Rüya yorumu

Ağustos 2019 için Ay takvimi saç kesimi: Saç kesimi için uygun günler

Pin
Send
Share
Send
Send


Finansal durum nasıl dengelenir? Güzellik salonunu doğru ay gününde ziyaret edip saçını kestirmeniz yeterlidir. Ayın bir insanın duygusal hali üzerindeki etkisi çoktan kanıtlandı, ancak bu son değil: ay aynı zamanda finansal refahımızı da etkiliyor.

Kız arkadaşımın para işleri aniden tepeye çıktığında buna ikna oldum. Yani, Ağustos 2019 için ay takvimi saç kesimlerini benimsiyoruz: saç kesimleri için uygun günler. Ayrıca, saçınızı olumsuz bir ay gününde keserseniz ayın finansal durumu olumsuz yönde etkileyebileceği akılda tutulmalıdır.

Ayın ilk on yılı

Ağustos ilk ilk ay günü ile çakışmaktadır. Bu, mevcut ayın planlama zamanı, planların ve hayallerin zamanıdır. Bu dönemde saç kesimi tavsiye edilmez, buklelerin uçlarını kırparak: hastalanabilirsiniz. İlk ay gününde, kırpılmış buklelerle birlikte, yaşam gücü kaybedecek, bu nedenle güzellik salonuna yapılacak bir ziyaret, ikinci ay gününe kadar ertelenmelidir. Ancak buklelerin renklendirilmesi ve besleyici saç maskeleri yapılabilir.

2 Ağustos ikinci ay günü ile çakışmaktadır. Ay diski, Başak takımyıldızında bulunur. Görüntüyü ve görünümle ilgili çeşitli deneyleri değiştirmek için iyi bir zaman. Saç modeli kilitleri enerji ile şarj eder, ruh halini hafifletir. Astrologlar, yeni bir stille bir deney yapmayı veya saç stilini değiştirmeyi önerir. Bukleler boyayabilirsiniz, ancak doğal boyalarla daha iyi.

Ağustos üçüncü dördüncü ay gününde düşer, disk Başak takımyıldızında bulunur. Bu gün enerji açısından kararsız, bu yüzden bir güzellik salonunu ziyaret etmeyi reddetmek daha iyi. Saç kesimi veya kıvrılma bukleler sağlıklarını zayıflatacak ve çirkinleşecektir (donuk, acı verici). Saçlar için rekreasyon aktivitelerinin yapılması arzu edilmez.

Ağustos dördüncü beşinci ay gününde düşer, disk takımyıldızındadır. Bu gün güzellik salonunu ziyaret etmek ve buklelerle çalışmak için elverişli. Saç kesimi, kıvrılma, renklendirme ve şekillendirme işlemlerini yapabilirsiniz. Bukleler için sağlıklı yaşam uygulamaları da uygundur.

Ağustos beşinci Altıncı ay gününde düşer, disk takımyıldızı Terazi bulunur. Saç kesimi için elverişsiz bir gün, hatta bukleler uçlarını kırpmak arzu edilmez. Günün enerjisi o kadar sakıncalıdır ki sağlık prosedürleri bile önerilmemektedir.

Dikkat! Büyüyen aydaki saç kesimi hızlı saç büyümesini teşvik eder.

Altıncı Ağustos yedinci ay gününde düşer, disk takımyıldızındadır. Bu gün, buklelerle herhangi bir manipülasyon yapılması önerilmez, çünkü bu vücudun ve hastalıkların zayıflamasına neden olur. Bununla birlikte, doğal tonlarda bukleleri renklendirmek önerilir: cinsel çekiciliği artıracaktır. Yedinci ay gününde el sallamak, auranın korunmasını arttıracaktır.

Ağustos ayının yedinci sekizinci ay gününde düşer, disk takımyıldızı Akrep'tir. Bu dönem bir güzellik salonunu ziyaret etmek için elverişlidir, herhangi bir prosedür saç ve sağlığa fayda sağlar - hatta uzun ömür sağlar. Bununla birlikte, buklelerin renklendirilmesi arzu edilmez, çünkü uzun sürmez. Görüntünün değiştirilmesi (saç kesimi ve yeni stil) arkadaşların ve meslektaşların gözünde güvenilirliği artıracak.

Ağustos sekizinci dokuzuncu ay günü düşer, disk takımyıldızı Akrep'tir. Bu gün şeytani olarak kabul edilir (15 ve 29 ay günleriyle birlikte), bu nedenle her şeye dikkat edilmelidir. Astrologlar, güzellik salonunu ziyareti ertelemelerini tavsiye ediyor, çünkü bukleleri değiştirdikten sonra hastalanmak zor olabilir.

Ağustos dokuzuncu onuncu ay gününde düşer, disk takımyıldızı Yay'dadır. Bu süre zarfında, saç kesimi dışında buklelerle herhangi bir manipülasyon yapmak mümkündür. Günün enerjisi, iç ve dış süreçleri uyumlu hale getirmeyi amaçlar, bu nedenle kardinal bir görüntü değişikliği veya buklelerin uzunluğu ve şeklindeki bir değişiklik faydalı olmayacaktır. Bukleleri farklı renklerde boyayabilir, yeni bir stil veya laminasyon yapabilirsiniz - ancak saç kesimi yapamazsınız.

İkinci on yıl

Ağustos onda 11. ayda düşer, disk takımyıldızı Yay bulunur. Bu, görünüşün dönüşümü ve yeni bir görüntünün yaratılması için çok uygun bir zamandır. Ay günlerinin enerjileri, kilitlerin ve tüm organizmanın iyileşmesini sağlar ve saç şeklini değiştirmek, karşı cinsle ilişkilerinizi geliştirmenize ve meslektaşlarınızın ve arkadaşlarınızın gözünde güvenilirlik kazanmanıza olanak sağlar.

Ağustos onbirinci 12. ay günü düşüyor, disk takımyıldızında Oğlak burcu. Bu gün arkadaşlarınız ve akrabalarınızla ahenkli ilişkilerin yenilenmesi için uygundur. Bu günde bir saç kesimi tavsiye edilmez, geri kalan bukleler ile manipülasyonlar uygundur. Günün enerjileri, besin maddelerinin saç yapısına emilmesine katkıda bulunur, böylece maskeler ve sargılar faydalanacaktır.

Ağustos ayının oniki 13. ay günü düşer, disk takımyıldızı Koç içindedir. Bu süre herhangi bir değişiklik ve değişiklik için çok uygundur. Görüntüyü büyük ölçüde değiştirebilir, şekillendirme ve saç kesimi ile deneme yapabilirsiniz. Bununla birlikte, astrologlar saç buklelerine boyamayı önermezler ve saç yapısına zarar verebileceği için besleyici maskeler yapmazlar.

Ağustos onüçüncü 14. ay gününde düşer, disk takımyıldızı Koç bulunur. Dolunay dönemi, çeşitli manipülasyonların buklelere uygulanmasına aittir ve ayrıca kişiye maddi refahı çeker. Bununla birlikte, saç rengini ve bukle yapısını restore etmeyi amaçlayan çeşitli kozmetik prosedürlerin yapılması tavsiye edilmez - işe yaramaz.

Dikkat! Dolunayda bukleleri boyamak işe yaramaz - boya saç yapısına nüfuz etmez.

On dördüncü Ağustos 15. ay gününde düşer, disk takımyıldızı Koç içindedir. Bu, ayın merkezi günü olan dolunayın zirvesidir. Astrologlar bir güzellik salonuna gitmeyi önermezler, aksi takdirde ruh hali ve saç yapısı kaçınılmaz olarak bozulur. Bu gün, saça bile dokunamazsınız, dinlenmek için zaman ayırmak daha iyidir. Günün enerjisi ve insan vücudu o kadar kontrol edilemez ki buklelerdeki herhangi bir manipülasyon ciddi hastalıklara neden olabilir.

Ağustos onbeşinci 16. ay gününde düşer, disk takımyıldızı Koç bulunur. Dolunayın zirvesi azalıyor, ancak günün enerjileri henüz buklelerle işlemek zorunda değil. Saç kesme, saç şekillendirme ve renklendirme işe yaramaz ve günün enerjisi negatif ve ihanet çeker. Bu gün ailenin göğsünde dinlenmek ya da sadece yalnız kalmak için daha iyi olmak daha iyidir.

Ağustos onaltıncı 16. ay gününde düşer, disk takımyıldızı Koç bulunur. Bu günde, sadece saç boyama ve saç yapısını restore etmek için prosedürler önerilir. Saç kesimi daha uygun bir süre için ertelemek daha iyidir.

Ağustos on yedinci 17. ay günü ile çakışan disk, takımyıldızının Koçunda bulunur. Bu gün görünümdeki herhangi bir değişiklik için elverişli, bu yüzden görüntüyü güvenle değiştirebilirsiniz. Saç kesimi, saç şekillendirme, bukle, renklendirme bukleler - hepsi fayda sağlayacak. Ayrıca bukleler için elverişli ve kozmetik prosedürler: maskeler, tamamladı.

18 Ağustos 18. ay günü ile çakışıyor, disk takımyıldızı Koç içinde. Günün enerjisi bukleleri manipüle etmek zorunda değildir: hastalığa yol açabilir. Ancak, yasak sadece saç kesimi için geçerlidir, kıvrılma ve boyama güvenle yapılabilir. Bukleli kozmetik işlemler de yasaktır, bu nedenle güzellik salonunda güvenli bir şekilde randevu alabilirsiniz.

Ağustos ondokuzu şeytani olarak kabul edilen 19. ay günü ile çakışıyor. Ay diski takımyıldızı Koç içinde bulunur. Şu anda, saçları riske atmak son derece tehlikelidir: saç kesimi güçlü bir enerji çıkışına neden olur. Bireysel saç tellerini tonlamak için izin verilir, ancak tüm renklendirmeyi iyi zamanlara ertelemek daha iyidir.

Üçüncü on

Ağustos yirminci 20. ay günü ile çakışıyor, disk takımyıldızı Koç içinde. Bu bir faaliyet günü ve birçok sorunun derhal çözülmesidir. Ancak görüntünün değiştirilmesi tam tersi bir etki yaratacaktır: görünümde bozulma. Bu nedenle, saç kesimi ve renklendirmeye ihtiyacınız varsa, 20'nci yılda güzellik salonunu ziyaret etmemek daha iyidir. Ayrıca, bugün buklelerle yapılan manipülasyonlar maddi durumun bozulmasına katkıda bulunacaktır.

Ağustos ayının ilk yirmi 21. ay günü ile çakışan disk, takımyıldızı Toros içinde bulunuyor. Gün, görüntü değişikliği dahil olmak üzere her türlü değişikliği ve değişikliği tercih eder. Buklelerin uzunluğu ve rengini deneyebilir, saçın şeklini ve stilini değiştirebilirsiniz.

Ağustos yirmi saniye 22 ay günü ile çakışan disk, takımyıldızı Toros içinde bulunuyor. Günün enerjileri yaratıcı süreçleri destekler, böylece kuaförünüzü güvenle ziyaret edebilir ve görüntüyü değiştirmeye çalışabilirsiniz. Ayrıca bu gün saç kesimi bukleler finansal refah getirecek, biraz daha zengin olma şansını kaçırmayın.

Bu önemli! 22. aydaki saç kesimi, maddi refahı getirir.

Ağustos ayının yirmi üçü 23. ay günü ile çakışan disk, takımyıldızı İkizler'de. Bu günün enerjileri iletişime ve herhangi bir girişime elverişli değildir, bu nedenle usta ziyareti daha elverişli bir zamana kadar ertelenmelidir. Ancak, evde tellerin rengini ve yeni stilini deneyebilirsiniz. Kıvrık saçlar da iyi çıkıyor.

Ağustos yirmi dördüncü 24. ay günü ile çakışan disk, takımyıldızı İkizler'de bulunuyor. Güzellik salonunu ziyaret etmek için kötü bir gün. Saç kesimi hastalığı etkileyebilir ve stil havayı bozar. Bununla birlikte, bukleler ve renklendirici iplikler ile kozmetik prosedürler arzu edilir, bukleler yapısının herhangi bir manipülasyon başarılı olacaktır.

Ağustos yirmi beşinci 25. ay günü ile çakışan disk, takımyıldızı İkizler'de. Bu sefer görünümü değiştirmek ve buklelerle çalışmak için pek uygun değil. Saç kesimi, sorun çıkarabilir ve dedikodu yapabilir, boyanabilir ve ipliklerin ruh halini ve sağlığını bozmasına izin verir.

Yirmi Altı Ağustos 26. ay günü ile çakışan disk, Yengeç takımyıldızında bulunuyor. Bu gün bukleler yapısı ile çalışmak için izin verilir - boya, maske yapmak. Görüntünün değiştirilmesi depresyona ve hastalığa neden olur ve saç kesimi yaşamaya neden olur.

Ağustos yirmi yedinci 27. ayla çakışan ay diski Yengeç takımyıldızındadır. Görünümlü deneyler için zaman elverişlidir, yeni bir görüntü arayışı oldukça başarılı bir şekilde tamamlanacaktır. Buklelerle yapılan herhangi bir prosedür yalnızca sonucun sevincini getirmeyecek, aynı zamanda iyi şans ve mutluluğun enerjisini de çekecektir.

Ağustos yirmi sekizinci 28. ayda rastlar, disk Leo takımyıldızında bulunur. Görüntüyü değiştirme denemesi negatif enerji çekecek, bu gün çalışmanın uyumlaştırılması amaçlanmalıdır. Buklelerin şekillendirilmesi, kıvrılması, renklendirilmesi ve iyileştirilmesine izin verilir.

Ağustos yirmi dokuzuncu 29. ay ile çakışan disk, takımyıldız Başakta bulunur. Bu, ayın üç şeytani gününden biridir, her şeyde son derece dikkatli olmanız gerekir. Bununla birlikte, diğer şeytani günlerin aksine, 29'uncu saç kesimi için elverişlidir: buklelerle birlikte ay boyunca biriken negatif enerjiden kurtulursunuz. Bu gün sadece bukleleri renklendirmek tavsiye edilmez, iplikler ile yapılan diğer tüm manipülasyonlar oldukça iyi gidecektir.

30 Ağustos ilk ay gününde, saçla ilgili değişiklik ve manipülasyonların yasak olduğu durumlarda düşer. Bu bir planlama zamanıdır, değişim değil. Bu nedenle, saçınızı yalnız bırakın ve bu ay için bir eylem planı hazırlayın.

Ağustos ilk otuz ayın ikinci gününde düşer, disk takımyıldızındadır. Bu, kuaför ziyareti için başarılı günlerden biridir, buklelerle yapılan herhangi bir manipülasyon başarılı olur ve neşe getirir. Ayrıca günün enerjileri bukleleri canlılık, güzellik ve parlaklıkla dolduracak.

Pin
Send
Share
Send
Send