Rüya yorumu

Mayıs 2019 için Ay takvimi saç kesimi: Saç kesimi için uygun günler

Pin
Send
Share
Send
Send


Saçınızı sağlıklı ve güzel yapmak için ayın doğru günlerinde saç kesimi yapmanız gerekir. Hayatımda, ayın belli bir gününde saç kesiminin finansal refah ve başarı getirdiği ilginç bir durum vardı. Makalede, Mayıs 2019’da ay takvimi için ay takviminin hayırlı günleri hakkında konuşmak istiyorum. Ay ayının otuz yılı kendi özelliklerine sahiptir ve ay diskinin fazına bağlı olarak buklelerin sağlığını etkiler.

Ayın ilk on yılı

İlk Mayıs 27 ay günü düşüyor, ay diski takımyıldızı Koç içinde. Bu gün buklelerin toparlanması için uygundur, saç kesimi güven ve iyimserlik verecektir. Renklendirme, vurgulama veya tonlama buklelerinin manipülasyonu. Saç kesimi, mutluluk, şans ve refahı çekiyor.

İkinci mayıs Azalan ayın 28. gününde düşer, ay diski takımyıldızı Koç içindedir. Bu günde, yıkıma yönelik eylemler gerçekleştiremezsiniz. Yani, saç kesimi yapmanız önerilmez: sorun ya da talihsizlik getirebilir. Bununla birlikte, buklelerin rengi ve kıvrılması oldukça uygundur, bu nedenle kuaförünüzü güvenle ziyaret edebilirsiniz.

3 Mayıs 29 ay günü düşüyor, ay diski takımyıldızı Koç içinde yer almaktadır. Bu günde, herhangi bir işlem yapmanız önerilmemektedir ve önemli kararlar veremezsiniz. Bu sefer olumsuzluktan kurtulmak ve hayatta gereksiz olan her şey için elverişlidir: hastalıklar, sıkıntılar, bağlantılar. Bu nedenle, saç kesimi ile birlikte negatif enerji, hasar ve enerji kirlerinden kurtulabilirsiniz. Astrologlar, görüntüyü değiştirmek iyi şanslar getirebileceği için yeni bir saç modeli yapmanızı tavsiye ediyor. Bununla birlikte, saçınızı boyamanız kesinlikle tavsiye edilmez, çünkü renk gölgesindeki bir değişiklik sorun çıkaracaktır.

Dördüncü mayıs 30. ayda düşer, ay disk takımyıldızı Toros içindedir. Enerji, ayı toplamak için uygun olduğundan, bu gün değişiklikler ve görüntü değişiklikleri için uygun değildir. Saç kesimi / renklendirme basit bir şekilde işe yaramayabilir ve görünümünüzden ve tamamen bozulmuş ruh halinizden de memnuniyetsizlik hissedebilirsiniz. Bu günü dinlenmeye veya eğlenceye adamak daha iyidir.

Beşinci Mayıs ayın başında düşüyor - ilk ay günü. Disk İkizler takımyıldızına geçer. Geleneksel olarak, ilk ay günü gelecek ay için planlamaya ayrılır ve herhangi bir değişiklik yapmaz. Astrologlar, ilk ay günündeki saç kesiminin çok fazla enerji alabileceği konusunda uyarıyorlar ve bu kronik hastalıkların veya hastalıkların alevlenmesine yol açacak. Bununla birlikte, bukleler ve sağlıklı yaşam manipülasyonlarının boyanması başarılı olacaktır, bu nedenle kuaför ziyareti iptal edilemez.

Altıncı Mayıs - ikinci ay günü, takımyıldızı İkizler. Bu gün, temel değişikliklerden korkmamak için görüntüyü güvenle değiştirebilirsiniz. Astrologlar bu gün saç kesmenizi tavsiye ediyor, çünkü buklelerin uçlarını seviyelemek bile enerji ve sağlıkla doluyor. Bir kuaför salonunu ziyaret ettikten sonra, ruh halinizin artacağını, iyimserliğin ortaya çıkacağını fark edeceksiniz. Saç kesiminin yanı sıra, azaltıcı maske ve boya bukleleri (tercihen doğal yollarla) yapabilirsiniz.

Mayıs yedinci Üçüncü ay gününde düşer, disk hala takımyıldızı İkizler içinde. Bu gün, elverişsiz enerji nedeniyle buklelerle manipülasyon yapılması tavsiye edilmez: saçlar güzellik ve sağlığı kaybedebilir. Ancak, restoratif maskeler ve buklelerin renklendirilmesi oldukça mümkündür, bu nedenle kuaför ziyaretini kaçırmamanız gerekir. Astrologlar, iplikçiklerin bakımı için doğal ürünler seçmenizi tavsiye ediyor.

Mayıs sekizinci dördüncü ay gününde düşer, ay diski Kanser takımyıldızına geçer. Bu gün, saçı kesemez ve boyama yapamazsınız. Herhangi bir prosedür hayal kırıklığı yaratacaktır ve bukleler pasaklı ve hasta görünecektir. Şımarık bir ruh hali birkaç gün garantilidir.

9 Mayıs beşinci ay gününde düşer, disk Yengeç takımyıldızında olmaya devam eder. Bu gün buklelerle yapılan herhangi bir manipülasyondan yana, yeni şekil ve renkleri güvenle deneyebilirsiniz. Kuaför ziyaret etmek için en iyi dönemlerden biri. Ayrıca bu kez finansal başarı ve refahı elde etmek için elverişlidir (saç kesimi nakit akışını çekecektir).

Onuncu mayıs yedinci ay gününde düşer, disk takımyıldızı Leo geçer. Saç kesimi ve hatta şekillendirme çok fazla enerji alacağından buklelerin manipülasyonu için bu zaman uygun değildir: saçlar çekici, donuk ve özensiz görünecektir. Bununla birlikte, astrologlar bu günün kıvrılmalarını öneriyor: bu, aura etrafındaki koruyucu alanı güçlendirecektir. Renklendirme yapılabilir, ancak yalnızca doğal renklerde.

İkinci on yıl

Mayıs onbiri sekizinci ay gününde düşer, disk Başak takımyıldızındadır. Bu süre, kesim, bukle, renk bukleleri için uygundur. Luba manipülasyonu buklelerin iyileşmesine neden olacak ve hatta uzun ömür sağlayacaktır. Yeni saç modeli, yeni saç kesimi memnuniyet, yanı sıra iyi şans ve refah getirecektir. Bununla birlikte, buklelerin renklenmesi yasaktır: akrabalar ve arkadaşlarla yanlış anlaşılmalara neden olur ve hatta ilişkilerin kopmasına neden olabilir.

Onikinci olabilir dokuzuncu ay gününde düşer, disk Başak takımyıldızındadır. Bir kuaför salonunu ziyaret etmek için zaman uygun değildir, çünkü buklelerle yapılan herhangi bir hareket hayal kırıklığı ve hastalık getirecektir. Bu gün en iyi dinlenme ve rahatlama için ayrılmıştır.

Mayıs ayının on üçü onuncu ay gününde düşer, disk hala Başak takımyıldızındadır. Bu gün yeni bir saç modeli bulmak veya renkle denemek için çok uygun, ancak saç kesimi kesinlikle önerilmez. Bukle uçlarının kesilmesi de önerilmemektedir: iplikçik yapısına zarar verecektir.

14 Mayıs 11. ay gününde düşer, disk takımyıldızındadır. Bu süre buklelerdeki herhangi bir değişiklik için uygundur: sağlık prosedürleri, boyama, kesim, şekillendirme. Yeni görüntü, arkadaşlarla ve akrabalarla ilişkilerin uyumlaştırılmasının yanı sıra, otoritenin güçlendirilmesi konusunda beklenmeyen bir etki sağlayacaktır. İlginç bir bonus sezginin ağırlaşması olacak.

Onbeş mayıs 12. ay günü düşer, disk takımyıldızındadır. Bu süre sevdiklerinizle ilişkilerin uyumlaştırılması için uygundur. Berberde saç kesimi dışında her şeyi yapabilirsin. Buklelerin uçları bile kesilmemelidir, çünkü bu sorun çıkarabilir. Renklendirme, maskeleri geri yükleme, şekillendirme - her şey yolunda gidiyor.

16 Mayıs 13. ayda düşer, disk takımyıldızındadır. Bu süre herhangi bir değişikliğe ve görünüşte elverişlidir. Bir kuaföre güvenle kaydolabilir, görüntüyü değiştirebilir ve saçını kestirebilirsiniz. Ancak, sorun çıkmasına neden olacağı için leke bukleleri önerilmez.

On yedinci Mayıs 14. ay gününde düşer, disk takımyıldızındadır. Bu süre, herhangi bir girişime ve değişikliklere elverişlidir. Saç kesimi ve şekillendirme ile deneyler yapabilirsiniz: finansal akışları ve refahı çekecektir. Ancak, bu gün buklelerin lekelenmemesi ve maskelerin onarılmaması daha iyidir: olumlu bir sonuç alınmayacaktır.

18 Mayıs ayın 15. gününde düşer, ayın disko takımyıldızı Akrep içine geçer. Bu gün şeytani olarak kabul edilir, bu yüzden bir güzellik salonuna bir gezi planlamamalısınız. Hayal kırıklığı ve hayal kırıklığına ek olarak, hastalık da alabilirsiniz. On beşinci ay günü en iyi evde geçirilir ve hiçbir yere gitmez.

Ondokuzuncu mayıs 16. ay gününde düşer, disk takımyıldızı Yay bulunur. Bu gün aynı zamanda olumsuz olarak kabul edilir, bu nedenle herhangi bir değişiklik planlamamak daha iyidir. Buklelerle yapılan herhangi bir manipülasyon kişisel hayatınıza büyük sıkıntılar getirebilir, sağlığınızı ve sıhhatinizi olumsuz yönde etkileyebilir. Bununla birlikte, bazı astrologlar bu gün bukleleri boyayabileceğiniz ve restoratif ve restoratif maskeler oluşturabileceğinize inanıyor.

Üçüncü on

Yirmi Mayıs olabilir 17. ay gününde düşer, disk takımyıldızı Yay içindedir. Bu kez buklelerle yapılan herhangi bir manipülasyon için elverişlidir, imajı değiştirmek erkeklerin dikkatini çekmeye yardımcı olacaktır.

Yirmi birinci Mayıs 18. ay gününde düşer, disk Oğlak burcundadır. Bu gün en iyi rahatlamaya adanmış ve tüm acil meseleleri bir kenara bırakınız. Bir kuaför ziyareti hastalık ve hatta ameliyatla sona erebilir, çünkü çok fazla zindelik ve enerji saç kesimi ve perma yoluyla alınacaktır. Ancak, bu kısıtlamalar sadece saç kesimi için geçerlidir, ancak stil ve perma yapılabilir. Ayrıca bukleler ve laminasyonların renklendirilmesi yasaktır.

Mayıs yirmi saniye aynı zamanda şeytani olarak kabul edilen 19. ay gününde düşer. Boş zamanınızı evde yalnız geçirmek, kuaföre ve güzellik salonuna gitme riskini almak daha iyidir. Astrologlar örgülerdeki örgü bukleleri bile önermez, saçı kolayca çözmek daha iyidir.

Mayıs yirmi üçte biri 20. ay gününde düşer. Ay diski takımyıldızı Koç içinde bulunur. Bu sefer, herhangi bir değişiklik ve girişim lehinedir, ancak görüntüde değişiklik yoktur. Bir güzellik salonuna seyahatin ertelenmesi daha iyidir, çünkü buklelerle yapılan herhangi bir manipülasyon, konuşlandırılabilir bir sonuca yol açacak ve havayı uzun süre bozacak.

Yirmi dördüncü mayıs 21. ayda düşer, disk takımyıldızı Koç bulunur. Günün enerjisi, buklelerle yapılan herhangi bir manipülasyondan yanadır, görüntüyü güvenle değiştirebilir ve sonuç için endişelenmeyin - şaşırtıcı olacaktır.

Yirmi beşinci mayıs 22. ay gününde düşer, disk takımyıldızı Koç bulunur. Günün enerjisi yaratma ve yenilik için elverişlidir. Buklelerle yapılan manipülasyonlar, refah, finansal refah ve başarıya katkıda bulunacaktır. Bu güzellik salonunu ziyaret etmek için çok iyi bir zaman.

Yirmi Altı Mayıs 23. ay gününde düşer, disk takımyıldızı Koç bulunur. Bu gün saldırganlık, çatışma ve sıkıntı ile karakterizedir. Evde televizyonun önünde geçirmek veya dinlendirici müzik dinlemek en iyisidir. Kuaför ziyareti iyi zamana kadar ertelenmelidir. Buklelerinizi kendiniz boyayabilir veya stil oluşturabilirsiniz.

Yirmi yedinci mayıs 24. ay gününde düşer, disk takımyıldızı Koç bulunur. Bu günde, boyama bukleler ve stil gerçekleştirebilirsiniz; saç kesimi ve yenileyici maske başka bir gün için ertelemek daha iyidir.

Yirmi sekizinci mayıs 25. ay gününde düşer, disk takımyıldızı Koç bulunur. Bu, bir güzellik salonunu ziyaret etmek için uygun olmayan günlerden biridir, buklelerle yapılan herhangi bir manipülasyon havayı bozacak ve hastalıkları etkileyecektir. Görüntünün değiştirilmesi itibarı olumsuz yönde etkileyecek ve düşmanları, kavgaları ve çatışma durumlarını etkileyecektir.

Yirmi dokuzuncu mayıs 26. ay gününde düşer, disk takımyıldızı Koç bulunur. Öneriler bir önceki gün ile tamamen uyumlu.

30 Mayıs 27 ay günü düşer, disk takımyıldızı Koç bulunur. Günün enerjisi çabalarınızda şansınızı kaybetmek zorunda değildir, bu yüzden güzel günlere kadar bir güzellik salonunu ziyareti ertelemek daha iyidir. Maskeleri yalnızca doğal malzemelerden yapabilir ve kına gibi doğal boyalarla bukleleri boyayabilirsiniz.

Otuz olabilir 28. ayda düşer, disk Toros takımyıldızında bulunur. Gün buklelerin görüntüsünü ve manipülasyonunu değiştirmek için başarılı, aynı zamanda güzellik salonundaki prosedürler finansal akışı ve serveti çekecek.

Pin
Send
Share
Send
Send