Rüya yorumu

Ejderha ve Maymun Uyumluluğu - sevgi dolu bir birlik

Pin
Send
Share
Send
Send


Ejderin ve Maymun'un uyumluluğu, ortaklara iyi bir gelecek vaat ediyor. Astrologlar, çok sakin ve uyumlu ilişkileri olan mükemmel bir çift olabileceğine inanıyor. Aşk, güven ve anlayış her ikisi için de boş bir ifade değildir.

Genel özellikler

Her iki kişilik de yeterince sakin. Dinleyebilir, ortağı anlayabilir, her zaman onun tavsiyelerini dinleyebilirler. Aynı zamanda, duyguları ve duyguları açıkça ortaya çıkar, bu nedenle aralarında yanlış anlamalar ve bilmeceler yoktur.

Bu ilişkiler yavaş ve kademeli olarak gelişme eğilimindedir. Böyle bir şey seyri ikisine de uygundur, çünkü yalnızca hızlıca yanıp sönen duygulara değil, aynı zamanda aklın argümanlarına da güveniyorlar.

Eğer birbirlerini gerçekten sevebilirlerse, o zaman evlilik ve çocukların doğumu böyle olmaz. Pasaporttaki pul genellikle çok uzun bir süre böyle bir ilişki kurar, ölümüne kadar birlikte yaşayabilirler.

Karakter açısından oldukça farklı olmalarına rağmen, kaçınılmaz olarak ortaya çıkan sorunları nasıl özümseyeceklerini ve çözebileceklerini hala biliyorlar. Dolayısıyla sendikadaki rahatlık, denge ve barış her zaman olacaktır.

Başkalarının gözünde böyle bir çift neredeyse mükemmel görünüyor, bu yüzden genellikle kıskanç. Ancak bu birlikte mutlu olmayı engellemez.

Maymun Adam ve Ejderha Kadın

Neredeyse mükemmel uyumluluğa rağmen, gerçek hayatta bu çiftler oldukça nadirdir. Ortaklar için beraberinde birçok zorluk taşıyan birliğin bu çeşididir.

Bu tür bir birliğin özelliği nedir:

 1. Adam çok anlamsız bir nişanlısı gibi görünüyor. O her zaman spot ışığında, karşı cinsten dikkatini çekiyor. Harika bir mizah anlayışı var. Onu daha iyi tanıyarak bir kadın fikrini değiştirip ciddi bir ilişki için ortak olarak davranmaya başlayabilir.
 2. Kız, ilk başta çok kibirli arkadaşı olduğunu görünüyor. Durumunu sürekli vurgular, yüksek talepleri gizlemez ve diğer insanlara kıyasla sürekli üstünlüğüne işaret eder. Onun için hiçbir şeyde rakip yok. Bu nedenle, genellikle bir kariyerde zirvelere ulaşır.
 3. Bir dişi ejderhanın ev sahibi olmak ve ev işi yapmak istemesi muhtemel değildir. Onun için daha önemli olan durum. Evde pahalı şeyler, tasarım onarımları ve misafir hizmetçi bolluğu olacak.
 4. Erkekler sık ​​sık onu sıkar, çünkü etrafını sardığı kibir duvarını delmek istemezler. Ancak, böyle bir işlenemez seçilen kişinin yerini elde etmek için büyük bir şansı olan erkek maymundur.
 5. İlk başta, çiftleri, belirsiz bir "tatil romantizmi" gibi görünüyor ve ikisi de tutku salgını anlamına geliyor. Fakat yavaş yavaş eşinin karakterinde yeni yönleri keşfetmeye, ciddiye ve uzun süre aşık olmaya başlarlar. Yabancılaşma duvarı çöküyor, gerçek duygular ortaya çıkıyor.
 6. Saatlerce çeşitli konularda konuşabilirler, daima birbirleriyle ilgilenirler. Bir ortağın fikrine saygı gösterin, tavsiyesini isteyerek izleyin. Bir erkek sevgili ilhamını, desteğini ve değerlerinin takdirini görür. Bunun için ona tapıyor ve ne olursa olsun sadık kalıyor. Buna cevaben, ona saygı duyuyor ve başka erkekler görmüyor.
 7. Ancak, ilişkide lider ve asıl insanın olması muhtemel değildir. Eşit bir ortak rolünden memnunsa, ilişki güvenli bir şekilde gelişir ve her yıl daha da güçlenir.

Mükemmel birbirlerini tamamlarlar. Bu nedenle, karakter ve mizaçlardaki farklılığa rağmen, uzun süre birlikte kalabilirler.

Dragon Man ve Monkey Woman

Bu çiftin içindeki adam, maddi şeyleri gerçekten umursamayan gerçek bir entelektüeldir. Seçilen kişi, bu durumla bağdaştırılır, çünkü seçilen kişinin zihninden ve çıkarlarından korkuyor.

Böyle bir birliğin özelliği nedir:

 1. Ailenin finansal durumu her zaman sadece tatmin edici olacaktır. Bir insan zeka geliştirmeyi tercih ederek maddi başarılar peşinde koşmak istemez. Bu nedenle, çoğu zaman aile bütçesini doldurma sorumluluğunun yükü genellikle bir kadına aittir. İlişki ona uygun olduğu sürece sürecek.
 2. Ejderha Adam nadiren ciddi bir ilişki kurar, çünkü prensip olarak, karşı cinsle büyük başarıya sahiptir ve kadınları eldiven gibi değiştirir. Uzun süredir aşık olmak ve onun için gerçekten çok zor.
 3. Yaratıcı bir kişi olarak, sürekli olarak var olan parlak idealini araştırıyor. Sadece olgunluğa ulaşarak, potansiyel sevgilimin eksikliklerinden bazılarına katlanmaya ve ciddi ilişkiler hakkındaki görüşlerini yeniden değerlendirmeye hazırdır.
 4. Böyle bir ilişkide bir kız kısıtlama olmadan davranabilir. Seçilen kişiyi kendine çeken, çabucak lehine olan duygusal ve duygusal bir doğa.
 5. Aynı zamanda bir erkeğe, bir eve göz kulak olmaktan ve faydalı temaslarda bulunmaktan mutluluk duyar. İdeal bir eş, çocuklarına akıllı, sadık, samimi ve adil bir anne olabilir.
 6. Bir çift oluşturduktan sonra, ortaklar birbirlerini çok iyi tamamlarlar. Duyguların tezahüründe açık, hiçbir şey saklamayın, bu nedenle aralarında sessiz kavga ve ihmal olmaz, bütün hakaretler yüksek sesle ve doğru biçimde söylenir.
 7. Bir kadın, seçtiği birini cennetten dünyaya periyodik olarak düşürmeyi başarır. Onun sayesinde para kazanmayı öğrenir ve hatta öğrenmeye başlar, oldukça başarılı bir kişi olabilir.

Ona destek, koruma ve güçlü bir adam olmanın ne kadar iyi olduğunu gösterecek. Her zaman hayranlığını ve minnettarlığını alarak, aile için bir şeyler yapmak istemeye başlar ve sadece kendini geliştirme konusuna dahil olmaz.

Sendika eksileri

Ejderha - doğa çok pragmatik ve rasyoneldir. Maymun’ın yaratıcı ifadelerini ve sonsuz coşkusunu kabul etmesi, genellikle sadece kelimelerde göstermesi zor. Bu, genellikle ayrılıklara yol açan tek olumsuz ilişkidir, ancak çok önemlidir.

Videoyu izle: The Elder Scrolls V- Skyrim Türkçe Gameplay Bölüm#26 (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send