Rüya yorumu

Ağustos 2018 için en doğru Terazi burcu

Pin
Send
Share
Send
Send


Yaz sonunda Terazi için inanılmaz derecede başarılı bir dönem başlayacak ve bu sırada hayatın çeşitli alanlarında olumlu değişiklikler yaşanacak. Onlardan önce birçok yeni fırsat açacaklar, fakat aynı anda birkaç vaka için kapma. 2018 Ağustosundaki burç Terazi, kariyerine özel önem vermeyi tavsiye eder, ancak kişisel yaşamını ve dinlenmesini unutma.

Genel astrolojik tahmin

Ağustos ayında, Terazi daha bağımsız hale gelmek ve sorumluluk almayı öğrenmek zorunda kalacak. Yakın insanların yardımını ummayı bırak ve sorumluluklarını kendilerine kaydır. Elbette, ilk başta tüm meselelerle baş etmek zor olacak, ama bağımsız ve kendine yeten bir insan yetiştirmenin tek yolu bu. Ay boyunca bazı zorluklar olacağı için hazırlıklı olmalısınız, ancak panik yapmayın - her şeyi halledebilirsiniz.

Yazın son ayında, daha fazla eğitim, becerilere hakim olmak ve yeni meslekler öğretmek için harika, bu nedenle yıldızlar Terazi'ye çeşitli kurs ve seminerlere katılmayı tavsiye ediyor. Sonuç olarak, kariyer basamaklarını yükseltmeye veya hatta karlı bir işbirliği teklifi almaya güvenebilecekler. Ancak bu burç temsilcilerinin ani başarısı rakipleri memnun etmeyecek, bu nedenle kendi tarafınızdan saldırı ve saldırılara hazırlanmalısınız.

Ağustos 2018'de tatile çıkmayı hayal eden Ölçekler önce tüm eski işleri bitirmek zorunda kalacaklar, ancak bundan sonra tatil başvurusunda bulunmaları mümkün olacak. Ayın sonunda, yakın insanlardan birinin yardıma ihtiyacı olacak, bu nedenle işaretin bazı temsilcileri geziyi ertelemeye zorlanacak. Ancak üzülmeyin, tatil gerçekleşecek ve oldukça olumlu bir şekilde gerçekleşecek.

Sağlık burç

Ölçekler oldukça sağlıklıdır, bu nedenle Ağustos ayında herhangi bir hastalığın ortaya çıkmasından endişe edemezler. Bununla birlikte, başka türden bir sorunla karşı karşıya kalırlar - canlılık ve yorgunlukta azalma. Bu durumun hatası stres veya fazla çalışma olmayacak, ancak enerji vampirleri olan tanıdıklar olacaktır. Sık sık Terazi'den yaşamları için şikayet ederler ve olumsuzluklarını üstlerine dökerek enerjilerini beslerler. Elbette, bilinçsizce yapıyorlar, ancak bu insanlarla iletişimi sınırlandırmak yine de daha iyi.

Yaz sonunda, Terazi kronik olarak hastalanabilir, bu nedenle önceden önleyici tedbirler almaya değer. Eklemlerdeki ağrı konusunda endişeli olanlar, doktora gitmek ve test olmak daha iyidir. Burç burcu temsilcilerinin sağlık problemleri Terazi burcu yaşam tarzı ve hareketsiz çalışma ile ilişkilidir, bu yüzden fiziksel aktivitelerini arttırmaları gerekir. Basit jimnastik bile sırt ağrısından kurtulmanıza, enerji eklemenize ve ruh halinizi iyileştirir.

Ağustos 2018'de, yıldızlar Terazi'ye bağışıklığının güçlenmesini ve ilk olarak diyetlerini gözden geçirmesini tavsiye eder. Diyetinizi vitaminler, mineraller ve faydalı eser elementler bakımından zengin yiyeceklerle zenginleştirmek gerekir. Aksi takdirde, vücut virüslere dayanamaz ve zaten Eylül ortalarında Terazi sıcaklıkla düşer.

Burç kariyeri ve finansı

Ağustos 2018'de Terazi kariyerinde büyük başarılar elde edebilecek, ancak bunun çok çaba sarf etmesi gerekecek. Uzun süredir yeni bir pozisyon hayal ediyorsanız, ileri eğitim kurslarına gitmeniz gerekir. Ve iş arayanlar için, yıldızlar sadece iyi bir finansal gelir getirecek aynı zamanda ahlaki doyum getirecek ilginç bir mesleğe hakim olmayı tavsiye ediyorlar.

İşyerinde Terazi aktif ve inisiyatifli olmalı, ancak bu sadece durumlara uygulanır ve meslektaşlarla iletişim kurmak için geçerli değildir. Şef sizi sürekli izler, bu yüzden profesyonelliğinize ve verilen görevlere sorumlu yaklaşımınızı göstermek önemlidir. İşletmenin işini geliştirmeye yardımcı olacak rasyonel fikirler varsa, o zaman paylaşmaktan veya liderlikten çekinmeyin. Ağustos ayının sonunda, Terazi çalışmaları için ücret alacak - maaş artışı, yeni bir pozisyon ve hak edilen bir tatil.

Ayın başında finansman konusunda zorluklar olabilir, ancak zamanla durum daha iyi hale gelecektir. Bununla birlikte, burç, acil bir ihtiyaç ortaya çıksa bile, arkadaşlardan borç para almayı önermez. Ağustos ayının ilk yarısında ekonomik Terazi ekonomik olacaksa, kriz dönemi yeterince yaşayacaktır. Yaz sonunda iyi bir ödül kazanmış, keyifli alışverişler ve unutulmaz bir yolculukla kendilerini şımartabilecekler.

Burçlar ailesi ve ilişkileri

Ağustos 2018’de, Terazi’nin kişisel hayatı canlı ve ilginç olacak. Yeni tanıdıklar, geçici entrikalar ve hatta ciddi bir ilişki bekliyorlar. İşte sadece bir burç şiddetle aynı anda birkaç hayranları ile romantizm olmamasını tavsiye çünkü iyi, bitmeyecek. Sadece duygularınızla karıştıracaksınız, aynı zamanda kendiniz için de sorun yaratacak. Sadece çekici bir görünüme sahip değil, aynı zamanda zengin bir iç dünyaya sahip bir kişinin lehine bir seçim yapın.

Ayın ortasında, bir kez ayrıldığın kişi sana kendini hatırlatacak. İlişkiyi yenilemek isteyeceği ve mümkün olan her şekilde lehinize ulaşmaya çalışacağı mümkündür. Yıldızlar duygulara teslim olmamalarını, sağduyularını dinlemeyi önerir. İşe yaramadığı birine zaman harcamanıza gerek yok. Ayrıca, eski sevgilinize ikinci bir şans vermeye şimdi karar verirseniz, o zaman mutlu ve uzun süreli ilişkiler kurabileceğiniz iyi bir insanla tanışma fırsatını kaçırın.

Aile Terazi Ağustos ayında, sık sık sebepsiz yere bir ortakla sık sık kavga vardır. Davranışlarını gözden geçirmek ve daha nazik ve uysal olmaya çalışmak gerekir. İkinci yarı uzun zamandır ilişkinizi geliştirmeye çalışıyor, ancak bunu fark etmek istemiyor gibisiniz. Boşanmaya gelmesini istemiyorsanız, inisiyatif almaya başlayın - hediyeler verin, övgüler yapın, birlikte zaman geçirin ve sevdiklerinize günün nasıl geçtiğini sorun.

Pin
Send
Share
Send
Send