Rüya yorumu

Haziran 2019 için Ay takvimi saç kesimi: Saç kesimi için uygun günler

Pin
Send
Share
Send
Send


İlk yaz aylarında tatil ve denize girme dönemi başlar. Saç modeli bugünlerde sadece çekici ve şık değil, aynı zamanda rahat olmalı. Saç kesimi - en iyi çıkış yolu ve saçlar yükten arınacaktır. Haziran 2019'daki saç kesimi ayının ayrıntılı takvimini göz önünde bulundurun: ayın evrelerinde saç kesimi için uygun günler.

Geçen yaz kendime bir kare bob yaptım ve bir saniye için doğru saç kesimini seçtiğim için pişmanlık duymadım: şık, konforlu, sıcak değil. Kafasındaki cilt nefes alıyordu, özel bir stil gerekmiyordu. Bonus saç kesimi her şeyde fantastik bir başarıydı (bilet satın alma, sahilde rahat bir kır evi, hoş komşular), çünkü bir güzellik salonuna gitmek için doğru ay gününü seçtim.

Ayın ilk on yılı

Haziran ayının ilk 28. ayda düşer, ay disk takımyıldızı Toros bulunur. Bu gün, saçınızı kesmemelisiniz, çünkü yaşamda olumsuz etkilere yol açabilir - yıkım. Astrologlar, buklelerinizi boyamanızı, besleyici ve maskeleri geri kazanmanızı önerirler - ancak imajınızı büyük ölçüde değiştirmezler.

2 Haziran 29 ay, çok zor olarak kabul edilir. Bu süre zarfında, yeni işler başlatılmamalı, önemli kararlar verilmemeli ve kişinin imajını büyük ölçüde değiştirilmemelidir. Ancak gün, eski ve sıkıcı her şeyden, örneğin uzun buklelerden veya eski saç kesimlerinden kurtulmak için iyidir. Astrologlar en azından buklelerin uçlarını kesmelerini tavsiye eder, böylece tüm sıkıntılar ve olumsuz etkiler onlarla birlikte gider. Saç stilinin şeklini değiştirebilir ve şekillendirme denemelerini yapabilirsiniz, ancak hiçbir zaman bukleleri farklı bir renkte boyayamazsınız - bu sevdiklerinizle kavga çekemez.

Haziran ayının üçüncü ilk ay gününde düşer. Ay hala takımyıldızında, İkizler ve Haziran ayının başında. Bu, mevcut ayın zihinsel temelini planlama ve yerleştirme günüdür. Astrologlar, hayati enerjinin bir kısmı onlarla birlikte gideceğinden, bu gün buklelerin kesilmesini önermezler. Enerji kaybı genel sağlık ve saç sağlığını olumsuz yönde etkileyecektir. En iyi çözüm, bukleleri doğal boyalarla boyamak veya doğal olarak yenilenen maskeleri boyamaktır.

Dördüncü haziran İkinci ay gününde düşer, disk takımyıldızı İkizler bulunur. Görüntüyü değiştirmeyi planlıyorsanız, o zaman bu kardinal değişiklikler için en uygun zamandır. Bir güzellik salonuna gitmek için çekinmeyin, iyi şanslar sizi bekliyor. Ek olarak, ikinci aydaki buklelerle yapılan manipülasyonlar tüm vücudu iyileştirir, enerji ve canlılık ile doldurur. Ancak, bu saç kesimi için geçerli değildir: astrologlar saçın uçlarını düzeltmeyi bile önermez.

Beşinci haziran Üçüncü ay gününde düşer, disk Yengeç takımyıldızında bulunur. Bu, görüntüyü değiştirmek ve bukleleri kesmek için olumsuz bir dönemdir: çok hasta olabilirsiniz ve saçınız donuk ve dağınık görünecektir. Ancak restorasyon prosedürleri (maskeler, ambalajlar) ve buklelerin doğal yollarla renklendirilmesi faydalı olacaktır. Bir güzellik salonunu ziyaret edebilir veya doğru şekilde yapabilirseniz evde saçınıza bakabilirsiniz.

Altı haziran dördüncü ay gününde düşer, disk takımyıldızı Leo bulunur. Dinlenmek ve eğlenmek için bu zamanı ayırmak daha iyidir, buklelerle yapılan herhangi bir manipülasyon hayal kırıklığı yaratacaktır. Güzellik salonlarını ziyaret etmek için son derece başarısız bir gün ve yüzünüzün derisini yalnız bırakmak da daha iyidir.

Haziran ayının yedinci beşinci ay gününde düşer, disk takımyıldızı Leo bulunur. Çok uyumlu bir gün, bukleler ve görüntü değişikliği ile herhangi bir manipülasyon için elverişli. Kuaför ziyaret için bonus, maddi refah akışı olacaktır.

Sekizinci haziran altıncı ay gününde düşer, disk Başak takımyıldızında bulunur. Güzellik salonunu ziyaret etmek için son derece elverişsiz bir dönem. Buklelerle yapılan herhangi bir manipülasyon, sağlığı zayıflatacak ve çok fazla hayati enerji alacaktır. Bu günü evde televizyonda ya da en sevdiğiniz müziği dinleyerek geçirmek daha iyidir.

Dokuzuncu haziran yedinci ay gününde düşer, disk takımyıldızı Başak bulunur. Bu dönemde kesilmiş saçlar önerilmemektedir. Ancak, sezginizi güçlendirmek istiyorsanız, buklelerin uçlarını kesmeniz veya bu gün saçınızı kesmeniz gerekir. Güzellik özel olmayacak, ancak sezgisel yetenekler sadece sürpriz yapacak. Buklelerin doğal tonlarda renklendirilmesi de faydalı olacaktır ve saçın kıvrılması auranın koruyucu özelliklerini artıracaktır.

İkinci on yıl

10 Haziran sekizinci ay gününde düşer, disk takımyıldızındadır. Bu gün, saç kesimi ve şekillendirme yapmanız önerilir - bu prosedürler sağlık ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Ancak saç boyaması önerilmemektedir: sevdiklerinizle çatışmaya neden olabilir ve bukleler nitel olarak gizlice giremez.

Haziranın onbirinci dokuzuncu ay gününde düşer, disk takımyıldızı Terazi bulunur. Bu gün, iç yapılarına zarar vereceği için bukleleri kesmemek daha iyidir. Dokuzuncu ay günü bir şeyleri uyumlaştırmak ve düzenlemek için çok uygundur, ancak önemli değişiklikler için değil. Bu nedenle, konuşma görüntüsünde herhangi bir değişiklik hakkında gidemem. Bu gün, buklelerin iyileştirilmesi için prosedürlerin seyrine başlamak en iyisidir ve ruh hali için yeni bir stil yaratabilirsiniz.

Haziran ayının on ikinci onuncu ay gününde düşer, disk takımyıldızındadır. Gün, her türlü girişime ve yeniliğe elverişlidir, görüntüyü güvenle değiştirebilir ve saç şekillendirmesini deneyebilirsiniz. Ayrıca, görüntünün değiştirilmesi karşı cinsle iletişimi olumlu yönde etkileyecektir, çünkü yeni stil cinselliği ve çekiciliği artıracaktır. 11. aydaki buklelerle aynı prosedür vücudun gelişmesine katkıda bulunacaktır.

Haziran ayının on üçüncü onikinci ay gününde düşer, disk takımyıldızındadır. Bu gün, saç tıraşı dışında buklelerle ilgili her türlü işlemi yapabilirsiniz. Saçın uçlarını düzleştirmek bile negatif enerjileri bir insanın hayatına çekebilir. Bununla birlikte, renklendirme, perma ve şekillendirme sevdikleriniz ve akrabalarınızla uyum kaybını telafi edecektir. Her türlü iyileşme ve sağlık tedavileri de uygundur.

On dördüncü haziran onüçüncü ay gününde düşer, disk takımyıldızı Akrep bulunur. Bu süre, görünüm dahil olmak üzere her türlü değişiklik için elverişlidir. Tamamen zıt bir görüntü oluşturmak için yeni formlarla deneyler yapabilirsiniz. Ancak bukleleri boyamanız ve buklelerin iç yapısını değiştiren maskeler kullanmanız önerilmez.

On beşinci haziran on dördüncü ay gününde düşer, disk Takımyıldız Yayında bulunur. Gün bütün girişimleri ve değişiklikleri destekliyor. Görüntüyü, stilli bukleleri farklı bir stilde güvenle değiştirebilir ve perma uygulayabilirsiniz. Bu sadece zevk getirmeyecek, aynı zamanda hayata istikrarlı bir finansal akışı da çekecektir. Bununla birlikte, buklelerin boyanması ve emprenye edici saç bileşimlerinin uygulanması tavsiye edilmez - kanalizasyondan tasarruf edin.

On altıncı haziran on beşinci ay gününde düşer, disk Takımyıldız Yayında bulunur. Bu dönem dolunayın zirvesidir, bu nedenle ailenizle sakin bir dinlenmeye zaman ayırmak ya da yalnız kalmak daha iyidir. Buklelerle yapılan herhangi bir manipülasyon sinir bozucu yol açacaktır ve saçlar önlenemez gibi görünecektir. Ek olarak, hastalıkları çekme riskiniz vardır, çünkü kırpılmış saçlarla birlikte hayati enerjinin bir bölümünü kaybedeceksiniz.

Haziran ayının yedinci on altıncı ay gününde düşer, disk Oğlak takımyıldızında bulunur. Günün değişmesi elverişli değil, bu yüzden saç kesimi daha uygun bir zamana ertelenmeli. Fakat şekillendirme, perma, maske ve saç boyama işlemleri korkusuzca yapılabilir.

On sekizinci haziran 17. ayda düşer, disk takımyıldızında Oğlak burcunda bulunur. Karşılıklı cinsiyetin dikkatini çekmeye yardımcı olacağı için bu, görüntüyü değiştirmek için çok uygun bir dönemdir. Buklelerle ne yaparsan yap, başarı getirecek. Bu nedenle, bu gün bir güzellik salonunu ziyaret etmeyi planlayın.

On dokuz haziran 18. ay gününde düşer, disk takımyıldızı Koç bulunur. Buklelerle yapılan manipülasyonlar sağlığı zayıflatacak ve kronik hastalıkları kötüleştirebilir. Bu gün güzellik salonunu ziyaret etmemek daha iyidir. Acilen bukleleri veya şekillendiriciyi boyamanız gerekiyorsa, buna izin verilir. Evde ya da salonda - ayrıca saça bir sarma ya da maske yapabilirsiniz.

Üçüncü on

Yirminci ve 21 Haziran 19. ay gününde düşer, disk takımyıldızı Koç bulunur. Bu ay günü şeytani ve tehlikeli olarak kabul edilir, bu yüzden insanlarla iletişim kurmaya ve karar alırken son derece dikkatli olmalısınız. Buklelerle yapılan manipülasyonlar istenen sonucu vermez, ancak sağlığı zayıflatır ve umutsuzluğa dalır. Ayrıca karmaşık saç modelleri ve örgü bukleler tasarlamanız önerilmez. Saçları gevşek bırakmak veya görünmez bıçaklamak en iyisidir.

Yirmi saniye haziran 20. ay gününde düşer, disk takımyıldızı Koç vardır. Bu ay günü değişimleri ve yenilikleri destekliyor, ancak saç kesimi ve görüntü değişiklikleriyle ilgili değil. Buklelerle yapılan manipülasyonlar hayal kırıklığına neden olur ve ruh hali uzun süre boyunca mahvolur. Bu aynı zamanda stil ve sağlıklı yaşam tedavileri için de geçerlidir. Kendiniz ve saçınız için biraz dinlenin.

Haziran ayının yirmi üçü 21. ayda düşer, disk takımyıldızı Koç bulunur. Bu kez güzellik salonunu ziyaret etmek için elverişli. Buklelerle yapılan herhangi bir manipülasyon istenen sonuca neden olur, sağlığı iyileştirir ve enerji doldurur.

Yirmi dördüncü haziran 22. ay gününde düşer, disk takımyıldızı Koç bulunur. Bu zaman sadece saç kesimi ve buklelerle yapılan manipülasyonlar için değil, aynı zamanda finansal durumun dengelenmesi için de uygundur. Bu ay gününde saç kesimi veya saç boyası yaparsanız, zaman zaman nakit akışınızı artırabilirsiniz. Bununla birlikte, “saç kesimi” sözcüğü görüntü ve stilde önemli bir değişiklik değil, güncelleme anlamına gelir. Yani, bir araba yaptıysanız, 24 Haziran’da arabanın altına da saçınızı kesmelisiniz.

Yirmi beşinci haziran 23. ay gününde düşer, disk takımyıldızı Koç bulunur. Bu, saldırganlık ve olumsuzluklarla doyurulan ay takviminin elverişsiz günlerinden biridir. Saç kesimi sadece beklenen sonucu vermekle kalmaz, aynı zamanda havayı bozar. Ayrıca bu günde çok fazla zindelik ve enerji kaybedebilirsiniz. Saç şekillendirmeye ihtiyacınız varsa, bunu yapabilirsiniz. Ayrıca buklelerin tonunu da değiştirebilirsiniz, ancak ters renkte değil.

Yirmi altıncı haziran 24. ay gününde düşer, disk takımyıldızındadır Koç. Bu gün, bukleler yapısını değiştirmeye yönelik olumlu çalışmalar - renk, maskeler. Saç kesimleri ve saç bukleleri havayı tamamen bozar ve arızaları çeker. Aynı zamanda dışlanmaz ve bir güzellik salonunu ziyaret ettikten sonraki hastalık, çünkü tüm hastalıklar titrek bir sinir sistemini tetikler.

Yirmi yedinci haziran 25. ay gününde düşer, disk takımyıldızı Koç bulunur. Bu günde, kararları aceleyle almak ve özellikle de görünümünüzü radikal biçimde değiştirmek mümkün değildir. Bu gün buklelerin saç kesiminin ve renklendirilmesinin çok fazla olumsuzluk çekeceğine inanılıyor (dedikodu, dedikodu, düşmanca saldırılar). Ayrıca buklelerle yapılan manipülasyonlar sağlığı ve ruh halini bozabilir. O gün evde dinlenmek daha iyidir, herhangi bir aktivite yapmayın.

Yirmi sekizinci haziran 26. ay günü düşüyor, disk takımyıldızı Toros içinde bulunuyor. Bu gün sadece doğal malzemelerle maskeler ve örgüler yapabilir ve doğal boyalarla bukleleri boyayabilirsiniz. Saç kesimi, saç şekillendirme ve saç kıvırma sadece sağlığın bozulmasının yanı sıra sadece hayal kırıklığı ve olumsuzluk getirecektir.

Yirmi dokuzuncu haziran 27 ay günü düşer, disk takımyıldızı İkizler bulunur. Astrologlar, bu gün kuaför salonunu ziyaret etmeyi öneriyor, çünkü iç ve dış değişimlere yönelik herhangi bir çalışma mükemmel sonuçlar getirecek. Ayrıca, buklelerle yapılan manipülasyonlar şans ve iyiliği etkileyecektir, bu nedenle finansal durumlarını iyileştirme fırsatını kaçırmayın.

Haziran otuzuncu 28. ayda düşer, disk takımyıldızı İkizlerde bulunur. Yok edemezsiniz, sadece uyum ve geri yükleyebilirsiniz. Bu bir yaratılış günüdür ve eylemlerinin zıttı olumsuz etkileyecektir. Bu nedenle, bir saç kesimi tamamen kontrendikedir. Bununla birlikte, bir güzellik salonuna yapılan ziyaret iptal edilemez, çünkü buklelerin renklendirilmesi ve şekillendirilmesi kontrendike değildir. Ayrıca bukleler yapısını düzeltmek için prosedürler uygulayabilirsiniz - maskeler, sargılar.

Pin
Send
Share
Send
Send