Rüya yorumu

At ve Yılan Uyumluluğu - Zor İlişkiler

Pin
Send
Share
Send
Send


Astrologlara göre, At ve Yılanın uyumu en elverişli değildir. İlişkileri çok zor olacak vaat ediyor ve aşkı kurtarmak için yeterli miktarda çaba gerekiyor. Fakat uyumlu bir sendika şansı hala orada. Detaylı tahminleri düşünün.

Genel özellikler

Yılanın ve At'ın işaretleri altında doğan insanlar arasındaki ilişkilere basit denemez. Ancak her iki taraf da birbirine bir yaklaşım bulmak isterse, ikinci yarının bazı eksikliklerini kaldırabilir, o zaman yaşlılığa kadar uzun ve mutlu bir şekilde birlikte yaşama şansı artacaktır.

Yılan çok akıllıcadır ve bu karakter özelliği Atla olan ilişkisinde ona iyi hizmet edecektir. Yılan insanlar hiçbir zaman o anın sıcağında karar vermezler, bir şey yapmadan önce iki kez düşünürler. Bu büyük bir artı çünkü çifte kendiliğinden ayrılma olmayacak.

Ve At çok enerjiktir, kıymetli zamanının sadece bir kısmını ilişkilere ayıracak ve iddialı hedeflerine ve kariyerine ulaşmak için her şeyi tahsis edecektir. Sosyal hayat da onun için çok şey ifade ediyor, boş zamanlarını sık sık sevgilisinden ayırmayı tercih ediyor.

İçlerinde Yılan bir kadın ise, ilişkiler daha uyumlu gelişecektir. Ardından seçili olana güvenilir bir arka plan sunacak, “özellikleri”, çalışması ve dünyanın fethi ile meşgul olacak.

Ne yazık ki, bu çiftler çok sık ayrılırlar ve Yılan'ın inisiyatifindedir. Ama eğer yeterince aşıksa, doğal bilgeliği, ilişkiyi korumaya ve onları daha uyumlu hale getirmeye yardımcı olacaktır.

At erkek ve yılan kadın

Bir erkek seçilen kişiden bekleyecek, birlikte yaşamının başlangıcında temizlik hizmetini üstlenecek ve evde kalmaya başlayacaktır. Ancak bu olmayacak, çünkü tamamen farklı yaşam öncelikleri ve hedefleri var.

Böyle bir birliğin özelliği nedir:

 1. Bir kadın her şeyden önce özgürlüğe değer verir, o bağımsızdır ve böyle kalmak ister. Sessiz ev gecelerini sevmiyor, dikkat merkezinde olması, çeşitli etkinliklere katılması ve arkadaş canlısı partilere katılması gerekiyor. Bir ilişkinin ilk aşamalarında metresinin, annenin ve karısının rolünü beklemesine değmez. İlk önce "yürümesi" gerekiyor.
 2. Hemen ve açık. Hemen, ciddi ve uzun süre aşık olan bir adamı büyüleyen bu samimiyettir. O mümkün olan her şeyi yapmaya çalışacak, böylece sevgili karşılık verdi. Ve başlangıçta bir ilişki istemese de, yavaş yavaş aşık olabilir ve ısrarlı bir beyefendinin gelişimini kabul edebilir.
 3. İlk başta, seçilen birinin eksikliklerini, romantik bir telaş içinde olduğunun farkında değil. Fakat yavaş yavaş, sürekli dikkat merkezi olma ve kendisini karşı cinsin etkili arkadaşlarıyla çevreleme arzusu bizi kıskançlıktan muzdarip ve tüm ölümcül günahlardan şüpheleniyor.
 4. Bir kız ne kadar hırslıysa, ilişkiyi sürdürmek o kadar zor olur. Büyük olasılıkla, ahenkli ve mutlu bir birliktelik ancak kariyer yaptıktan, iddialı ihtiyaçlarını karşıladıktan ve ev konforu istedikten sonra mümkündür.
 5. Bir kız içten ve gerçekte aşık olsa bile, zamanını kocasına ve çocuklarına adamak yerine sosyal bir etkinlikte geçirmeyi tercih eder. Bu nedenle, dadılar kendi evlerine transfer edilmez ve görevliler hanehalkı tarafından izlenir.

İlişkilerinin kaderini tahmin etmek zor - çoğu zaman acı verici bir mola ile bitiyor. Sadece bir erkeğin hoşgörüsü ve seçilen kişiyi olduğu gibi kabul etme kabiliyeti sevgiyi korumaya yardımcı olacaktır.

Yılan Adam ve At Kadın

Bu bakımdan, yeterli problemler de var, ancak astrologlar bunu önceki versiyondan daha umut verici buluyorlar.

Doğu burçlarına göre, bu tür bir ilişkinin özelliği nedir:

 1. Bir kadını duygularını korumak için, ilkeleri feda etmek, kişisel çıkarlarını feda etmek ve bir erkeği olduğu gibi kabul etmek zorunda kalacak. Onun için bu çok zor olacak.
 2. Her iki taraf da güçlü, enerjik ve inanılmaz derecede odaklanmış kişiliklerdir. Onların monotonluğu, sıkıcı hayatı ve rutini. Bu nedenle, sürekli olarak yeni bir parlak duygu ve izlenim kaynağı aramak.
 3. Yılan Adam çok akıllıdır. Aşıklarının kavgalar olmasına izin vermeyerek tüm keskin köşeleri atlaması için sinsice ve anlaşılmaz bir şekilde yapabiliyor. Bu nedenle, oldukça huzur içinde bir arada varlar.
 4. Her iki ortağın da aynı gelişim seviyesinde olması çok önemlidir - manevi ve entelektüel. Sonra birlikte gelişebilirler, daima birbirleriyle ilgileneceklerdir ve mutlu bir birliğin olma şansı daha büyüktür.

Bir insanın sevdiği şeyde sevdiği şey gizemli olması, entrika ve kışkırtma yeteneğidir. Kişiliğinin tüm yeni taraflarını açığa vuran sürekli onu şaşırtıyor. Asla onun için tamamen okunan bir kitap olmayacak, bu yüzden ilişkilerde tutku asla azalmaz.

Sendika eksileri

Yukarıda da belirtildiği gibi, bu ittifak oldukça zordur. Bu nedenle çatışmalar kaçınılmazdır. Sebepleri uyumluluk eksilerinden kaynaklanıyor:

 • At bir gün yaşar, Snake geleceği düşünür. İlki duyguları ve çeşitliliği istiyor, ikincisi - istikrar ve güvenilirlik. Bu an, ortaklar arasında çok fazla kavga uyandırıyor.
 • At özgürlüğü takdir eder ve sever, Snake sık sık kendini diktatör olarak gösterir, ortak ve kısıtlamalar için çerçeve oluşturur. Er ya da geç, Atlar içlerinde sıkışık hale gelir ve gözetimden kaçmak için keskin bir isteği vardır.
 • Yılanın kıskançlığı genellikle ayrı bir konudur. Sokaktaki sevgilisine atılan masum bakışlardan bile başlıyor. At sinir bozucu, kıskançlığı neredeyse boğuluyor.

Bir ilişkinin her ikisi için de rahat olması için, yukarıdakilerin tümünü dikkate almak önemlidir. Atlar hayatı daha ciddiye almayı, baş dönmesi artıklarından kurtulmayı ve ikinci yarıdan biraz kontrol almayı öğrenmelidir.

Ve Yılan kıskançlığını bastırmalı, aşırı bir dikkatle bir ortağı boğmasın ve onu iyileştirmeye çalışmamalı - hala işe yaramaz.

Videoyu izle: HAYVAN DOĞUM VİDEOLARINA TEPKİ (Ocak 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send