Rüya yorumu

Ay takvimine göre 2020 yılında saç kesimi için en uygun günler.

Pin
Send
Share
Send
Send


Ay takvimini uzun zamandır inceliyorum. Bugün size ay takvimine göre saç kesimi için yılın en uygun günlerinden bahsetmek istiyorum.

Tıraşı ve Ay Takvimi

Yeni Yıl geldiğinde, birçok kişi imajını biraz değiştirmeyi düşünüyor. Ve bu en iyisi yeni kıyafetler, ayakkabılar ... ve elbette saç tıraşı! Ancak, size özgünlük verecek doğru saç kesiminin nasıl seçileceği kişiliğinizi vurgulayacak ve aynı zamanda gideceksiniz?

İster inanın ister inanmayın - seçimi size bırakıyoruz. Bununla birlikte, yalnızca görüntüyü değiştirmenize neyin ilham verdiğini ve ayrıca hangi saç kesiminin seçilmesi konusunda belirsizliğiniz varsa destek almanızı öneririz.

Ocak 2020'de peygamberlikler

Ayın başlangıcı hakkında konuşursak, o zaman sizin için en uygun olur, çünkü kendinizi yeni taraftan ortaya çıkaracak gücü deneyimleyebilir ve bulabilirsiniz. 1 ile 3 Ocak arasında, önümüzdeki yıl hedefiniz cesur kararlar olmalıdır. Yeni ve tamamen abartılı görüntüler denemekten korkmayın.

Ancak, kuaföre gitmeden önce, seçtiğiniz saç kesiminin yüzünüzün özelliklerine tam olarak uyduğundan emin olun. Bu özellik çok önemlidir ve bireysel bir yaklaşım gerektirir.

Ocak ayının ortasına doğru denemelerinize devam edebilir ve saçınızı yeni bir renkle boyamaya çalışabilirsiniz. Ancak, çok parlak değil seçmeyi deneyin. Asil renklerin mükemmel doygun ve derin tonları. Örneğin, mükemmel bir seçenek olacaktır:

  • patlıcan;
  • gül ağacı rengi;
  • maun rengi;
  • pişmiş toprak.

Bununla birlikte, Ocak ayının sonuna doğru, kişi biraz daha sertleşmeli ve elde edilenleri durdurmalıdır. Yirmili yıllarda ay Akrep'te olacağından, saçınızı kesmek veya tekrar boyamak radikal bir şekilde en iyi fikriniz olmaz. Bir anda saçlar uzarsa veya boya tam olarak uzanmazsa, kökleri sadece hafifçe boyayabilirsiniz.

Ne bekleniyor Şubat 2020

Şubat oldukça dengesiz bir ay, ancak bu bir güzellik salonuna seyahat ederek kendinizi şımartamayacağınız anlamına gelmiyor. Ancak, ayın erken günlerine dikkat edin, çünkü saç kesmek yaşamınıza hafif bir karışıklık getirebilir ve belirsiz bir endişe uyandırabilir. Çok havalı değiştirmeye çalışmayın. 1 Şubat - 5 Şubat arasında, aşağıdaki yöntemi kullanarak saçınızı doğal renklerde boyayabilirsiniz:

  • sarışınlar saçlarını hafif kızıl saçlı olarak gölgelendirmeyi deneyebilir;
  • kahverengi saçlı ay, yeşil ışığa çivit mavisi veya menekşe tonuyla siyah denemelerini sağlar;
  • esmerler vurgu yapabilir, ancak saç rengini tamamen parlak tarafa çevirmemelisiniz.

Saç kesimi için en uygun tarihler 19-21 Şubat tarihleri ​​arasında olacak, ancak ayın son günlerinde bu girişimi reddetmek daha iyi.

Mart 2020 peygamberleri nelerdir

Mart ayındaki saç kesimi ruh halinizi önemli ölçüde etkileyebilir. Baharın ilk ayı sonunda yasal haklarına girdi ve şartlarını belirleyebilir. İlk sayılarda, deneme yapmaktan çekinmeyin, ancak ay bunu desteklemeyeceğinden planlarınızı 13.'e uygulamaktan kaçının. 23 Mart - 26 Mart arasında, tada girmeye değmez, ancak otuzlu yıllar en cesur deneylerde bile sizi destekleyebilir.

Nisan 2020'de peygamberlikler

Nisan ayının ilk günü, bu kararın kafa karıştırıcı ve belirsiz durumlara yol açabileceğinden, görünüşünüzü hiçbir şekilde etkilememenizi isteyen dokuzuncu ay günü olacak.

Ancak, 2-4 Nisan arasında, ay size yeşil ışığı verecektir. Kepek kafanızda göründüğü için, onuncu denemekten kaçının. Ancak, nisan ayının son günleri kendi takdirinize bağlı olarak kullanabilirsiniz. Saçınızı sadece ılık günler arifesinde çılgın bir renkte boyamakla kalmaz, aynı zamanda her zaman hayal ettiğiniz şekilde bir saç kesimi yapabilirsiniz.

2020 Mayıs peygamberleri nelerdir

Çoğunlukla tüm Mayıs size, kendinizde bir şeyi değiştirme zamanı geldiğine dair tam bir ipucu verecektir. Bu sadece bir saç kesimi değil, Afrika örgülerini veya dreadlock'larını da dokuma olabilir.

Bununla birlikte, bu kararlar çok belirsizdir, ayrıca, hem birinci hem de ikinciyi çıkardıktan sonra saçlarınızın nasıl davranacağını bilmiyorsunuz. Bu nedenle, kendinize kısa bir saç kesimi yapabilir ve saçınızı parlak bir renkte, örneğin kırmızı veya erik boyayabilirsiniz. Ancak, güzellik salonuna giderken günler ertelenmelidir. Bu 11, 16 ve 17 Mayıs.

Ne hazineleri 2020 haziran

Yazın ilk günü saçınızı değiştirmek için mükemmel bir fırsat olacak. Ek olarak, bir saç kesimi duygusal durumunuzu etkileyebilir, çünkü duyularınız çevremizdeki dünyayı çok zarif bir şekilde algılar ve zihniniz daha anlayışlı olur.

Bundan sonra, 10 Haziran’a kadar hiçbir şey yapmamalısınız, ancak 15 ve 16 Haziran’da dış cepheye tamamen dokunmanız önerilmez.

Temmuz 2020'deki peygamberlikler

13. ay günü (3 Temmuz) saç kesimi yaparsanız, görsel olarak daha çekici hale gelebilir, bunun yanında, hemen hemen her alanda kendiniz için mutluluk ve mutluluk çekebilirsiniz. 8 ve 10 Temmuz tarihlerinde, güzellik salonlarına geziler yapmamalısınız, çünkü bu günlerde değişiklikler için elverişli olmayacak. Ancak 17 Temmuz - 19 Temmuz arasında tekrar yeni bir şeyler deneyebilirsiniz.

Ağustos 2020'de ne bekleniyor

İlk birkaç gün, saç kesimi sizin için iyi şanslar kazandırabilir, bu nedenle daima şüphelendiğiniz bir şeyi denemekten korkmayın. 5 ile 6 Ağustos arasında, ayın burcu Balık burcunda olacağından herhangi bir deneyi iptal edin. 16 - 18 Ağustos tarihleri ​​arasında yeni bir şeyler deneyebilirsiniz. Ayın kalan günleri çoğunlukla saç şeklini değiştirme kararını olumlu yönde etkilemeyecek.

Eylül 2020'de ne bekleniyor

Sonbaharın ilk ayının ilk günlerinde, sevdiğiniz TV dizileri için evde oturup sessizce çay yudumlamalısınız, çünkü ay kendinizdeki bir şeyi değiştirme arzunuza yardımcı olmayacaktır. Bununla birlikte, 8'den 10'a kadar olan rakamlar, soğutmaya alışır alışmaz dışarı çıkıp yeni bir saç kesimi istediğinizi anlayabilirsiniz. O zaman arzunuzu şımartmak ve hemen bir güzellik salonuna gitmek daha iyidir. Genelde onda biri, kendini değiştirmeye çalışmakta iyi bir etkiye sahip olacak, ancak yirmili temkinli olmalı - depresyona girebilir ya da kendini iyi hissetmeyebilirsin.

Ekim 2020'deki peygamberlikler

Ekim ayında, Eylül ile benzer bir durum var, ancak 7'den 9'a kadar olan sayılar saçınızı yeni bir renkte boyamaya çalışmak için mantıklı. Ancak, daha sessiz bir ton seçmeniz önerilir. Ancak, sarışın aniden kahverengi saçlı bir kadın veya esmer olmak isterse ay sakıncası olmaz. Sonuçta, doğal tonların seçimi yılın bu zamanında en uygun olanıdır. Fakat parlak tonlardan hala vazgeçmeye değer

Ne kasım 2020 kehanetleri

5 Kasım - 7 Kasım arası, denemeye cesaret. Aynı günlerde aynı anda iki taşı bir taşla öldürebileceksin - görüntüyü başarıyla değiştir ve aynı zamanda oldukça iyi miktarda para çek. Öyleyse kendini siyahın orada bul ve orada. 14 Kasım - 15 Kasım arasında, risk almamak ve saçınızla hiçbir şey yapmamak daha iyidir. Aksi takdirde, denemelerinizde başarısız olabilirsiniz. Bu durumda, 19, 27 ve 28 sayıları yeni bir saç kesimi yapmak için mükemmel. Bu günlerde kendinizi harika hissedeceksiniz ve ayrıca daha da çekici olacaksınız.

Tahmin edilenler Aralık 2020

Eğer aniden bir saç kesimi yapmak veya Aralık ayının başlarında saçlarınızı farklı bir renkte yeniden boyamak istiyorsanız, ay bu zamanda size bir hastalık ya da başka bir saldırı gönderebildiğinden, bu girişimi hemen bırakmak daha iyidir. Ancak, görünüm ile biraz deneme için harika bir gün 3 Aralık olacak.

Saç kesiminin yanı sıra, ayın burç Yengeç burcunda olacağı konusunda uyarıldığınızdan, stil oluşturabilir veya hatta vurgulayabilirsiniz, ancak çok ileri gitmeyin. 5 Aralık ile 7 Aralık arasında, tüm ciddi şeylere güvenle girebilirsiniz - Yeni Yıl ne kadar yakınsa, o kadar parlak! Ancak, depresyondan muzdarip olabileceğiniz için, 20 ve 22 Aralık'ta tekrar etmeye çalışmamalısınız.

26 ve 27 Aralık, en vahşi arzularını gerçeğe dönüştürmek için son şansın. Unutmayın, yılın ana tatili çok uzak değildir ve onunla uygun bir şekilde buluşmanız gerekir!

Sonuç

Pin
Send
Share
Send
Send