Rüya yorumu

Burç Koç: burç 2018 burç

Pin
Send
Share
Send
Send


Koç hayatında son kez iyi olaylardan daha fazla sorun oldu, ancak yaz sonunda durum dramatik bir şekilde değişecektir. Dünyaya ve etrafındaki insanlara yeni bir bakış atıyor gibi gözüküyor, içlerinde daha olumlu nitelikleri fark etmeye başlayacak. Ağustos 2018'deki Koç Burçları daha açık ve olumlu olmalarını tavsiye eder. Değişikliklerden korkmayın ve bunlardan kaçınmaya çalışmayın, çünkü onlar sayesinde hayatınız sonunda parlak renklerle dolu olacaktır.

Genel astrolojik tahmin

Koç, Ağustos 2018 boyunca, çalışmak ve acil sorunları çözmekten çok, arkadaşlarla daha rahat ve sohbet edecek. Ne yazık ki, küçük sıkıntılar olmadan olmaz, ancak kendileri tarafından çözülürler, bu yüzden onlarla uğraşmamanız gerekir. Enerjinizi ve zamanınızı kişisel hayatınıza harcamak daha iyidir, bu ayın yanı sıra, iyi bir insanla kibar bir buluşma olacak, ama Koç'la ciddi bir ilişki kurmak için denemek zorunda kalacak.

İş yerinde işler “saat gibi” gidecek - üzerinde çok uzun zamandır uğraştığınız eski projeleri tamamlamak ve hatta yeni kazançlı anlaşmalar yapmak için zamanınız olacak. Ağustos ayının ortasından başlayarak, sık sık zevk alacak olan iş seyahatlerine çıkmanız gerekecektir. İş toplantılarını ustalıkla bir araya getireceksiniz ve eski arkadaşlarla yapılan toplantılar gibi ortaklarla yapılan görüşmeler bile kolay ve eğlenceli olacak.

Akrabalarınızla çatışmalar varsa, o zaman Ağustos ayında onları çözmek için gereklidir. Yakın insanlar Koç için birincil bir rol oynar ve destekleri olmadan hayatlarını düzeltmeleri zor olacaktır. Ayın sonundaki bu burçtaki aile üyeleri konut meseleleriyle ilgilenmek zorunda kalacak - bu hem yer değiştirme hem de onarım olabilir. Ve çocuk sahibi olanlara, yıldızların eğitimlerini almaları önerilir. Elbette, siz kendiniz son zamanlarda onlardan biraz uzaklaştığınızı fark ettiniz.

Sağlık burç

Koç dikkatsizce sağlığına önem verir ve ciddi hastalıklar sırasında bile doktora gitmek için aceleleri yoktur. Ağustos ayında mevcut semptomları görmezden gelmeye devam ederse, ayın sonunda ciddi bir durumda ambulans vagonu ile hastaneye götürülmek zorunda kalacak. Bunu önlemek için, burç şiddetle incelenmesini ve gerekli testleri geçmesini önerir.

Ağustos ayında kronik hastalıklar ortaya çıkabilir, bu nedenle önleyici tedbirler almak faydalı olacaktır. Ayrıca, ayın ikinci yarısında, fiziksel efordan kaçınmak gerekir, çünkü Eklem veya omurganın yaralanma olasılığı yüksektir. Bu süre zarfında, spor salonunda sıkı egzersizler yapmaya ve dachada çalışmaya değer.

Yaz sonunda yıldızlar, Koç'un bağışıklık sistemini güçlendirmesini tavsiye eder ve bunun için öncelikle diyetinizi tekrar gözden geçirmeniz gerekir. İşyerinde hızlı atıştırmalıklar ve "zararlı" yiyecek tüketimi, sindirim sisteminin çalışmasını olumsuz yönde etkiler. Diyetiniz daha taze sebzeler, meyveler ve meyveler olmalıdır. Kızartılmış ve tütsülenmiş içeceklerden tamamen kaçınıp, kaynatılarak veya kızartılarak yemek hazırlamak daha iyidir. Ayrıca tahıl ve süt ürünleri hakkında unutma. Zaten bir hafta sonra, sindirim düzelecek, mide ağrıları geçecek ve birkaç kilo bile geçecek.

Burç kariyeri ve finansı

Ağustos 2018, birçok kariyer geliştirme fırsatı sunacak. Koç, başarılı ve zengin bir insan olma şansınızı kaçırmamak için önemlidir. Büyük ölçekli projeler üstlenmekten korkmayın, çünkü herhangi bir karmaşıklığın görevleriyle başa çıkmak için yeterli deneyime sahip olursunuz. Profesyonelliğinizi yetkililere kanıtladıktan sonra terfi ve yeni bir pozisyona güvenebilirsiniz. Tabii ki, aynı zamanda görevler de eklenecek, ancak maaş da artacaktır. Buna ek olarak, şirket pahasına dünyayı dolaşmak mümkün olacak.

Halen bir iş arayan Koçlar, yıldızlar beğenilerine göre bir meslek seçmeyi öneriyor. Büyük bir maaş peşinde koşmanıza gerek yok, çünkü en sevdiğiniz işi yapmak çok daha önemli. İyi bir ruh hali içinde uyanacak ve işe gitmekten mutlu olacaksınız. Ayrıca bu ay eğitime uygun, bu nedenle ilginç kurslara kaydolmalısınız ve yeni becerilerin yeni bir profesyonel faaliyete başlamanıza yardımcı olması mümkündür.

Ağustos ayındaki mali durum biraz zor olacak, ancak Koç çalışırsa durumu düzeltebilir. Ayın ortasında, uzun süredir yan işi sunan bir arkadaş kendini hatırlatacak. Burçlar, kazançlar nispeten düşük olsa bile aynı fikirde olmasını tavsiye ediyor. Ancak Ağustos ayında borç para almanız önerilmez, çünkü iade, başarılı olma ihtimali düşük.

Burçlar ailesi ve ilişkileri

Yaz sonunda, Koç'un bir kısmı çalkantılı romantiklere dönüşecek yeni insanlarla tanışması bekleniyor. Ciddi bir ilişki yaşamak isteyenler, önce kendi karakterleri üzerinde çalışmalısınız. İnsanlarla hata bulmaya ve onların içindeki kusurları aramanıza gerek yok, onların olumlu niteliklerine dikkat etmelisiniz. Buna ek olarak, inisiyatif alma zamanı geldi ve bir randevu alınana kadar beklemeyin. Bir kişiyi seviyorsanız - bir fincan kahve için davet etmekten çekinmeyin.

Koç'ta, bir ilişkide oluşan, sık sık sevilen biriyle çatışmalar olur ve bunun nedeni mantıksız kıskançlık olur. İkinci yarıda dırdır ve suçlamalarla pester yapmaya devam ederseniz, o zaman sadece gider. İnsanlara güvenmeyi öğrenin, aksi takdirde asla uzun ve mutlu bir ilişki kuramazsınız.

Koç Ailesi, işte daha fazla zaman geçirecek, ancak ikinci yarısında öfke ve kızgınlığa neden olacaktır. Ona kariyer basamaklarını yükseltme ve genel refahınızın dayandığı finansal geliri artırma fırsatınız olduğunu açıklamanız gerekir. Bir şekilde sevilen birini rahatlatmak için, keyifli sürprizler yapmak ve birlikte vakit geçirmek daha sık değer. Ağustos ayının sonunda, daha yakın olmanıza ve bir ilişkideki eski hassasiyete geri dönmenize yardımcı olacak romantik bir yolculukta gönderebilirsiniz.

Pin
Send
Share
Send
Send