Rüya yorumu

Ekim 2019 için Ay takvimi saç kesimi: Saç kesimi için uygun günler

Pin
Send
Share
Send
Send


Arkadaşlarım sürekli güzellik salonuna gider, ancak sadece saç kesimi ve stil için. Finansal refahı çekmek için ayın belirli günlerinde ustaları ziyaret ederler. Doğru zamanda saç kesmenin borçlardan kurtulabileceği ve finansal istikrarın sağlanmasına yardımcı olduğu anlaşılmaktadır.

Bu nedenle, Ekim 2019'daki ay takvimi saç kesimlerine dikkat etmenizi ve saç kesimleri için uygun günleri seçmenizi öneririm. Ayrıca, kuaförün partisini atlamanız gereken günlere dikkat edin: bu ay günlerinin enerjisi saçınıza bakmak ve imajınızı değiştirmek için son derece elverişsizdir.

İlk on yıl

Ekim ilk dördüncü ay gününe karşılık gelir ve ay diski Akrep'te bulunur. Görüntüyü değiştirmek için içsel bir arzu olsa bile, bu süre hiçbir değişiklik için elverişli değildir. Şekillendirme ile saç kesimi düzensiz görünecek, saç parlaklığını kaybedecek, ipuçları kesilecektir. Bu günü evde aile dairesinde geçirmek daha iyidir.

Ekim ayının ikinci beşinci ayın gününe karşılık gelir, ay diski Yay burcunda bulunur. Bu gün, astrologlar bukleleri olan herhangi bir çalışma finansal kar getireceğinden, salon ziyaretini planlamanızı önerir. Teller ile ne yaparsanız yapın, sonuç mükemmel olacak.

3 Ekim altıncı ay gününe karşılık gelir, ay diski Yay burcunda bulunur. Bukleler ve görünümdeki değişiklikler için son derece olumsuz zaman. Saçlar sağlıksız görünecek, parlaklık kaybedecek ve ayrılmaya başlayacaktır. Telleri olan kozmetik prosedürler bile bir gün daha ertelendi.

Dördüncü ekim yedinci ay gününe karşılık gelir, ay diski Yay burcunda bulunur. Bu dönem bir güzellik salonunu ziyaret etmek için istenmeyen bir durumdur, çünkü saçla çalışmak enerjiyi büyük oranda azaltır. Gün sezgisel yeteneklerin gelişimi için uygundur. Ve keskinleştirme sezgisi uğruna güzelliği feda etmeye hazırsanız, o zaman bu zamanda bir saç kesimi yapmanız gerekir. Kıvırcık bir saç modeli havayı artıracak ve buklelerin doğal (doğal) bir tonda renklenmesi cinselliği artıracak.

Beşinci ekim sekizinci ay gününe karşılık gelir, ay diski Koç burcunda bulunur. Saç kesimi sadece buklelerin değil, bir bütün olarak organizmanın sağlığını da iyileştirecektir. Sekizinci ay gününün uzun ömür sağladığına inanılıyor, bu yüzden saç kesimi sağlıksız insanlara gösteriliyor. Bununla birlikte, iplikçiklerin herhangi bir renkte boyanması arzu edilmez: akrabalarla çatışmalar ve yanlış anlamalar mümkündür. Ancak yeni stil ve saç kesimi, meslektaşlarınız ve tanıdıklarınız arasındaki güvenilirliğinizi artırmanıza yardımcı olacaktır.

Altıncı Ekim dokuzuncu ay gününe karşılık gelir, ay diski Koç burcunda bulunur. Bu tehlikeli olarak kabul edilen ayın ilk şeytani günüdür. Bir güzellik salonuna yürüyüş yapmak, aile dairesinde dinlenmek için zaman ayırmak, kendini adamak veya sadece yalnız kalmak için daha iyidir.

7 Ekim onuncu ay gününe karşılık gelir, ay diski Koç burcunda bulunur. Günün enerjisi uyum ve gelişmeye elverişlidir, ancak değişmek ve değişmek için elverişli değildir. Bu nedenle, bukleleri kesmemek daha iyidir ve saç, farklı bir renkte şekillendirmek veya renklendirmek suretiyle güncellenebilir. 10 l'de. Saç yapısını iyileştirmek için sağlıklı yaşam döngüsüne başlayabilirsiniz.

Ekim sekizinci onbirinci ay gününe karşılık gelir, ay disk Koç burcu bulunur. Günün enerjisi iplikçikler ile yapılan tüm çalışmaları destekliyor, yeni bir görüntü arayabilir ve stil ve renk ile deneyler yapabilirsiniz. Ayrıca, görünümdeki olumlu değişiklikler, kaybolursa karşı cinsiyetle uyumun sağlanmasına yardımcı olacaktır.

9 Ekim 12 ay güne karşılık gelir, ay disk Koç burcunda bulunur. Bu sevdikler arasında bir uyum ve karşılıklı anlayış zamanıdır, bu nedenle görünümdeki değişiklikler bağları ve kopmuş ilişkileri düzeltmeye yardımcı olacaktır. Prosedürlerin iyileştirilmesi için çok iyi bir gün: halkalar yoğun olarak yararlı maddeleri ve bileşenleri emer.

İkinci on yıl

10 Ekim 12 ay güne karşılık gelir, ay disk Koç burcunda bulunur. Bu sevdikler arasında bir uyum ve karşılıklı anlayış zamanıdır, bu nedenle görünümdeki değişiklikler bağları ve kopmuş ilişkileri düzeltmeye yardımcı olacaktır. Sağlıklı yaşam tedavileri için çok iyi bir gün, bukleler besinleri ve bileşenleri çok fazla emer.

Onbirinci ekim 13 ay güne karşılık gelir, ay disk Koç burcu bulunur. Günün enerjisi, hem yaşamda hem de görünümde herhangi bir değişikliğe başlamak için idealdir. Bugün renk, uzunluk, şekil ve stil ile güvenle deneyebilirsiniz. Ne yaparsan yap, başarı bekle. Bununla birlikte, iplikçiklerin rengini tersine çevirmek tavsiye edilmez: bu, iş dünyasındaki başarısızlığın çekiciliğiyle doludur.

12 Ekim 14 ay güne karşılık gelir, ay disk Koç burcu bulunur. Bu, dolunayın başlangıcıdır, günün enerjisi önceden tasarlananın gerçekleşmesini amaçlamaktadır. Bu gün, kuaförün dükkanına gitmek sadece neşe getirecek aynı zamanda refahın artmasına da katkıda bulunacaktır. Bu ay günü özeldir, kaçırılmaması gereken - önceden hazırlanın.

13 Ekim 15 ay güne karşılık gelir, ay disk Koç burcunda bulunur. Bu, dolunayın zirvesi, günün enerjisi kontrolden çıktı. Buklelerle yapılan herhangi bir hareket hayal kırıklığı yaratacaktır ve hatta öfkeye neden olacaktır. Bu nedenle, saçınızı yalnız bırakın, dinlenmeye zaman ayırın veya kendinizle yalnız olun.

Dördüncü Ekim 16 ay güne karşılık gelir, ay disk Koç burcunda bulunur. Ay diskinin aktif azalmasının başlangıcı sadece teller ve saç boyası bulunan sağlık prosedürleri için uygundur. Saç kesimi ve görüntüyü değiştirmeye çalışmak, kişisel hayatında ihanete kadar tatsızlığa neden olabilir.

Bu önemli! Dolunay günlerinde bukleler boyanmamalı ve besleyici maskeler kullanılmamalıdır.

15 Ekim 17 ay güne karşılık gelir, ay disk Toros bulunur. Günün enerjisi buklelerle çalışmak için elden çıkar, herhangi bir prosedür olumlu sonuç verecektir ve karşı cinsiyetin dikkatini çekmeye yardımcı olacaktır.

16 Ekim 18 ay güne karşılık gelir, ay disk İkizler işareti bulunur. Günün enerjisi çok aktiftir, ancak buklelerle çalışmak için uygun değildir: bir güzellik salonunu ziyaret ettikten sonra hastalanabilirsiniz. Astrologların saçları boyamasına ve bukle yapısını eski haline getirmek için kozmetik prosedürler uygulamasına izin verilir.

17 Ekim 19 ay güne karşılık gelir, ay disk İkizler işareti bulunur. Bu, ayın ikinci şeytani günüdür ve bu konuda büyük özen gösterilmelidir. İnsanlarla iletişimi en aza indirgemek, dinlenmek ve rahatlamak için bir gün ayırmak daha iyidir. Bukleleri örmek ve genellikle karmaşık saç modelleri tasarlamak önerilmez. Bu gün için en iyi seçenek gevşek saç olacaktır.

18 Ekim 20 ay güne karşılık gelir, ay diski İkizler işaretinde bulunur. Bu günde, ayna sırasına göre görünümün daha da kötüye gitme riskini alıyorsunuz. Bu saçla yapılan her iş için geçerlidir: saç kesimi, bukleler, boyama ve şeklini değiştirme. Enerjisi oldukça pozitif ve aktif olduğundan, bu günü diğer faaliyetlere ayırmak daha iyidir.

Ondokuzuncu ekim 21 ay güne karşılık gelir, ay disk Kanser işareti bulunur. Bu, herhangi bir sorunu çözmek ve görüntüyü değiştirmek için en uygun dönemlerden biridir. Tüm planlarımız gerçek olacak ve buklelerle çalışmak olumlu bir sonuç getirecektir. Efendiye gitmek için çekinmeyin, iyi bir gün bekliyorsunuz.

Üçüncü on

Ekim Yirminci 22 ay güne karşılık gelir, ay disk Kanser işareti bulunur. Bu gün, bir güzellik salonunu ziyaret edip saçını kestiriyorsanız, mali durumunuzu iyileştirebilirsiniz. Sadece saçın uçlarını kesin. Ek olarak, ustanın buklelerinizle yaptığı hareketler mükemmel bir sonuç getirecek ve zevk getirecektir.

İlk yirmi ekim 23 ay güne karşılık gelir, ay diski Leo'da bulunur. Bu, benzeri görülmemiş bir saldırı ve tahriş günüdür, insanlarla temas mümkün olduğunca sınırlı tutulmalıdır. Daha uygun bir ay dönemine kadar ayrılan güzellik salonunu ziyaret edin. Görünümde bir değişikliğe ihtiyacınız varsa bukleleri renklendirebilir veya renklendirebilir, kıvrıklığı ve şekillendirmeyi yapabilirsiniz.

Bu önemli! Ay ayının Şeytan günleri (9, 15, 19) saç kesmek için uygun değildir, enerji alırlar ve hastalıklara neden olurlar.

Yirmi saniye 24 ay güne karşılık gelir, ay diski Başak burcunda bulunur. Görünümü değiştirme girişimleri başarısız olabilir, bu yüzden riske girmemek en iyisidir. Saç kesiminin buklelerin durumu üzerinde olumsuz etkisi olacak, negatif enerji ve hastalık çekecek. Bugün buklelerin ve rengin yapısını iyileştirmek için eğlence prosedürleri uygulamak mümkündür.

23 Ekim 25 ay güne karşılık gelir, ay diski Başak burcunda bulunur. Bir kuaför ziyareti sağlık ve sağlığı önemli ölçüde kötüleştirebilir, bu nedenle ziyareti uygun zamanlara kadar erteleyin. Ayrıca telleri olan manipülasyonlar skandalları, dedikoduları ve aile ve arkadaşlarla çatışmaları çeker. Bu ayın en kötü günlerinden biri.

Yirmi dört ekim 26 ay sürtüğüne karşılık gelir, ay diski Başak'ta bulunur. Bu günde, doğal tedavilerle ve doğal boyalarla boya telleriyle sağlık prosedürleri uygulanmasına izin verilmektedir. Geri kalan her şey, özellikle buklelerin uçlarını kesmek ve düzleştirmek yasaktır.

Yirmi Ekim 27 ay güne karşılık gelir, ay diski Terazi burcunda bulunur. Kuaför ziyareti, yeteneklerine, karşı konulmazlarına ve çekiciliğine güven verecektir. Efendinizi ziyaret etmek için çok güzel bir gün. Ayrıca buklelerle yapılan manipülasyonlar şansın ve mutluluğun enerjisini çeker - şansınızı kaçırmayın.

Yirmi Altı Ekim 28 ay güne karşılık gelir, ay diski Terazi burcunda bulunur. Bu günde, mekanı uyumlaştırmak, kendini geliştirmeye katılmak için tavsiye edilir. Bu nedenle, yıkıma yönelik herhangi bir eylem kabul edilmez: başarısızlık ve olumsuzluk enerjisini çeker. Bukleler boyamak ve restorasyon maskesi yapmak mümkündür.

27 Ekim 30 ay güne karşılık gelir, ay diski Terazi burcunda bulunur. Bu, ayı özetleme zamanıdır, bu yüzden bir şeyi değiştirme önlemleri kabul edilmez. İkinci ay gününe kadar saç kesimini bir kenara bırakın ve bugün stil (aynı tarzda) veya kozmetik prosedürlerle meşgul olacaksınız.

Yirmi sekizinci Ekim ilk ay gününe karşılık gelir, ay diski Terazi burcunda bulunur. Bu bir planlama zamanıdır, değişim değil. Saç kesimi, kaçınılmaz olarak rahatsızlık veya hastalıklara neden olan çok fazla enerji alır. Leke bukleleri veya yenileme prosedürlerini (sarar, maskeler) yapabilirsiniz.

Yirmi dokuzuncu ikinci ay gününe karşılık gelir, ay diski Akrep burcunda bulunur. Bu buklelerle çalışmak için en uygun dönemlerden biridir. Herhangi bir manipülasyon mükemmel sonuçlar getirecek, saçı ve vücudu bir bütün olarak iyileştirecektir.

30 Ekim üçüncü ay gününe karşılık gelir, ay diski Yay burcunda bulunur. Günün enerjisi buklelerle manipülasyon yapmak zorunda değildir, canlılık kaybı olasılığı yüksektir. Bu, saçın durumunu ve vücudun sağlığını olumsuz yönde etkileyecektir. Bukleleri doğal boyalarla boyayabilir ve maskeler yapabilirsiniz.

İlk otuz ekim dördüncü ay gününe karşılık gelir, ay diski Yay burcunda bulunur. Gün, imajı değiştirmek ve tarzı değiştirmek için bir tehlikedir, güzel zamanlara kadar bir güzellik salonuna gitmeyi ertelemek daha iyidir. Buklelerle yapılan herhangi bir değişiklik (varsa), vücudu zayıflatacak ve savunma parçalarından mahrum bırakacaktır.

Pin
Send
Share
Send
Send