Rüya yorumu

Bütün aile için duaları "Yedi Haç" olarak korumak

Pin
Send
Share
Send
Send


Yaşamımız korku ve kaygılardan yoksun değildir ve mutlu ve arkadaş canlısı bir ailenin üyeleri, bir dizi aile başarısızlığı ve farklılığı, sürekli kaygı, kötü ruh hali ile karşı karşıya kalabilir. Böylece kız arkadaşımın ailesinde, kocasının kocasının yıldönümü kutlamalarının kutlanmasından sonra sanki sarsılıyormuş gibi oldu. Benim tavsiyem üzerine, bir arkadaş, Yedi Haç'ın namazına dönmesini öneren bir din adamının kiliseye gitti. Mucizevi komplo, ailedeki ruhsal atmosferi yeniden canlandırdı, kötülüğün yıkıcı titreşimlerinden bir enerji kalkanı oldu.

Duanın korunmasına nasıl yardımcı oldu?

Karşılıklı anlayışın temelleri bir arkadaşın ailesinde parçalanmaya başladığında, durumu analiz ettik ve olumsuz değişikliklerin yıldönümü kutlamalarından sonra başladığı sonucuna vardık. Tatilde bulunan tüm konukların anılarına gidip suçluların kocasından biri olan misafirlerden biri olacağına karar verdi. Bu adam son zamanlarda işyerinde göründü ve başkalarıyla anlaşamadı. Çalışanların enerjik bir vampir belirtileri olduğu görülüyor, çünkü dostane departman sorunlarına başladığı zaman - zor anlaşmazlık durumları, çalışanların hastalıkları ve maddi zorluklar.

Yedi Haç'ın namazını ailesinde koruyan gücünü yaşayan bir arkadaş, bazı çalışanlarla kutsal okuma ritüeline katılmaya karar verdi. Sonuçta, çoğu zaman harcadığımız emek kolektifi de aile olarak adlandırılabilir. Sonuç olarak, kız arkadaşının kocasının çalıştığı bölümdeki rahat durum yeniden canlandı ve kötü enerjili kaba çalışanı bıraktı.

Böyle bir durumla karşılaşırsanız, korumayı ve anlayışı yeniden sağlamak için, Yedi Haç'ın dua komplosunu okuyun:

Talihsizliklere, hastalıklara ve üzüntülere bir engel oluşturan mucizevi dua kitabı hem kendiniz hem de bütün aile için okunabilir. Yedi Haç muskasının dua çizgileri, korunmaya ihtiyacı olan her aile üyesi için bir kez tekrarlanır.

Koruyucu kelimelerle kalkan oluşumu

Herkes güvenlikten tecrübe etmek için yukarıdan himaye yaşayamaz, ancak bir kişinin Yüksek Kuvvetlerin sürekli bakımı için mahkumiyetle yaşaması gerekir. Vücudumuz yemeksiz yaşayamayacağından ruhun dua etmeye ihtiyacı vardır, din adamları dua kelimelerinin dünyayı daha iyi hale getirebileceğinden emindirler. En Yüce'nin imgesine hitap eden cümlelerin ve düşünce biçimlerinin gücü hakkında, uzak atalarımız tarafından biliniyordu. Bu, kara büyü taraftarları tarafından gerçekleştirilen büyüleyici büyü ayinlerinin aksine, kaderi doğrultusunda dua eden bir kişiyi etkilemenin en eski yoludur.

Ezoteristler ve psikologlara göre, düşüncelerimiz ve sözlerimiz yaşam koşullarını şekillendirir. Bilinçaltı zihin olumsuzu farketmemek için, belli ipuçlarını takip etmeye çalışın:

 • olumsuz bir mesajla ifadelerden kurtularak konuşmanızı kontrol etmek;
 • Olumsuz durumlar hakkında düşünmeyi bırak, kötüyü hatırla;
 • ana arzunuzu belirleyin, bir kağıda yazın.

Bilinçaltı için doğru yönü oluşturduktan sonra, tüm sakinleriyle birlikte size ve evinize karşı kötü tezahürlerini yansıtan bir kalkan inşa etmeye başlayabilirsiniz. Koruma ve koruma bulmak için Yüksek Kuvvetlere en etkili çağrı, Yedi Haç'ın duası olacaktır. İfadeleri koruyan titreşimlerin gücü, sevdiklerinizle birlikte başkalarının sıkıntılarından ve düşmanlıklarından sizi kurtaracaktır.

Kendiniz için okunacak kutsal metin

Doğduğumun Meleği adında özel bir gücün duasını seçin, ancak dua mesajını yılda yalnızca bir kez okumaya başlayabilirsiniz. Kelime koruyucusunun sihir gücünün etkisiyle, bir yıl boyunca huzursuzluk ve kötülükten korunma elde edersiniz. Doğum gününüzde sabahın erken saatlerinde, kimseyle konuşmadan, bekçi namazının sözlerini içtenlikle tekrarlayın:

Bütün aile için dua

Akrabalarını zayıf enerjili bir kişi tarafından eve getirilen kötülüklerden korumak için, bir halk şifacı kız arkadaşıma 3 antik dua okumasını tavsiye etti. Ayrıca Seven Crosses adı altında da bilinir. Antik alanların el yazısıyla yazılmış metinleri şifacı tarafından miras alınmış ve bilgileri sizlerle paylaşıyorum. Yedi kez yedi mum ile aydınlatılan Ortodoks simgeleri koruyan dua kitaplarını okudum:

Önemli bir nokta. Sihirli bir komplo gibi görünen çok nadir bulunan 3 duadan her biri, bir kağıda elle yazılır. Yedi Haç'ın dualarını okuyun, özenle vaftiz ederken, arka arkaya yedi kez sutra olmalıdır.

Bütün aile için ritüel nasıl takip edilir

Bazen büyücüler, kişinin kendisine değil evine zarar verir veya nazar olur. Bu durumda, çok fazla zaman harcadığımız konut, büyücülük nesnesinden, hayati enerjisinin tüm rezervlerini büyülemektedir. Böylesine karmaşık bir büyülü eylemin ritüeli sadece iftira mağduru üzerinde değil aynı zamanda sihirbazın da ağır bir yük getirmesine neden olur.

Hazırlık faaliyetleri

Evi koruyan Yedi Haç'ı okumaya başlamadan önce, indüklenen lanetin etkisini etkisiz hale getirmek için, aşağıdaki koşulları sağlamalısınız:

 • Odayı, büyülü vaadin olumsuz etkisinden temizlemek;
 • Her aile üyesi için dua kalkanları takılar koymak;
 • Hasarın giderilmesi, ev için koruyucu bir muska takın.

Bütün ailenin korunması için Yedi Haç'ın duasını okumak için özel bir hazırlık türü, bilincin kötü düşüncelerden kurtarılması olacaktır. Aile için ölümcül sorunların kim olduğunu bilseniz bile, kimseyi suçlamamanız önemlidir. Daha yüksek güçler ve bu nedenle sorunlarınızdan kimin sorumlu olduğu bilinmektedir.

Muhafız namazı oluşturulması

Çünkü ayin kilisede 7 ardışık mum gerektirecek. Sakinleşip nefesini düzelttikten sonra, evinizin, sizinle birlikte, aşırı pozitif enerjiyle yanan şeffaf bir örtü sardığını hayal etmeniz gerekir. Zihinsel örtüleri zihinsel olarak yalnızca aile üyelerini değil aynı zamanda evinizi tamamen kaplayacak şekilde uzatın. Çevreleyen alanı haç işareti ile aydınlatırken, dua kelimesi Yedi Haç formunun telaffuzuna geçin:

Diğer dualar, bütün aile için eşyalar

Hangi dua eden kelimelerle Ortodoks ikonlarının imajlarına atıfta bulunmayacaksınız, samimi bir inançla dua ederseniz her zaman yardım gelir ve işler tanrısaldır. Duaları, harika komplolar gibi korumak, ince titreşimlerin pozitif enerjiyle güçlenerek ya da istemeden uyarılan kötülüklere karşı görünmez bir kalkan yaratır. Bir dua kalkanı yardımı ile evi ve aileyi korumak için daha birçok dua var.

Başmelek Mikail himayesinde

Fiziksel bedeni ve morali güçlendirmek için en üst melek olan Başmelek Mikail'e dua ederek hitap ederler. Tanrı'nın ev sahipliğinin lideri (baş melek) şeytanlara karşı mücadelede melek ordusuna önderlik etti, Yahudileri çölün dışına çıkaran Musa'nın yolunu gösterdi. Pek çok mucize Başmelek Mikail'in imgesi ile bağlantılıdır, bu yüzden Ortodoks, kendi simgesi ve aile üyeleri için her türlü sıkıntıya karşı korunma için onu en güçlü olarak kabul eder.

Başmelek Mikail'e yapılan temyiz eylemi, Yedi Haç'ın duasına benzer. Kara güçlerin şeflerinin kovulması ve her gün için bir tılsım oluşturulması için, sabah namazı boyunca kısa bir dua komplou okunur:

Tüm hastalıklardan kalkan oluştur

Düşmanları olmayan, sadece açık değil, hatta gizlenmiş öfkeyle gizlenmiş bir adam yoktur. Her türlü kırıcıya karşı aşılmaz bir engel oluşturmak için, benzersiz bir duanın koruyucu ifadelerini bilinçli bir şekilde okumalısınız. Bütün düşmanların taşlarına karşı yapılan bir duaya kırılmaz muskalar denilen kırk kuvvetli denir. Kutsal metin, pagan ve Ortodoks geleneklerin ruhunda, ancak güç dengesini bozmadan oluşur.

Biri ayinden sonra size zarar vermeye çalışırsa, çok hızlı bir şekilde geri çekilir. Açık düşmanlar söz konusu olduğunda, durdurulamaz Duanın sözleri, eğer kötü istekliler kendilerini göstermediyse üç kez tekrarlanır, ancak kötü niyetleri bilinirse - bir okuma yeterlidir.

Bakire'nin sihirli yardımı

İstediğiniz zaman Tanrı'ya dönebilirsiniz, çünkü günün her saati bir kişi daha yüksek güçlerin koruması altındadır. En Kutsal Theotokos'un Rüyası'nın mucizevi duası Yedi Haç tedavisinin türüne göre koruyucu bir komplo olarak da sınıflandırılabilir. Kilise’nin anlayışında, “rüya” kelimesi bir istek ya da dua ile ilişkilidir ve kutsal ifadelerin okunması en korkunç yaşam koşullarında bile tasarruf sağlar.

Bununla birlikte, En Kutsal Theotokos'un Rüyalarının kısa ve kolayca hatırlanabilen 77 dua metinlerinden oluşan bir koleksiyon olduğu akılda tutulmalıdır. Bakire'nin şimdiki ve gelecekteki olaylara ilişkin vizyonunun en sık kullanılan versiyonları, Bakire Meryem'in Hayalleri koleksiyonundan aşağıdaki örnekleri içermektedir:

 • "beladan korunma" - aile için, özellikle çocuklar için;
 • "Tüm kurtuluş için" - sorunlardan, sorunlardan korunma;
 • "tüm şifa için" - ruh ve beden hastalıklarına yardım eder;
 • “Arzunun yerine getirilmesi için” - tüm aile üyeleri için parlak bir gelecek için;
 • "dua isteği" - tüm kötülüklerden korunma ve güçlü bir güç.

Tüm Hayallerin toplandığı bir dua kitabı satın alarak, belirli bir yaşam durumu için bir dua seçebilirsiniz. Örneğin, böyle:

Seçtiğiniz mucizevi dua ne olursa olsun, dua komplounun çevrenizdeki ve ailenizdeki üyelerinize güçlü bir koruma oluşturarak yardımcı olacağından emin olun. Bu gizli bilgi antik dönemde kullanıldı. Kelimenin koruyucusundan yardım almak için kişi ruhunu arındırmalı, sabrı olmalı, içtenlikle Tanrı'ya inanmalı ve Tanrı'nın lütfunu bulmalı.

Pin
Send
Share
Send
Send