Rüya yorumu

Rüya yorumu Hasse: tanımı ve ana özellikleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Uzun zamandır aynı rüyayı gördüm; bu da alarma ve korkuya neden oldu. Tekrarlayan rüyaların önemli bilgiler taşıdığını ve bir kural olarak önemli bir olay hakkında uyardığını biliyordum. Gördüklerimin anlamını anlamak için, gerçeğin “altına inmeme” yardım eden hayal kitabı Hasse'ye gelmeden önce birçok tercümanı tekrar gözden geçirmek zorunda kaldım. Bu makalede, bu rüya kitabında neyin özel olduğunu ve neden güvenilmesi gerektiğini size anlatacağım.

Hasse ve onun hikayesiyle tanışın

Popüler rüya tercümanının yaratıcısına Madam veya Bayan Hasse denir, ancak asıl isim hala hayranları için bir sır olarak kalır. O orta ve bekar, ama uzun zamandır aktif ve kimse şu anda ne yaptığını bilmiyor. Görücü, 25 Mart 1954'te Polonya'nın Milawa kentinde doğdu.

Hasse sıra dışı bir çocuktu - erken çocukluk döneminde bile, açıklanamayan inanılmaz yetenekler keşfetti. Kız, her zaman gerçekleşen yakın geleceğin olaylarını doğru bir şekilde anlattı. Buna ek olarak, ilk başta onu bile korkutan yabancıların düşüncelerini okuyabilirdi. Biraz olgunlaşan Bayan Hasse, yeteneklerini özenle geliştirmeye başladı ve kısa sürede ülkenin en güçlü yandaşı ve ortası oldu.

Tanrının kişisel oturumunda uzun kuyruklar vardı. Biri tavsiye almak için gelip birileri geleceğini öğrenmek için geldi, ama aynı zamanda azizlere kadar yükselen böyle eşsiz bir kişiye dokunmak isteyenler de vardı. Bayan Hasse'nin popülaritesi kısa bir süre sonra ülkenin ötesine geçti ve Rusya'ya davet edildi ve burada kendi yeteneklerini göstererek geniş çaplı performans göstermeyi teklif ettiler.

Devrimden sonra, bekarlığa veda etme talebi daha da arttı - insanlar teselli etmek, tavsiyelerde bulunmak ve sorularını cevaplamak için geldiler. Memnuniyetle her kişiye yardım etti ve kimsenin başını belaya sokmadı. Hasse'nin tavsiyesiyle başvuran tüm vatandaşlar sorunlarını çözdü ve zor yaşam koşullarından kurtuldu.

Ortam, tahminlerinin çoğunu rüyalar yoluyla yaptı, çünkü içlerinde daha yüksek güçlerden önemli bilgiler aldı ve doğru şekilde nasıl çözüleceğini biliyordu. Bayan Hasse, hayallerini görmezden gelmezse ve gönderilen işaretlerin gerçek anlamını anlamayı öğrenirse herkesin geleceğini tahmin edebileceğinden emindi. Bu düşünceler onu hızla popülerlik kazanmış bir rüya kitabı yazdı. Koleksiyon oluştururken, peygamber sadece yeteneklerini değil, bilgelerin tavsiyelerini de araştırdı ve birçok yönden tecrübelerine güvendi.

Hayallerin yorumlayıcısının özellikleri

Nostradamus ve Vanga'nın aksine, Bayan Hasse her zaman açık ve anlaşılır tahminler dile getirdi. İlave kod çözme veya paralellik çizmeye ihtiyaçları yoktu. Bir rüya kitabı yazarken benzer bir yaklaşım uygulandı. Nesnelerin ve parsellerin anlamları, gereksiz abstruse terminolojisi olmadan, erişilebilir ve basit bir dilde tanımlanmaktadır.

Daha yüksek güçlerin bir insana rüya yoluyla ne tür bilgiler aktarmaya çalıştığını anlamak için kişi, gördüğü arsanın tüm ayrıntılarını hatırlamaya çalışmalıdır, çünkü genellikle derin bir anlamı vardır. Basımında, Bayan Hasse, tamamen mantıklı ve anlaşılır bir açıklama yaptığı fantastik görüntülere her zaman büyük önem vermiştir.

Tercümanın bir başka özelliği de sayıların önemi teorisine dayanmasıdır, çünkü Her biri hayallerin değerini ve insanların geleceğini etkileyen önemli bilgiler taşır. Clairvoyant, gerçek hayatta gece görüş ihtimalinin derecesinin, kişinin onu gördüğü güne bağlı olacağını savundu. Yazılı basımda yer alan bir tür masa hazırladı ve şöyle baktı:

 1. Yaşamda olumlu değişiklikler getirecek olan peygamberlik rüya.
 2. Bu gibi gece görüşlerine önem vermek gerekmez.
 3. Yakında, görülen gerçeklik gerçeğe tercüme.
 4. Rüya kısmen gerçekleşecek, ama yakında gerçekleşmeyecek.
 5. Olumlu olaylar bekleyin.
 6. Bir süre sonra, rüya gerçek olmaya başlayacaktır.
 7. Kimseye rüyayı söyleme, aksi takdirde gerçekleşmeyecek.
 8. Yakında hayal ettiğin şey gerçek olacak.
 9. Gerçekleşmek üzere olan peygamberlik rüya.
 10. Hayal edilen komplo gerçek olacak, ama iyi bir şey getirmeyecek.
 11. Bir rüya 11 gün boyunca gerçekleşecek neşeli olayları ön plana çıkarıyor.
 12. Çok yakında hoş bir sürpriz olacak.
 13. Hayatta küçük problemler olacak.
 14. Büyük planlar yapmayın, başarısız olacaksınız.
 15. Yakında rüya gerçek olacak.
 16. Uyku bir anlam ifade etmiyor, düşünmeyin.
 17. Hayal edilen komplo 20 gün sonra size geleceği mutluluğu vaat ediyor.
 18. İyi finansal getiri veya diğer servet alın.
 19. Düşler, aile sıkıntılarını uyarır.
 20. Tam olarak önümüzdeki günlerde gerçek oldu.
 21. Bu tür rüyalar 11 gün sonra gerçekleşecek neşeli olayları ön plana çıkarıyor.
 22. Rüya doğru yorumlanırsa önlenebilecek bir tehlike var.
 23. Rüya çok yakında gerçekleşecek.
 24. Neşeli olaylar yakında hayatınıza gelecek.
 25. Dikkat et, biri seni kandırmak istiyor.
 26. Arkadaşların ve akrabaların eşliğinde eğlenceli bir eğlence geçireceksiniz.
 27. Boş rüyalar, bu yüzden onlara dikkat etmeyin.
 28. Rüyanın konusu ay boyunca gerçekleşti ve bazı zorluklar için hazırlık yapmaya değer.
 29. Endişelenmeyin, bugün hayal ettiğim araziler gerçek olmayacak.
 30. Bu günde belirsiz rüyalar, çünkü aynı olasılık derecesinde peygamberlik veya boşlar.
 31. 15 gün boyunca beklenebilecek aşk işlerinde başarı ve zevk.

İlk tercümanlarda, Bayan Hasse'nin ayın tarihlerine değil, ay günlerine odaklandığı, ancak zamanla koleksiyonun modern kanonlara uyarlandığı ve okuyucunun kullanımı daha kolaylaştığı belirtilmelidir.

Pin
Send
Share
Send
Send