Rüya yorumu

Dragon ve Horse uyumluluğu - şanslar yüksek

Pin
Send
Share
Send
Send


Ejderin ve Atın yüksek düzeyde uyumluluğu. Bu insanlar birbirlerini içtenlikle sevebiliyor, mutlu yıllar boyunca birlikte yaşıyorlar. Her şey her zaman sorunsuz bir şekilde gelişmeyecek, ancak ortak çabalarla ne olursa olsun sevgiyi kurtarabilecekler.

Dragon Man ve At Kadını

Bu, yaşamları güç için çabalayan iki güçlü karakterli insanın birleşimidir. Psikologlar böyle bir çiftin ahenkli ilişkilerinin imkansız olduğunu söylüyorlar. Astrologlar farklı düşünür ve mutlu bir geleceği tahmin eder.

Bu birliğin özelliği nedir:

 1. Her ikisi de spot ışıkta olmayı sever, "halka açık" oynamayı sever. Onlar hakkında konuştuklarında hoşlanırlar, tartışırlar. İnsanlar hakkında olumsuz konuşsalar bile, kamuoyu asla karışmaz.
 2. Birlikte sıkılmazlar. İlişkiler parlak olaylar, duygular ve izlenimlerle dolu olacak. At isteyerek genel eğlencenin organizatörü olur ve Ejderha ikinci yarının herhangi bir teşebbüsüne katılmaya karşı değildir.
 3. Adam delice parlak ve yoğun bir hayatın sevgilisine aşık. Her anı birlikte deneyip keyif alma arzusunu paylaşıyor.
 4. Kadın, eşinin güçlü iradeli karakterinden tamamen etkilenmiş durumda. Amaç duygusundan etkilenir, içinde bir aile ve uzun bir yaşam için seçilmiş birini görür.
 5. At, ocağın gerçek bir koruyucusu olabilir. O harika bir metresi, anne ve karısı. Geri dönmek her zaman güzel olduğu bir ev ortamı oluşturmak mümkün. Buna karşılık olarak adam, kendisini ve çocukları mutlu etmek için elinden geleni yapıyor.
 6. Aralarında mükemmel ve cinsel uyumluluk. Samimi ilişkiler, duygularının her zaman kaynaştığı ve şiddetli bir mizaç gösterme fırsatı olduğu hayatlarının da aydınlık bir parçasıdır.
 7. Onlar için en önemli şey, birbirlerinin kişisel sınırlarını ihlal etmemek, kontrol etmemek ve eşlerinin özgürlük hakkını bırakmaktır. Her ikisinin de kimsenin erişemeyeceği özel bir alana sahip olması son derece önemlidir.

Uzun yıllar birbirlerinin şirketlerinden keyif alacaklar ve sevgi ve uyum dolu mutlu ilişkiler kuracaklar. Ancak ilişki bir yük olarak algılanacağından özgürlüğü sınırlamak gerekir.

At Adam ve Ejderha Kadın

Bir erkek için bu kız her zaman güzel ve gizemli olacak. Kişiliğinin her tarafını asla açığa vurmayacak, onu çekiyor ve merak ediyor. Seçtiği lütuf, görünüm ve doğal lütuftan kesinlikle etkilenir.

Bu birliğin özelliği nedir:

 1. Bu ilişki en basit değildir, ancak ikisi de sevgiyi kurtarmaya çalışırsa, uzun ve mutlu olabilirler.
 2. Bir erkek seçilen kişinin yerini bulmak için uzun ve zor olacak. Ama ileride hareket edecek, çünkü hissediyor - çabalarının sonucu buna değer. Bunu başardıktan sonra, her zaman ona hayran kalacak ve onu takdir edecektir.
 3. Kız her zaman seçilmemiş kitap için seçilecek. Her gün içinde, onun için çok çekici, yeni nitelikler bulabilecektir. Bundan dolayı, uzun yıllar süren evliliklerden sonra bile, bir erkek seçtiği kişiyi gerçekten çok seviyor. Hisleri asla daha az değildir.
 4. Kız, eşine özen gösterme, güvenilirlik ve hayata karşı sorumlu yaklaşımdan etkilenir. Çocukların en iyi koca ve babayı bulmasının zor olacağını biliyorlar. Eril kişilik özelliklerini takdir eder ve güçlü ve amaçlı karakterinden dolayı kendisine sonsuz saygı duyar.
 5. Her iki ortak da, istediklerini ne pahasına olursa olsun elde etmek için kullanılan hedef odaklı bireylerdir. Bu nedenle birlikte büyük başarılar elde edebilir, maddi olarak yer alabilir ve kariyer basamaklarını yukarı çekebilirler. Birlikte, uygulanması kolay, bütün yeni, iddialı ve cesur planlar oluştururlar.
 6. Önceki sürümde olduğu gibi, ortakların birbirlerinin kişisel alanlarını takdir etmeleri ve saygı duymaları önemlidir. Onlar kesinlikle onu kontrol etmeye ve eğitmeye çalışarak bir ortak özgürlüğünü kısıtlayamazlar.
 7. Bu iki kolay giden insan çifti. Dün bile düşünmeseler bile bir araya gelip daimi ikamet için başka bir ülkeye ya da şehre gidebilirler.

Bir erkek iyi para kazanmak zorunda kalacak, çünkü Dragon kızı öz bakım, alışveriş ve eğlence için para harcamayı seviyor. Gelir yetmezse, kavgalar başlayacak ve ikisi de sevgiden vazgeçebilir.

Genel özellikler

Atlar yetenekli kişiliklerdir. Etrafındaki her şeyi iyileştirmeyi ve geliştirmeyi seviyorlar, gerçek şaheserler yaratabiliyorlar. Emeklerinin meyveleri seçilen kişiyle paylaşılıyor. Ejderhalar, aksine, daha pratik, çalışkandır. Bulutlarda uçmayacaklar ve becerilerinin pratik uygulaması için fırsatlar bulacaklar.

At, bir ortağa tamamen teslim olmak üzere bir ilişkide alışmıştır. Ancak çıkarlarının azalmaması önemlidir, sürekli sürdürülmelidir. Aksi takdirde, alevlenen tutku hızla kaybolur ve kaçınılmaz boşluk olur.

Ejderlerin yüksek sesle takdir edilmeleri, çabalarını övdükleri için sürekli olarak övgü aldıkları ve övgü aldıkları için önemlidir. Uyum ve sevgiyi korumak istiyorlarsa, ejderha, ortağın bu özelliğini dikkate almalıdır.

Her iki doğa da maksatlıdır, başarıya ulaşmalarını ve en çılgın planlarını bile gerçekleştirmelerini sağlayan güçlü ve istekli bir karaktere sahiptir.

Sendika eksileri

Dikkate alınması gereken olumsuz hususlar var:

 • Her şeyde eşi aşma isteği, ilişkiye çok fazla sorun getirebilir. Konfor, barış ve uyum istiyorlarsa, liderlik mücadelesini durdurmaları gerekir.
 • Her ikisi de başlangıçta uzun vadeli ilişkilere çok fazla bağlı değil. Sadece güçlü ve içten hisler daha ciddi bir şey hakkında düşünmelerini sağlayacaktır.
 • Çocuklar için ayrıca fazla çekiş gücü de yok. İlk önce, malzemenin dengesini sağlamalısınız, arka kısmı sağlamak için çok makul bir çözüm. Fakat bu sebeple, geç bir çocuk fikrine geliyorlar.

En elverişli çiftlerde bile, kavgalar için bir yer olabilir. Ancak, ortaklar çatışmaların gerçek nedenini anlar ve buna karar verirse, her şey yoluna girecektir.

Pin
Send
Share
Send
Send