Rüya yorumu

2018'de Terazi burçlarına ne söyleyeceği hakkında

Pin
Send
Share
Send
Send


Burçlar sayesinde geleceğin perdesini bir parça kaldırma ve bizim için ne yaptığını bulma konusunda harika bir fırsatımız var. Özellikle, zodyak takımyıldızlarının her biri için aydaki burçlar bugün belki de en popüler olanıdır. Bu makalede sizlerle Kasım 2018'de Terazi için ilginç bir burç paylaşmak istiyorum.

2018 Kasım'ında yıldızlar Terazi'ye ne hazırlar?

Yıldızlar insanlara-Terazi'nin sonbaharın ikinci ayında başkalarına ve her şeyden önce kendilerine karşı azami samimiyetin bir tezahürünü vaat ediyorlar. Böyle bir samimiyet nasıl sona erecek? Diğer insanlar ne tür bir insan olduğunuzu anlayabilecek ve kişisel olarak kendinizle gerçek derin bir uyum elde edebileceksiniz.

Sizin için faydalı tavsiyeler - sizi mutlu hissetmenizi ve hayattan zevk almanızı önleyen tüm şeyleri gösteren ve yavaş yavaş onlardan kurtulmaya başlayan bir liste yapın.

Yıldızlar ve gezegenler Kasım ayında Terazi'yi nasıl etkiler?

Prensip olarak Terazi, kendini tanıma pratiği için tipik değildir. Ve aniden kendilerini derinliklerine sokmaya karar vermeleri, Kasım'daki patronlarının etkisiyle belirlenir. Şimdi tabelanın geleneksel rakibi olan soğukkanlı gezegen Merkür bile sizin tarafınızda. Kasım ayında öfkesini merhamete dönüştürmeye karar verir ve aktif olarak Terazi'ye yardım etmeye başlar. Ayrıca, tabii ki, geleneksel savunma - aşk ve güzellik tanrıçası Venüs, onları himaye etmeye devam edecektir.

Merkür gezegeninin etkisinden bahsederken, olağan davranış stratejisini bir şekilde değiştireceği belirtilmelidir. Kural olarak, Merkür hayatın maddi yönünü korur. Ancak Kasım 2018'deki Terazi insanlarına göre, etkisi genişleyecektir. Terazi'yi sonsuza dek ebedi kurallarının: “mutluluk para birimleriyle ölçülmez” olduğuna ikna edecektir. Gerçekten de sıradan tembellik ve hareketsizlikten başka bir şey değildir.

Sonunda, sürekli olarak tasarruf etme ve daha aktif ve çalışkan bireylerin giderek daha fazla maddi mal satın almasını izlemek için herhangi bir arzunuzun artık olmadığını fark ediyorsunuz.

Venüs gezegeni şimdi Merkür'ün de yanında yer alıyor, Terazi'ye kişisel ilişkilerde pasifliklerinin iyi bir şeyle bitmeyeceğini söylemek istiyor.

Gezegenlerin böylesine güçlü bir düet etkisinde olan Terazi, tembellik ve ataletle mücadele etmenin ve her zamanki yaşamlarındaki değişiklikleri ele almanın gerektiği sonucuna varabilir.

Ancak ne yazık ki, tek Kasım zararlısı olan korkunç ateşli gezegen Mars, "burada ve şimdi" yeni bir hayata başlamayı önleyecektir. Olumsuz eylemiyle mücadele ederek, Terazi için en önemli şey amaçlarından vazgeçmemek ve yeni planlarını ve fikirlerini hayata geçirmeye devam etmektir.

Aşk dünyasının karakteristik özellikleri

Aşk küresine gelince, kasım ayında önemli bir değişiklik öngörülmüyor. Ortaya çıkabilecek tek nahoş an, eşinizin sizi bir skandal haline getirmeye karar vermesi ve kendisiyle olan ilişkinizi diğer, daha başarılı kişiliklerin ilişkileriyle karşılaştırmaya başlamasıdır.

Yalnızlık durumundaysanız, o zaman Kasım 2018'de karşı cinsellik pahasına kendinizi göstermekten vazgeçeceksiniz. Azami samimiyetini ve açıklığını göstermiş olan Terazi, nihayet tamamen resmen kendilerine yakın tuttukları tüm hayranları “gösteriş yapmak” için “ateşleyebilecek” ve gerçek ikinci yarı için aktif bir arama başlatacaklar.

Sağlık Genel Bakış

2018 Kasım'ında, Terazi sağlıklı, enerjik, ancak biraz huzursuz, huysuz ve gergin olacak, bu da er ya da geç büyük bir duygusal tükenmeye yol açacak. Daha sakin davranamıyorsanız, en azından yeterince zaman uyuyun.

Genel olarak, Kasım 2018, Terazi halkının sağlığı için önemli bir fırsat olacaktır. Kendilerini sevmeleri ve mümkün olduğunca kendileriyle ilgilenmeleri önemlidir. Gerekirse, uzmanlara yapılan itirazlarla ve bir anket yürüterek geciktirmeyin.

Ayrıca Kasım 2018, vitamin derslerini almak veya diğer genel güçlendirme programlarını gerçekleştirmek için zaman zaman oldukça olumlu hale gelir.

Ve yine de - bu kişisel bakım için verimli bir zamandır. Yeni bir şeyler denemek istiyorsanız, özellikle alerjilere meyilli bir eğiliminiz varsa, kendinizi yeniye çok dikkatlice alışmaya başlayın.

Ve diğer tüm açılardan - güzelliğiniz ve parlaklığınızı gezdirmek için tam bir özgürlük gösterebilirsiniz.

Hayatın finansal alanında öngörülenler

Para konusunda, Kasım ayındaki durum oldukça iyi. Beklentilerinde belirgin bir artış ile düzenli nakit akışı bekleniyordu. Tüm finansal planlarınız mutlaka gerçekleşecek ve tüm satın alma harcamaları sadece onları yapma sürecinde değil aynı zamanda sonuçta da neşe getirecek.

Kasım 2018'de Terazi, herhangi bir parasal konuda çok anlayışlı olacağına ve sezgisel düzeyde potansiyel kazançlar için yerler bulabileceğine söz verir. Kendi kazancınızı kaçırmayacaksınız, ancak tercihen gelirinizi başkalarına daha az anlatacaksınız.

Hızlı para kazanmak için Terazi bile maceraya ve spekülasyonlara başvurabilir. Ve para biriktirerek, ihtiyaç duydukları hiçbir şeyi hissetmemelerini sağlayacak uygun miktarda para biriktirmeyi başarabilirler. Artı, aileleri ve ebeveynlerinden finansal yardım alacaklar. Gayrimenkulün teslimatından veya satışından da gelir beklenmektedir.

Yedinci, sekizinci, on altıncı, on yedinci, yirmi beşinci ve yirmi altı Kasım'ın en büyük miktarını aldığınızda yaklaşık rakamlar.

İş ve iş kapsamına genel bakış

Kasım 2018 için burç Terazi'ye iş ve meslek bilgilerini sergileme fırsatı veriyor. Şimdi iyi bir çalışanın imajını yaratmanız gerekiyor, ama dürüstçe, hiçbir şeyi süslemeden yapın. Şükran sadece yetkililerden övgüye değer bir ode almakla kalmayacak, aynı zamanda finansal olarak da cesaretlendirici olacaktır.

Ayın ana kısmı pratikte parasal görevleri çözmek için harcanacak. Çekmeyeceğiniz hemen hemen her şeyi alacaksınız, ancak diğer insanların şimdi haftada yedi cumaya sahip olabileceği gerçeğine hazır olun ve bu nedenle bazı konuları birçok kez tartışmak zorunda kalacaksınız.

Bu daha çok yurtdışında yerleşik olmayan ortaklar ve iş arkadaşlarıyla ilgilidir. Onlar, büyük olasılıkla, şimdi bağlayıcı olmayan ve yanlışlıkla dolu, çok saldırgan bir oyun oynamak isteyeceklerdir. Bütün bunlardan dolayı, yalnızca faaliyetinizin durumunu yavaşlatmakla kalmayacak, aynı zamanda 2018'in sonunda başkalarıyla güçlü bir çatışma riskini de yaşayacaksınız.

Ama çok gergin ve üzgün olmak için acele etmeyin - sonuçta, tüm bu zorluklar geçicidir ve kesinlikle Aralık ayına kadar boşa çıkarlar. Ayrıca, daha önce benzer problemlerle defalarca karşılaştığınız, bu nedenle bunları çözme konusunda başarılı bir deneyime sahip olduğunuz belirtilebilir.

Ölçek-girişimciler ve Kasım 2018'deki tüm planların yöneticileri, astlarını dikkatlice izlemelidir. İkincisinin artık uygunsuz özerklik göstermeye karar vermesi muhtemeldir ve sonuç üzerindeki eylemleri size zarar verebilir. Büyük olasılıkla, böyle bir çalışanı işten çıkarmaya karar veriyorsunuz.

Ölçekler-çalışanlar stresi en aza indirmeli, koşuşturmayı ve inisiyatifi terk etmelidir. Sonbaharın ikinci ayı yeni işe başlamak ve sert değişiklikler yapmak için doğru zaman değil.

Öte yandan, değişim ve yeni işler için kendinizi hazırlamak için yeterli zamanınız var. Olanların gerçek bir analizi, işlerinde eksikliklerin tespiti ve geleceğe yönelik planlar için yeterli zaman.

Profesyonel olarak aktif olan tüm Terazi insanlarının şimdi yapması gereken şey budur.

Kasım için Yıldız önerileri

  • Birinci ila yedinci dönemde, bazı davaların "daha iyi zamanlara kadar" ertelenebileceği veya geciktirilebileceği gerçeğine hazırlıklı olun. Bu nedenle, acele etmeyin ve telaşlanmayın, daha iyi güven Providence. Artık birçoğu sadece arzularınızdaki kararlılığınıza ve sizin için belirlenen hedeflerin önemine bağlıdır.
  • Sekizinci yıldan onbeşinci yıla kadar - sizden önce açılan her türlü fırsat ve yaşam tarzı, ancak başkalarıyla uyumlu işbirliğinin önemini unutmamalısınız.
  • Onaltıncıdan yirmi saniyeye kadar - dikkatli ol. Sadece güzel sözler ve sahte sözler girmeyin, çünkü aksi halde sizin için sinsice düzenlenmiş ağlarda olma riski vardır.
  • Yirmi üçte birden otuzda birine kadar - sabırlı ve ısrarcı olunuz, artı tasarruflu olunuz ve zamanınızı, paranızı ve enerjinizi boşa harcamayın. Birdenbire yanlış bir hareket yaparsanız, daima kendi hatalarınız olmadan hayatta bir şey öğrenmenin imkansız olduğunu daima unutmayın.

Sonunda tematik videoyu izleyin:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send