Rüya yorumu

Düğünler ay takvimi: Mayıs, haziran, temmuz, ağustos aylarında 2019’da olumlu günler

Pin
Send
Share
Send
Send


Aşk, mutlu bir aile hayatının ana bileşenlerinden biridir. Ancak ailenin refahını etkileyen başka faktörler de var. Doğru bir şekilde seçilen evlilik tarihinden birçok bakımdan birliğin ne kadar başarılı olacağına bağlıdır. Kocam ve ben evlenmeye karar verince, direnişine rağmen, bizim için en başarılı tarihi seçtim. Makalede 2019 yılında aile kurmak için en uygun günlerden bahsetmek istiyorum.

2019'da Düğün

Bu yılın himayesi, evlilik sendikalarını destekleyen dünyanın sarı domuzudur. Birbirlerini içtenlikle seven, ikinci yarısına sadık olan, bu yıl evli, gerçekten mutlu ve güçlü bir aile yaratabilecekler.

Bununla birlikte, sendikanın paralı amaçlarla sonuçlandırılması durumunda, evlilik tamamen hayal kırıklığı yaratacaktır. Hesaplama yanlıştır, çünkü domuz ikiyüzlülüğü sevmez ve bu nedenle bu tür çiftler ciddi şekilde cezalandırılır.

Evlilik süresi çiftin ilişkisinin süresine bağlıdır. İlişkiniz 3 yıldan fazla sürerse, yılın ilk yarısında sicil dairesine gidebilirsiniz. Eğer tanıdık kısaysa, yılın ikinci yarısına kadar acı çekmelisin.

En başarılı düğün tarihini belirlemek için çeşitli yöntemler kullanabilirsiniz:

 1. İşaretler ve batıl inançlar. İnsanlar uzun zamandır, inançların yaratıldığı temelde meydana gelen olayları fark etmişlerdir. Düğün temasında, sıklıkla gerçekleşen çok sayıda işaret vardır. Doğru, bazıları yanlış yazılmış, kader belirtilerini yanlış yorumluyor, bu da beklenmeyen sonuçlara yol açıyor. Batıl inançla gezinmeye karar verirseniz, evlilik tarihini seçerek, yaşlılara bakın, çünkü en eksiksiz bilginin saklandığı hafızasındadır.
 2. Doğu burç. Bu burçlara göre, egemen hayvan, özellikleri ve nitelikleri ana rolü oynar. 2019'da, yukarıda bahsedildiği gibi, ailesinin öncelikli olduğu sarı bir toprak Domuz tarafından yönetilir. Evlilikte refah, hane halkı arasında ve özellikle karı koca arasında sevgi, özen ve saygı varlığına bağlıdır.
 3. Hıristiyan takvimi Hristiyanlar, bir düğünü veya başka bir kutlamayı kutlamanın kesinlikle mümkün olmadığı bazı önemli kilise tatillerini kutlarlar. Ancak, hiçbir Ortodoks rahip bu gün bir düğün düzenlemeyi kabul etmeyecek. Tabii ki, düğün yazı sırasında düzenlenemez.
 4. Numeroloji. Sayı ve sayı kombinasyonlarının anlamı bilimi. Bu alandaki uzmanlar, şüphesiz ki evliliğin de geçerli olduğu önemli olayların tarihini doğru bir şekilde hesaplamanın gerekli olduğu konusunda ikna olmuş durumda. Kesin sayıları ve değerlerini elinde tutan çift, kesinlikle kendileri için uygun bir tarih seçecektir.
 5. Burç burcu. Astrolojik tahminlere odaklanmak, birkaç faktörü dikkate alır. Bu temelde cennetteki cisimlerin, yani ayın bulunduğu yer. Her ay gününün özellikleri, ayın evresi, gezegenlerden ve takımyıldızlardan uzaklığı ve daha fazlası önemlidir.

Ay takvimi

Bu, uygun bir düğün tarihi belirlemenin en yaygın yoludur. Nümeroloji alanında herkes gerekli bilgiye sahip değil, Doğu burçları bir ay bile tanımlamama izin veriyor - bir yıl - evlilikler, iyi ve postlar ve çok az çift evlenmeye karar veriyor.

2019'da oynanan düğün sadece en güzel anıları bıraktı ve aile güçlüydü, şu faktörlere dikkat etmelisin:

 1. Her şeyden önce, bu zodyak işaretidir.
 2. İkinci sırada ay günüdür.
 3. Son yer ayın evresi tarafından işgal edilmiştir.

Zodyak takımyıldızı

Toplamda, bilindiği gibi, 12. Yay, Kova, Balık, Boğa, Kanser ve Terazi, evlilik için en uygun sayılır. Ayın Başak veya Oğlak takımyıldızlarında olması halinde evlilik tarihini ayarlamak gerekli değildir. Diğerleri tarafsız olarak kabul edilir.

Her takımyıldızın kendine has özellikleri ve aile hayatı üzerinde etkisi vardır.

Koç

Koç takımyıldızı altında evlenenler için en zor aile hayatının başlangıcı olacaktır. Herkes ailedeki önceliğini talep edecektir. Zaman içinde eşler birbirlerine teslim olmayı öğrenmezlerse, evlilikleri başarısızlığa mahkumdur. Ancak, sevgi yıllar geçtikçe kazanılan tecrübenin yardımcı olması gerektiği kadar fecidir. Bu nedenle, böyle bir evlilik tamamen umutsuz değildir.

Boğa

Toros takımyıldızının altındaki taç altına inen çift, ideal bir ailenin bir örneğidir. Böyle bir çiftin ortak hobileri olacak, kavgaları ve skandalları olmayan bir ev inşa edebilecekler. Sendikanın gerçekten ideal olması için birbirlerine yeterince dikkat etmeleri veya ortak bir sebep başlatmaları gerekir.

İkizler burcu

Bu takımyıldızında bulunan ay, sendika dinamizmini verecek. Her iki eş de aktif, sosyal ve kolay olacak. Böyle bir aile zamanlarının çoğunu seyahatte, partide ya da sadece müzik dinleyerek geçirecek. Sendikayı kurtarmak için, kendinize bir mola vermek ve ikinci yarınıza biraz daha zaman ayırmak için vaktinde durmanız gerekir. Tabii ki, karşılıklı destek önemli bir rol oynayacaktır.

kanser

Bu takımyıldızın etkisiyle en büyük evlilik sayısı sonuçlandı. Gerçek şu ki, bu işaret yalanlara ve ikiyüzlülüğe tolerans göstermiyor ve bu nedenle şu anda sonuçlanan sendikalar en güçlü ve başarılı. Çift gerçek arkadaşlarla çevrili olacak, birçok canlı izlenim yaşayacak ve birbirlerine ve sevdiklerine gerekli desteği sağlayacak.

Aslan burcu

Bu takımyıldızı ateş elemanının himayesinde ve eşlerin ömrünü sıcak tutku ve sıcak hassasiyetle doldurabiliyor. Çift, ortak bir hobi ve muhtemelen ortak bir ilişki tarafından desteklenecek. Zaman içinde ev, karşılıklı anlayışın ve saygının hüküm süreceği gerçek bir aile yuvasına dönüşecek.

Başak burcu

Bu takımyıldızın etkisiyle sonuçlanan sendika, iç sorunlara düşme riski taşıyor. Evliliği kurtaracak tek şey - dayanıklılık. Eşler birbirleriyle sabırlı olmalıdır. Sadece kendi kendine kontrol, problemlerle başa çıkmada yardımcı olacaktır.

Terazi burcu

Bu takımyıldızın altında evlilikler, romantik ve yüce sevgi ile dolu doğar. Her gün ilişki daha fazla duygusallaşacak ve eşler birbirleriyle daha fazla ve daha fazla bağlı olacaklar. Onların bağları hiçbir denemeyi kıramayacak.

Akrep burcu

2019 yılında, Akrep, himayesinde, kıskançlık ve tazminat altında evliliklerini ödüllendirecek. Doğru, güçlü bir psikolojik ilişki tüm kavgaların üstesinden gelmeye yardımcı olacaktır. Ayrıca, sendika bebeğin doğumunu güçlendirecektir.

Yay

Bu takımyıldız altında sonuçlanan resmi olarak yürütülen sendika güven ile ayırt edilecektir. Zaman içinde, eşler birbirlerinden sıkılmayacak, çünkü ortakları arasında yeni ve yeni bilmeceler ve sırlar keşfedecekleri karşılıklı olarak gelişecekler.

Oğlak burcu

Evlilik için çok elverişsiz zaman. Her iki partner de ailede liderlik için çaba göstereceğinden, böyle bir birliktelik uzun süre boyunca mümkün olamayacak. Her ikisinin de tutamamasını eklerseniz, karşılıklı suçlamalar, sürekli çatışmalar ve anlayış eksikliği boşanmaya neden olur. Müşterek çocuklar veya iş dünyası bile durumu kurtaramaz.

Kova

Bu işaretin himayesinde sonuçlanan evlilikler sadakat, sevgi, güven ve saygı ile doldurulacak. Çiftin bazı tuhaflıklarla nitelenen ortak çıkarları olacaktır. Çift misafirperver olacak, evlerinde uyum ve barış hüküm sürecek.

balık

Böyle bir evlilik ortakların farklı hassasiyet ve manevi yakınlığı olacaktır. Sessizlik bile önemli olacaktır çünkü eş birbirinizi yarı görünüşte anlayabilecektir.

Ay günü

Ay takvimine göre, bu yıl özellikle iyi günler öne çıkıyor. Tablo ay gününü (yalnızca takvim ile karıştırmayın) ve değerlerini gösterir.

Ay evreleri

4 ay evresi vardır:

 • yeni ay;
 • yükselen ay;
 • dolunay;
 • yaşlanma ya da azalan ay.

Gelen ay evlilik için en uygun zamandır. Sendika güçlü ve uzun ömürlü olacak, ancak yalnızca içten hisler üzerine kuruluysa.

Dolunay - bir gizem hali ile kaplı bir zaman, bir aile yaratmanın en iyi yoludur. Domuz Yılı'nda, dolunayda sona eren bir evliliğin, cennet gibi bir beden olarak dolduğuna dair bir işaret var.

Yaşlanan veya azalan bir ay evlilik için en uygun zaman değildir. Bu zamanda, cennetsel vücut enerjisi ile bir çift bahşetmez, ama tam tersine onu alır.

Yeni ay tarafsız bir aşamadır, ancak evlilikteki mutluluğun sadece size bağlı olduğu unutulmamalıdır.

Sonuç

Yukarıda belirtilenlere dayanarak şunu söyleyebiliriz:

Pin
Send
Share
Send
Send