Rüya yorumu

Temmuz 2019 için Ay takvimi saç kesimi: Saç kesimi için uygun günler

Pin
Send
Share
Send
Send


Arkadaşım bir keresinde bir astrologun tavsiyesi üzerine kuaföre gitti ve finansal durumu belirgin bir şekilde düzeldi. Gözlerime inanamadım, ama gerçek bir gerçek olarak kaldı. Ay günleri ile finansal durum arasında bir bağlantı var mı?

Bu ilişkinin var olduğu ortaya çıktı. Sizi Temmuz 2019 için ay takvimi saç kesimlerini bağımsız olarak test etmeye davet ediyorum: saç kesimi için uygun günler finansal bağımsızlık kazanmanıza yardımcı olacaktır. Sonuçlarını bu yazıdaki yorumlarda paylaşman harika olacak.

Ayın ilk on yılı

İlk temmuz 29. ayda düşer, ay diski ise İkizler takımyıldızında bulunur. Bu ayın çok olumsuz olduğu düşünülüyor, astrologlar önemli kararlar almayı ve bu süre zarfında herhangi bir şeyi değiştirmeyi denemeyi önermiyorlar. Ancak, 29. ay günü için elverişli bir değer var: tüm gereksizlerden kurtulma yeteneği. Bu nedenle, saç kesimi yapmakla birlikte, fazla kılla birlikte, negatif olanı hayatınızdan alır ve karanlık enerjiden arınmış olursunuz. Görüntünün değiştirilmesi, karşı cinsin dikkatini çekecek ve cinselliği artıracaktır, ancak buklelerin rengi olumsuz bir rol oynayacaktır - skandalı çekecektir.

2 Temmuz 30. ayda düşer, disk Yengeç takımyıldızında bulunur. Ay ayının sonu, toplanmanın zamanıdır, dolayısıyla görüntüdeki değişiklikler ve değişiklikler uygunsuz olacaktır. Saç stilini değiştirmeye çalışırsanız, biraz hayal kırıklığı getirecektir. Astrologların aynı stili bırakmadan saç kesimlerini güncellemelerine izin verilir. Ve stillendirme de yapılabilir, ancak aynı şey. Buklelerin boyanması tavsiye edilmez.

3 Temmuz ayın ikinci gününde düşer, disk Yengeç takımyıldızında bulunur. Neden 30. ay gününden sonra ilk değil ikinci oldu? Çünkü bazen ayın özü sadece birkaç saat, hatta birkaç dakika sürüyor, sanki görünmezlermiş gibi. İlk ay günü, 30. aydan çok farklı değil: görüntünün değiştirilmesi önerilmez. Ancak ikinci ay gününde, bu süre yeni başlangıçları desteklediği ve bukleleri enerji ile doldurduğu için görüntüyü güvenle değiştirmeye karar verebilirsiniz. Tellerin herhangi bir şekilde manipülasyonu başarılı olacak ve neşe getirecektir.

Dördüncü temmuz Üçüncü ay gününde düşer, disk takımyıldızı Leo bulunur. Dönem, görünüm, saç kesimi ve stil değişiklikleri için son derece elverişsizdir. Buklelerle yapılan manipülasyonlar onları zayıflatacak, saçlar parlaklık kaybedecek ve tımar edecektir. Bir şeye izin veriliyorsa, sadece doğal boyalarla bukle boyaması. Doğal malzemelerle besleyici maskeler de yapabilirsiniz.

5 Temmuz dördüncü ay gününde düşer, disk Başak takımyıldızında bulunur. Astrologlar bu günde hiçbir şeyi değiştirmeyi tavsiye etmiyor, kişi böyle bir cazibeye kapılmamalı. Dahası, buklelerle yapılan herhangi bir çalışma, besleyici maskeler ve sargılar bile kontrendikedir.

Altı temmuz beşinci ay gününde düşer, disk Başak takımyıldızında bulunur. Bu bir güzellik salonunu ziyaret etmek için mükemmel bir zaman, gün çok uyumlu ve elverişli. Görünüm de dahil olmak üzere, bir şeylerin değiştirilmesiyle ilgili sorunları çözebilirsiniz. Ayrıca, saç kesimi maddi refahı çektiği için gün dikkat çekicidir. Mali işlerini geliştirme fırsatını kaçırmayın.

7 Temmuz Altıncı ay gününde düşer, disk takımyıldızı Terazi bulunur. Bu, rekreasyonel faaliyetler için bile, saçla yapılan her çalışma için enerjik açıdan olumsuz bir dönemdir. Salon ziyareti planlamak değil, başka şeyleri planlamak daha iyidir - bu gün, sezgi mükemmel çalışır. Bununla birlikte, sezgisel yeteneklerinizi geliştirmek istiyorsanız, o zaman vizyoner yeteneklerinizi geliştirmek ve saç kesimi yapmak için görünümünüzden ödün vermeniz faydalı olacaktır.

8 Temmuz yedinci ay gününde düşer, disk takımyıldızı Terazi bulunur. Saç kesimi, enerji çıkışına katkıda bulunacağı ve vücudu zayıflatacağı için son derece istenmeyen bir durumdur. Ancak, buklelerin doğal tonlarda boyanması cinselliği arttırır. Kıvırcık bukleler bu gün enerji korumasını artıracak.

9 Temmuz sekizinci ay gününde düşer, disk takımyıldızındadır. Bir güzellik salonunu ziyaret etmek için çok iyi bir zaman, buklelerle yapılan herhangi bir manipülasyon, olumlu sonuçlara yol açar ve vücudu bir bütün olarak iyileştirir. Bununla birlikte, saçları boyamanız önerilmez, çünkü bu yakın insanlarla yanlış anlaşılmalara yol açacaktır: çatışmalar, kavgalar, skandallar. Bu günkü saç kesimi ve saç şekillendirme bukleleri, etrafınızdaki insanların ve tanıdıklarınızın gözünde otoritenizi büyük ölçüde güçlendirecektir.

İkinci on yıl

10 Temmuz dokuzuncu ay gününde düşer, disk takımyıldızı Terazi bulunur. Bu gün, 15. ve 19. olarak, şeytani olarak kabul edilir. Bugünlerde kozmetik prosedürler, saç şekillendirme ve saç kesimi yapılması tavsiye edilmez. Güzellik salonunu ziyaret ettikten sonra çok hasta olabilirsiniz, çünkü bu günlerde saç çok fazla enerji verebilir. Saç yapılabilir, ancak sonuç onu memnun etmeyecektir.

Temmuzun onbirinci 10. ayda düşer, disk takımyıldızı Akrep'te bulunur. Bu dönem içsel uyumlaşma ve dışsal başarı için çok uygun, fakat değişim için uygun değil. Bu nedenle, 10. ayda gün saç kesimi tavsiye edilmez ve renklendirme ve stil bukleler - hoş geldiniz. Saç tedavilerine bu gün başlamak da iyidir.

Onikinci temmuz on birinci ay gününde düşer, disk takımyıldızı Akrep'tir. Saç kesimi, bukleler, boyama, şekillendirme ve maskeler: Bu süre buklelerle yapılan herhangi bir manipülasyon için çok uygundur. Görüntünün değiştirilmesi, karşı cinsle ilişkiye fayda sağlayacak, cinselliği arttıracak, sevdikleriniz arasında güvenilirliği artıracaktır. Ayrıca, yeni bir görüntü öngörü hediyesinin açıklanmasına katkıda bulunabilir.

Temmuzun on üçü 12. ay gününde düşer, disk takımyıldızı Yay bulunur. Bu süre, yapılarının zayıflamasına katkıda bulunacağı için saç kesimi için uygun değildir. Bununla birlikte, sağlık maskeleri ve sargıları sadece buklelerin boyanmasının yanı sıra fayda sağlayacaktır.

14 Temmuz 13. ayda düşer, disk takımyıldızı Yay bulunur. Bu gün herhangi bir değişiklik ve girişim için elverişlidir, bu nedenle görüntüyü güvenle değiştirebilir ve şekillendirme ile deneme yapabilirsiniz. Yeni bir görüntü oluşturmak ruh halinizi iyileştirir ve buklelerin yapısını iyileştirir. Buklelerin boyanması ve besleyici maske kullanılması önerilmez.

Onbeşinci 14. ay gününde düşer, disk takımyıldızı Oğlak burcunda bulunur. Bu gün bukleleri kesmek ve şekillendirmek için elverişlidir, yaşamda zenginlik ve başarıyı çekecektir. Ancak, saç boyasıyla deneme yapmamalı ve ayrıca besleyici maskeler ve sargılar kullanmamalısınız.

16 Temmuz 15. ay gününde düşer, disk takımyıldızı Koç içindedir. Bugün, güzellik salonunu ziyaret etmek ruh halinizi ve görünümünüzü bozacaktır, bu nedenle saç kesimini ve buklelerin boyanmasını planlamamak daha iyidir. Kıvrık saçlar bile sonuç getirmez: bukleler tutmaz. Bu gün şeytani olarak kabul edilir, bu yüzden evde yalnız veya ailenizle birlikte kalmak en iyisidir.

Temmuz on yedinci 16. ay gününde düşer, disk takımyıldızı Koç bulunur. Bu süre görünüm, kesim ve şekillendirme değişiklikleri için uygun değildir. Ayrıca bu günkü saç kesimi bukleleri yaşamda sıkıntı ve olumsuz enerji çekebilir, hatta ihanet edebilir. Bukleleri boyamanın yanı sıra sağlıklı yaşam tedavileri yapmak da mümkündür.

18 Temmuz 17. ay gününde düşer, disk takımyıldızı Koç bulunur. Bu kez görüntüyü değiştirmek, saç şekillendirme ve saç kesimi yapmak için elverişlidir. Görünüşün güncellenmesi, karşı cinsle ilişkilerin lehine olacaktır, cinsellik ve iç çekiciliği ortaya çıkaracaktır.

On dokuzuncu Temmuz 18. ay gününde düşer, disk takımyıldızı Koç bulunur. Bu salon güzellik salonunu ziyaret etmek için elverişli değildir, çünkü buklelerin herhangi bir şekilde manipülasyonu, rahatsızlığa ve hatta hastalığa yol açacaktır. Saç kesimi, kaçınılmaz bir şekilde sağlığı kötüleştirecek olan enerji ve canlılığın çıkışına katkıda bulunacaktır. Bu gün görünümünü değiştirmek için bir ihtiyaç varsa, stil veya ton bukleler yapabilirsiniz.

Üçüncü on

Yirmi Temmuz 19. ay gününde düşer, disk takımyıldızı Koç vardır. Bu şeytani bir gün, iletişim için elzem ve önemli meseleler. Bir güzellik salonuna yapılan ziyaret, iptal edilmeli çünkü görünümdeki herhangi bir değişiklik istenen etkiyi yaratmayacak - sadece hayal kırıklığı. Bu gün, saçın uçlarını bile kesmek kesinlikle yasaktır, çünkü bu enerji alır ve vücudu zayıflatır. Astrologlar saçları örgülere örmeyi ya da karmaşık saç stilleri oluşturmayı önermezler, bukleleri gevşek bırakmak daha iyidir.

İlk yirmi temmuz 20. ay gününde düşer, disk takımyıldızı Koç bulunur. Bu değişim için iyi bir zamandır, fakat görüntüde değildir. Yeni saç kesimi ve şekillendirme başarısızlıkla görünümü değiştiriyor, hayal kırıklığına ve büyük hayal kırıklığına neden olacak. Buklelerin boyanması ve hatta besleyici maskeler yapılması önerilmez, çünkü saçın yapısını değiştirme eylemleri olumsuz sonuçlara neden olur.

Temmuz yirmi saniye 21. ay günü düşüyor, disk takımyıldızı Koç içinde. Bu, buklelerle çalışmak, görünümü değiştirmek ve yeni bir görüntü aramak için uygun bir dönem. Saç kesimi başarılı olacak, buklelerin renklendirilmesi yapısını olumlu yönde etkileyecek, yeni stil yüze çıkacak. Ayrıca, bu gün buklelerle yapılan manipülasyonlar, bir bütün olarak vücudun gelişmesine katkıda bulunur.

Temmuz ayının yirmi üçü 21 ay günü düşüyor, disk takımyıldızı Koç içinde. Bu, buklelerle çalışmak, görünümü değiştirmek ve yeni bir görüntü aramak için uygun bir dönem. Saç kesimi başarılı olacak, buklelerin renklendirilmesi yapısını olumlu yönde etkileyecek, yeni stil yüze çıkacak. Ayrıca, bu gün buklelerle yapılan manipülasyonlar, bir bütün olarak vücudun gelişmesine katkıda bulunur.

Yirmi dört Temmuz 22. ay gününde düşer, disk takımyıldızı Koç bulunur. Gün sadece imajı değiştirmek için değil aynı zamanda finansal durumu iyileştirmek için de elverişlidir. Günün enerjisi, nakit akışını arttırmayı ve serveti çekmeyi hedeflemektedir. Buklelerle yapılan herhangi bir manipülasyon iyi olacak.

20 Temmuz 23. ay gününde düşer, disk Toros takımyıldızında bulunur. Bu gün saldırganlık ve sinirlilik yaratıyor, bu nedenle çatışma durumlarından kaçınmak için insanlarla iletişim kurmamak daha iyi. Güzellik salonuna yapılacak bir ziyaret hayal kırıklığı yaratacaktır, saç kesimi ve saç şekillendirme başarılı olmaz. Ancak, evde saçınızı boyayabilir veya tonlama yapabilirsiniz.

24 Temmuz 24. ay gününde düşer, disk takımyıldızı İkizler bulunur. Günün enerjisi yaratma ve aktivite amaçlıdır, ancak bu saç kesmek için geçerli değildir, ondan kaçınmak daha iyidir. Aynısı yeni stil için de geçerlidir. Saçları boyamaya ve besleyici maskeler yapmaya izin verilir.

27 Temmuz 25. ay gününde düşüyor, disk takımyıldızı İkizler içinde. Günün enerjisi güzellik salonunu ziyaret etmek zorunda değildir, hastalık ve dedikoduları çekme riski vardır. Ailenizle veya tek başınıza zaman geçirmek, başınızı büyük belaya sokmaktan iyidir.

28 Temmuz 26. ay günü düşüyor, disk takımyıldızı İkizler içinde. Bu, bir güzellik salonunu ziyaret edip imajını değiştirmek için en kötü günlerden biri. Saçları doğal boyalarla boyayabilir ve besleyici maskeler yapabilir (evde).

Yirmi temmuz 27 ay günü düşüyor, disk Yengeç takımyıldızında. Görüntünün güncellenmesi kendi karşı konulamaz olanlarına güven verecektir, bu nedenle astrologlar bu gün bir kuaför ziyaret etmenizi öneriyorlar. Buklelerle yapılan manipülasyonlar iyileştirmelerine ve çekici görünümlerine katkıda bulunacaktır. Ayrıca bu gün, sadece bir güzellik salonunu ziyaret ederek iyi şanslar ve mutluluklar çekebilirsiniz.

Otuz Temmuz 29. ayda düşer, disk Yengeç takımyıldızında bulunur. Bu, ayın üç satanic gününden biridir, ancak, şu anda gereksiz ve gereksiz olanlardan kurtulabilirsiniz - örneğin, negatif enerjiden saç kesmeye kadar. Bu nedenle, bir güzellik salonuna gitmek belirli bir hedefe sahip olmalıdır: yenileme, kurtuluş, temizlik. Saç boyamak tavsiye edilmez: Bir çatışma durumu çekecek ve arkadaşlarla kavga edecek.

Temmuz otuz birinci 30 ay günü düşer, disk takımyıldızı Leo bulunur. Bu ay ve güneş aylarını toplamanın günüdür, bu nedenle herhangi bir değişiklik yapmamalısınız. Bir önceki formda biçme ve şekillendirme buklelerine izin verilir, ancak görüntüde değişiklik olmaz.

Pin
Send
Share
Send
Send