever. Dünyayı algılamadaki bu fark, her zaman çatışmaları kışkırtır. Sonsuz kavgalardan bıkmış, ortakların kendileri için daha uygun birini aramaya karar verecekleri hariç değildir.
 • Domuzlu Keçi. Aşık seçeneği ilginç uyumluluk. Her iki taraf da ilişkiye son derece hassastır, tüm yıldızlar gökyüzünde birleşirse, tamamen mutlu bir çift oluştururlar. Tandem Keçi ve Domuzlar, herkesin görmesi için kişisel yaşamının özelliklerini tanıtmayacak, birlikte sevmeyi sevmeyi tercih ediyorum.

Tabii ki, bu kesinlikle bir ortak seçmek için temel talimatlar değil. Burcun uyumluluğunu göz önünde bulundurun, ancak yalnızca ona güvenemezsiniz.

Artık biliyorsunuz, 2003, Doğu takvimindeki hangi hayvanın yanı sıra, temel kişilik özellikleri. Sonunda tematik videoyu izleyin:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send