Rüya yorumu

Aralık 2018'de Koç için detaylı burç

Pin
Send
Share
Send
Send


Koç halkını 2018 yılının son ayında geçen ay ne memnun edebilir? Ne hoş olaylar ve beklenmedik bir kader dönüşümü onlar için hazırlar? Bununla ilgili her şey hakkında Aralık 2018'de Koç burcunu anlatacağım.

Ayın genel eğilimleri

Zodyak takımyıldızının Koç Temsilcileri Aralık 2018'de Koç maddi olmayan yaşamda ve çok büyük bir başarı elde etmek mümkün olacak. Bu, Koç'un doğasını en üst düzeye çıkarabileceği kişisel bağlarla ilişkili yaşam alanını ifade eder. İç çevrenizle ilgili olarak daha fazla insanlık gösterdikten sonra, bireyselliğinizin tüm yönlerini ortaya çıkarabilecek ve fark edilir şekilde daha mutlu bir insan olacaksınız.

Bu neden oluyor? Sebep çok basittir - ruhsal sıcaklığınızı paylaşmaya başlayacaksınız; bu, enerjinizi ve ruhsal sıcaklığınızı yanıt olarak almaya başlayacağınız, artı birçok kez çarpacağınız anlamına gelir. Bu nedenle, açgözlü olmayın ve bir kez daha akrabalarınızı veya değerli insanlarınızı memnun etmekten korkmayın.

Yıldızlar ve gezegenler Aralık 2018'de Koç'u nasıl etkiliyor?

2018'in sonunda Koç karakterinde insanlığın ortaya çıkışı, cennetteki patronlarınızın şimdi size vermeye karar verecekleri en değerli armağandan başka hiçbir şeye tanıklık etmeyecek.

Böylece, üç gezegen Aralık ayı boyunca sizin koruyucularınız ve savunucularınız olur, yani Güneş ve Neptün ile Mars. Daha öncekinden daha insancıl olmana dikkat ederler.

Sonsuz patronunuz hakkında konuşursak - kırmızı gezegen Mars, yaşam yolunuzu izlemenin çok katı bir şekilde alındığı ve ahlaki kavramlarının uzaylı olduğu çevrenizdeki açgözlü insanlara izin vermeyeceği belirtilmelidir.

Tabii ki, Mars sizi onlardan koruyabilecektir, ancak sizin tarafınızdan, sizinle temas eden tüm bireylerin gerçekten iletişim kurmaları gerekmediğini (ve hatta daha fazla yardım etmelerini) unutmayın.

Gün Işığı - parlak bir güneş şimdi vücudunuza bakmaya ve mevsimsel herhangi bir soğuk algınlığından etkilenmemenizi sağlamaya başlayacaktır. Kendinize özen göstermeyi bırakıp uygun olmayan bir şekilde giyinmeye başlarsanız, güneş desteği almanın çabucak duracağına dikkat edin.

Ayrıca, yalnızca Aralık ayındaki düşman - usta Pluto'nuzun durumunu ve saldırılarını daha da kötüleştirebilir. Koç biraz rahatlayacağından ve cömertçe hayatınıza girdiğinde, onları birçok farklı hata yapma konusunda motive ederken doğru zamanı bekliyor olacak.

Kendinizi bundan korumak için - sadece duyguların rehberliğinde rehberlik ederek attığınız tüm adımları izleyin ve karar almayın. Sonra bir bütün olarak durum sakin olacak.

Koç yaşamının kişisel alanında öngörülen nedir?

Burada, bu burcun temsilcilerinin tadını çıkarabilirsiniz - Koç’un yaşamının kişisel alanı, öncekinden çok daha sakin ve uyumlu olmaya söz veriyor. Bu, duygusal açıklığınız tarafından oldukça beklenir ve tahrik edilir.

Mutlu yaşamınızı uzun süredir engelleyen tüm ihmalleri kademeli olarak ortadan kaldırmaya başlayacaksınız, uzun süredir düşmanlarınızla bile uzlaşma bulabilir, bir zamanlar suçlu olabileceğinizden affetmeyi isteyebilirsiniz. Genel olarak, 2018 Aralık’ın, diğer insanlarla sıcak ilişkilerin sürdürülmesinin gerçek mutluluk olduğunu anlayan bir kişi olarak sizin için olacağı özetlenebilir.

Ve eğer hala yalnızsanız, o zaman önemli değişiklikler güçlü seksle ilişkinizi etkileyecektir. Size samimi sempati duyanlara tüketici bakmaktan vazgeçeceksiniz. Dürüstlüğünüzü ve açıklığınızı gösterebilirsiniz. Ve dürüstçe onlara, tam olarak sizin zevkinize uygun olmadıklarını ve değerli zamanlarını boşuna boşa harcamadıklarını itiraf edin.

Koç sağlık incelemesi

Aralık 2018'de bir kişinin Koç sağlığına olumlu etkisi olacak, ancak buna rağmen, astrologlar Yeni Yılı yakın çevreleriyle kutlamayı tavsiye ediyorlar. Ay şimdi takımyıldız Akrep'te, bu nedenle gürültülü partiler ve diğer eğlence etkinlikleri düzenlememelisiniz.

2018 Aralık ayının ilk iki haftasında, direksiyonun arkasına geçerken dikkatli olun.

Kendinizi iyi durumda tutmak ve mükemmel refahı korumak için her zaman günlük tedavileri takip edin. Belki size biraz saçma gelebilir, ancak yıldızlar Koç'un yirmi saniyelik güne kadar aynı anda ayağa kalkıp uzanmasını ve ayrıca saate göre kesinlikle yemesini tavsiye eder.

Bu tür bir planın banal, ancak basit faaliyetleri sayesinde sağlığınızı hızlı bir şekilde normalleştiriyor, yılın gelecek on iki ayı boyunca devam edecek sağlıklı bir ritime giriyorsunuz.

Ayın son haftasında olduğu gibi, onu nemlendirmeyi ve tonlandırıcı kozmetik işlemlerin yanı sıra oldukça hızlı bir etkiye sahip olan bakım yöntemlerini planlamalısınız - çok yakında hoş etkilerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Koçluk'ta 2018’de Koçluk’a ne olacak?

Parayla, Koç'un Aralık ayında hiçbir sorunu yok. Düzenli gelirinize ek olarak, sponsorluk, iş ortaklarından finansal enjeksiyonlar veya yakın çevreniz için hazırlık yapabilirsiniz.

Parasal tema göz önüne alındığında, böyle bir ayrımdan bahsetmek gerekir: ayın ilk kısmı, dokümantasyonu ilgilendiren her şey iş sorunlarını çözmek için başarılı olacaktır. Ve ayın ikinci yarısı (özellikle geçen hafta), mutlu kazanımlar, hediyeler ve delicesine hoş bir hayat sürprizi yapabilir.

İş hayatında neler oluyor?

Aralık 2018 için Koç burcu, profesyonel uygulama konusuna özel önem veriyor. Sonuçta, şimdi sizin için cazip fırsatlar denizi var, yeni işler için planların bir tanımı var ve hayatın her günü yeni ve yeni bakış açılarıyla mutlu oluyor.

Tarafınızdan, tek bir şeye ihtiyacınız var - gerçekte ihtiyacınız olanı seçmek için sayısız olasılıktan.

İş görevlerini çözme sürecinde yaratıcı bir yaklaşım kullanın. Ne de olsa, bu taktik ve kazandığınız deneyim sayesinde, tüm yeteneklerinizi ve yeteneklerinizi gösterebilecek, ayrıca gelecekteki kariyer gelişiminizde yararlı olacak yeni bir şeyler öğrenebileceksiniz.

Koç’un hayatının ticaret alanında önemsiz zorluklar ortaya çıkarsa, o zaman kesinlikle onlarla hızlı bir şekilde başa çıkacaksınız. Bazı durumlarda gizli düşmanlarınızın entrikalarını, bazılarında ise evrakları ilgilendirirler.

Ayın ikinci ve üçüncü onyılları harika bir zaman olacak, bu dönemde Koç çalışanları yeni bir iş aramaya başlayabilecek ve kesinlikle kendileri için birçok ilginç seçenek bulacaklar.

Astrologların önerileri

Bu ipuçları Koç'un Aralık 2018 boyunca mümkün olduğunca az hatayla ve kendileri için maksimum fayda sağlayacak şekilde yaşamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

  • Aralık ayının ilk ila yedinci döneminde - yeteneklerinizi aşmaya çalışmayın. Aksi takdirde, düşecek ve kendi başınıza acı çekeceksiniz.
  • Sekizinci ila onbeşinci yıl - yaşam için taleplerinizi biraz düşürün, bu herhangi bir kaynağı (para, enerji) harcamak için en uygun dönem değildir.
  • Onaltıncıdan Aralık ayının yirmi saniyesine kadar olan aralıkta - görüşünüzü savunmak ve dedektörlerinizi bir ortaklar kategorisine dönüştürmek için tartışabilirsiniz. Işık heyecanı hissi, yaşamın sıkıntılarından korkmadan, herhangi bir girişime başlamanıza yardım etsin.
  • Yirmi üçte bir otuz birinci bir, uyanık olun Tüm planlarınızı olumsuz etkileyebilecek aldatmacalar veya yanlış bilgiler hariç tutulmaz. Kendinden şüphe duyma, zayıf irade tezahürü, girişimin başkasına ulaşması gerçeğiyle dolup taşacak ve daha sonra sadece daha girişimci bireyler tarafından yönlendirilmek zorunda kalacaksınız.

Şimdi Aralık 2018’de ne için hazırlanacağını biliyorsunuz. Ve eğer uyarılırsa - korunan anlamına gelir.

Konunun sonunda ilginç bir tematik video izlemenizi öneririz:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send