Rüya yorumu

Burç Leo işareti için Eylül 2018 için burç

Pin
Send
Share
Send
Send


Leo, doğası gereği iddialı, amaçlı ve iyimserdir, ancak sonbaharın gelmesiyle birlikte coşkusu azalır. Bu burçtan temsilciler depresyona girmeye başlayacak ve biri hayatının tüm alanlarını olumsuz yönde etkileyecek bir ilgisizlik bile gösterecek. Burç Leo, 2018 Eylül'ünde, kendisini ele almayı ve olumsuzdan soyutlamayı şiddetle tavsiye eder. Kendini hoş şeyler ile çevrelemesi ve zevk veren şeyler yapması gerekiyor.

Genel astrolojik tahmin

Eylül 2018'de, Leo, başkalarından yardım beklememelidir, çünkü sadece kendisi de reddettiği durumu düzeltebildi. Gözyaşları dökmek ve kendinize acımak için yeterli - sadece oyunculuğa başlamanız gerekir, aksi takdirde sorunlar sadece birikir ve daha ciddi hale gelir. Sonunda, Leo işsiz kalacak, maddi gelir ve sevgi geçecek. Kendin için teşvik ve motivasyon bul, çünkü bu ay, istersen, hayatını büyük ölçüde değiştirebilirsin.

Lev, eylül ayının ilk günlerinden itibaren çok çalışmaya başlarsa, profesyonel alanda büyük başarılar elde edebilecektir. Bu dönem öğrenme için harika, bu yüzden yıldızların ileri eğitim kurslarına katılmaya başlaması veya tamamen yeni bir mesleğe hakim olmaları tavsiye edilir. Edinilen beceriler sayesinde, Lions kariyer basamaklarını yükseltir ve iş arayanlar olumlu bir işbirliği teklifi alırlar.

Sonbaharın başında, uzun zamandır görmediğiniz akrabalarınızı ve arkadaşlarınızı hatırlamanız gerekir. Onlara daha fazla zaman ayırmaya başlayın - ziyarete gidin, akşamları "toplantılar" düzenleyin, eğlence etkinliklerine katılın. Böylece, yalnızca yakınlarınızla olan ilişkileri güçlendirmekle kalmayacak, aynı zamanda bu zor dönemde çok ihtiyaç duyduğunuz ahlaki desteği alacaksınız.

Sağlık burç

Eylül 2018'de Leo'nun psikolojik sağlığa odaklanması gerekiyor. Doğası gereği neşeli ve pozitif olmasına rağmen, depresyon sonbaharın başlarında onu yenebilir. Burçlar, iyi şeylere odaklanmanızı ve önemsemelere gergin olmamanızı önerir. Ayrıca, olumsuz düşünen insanlardan korunmak ve stresli durumlardan kaçınmak gerekir. Sinirlerin sınırda olduğunu düşünüyorsanız, kısa ömürlü bile olsa tatile gitmelisiniz.

Sonbaharın başlangıcında, yıldızlar, kendilerini anlamak ve olumsuz davranışlarının üstesinden gelmek için Aslanların kendilerini geliştirmeye başlamalarını önerir. Bu felsefi kitapları okumaya, bir psikologla iletişim kurmaya, meditasyona yardımcı olacaktır. Ayrıca, ahlaki memnuniyet getirecek, kendiniz için ilginç bir hobi bulmakta fayda var. Uzun zamandır resim yapmayı, nakışlamayı ya da çömlek yapmayı hayal ediyorsanız, ancak bütün bu planın dışına çıktıktan sonra, Eylül ayında öğrenmenin zamanı geldi.

Bildiğiniz gibi, sonbaharda üşütme şansı oldukça yüksektir, ancak güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olanlar için tehdit oluşturmaz. Bu nedenle, kendinizi korumak için, sağlıklarını iyileştirmek için yapmanız gerekir. Diyetinizi sağlıklı gıdalarla zenginleştirmeli ve vitamin kompleksleri almaya başlamalıdır. Ayrıca burç, spor yapmaya başlamanızı ve spor salonuna kaydolmanız gerekmediğini önerir - sabah egzersizleri, bisiklete binme veya koşu olabilir.

Burç kariyeri ve finansı

İş yerinde, Eylül ayındaki Aslanların kendilerini en iyi şekilde kanıtlamaları gerekecek. Şefin emirlerini reddetmeyin ve tüm görevleri uygun şekilde yerine getirmeyin. Kısa bir aradan sonra, bu burç işaretlerinin bazı temsilcileri önceki çalışma moduna geri dönmeyi zor bulacak, ancak daha fazla para kazanma ve uzun zamandır beklenen bir promosyon alma arzusu, istediğiniz şekilde ayarlama yapmanıza yardımcı olacaktır. Elbette, bazen sadece hafta içi değil, hafta sonları da çalışmak zorundasınız, ama buna değer.

Amaçlı ve hırslı Lviv, faydalı tanıdıklar ve iyi fırsatlar beklemektedir. Önemli olan, başını bu kadar büyük bir başarıdan kaybetmemek ve önceden okumadan belgeleri imzalamamaktır. Ayrıca, gelen teklifleri hemen kabul etmenize gerek yok, zaman ayırın, belki de daha karlı seçenekler olacaktır.

Eğer Lev kesinlikle herhangi bir işe girerse, Eylül ayında mali durumunu önemli ölçüde iyileştirebilir. Ayın başında bazı maddi sıkıntılar yaşanacak, ancak bu süreyi beklemek ve borçlanmamak. Küçük bir ödemeyle bile bir yan iş bulmak daha iyidir, ancak hiçbir durumda kredi kullanmayın ve arkadaşlardan borç para almayın. Eylül ayının sonunda, Aslanlar, kendi işlerine yatırım yapmalarını veya ümit vaat eden bir projeye yatırım yapmalarını öneren sağlam bir prim alacak.

Burçlar ailesi ve ilişkileri

Aslan doğal olarak büyüleyici ve çekici, ayrıca sohbet etmekten ve yeni arkadaşlar edinmekten hoşlanıyor, bu yüzden her zaman pek çok taraftar var. Eylül ayında yalnızca tarihler için iltifatlar ve davetiyeler alacaklar, ancak cevap vermek için acele etmeyecekler. Tabii ki, potansiyel bir ortak seçimi ile acele etmeye gerek yoktur, ancak yine de hayranlara bakmalı ve birkaç randevuya gitmelisiniz, aksi takdirde bekarlar için uzun süre devam etmeniz gerekecektir.

Eylül 2018'de, Aslanların bir kısmı içten duygulara değil, maddi çıkarlara dayalı bir ilişki başlatabilir. Fakat hangi taraftan kendini tezahür ettireceği henüz bilinmemektedir. İkinci yarıya dikkatlice bakın, eğer sadece bir cüzdan gibi faydalanacağınızdan korkuyorsanız. Ancak, kendiniz para kazanıyorsanız, bu tür ilişkilerin mutlu olma ihtimalinin düşük olduğunu aklınızda bulundurun.

Uzun süre ilişkide olan aslanlar, sevdikleriyle resmi bir evliliğe girmek isterler. İşte sadece sicil dairesine bir başvuru ayın ikinci yarısında sunulması gereken, Böyle önemli bir kararın alınması daha elverişli olacaktır. Ayrıca, ayın sonunda finansal durum önemli ölçüde iyileşir ve muhteşem bir düğün yapabilirsiniz. Lviv ailesine gelince, örneğin eğlence etkinliklerine katılmak veya piknik yapmak için aileleriyle daha fazla zaman geçirmeleri gerekir.

Pin
Send
Share
Send
Send