Rüya yorumu

Kasım 2019 için Ay Saç Kesimi Takvimi: Saç kesimi için uygun günler

Pin
Send
Share
Send
Send


Ayın insan vücudu ve bir bütün olarak doğa üzerindeki etkisi uzun zamandır kanıtlanmıştır, ancak yalnızca astrologlar ay yıldızının finans üzerindeki etkisinden bahseder. Yakın zamana kadar, maddi refahımın ay günlerine ve saç kesimlerine bağlı olabileceğine inanmadım. Ve böylece, bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine “doğru” ay gününde kuaföre gittim.

Bugün size Kasım 2019 için saç kesimi ay takvimini göstermek istiyorum: size nakit akışını çekecek saç kesimi için uygun günler. Ayrıca takvimde sevdikleriniz ve akrabalarınızla ilişkilerin uyumlaştırılmasına yardımcı olacak günler de var.

Ayın ilk on yılı

Kasımın ilk beşinci ayın gününe karşılık gelir, ay diski Oğlak burcundan geçer. Bu, imajı değiştirmek ve parasal refahı çekmek için oldukça uygun bir zamandır. Bu gün, yiyeceklerden gelen kaloriler bile zarar veremez (vücut her şeyi iyi sindirir). Kuaföre gitmek neşe getirecek, moralinizi yükseltecek ve sağlığınızı artıracak.

2 Kasım altıncı ay gününe karşılık gelir, ay diski Koç burcundan geçer. Bu günde, farklı şeyler planlamak iyidir, çünkü sezgi sınırına göre keskinleştirilmiştir. Ancak, bu gün kesim, şekillendirme, renklendirme için uygun değildir. Altıncı ay günü sağlık tedavileri için bile uygun değildir.

3 Kasım yedinci ay gününe karşılık gelir, disk Koç burcundan geçer. Bukleleri düzeltmek için doğru zaman değildir, çünkü saçı manipüle etmek çok fazla enerji alır. Bu günde, sezgi gelişimi üzerinde çalışıyor. Bu amaca ulaşmak için görünüşünü feda etmek istiyorsan, ustaya git ve saçını kestir. Yedinci ay günü, doğal renklerde bukleleri boyamak için çok uygundur: cinsel çekiciliği arttırır. Curling bukleler bu gün aura artırır.

Dördüncü kasım sekizinci ay gününe karşılık gelir, ay diski takımyıldızı Koç'tan geçer. Kuaför için yürüyüş başarılı olacak, buklelerle yapılan manipülasyonlar vücudu iyileştirecek ve hatta uzun ömür sağlayacaktır. Bununla birlikte, bu öneri sadece saç kesimi, renklendirici bukleler ve perma için geçerlidir. Saç rengindeki bir değişiklik, sevdiklerinizin yanlış anlaşılmasına neden olarak bir çatışma durumuna yol açar. Ancak yeni stil ve perma güvenilirliğinizi artıracak.

Beş Kasım dokuzuncu ay gününe karşılık gelir, ay diski Koç burcundan geçer. Bu ayın ilk şeytani günüdür, azami dikkat gösterilmelidir. Bu günü yalnız veya ailenizle geçirmek, sosyal çevrenizi en aza indirgemek daha iyidir.

Altıncı Kasım onuncu ay gününe karşılık gelir, ay diski Koç takımyıldızından geçer. Bu, iç ve dış nitelikleri uyumlu hale getirmek ve geliştirmek için doğru zamandır, bu nedenle döşeme ve kıvrılma başarılı olacaktır. Ancak bu günkü saç kesimi yapılmamalı: sonuç konuşlandırılabilir olacak.

7 Kasım 11 ay güne karşılık gelir, disk takımyıldızı Koç geçer. Enerji, 11 ay gün boyunca saç tellerinin herhangi bir şekilde manipüle edilmesini gerektirir. Bu köklerin iyileşmesine yol açar, ayrık uçlar kaybolur, saçlar bakımlı ve parlak görünür. Ayrıca herhangi bir sağlık bakımı, renklendirme ve perma önerilir.

8 Kasım 12 ay güne karşılık gelir, disk takımyıldızı Koç geçer. Bu, uyumlu enerjilere sahip olan uygun bir ay günüdür: yakın insanların düzenini sağlamak, bize rahatsız olan insanlarla karşılıklı bir anlayış oluşturmak mümkündür. Bununla birlikte, gün saç ve saç kesiminin uzunluğunu değiştirmek için kesinlikle uygun değildir: bu manipülasyonlar kolayca sorun çıkarabilir.

Dokuzuncu kasım 13 ay güne karşılık gelir, disk takımyıldızı Koç geçer. Ay gününün enerjisi herhangi bir değişikliği destekliyor, hatta dramatik. Görüntüyü değiştirmeyi planladıysanız, 13 l. Bununla birlikte, ters renkte (beyazdan siyaha veya tam tersi) saç boyaması, bukleler yapısındaki bir değişiklik ile kozmetik prosedürler olduğu gibi kabul edilmez. Yeniden boyama riskini alırsanız, hayatınızdaki başarısızlıkları çekeceksiniz.

İkinci on yıl

10 Kasım 14 ay güne karşılık gelir, disk takımyıldızı Koç geçer. Bu dolunayın başlangıcı, buklelerle çalışmak için iyi bir zaman. Ayrıca bu gün, saç kesimi ve şekillendirme sayesinde, günün enerjisi nakit akışını çektiği için iyiliğinizi artırabilirsiniz. Bununla birlikte, saçınızı boyamanın yanı sıra besleyici maskeler yapmanız da tavsiye edilmez - saç içindeki maddeyi almaz.

Bu önemli! Dolunay günlerinde saç boyaması işe yaramaz ve besleyici maskeler işe yaramaz hale gelir.

Onbirinci kasım 15 ay güne karşılık gelir, disk takımyıldızı Toros geçer. Bu, enerjiler kontrol edilemez hale geldiğinde dolunayın zirvesidir. Bu gün en iyi şekilde yalnız başına veya sevdiklerinize yakın geçirilir. Saçla yapılan herhangi bir tedavi hayal kırıklığına neden olur ve sağlığı ortadan kaldırır.

Yirmi Kasım 15 ay gün, ay diski İkizler takımyıldızından geçer. Bu, enerjiler kontrol edilemez hale geldiğinde dolunayın zirvesidir. Bu gün en iyi şekilde yalnız başına veya sevdiklerinize yakın geçirilir. Saçla yapılan herhangi bir tedavi hayal kırıklığına neden olur ve sağlığı ortadan kaldırır.

13 Kasım 16 ay güne karşılık gelir, disk İkizler takımyıldızı geçer. Dolunay azalıyor, ancak gün hala saç tellerini değiştirmek için elverişli değil. Astrologlar, bu günkü saç kesiminin akrabalarla çatışmaya neden olacak, yırtılmaya ve ihanete kadar bir yol olduğu konusunda uyardılar. Başka bir günde bir kuaför ziyareti daha iyi.

14 Kasım 17 ay güne karşılık gelir, ay disk Gemini takımyıldızı geçer. Bu gün saç kesimi, karşı cinsin dikkatini çekebilir ve çekiciliği artırabilir. Tatmin edici sonuçlardan korkmadan görüntüyü güvenle değiştirebilirsiniz. Ayrıca bu gün ve buklelerle yapılan diğer prosedürler gösteriliyor: harika bir sonuç bekliyorsunuz.

15 Kasım 18. ay gününe karşılık gelir, disk İkizler işaretinden geçer. Bu ay günlerinin enerjileri buklelerle uğraşmak zorunda kalmaz, uçları kesmek veya kesmek enerji ve hastalık kaybına neden olur. Bununla birlikte, buklelerinizi güvenle kıvırıp boyayabilir ve laminasyon yapabilirsiniz. Kozmetik prosedürler de başarılı olacak.

Bu önemli! Şeytan ay günleri (9, 15 ve 19) evde en iyi şekilde harcanır, sosyal çevrenizi sınırlamanız ve güzellik salonlarını ziyaret etmemeniz önerilir.

16 Kasım Çok fazla olumsuzluk getirecek olan 19 aylık satan şeytana karşılık gelir. Bu gün, kuaföre ve güzellik salonuna gitmeyi unutmamalısınız, iletişim çemberini mümkün olduğunca sınırlamanız gerekiyor. Daha uygun bir gün için saç uzunluğunda ve renkte bir değişiklik planlamak daha iyidir.

On yedinci kasım 20 ay güne karşılık gelir, disk Yengeç takımyıldızı geçer. Bu günde, görünümünüzü değiştirmemek daha iyidir, çünkü sonuç sizi rahatsız edici bir şekilde şaşırtabilir. Efendi ziyaretinden sonra ağlamamak için, bu günü bir kitap okuyarak veya akrabalarıyla birlikte şöminede geçirmek daha iyidir.

18 Kasım 21 ay güne karşılık gelir, disk takımyıldızı Leo geçer. Bu süre değişiklikler ve değişiklikler için elverişlidir, saç telleri ile yapılan manipülasyonlar mükemmel sonuçlar verecektir.

On dokuzuncu kasım 23 ay güne karşılık gelir, disk takımyıldızı Başak geçer. Bu gün, saldırganlık ve tahrişin negatif enerjileri ile karakterizedir, bu nedenle halka açık yerlere gitmemek daha iyidir. Tellerin herhangi bir şekilde manipüle edilmesi saç köklerinin zayıflamasına ve genel sağlığa yol açacaktır. Saçı güçlendirmek ve saç derisini iyileştirmek için önerilen sağlık prosedürleri.

Üçüncü on

Yirminci Kasım 24 ay güne karşılık gelir, disk takımyıldızı Başak geçer. Ay enerjileri çok aktif ve üretkendir, ancak saç kesimi önerilmemektedir. Astrologlar, buklelerin uçlarını kırpmanın bile hastalık ve rahatsızlığa yol açabileceği konusunda uyarıyorlar. Fakat sağlık prosedürleri ve buklelerin renklendirilmesi kontrendike değildir.

İlk yirmi kasım 25 ay güne karşılık gelir, ay disk takımyıldızı Terazi geçer. Bu gün kuaför ziyareti için son derece sakıncalıdır, çünkü hastalık, dedikodu, çatışma ve anlaşmazlıkların negatif enerjilerini çeker. Dahası, yenilenen maskeler yapmak için bile saça dokunmanız önerilmez.

Yirmi ikinci kasım 26 ay güne karşılık gelir, disk takımyıldızı Terazi geçer. Ay günlerinin enerjisi negatif olarak doludur, bu yüzden görünümü değiştirmeyi planlamanız olumlu bir sonuç getirmez. Bu günde telleri doğal boyalarla boyamaya ve saç restorasyonuna yönelik kozmetik prosedürler uygulamasına izin verilir.

23 Kasım 27 ay güne karşılık gelir, disk takımyıldızı Terazi geçer. Bu gün imajı değiştirmek için çok uygun, herhangi bir saç kesimi yetenekleri ve çekicilikleri ile güvenle doludur. Kuaföre gitmek sadece olumlu bir sonuç getirecek, moralinizi yükseltecek ve sağlığınızı artıracak.

Yirmi dördüncü 28 ay güne karşılık gelir, disk takımyıldızı Terazi geçer. Bu gün, bukleleri kesmek ve hatta saçın uçlarını kesmek tavsiye edilmez: bu başarısızlık enerjisi ve yıkımı çekecektir. Bununla birlikte, buklelerin renklendirilmesi oldukça başarılı olacaktır, buklelerin yapısını düzelten bir maske ve sarım yapılması önerilir.

Yirmi Kasım 29 ay güne karşılık gelir, disk takımyıldızı Scorpius geçer. Bu gün yıkım enerjisiyle doludur, ancak, ay boyunca birikmiş olan olumsuzluktan kurtulmak için olumlu bir şekilde kullanılabilirler. Saçların kırpılmış uçlarıyla birlikte hastalıklar, sıkıntılar ve diğer olumsuz şeyler ortadan kalkar. Bazen, kesilen kıl uçları ateşe yakıldığında ve suyla bir kaynakta yıkandığında hasardan kurtulabilirsiniz.

Yirmi altıncı Kasım, ilk ay gününe karşılık gelir, ay diski, takımyıldız Yayını geçer. Bu ay, mevcut ay için bir plan hazırlamaya adanmış olmalı, görünüşünüzü değiştirmeye çalışmamalısınız - bu, güçlü bir enerji ve canlılık akışına yol açacaktır. İlk ay gününde, güzellik salonuna bir gezi istenmez.

27 Kasım İkinci ay gününe karşılık gelir, disk takımyıldız Yay Yay geçer. Bu buklelerle çalışmak için en uygun dönemlerden biridir, herhangi bir manipülasyon iyi gider ve saçınızı sağlıkla doldurur. Bununla birlikte, astrologlar saçları tıraş etmeyi önermez, çünkü bu mahkeme işlemlerine kadar çatışma durumlarına yol açabilir.

28 Kasım üçüncü ay gününe karşılık gelir, disk Oğlak takımyıldızı geçer. Gün sadece bukleler yapısı ile çalışmaya elverişli - sağlık maskeleri, doğal boyalarla boyanıyor. Saç kesimi ve şekillendirme çok fazla enerji alır, saçın durumuna olumsuz bir etki yapar (donuk, sağlıksız görünüm, ayrık uçlar).

29 Kasım dördüncü ay gününe karşılık gelir, disk takımyıldızı Koç geçer. Bu gün görünüşte köklü bir değişim için uygun değil, bu yüzden yeni saç kesimi ve stil önerilmemektedir. Bukleleri kıvırmak ve renklendirmek çok fazla enerji alır ve saç köklerini zayıflatır. Ziyareti başka bir gün için ustaya ertelemek daha iyidir.

30 Kasım beşinci ay gününe karşılık gelir, disk takımyıldızı Koç geçer. Bu gün refah enerjisinin çekiciliği için dikkat çekicidir: saç kesimi ile birlikte para işlerinizi iyileştirebilirsiniz. Şansınızı kaçırmayın, kuaföre önceden bir ziyaret planı yapın.

Pin
Send
Share
Send
Send