Rüya yorumu

Eylül 2019’da saç kesimi için en uygun günler

Pin
Send
Share
Send
Send


Saç, insanlığın güzel yarısının görüntüsünün önemli bir bileşenidir. Kız kısa saç kesimi yapsa bile, saçın parlaklığı ve yoğunluğu her zaman dikkat çeker. Saçın sağlıklı olabilmesi için, sadece uygun araçlarla onların bakımına bakmak değil, ay takvimi istemlerine uygun olarak bir saç kesimi yapmak da gereklidir.

Saçlarımı seviyorum, astrologların tavsiyelerine göre her zaman kestiğim gerçeği sayesinde uzun ve sağlıklıyım. Makalede Eylül ayında saç kesimi için en uygun dönemlerden bahsetmek istiyorum.

Ayın saç sağlığına etkisi

Göksel cisimlerin konumu insan vücudunu etkiler. Bu, özellikle Ay'a uygulanır, çünkü Dünya'ya en yakın göksel cisimdir. Astrologlar, refahınızı artırabileceğiniz çeşitli ay takvimleri oluşturur.

Bu yılın 9 ayı için yeni bir saç modeli oluşturmak için başarılı tarihlerin ay takvimi, aşağıdaki gibi temellere dayanır:

  • Belli bir burç takımyıldızında ayın yeri. İçlerinde olmak, Ay saç ve saç büyüme durumu üzerinde olumlu veya olumsuz bir etkiye sahiptir.
  • Bir başka özellik de ay günüdür. Takvim ile karıştırılmamalıdır. Sadece 29 ay güne, yani normal takvime uymuyorlar;
  • Dikkat edilmesi gereken üçüncü faktör ay aşamasıdır. Bunlardan 4 tanesi var - yeni ay, büyüyen ay, dolunay ve yaşlanan ay. Bu arada, bile halk işaretleri bile gelen gece gökyüzü kraliçesi aşamasında saç büyümesini hızlandırmak için saçınızı kesmeniz gerektiğini söylüyor.

Tarihe göre ay takvimi

Astrologların ay takvimini derlerken dikkate aldıkları hususlar sıklıkla birbiriyle çelişir. Saç kesimi için en başarılı tarihler, üç ya da en az iki faktörün pozitif olacağı tarihlerdir. Tüm veriler aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.

SayısıtakımyıldızAy günüfaz
1Terazi. Güzellik salonuna gitmek için çok iyi bir zaman değil. Saçın başındaki manipülasyonlar sırasında karma ızgara yırtılır ve bu durum genel olarak refahın bozulmasına neden olabilir.3

Kuaför ve saç kesimi prosedürü insan sağlığını olumsuz yönde etkileyebileceği için kuaföre gitmek için son derece başarısız bir zaman.

Ay'a geliyor. Yukarıda da belirtildiği gibi, bu sefer - saç değiştirmek için en başarılı. Gelen ayın sağlık ve saç büyümesi üzerinde olumlu bir etkisi var. Bu sırada saç kesimi onları parlak ve sağlıklı bir görünüm verecektir. Ve ay saç büyümesini hızlandırmak ve hacimlerini artırmak için geliyor.
24

Ayrıca, elinizde makas almayın. Saçla yapılan manipülasyonlar boğaz hastalıklarına yol açar ve duygusal rahatsızlık verir.

3Akrep. Bu süre açıkça yorumlanamaz. Yeni bir görünüm, sevenler ile olan ilişkileri hem olumlu hem de olumsuz olarak etkileyebilir.5

Kuaför ziyaret etmek için iyi bir zaman, maddi refahı çekmek için yardımcı olur.

46

Kariyerinizde ve kişisel yaşamınızda başarılı olmak istiyorsanız, kuaför hizmetlerini kullanmaya değer.

5Yay. Kuaför değiştirmek için harika zaman saç değiştirmek için. Saçınızla ne istersen yapabilirsin, çünkü kariyerinde iyi şanslar, akrabalar ve para meseleleriyle ilişkiler.7

Saçını kestirme. Uzunluğun kısaltılması soğuk algınlığına neden olur.

68

Kuaför ziyaretini ertelemek daha iyidir. Saç tedavileri bağışıklık sistemini zayıflatacaktır.

79

Bir güzellik salonunu ziyaret etmek için harika bir gün. Uzun ömür ve daha iyi sağlık teşvik eder.

8Oğlak. Stilize gitmek için harika zaman, özellikle de saç probleminiz varsa. Uçlar kesmeyi durduracak, saçlar sağlıklı ve parlak olacaktır.10

Saçı kesmemek daha iyidir, çünkü bu sağlık sorunlarına neden olacaktır.

911

Bir güzellik salonunu ziyaret etmek, geçmiş hastalıkların tekrarlaması veya yenilerinin ortaya çıkmasıyla doludur.

10Kova. Saç dökülmesine sahip üçüncü taraf saç modelleri değilseniz, şu anda saç kesimi saç dökülmesine neden olabileceğinden, kuaföre gitmemek daha iyidir.12

Saçları değiştirmek için iyi bir zaman, çünkü bu düşünceleri netleştirir ve zihni ayıklar.

1113

Arıza çekmek istemiyorsanız, bir güzellik salonuna gitmeyin.

1214

Kuaför ziyaret etmek için iyi bir zaman. Sadece görünüşü yenilemekle kalmaz aynı zamanda iyi şanslar çekersiniz.

13Balık. Bu süre zarfında saçla yapılan herhangi bir manipülasyon "balık" armağanı - kepek ve kuru cilt ile doludur.15

İmge değişikliği kariyerin büyümesine ve refahın artmasına katkıda bulunduğundan, saç kesimi için harika bir zaman.

1416

Görüntüyü değiştirmek için kötü süre. Bir kıl başı olan manipülasyonlar migren ve kendinden şüphe duymaya neden olabilir.

Dolunay Bu sefer - tam bir görünüm değişikliği için en iyisi. Saç kesimi genel sağlığı iyileştirecek ve üzüntü ve öfkeden kurtulacaktır. Dolunayda kesilmiş saçlar, yumuşak, pürüzsüz ve kalın olacaktır.

Ayrıca dolunayda saçın yapısını güçlendiren ve eski haline getiren özel aletler kullanmak en iyisidir.

15Koç. Ay, bu takımyıldızın etkisi altındayken saç kesmek gerekli değildir. Saçın yapısı bozulmaz, ancak bağışıklık sistemi düşer.17

Kötüleşen bir kariyere neden olacak hata riski nedeniyle kuaföre bir ziyareti ertelemek daha iyidir.

1618

Görünümü değiştirmek işte sorunlara yol açacaktır. Aynı zamanda yaralanma olasılığını da artıracaktır.

Yaşlanan ay Şu anda güzellik salonlarını ziyaret edebilirsiniz. Saç kesiminin saçın durumu üzerinde olumsuz bir etkisi olmayacak, aksine saçları güçlendirecek ve daha sağlıklı hale getirecektir. Ancak, onların büyümesi büyük ölçüde yavaşlayacaktır.

Bu süre zarfında, boya hızla çıkacağından öküz rengini güvenle deneyebilirsiniz.

1719

Sevgilerin ve evcil hayvanların mutluluğu ile ilgili sorunlara yol açmamak için görünüşü değiştirmemek daha iyidir.

18Boğa. Saç manipülasyonu için en uygun dönemlerden biri. Yapıları iyileşecek, saç kökleri güçlenecek ve saç büyümesi hızlanacaktır.20

Yaşam süresini artırmak için güzellik salonuna acele etmeniz gerekir.

1921

Bu gündeki imaj değişikliği, ruh halindeki bozulmaya ve güç kaybına katkıda bulunur.

20İkizler. Kuaför ziyaret etmek için boş zaman. Bu dönemde makaslama sonrası saçlar daha hızlı büyür ve daha itaatkar olur.22

Saç kesimi, tüm girişimlerin başarılı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır.

2123

Bir güzellik salonuna gitmek için harika bir zaman, eğer yeni bir işe başlayacaksanız. Ancak saçın bu günkü manipülasyonu kilo alımına katkıda bulunuyor.

22Kanser. Bu süre zarfında saç kesimi yapmayın. Saçlar yaramaz, kırılgan olur. Onları yıkamak istenen tazeliği getirmez, kepek oluşabilir.24

Bu günkü saç kesimi, cildinizi yenileyecek ve doğal çekiciliği artıracak.

2325

Çeşitli hastalıkların ortaya çıkmasına katkıda bulunduğundan kuaföre gitmenin olumsuz zamanı.

2426

Göz sorunları istemiyorsanız, kuaföre gitmemek daha iyidir. Ayrıca, baş ağrısının manipülasyonu artan baskı ve baş ağrısı getirecektir.

25Lev. Görünümü değiştirmek arzusu varsa, ay takımyıldız Leo içinde bulunduğunda bunu yapmak daha iyidir. Saçlar yumuşak, ipeksi ve itaatkar hale gelecektir.27

Stilistinize gitmek için harika bir zaman, çünkü yaşamınızdaki neşeli olayları cezbedecek.

2628

Güzellik salonunu ziyaret etmek için harika bir zaman. Saçlı manipülasyonlar sağlığı iyileştirir ve bağışıklığı arttırır.

27Başak. En iyi dönem yalnızca kesim için değil, aynı zamanda kimyasal maddelerin kullanımıyla ilgili çeşitli manipülasyonlar içindir. Bu sadece saça zarar vermekle kalmaz, aynı zamanda onları daha güçlü ve sağlıklı yapar.29

Saçla yapılan herhangi bir manipülasyon, görünüşünüze çekicilik ve çekicilik getirir.

281

Saç kesimi için son derece olumsuz zaman. Kendine ve ailene mutsuzluk getirme riskin var.

Yeni ay Bu ayın tüm organizma için en elverişsiz olduğu düşünülmekte, bu nedenle saçla ilgili herhangi bir deney tavsiye edilmemektedir.

Eğer saçın rengini değiştirmek istiyorsanız, o gün bu gün kimyasal içermeyen doğal boyaları kullanmak daha iyidir. Aksi takdirde, saç yapısına geri dönüşümsüz zarar verebilir.

29Ay yine Terazi'de.2

Kişinin kafasına çok sayıda çatışma çekmemek için kendini kuaföre bırakması önerilmez.

Büyüyen ay
303

Kesim sağlığın bozulmasına neden olabileceğinden, kuaföre gitmek için son derece elverişsiz zaman.

Sonuç

Pin
Send
Share
Send
Send