Rüya yorumu

Burçlar size 2018’de balık hazırlamak için neler sunacağınızı

Pin
Send
Share
Send
Send


Eylül ayında Balık burcu ne olacak? Bu, aşağıdaki ilginç ve yararlı burçlardan öğrenebilirsiniz.

Balıklar için Eylül 2018’den geçeceğine söz verdiği gibi

Bu yılın ilk sonbaharında People-Fish hızla yeni ve yeni kariyer zirvelerini kazanmaya başlayacak. Önemli bir kariyer başarısı elde etme şansınız çok yüksek olduğu için o kadar coşku duyacaksınız ki. Tabii ki, bir gün, bir hafta, hatta bir ay değil, çok daha fazla zaman alacaktır.

Şimdi ekilen tohumlar, eylül ayında, sonbaharın ortasına ve sonuna yakın meyve vermeye başlayacak.

Gezegenlerin ve yıldızların Balıklar üzerindeki etkisinin özellikleri

Balıkları, doğası gereği bazı fikirlere karışmaya meyillidir ve daha sonra kendilerine en kısa sürede elveda derler. Ancak Eylül 2018'de, olağan davranış biçimlerini kökten değiştireceklerdir. Ve ilkelerinizden ayrılmamanız için, bu zamana ait göksel patronlarınız yakından izleyecektir. Şimdi Merkür ve Güneş ile Neptün oluyorlar.

Her gezegen birliği, günlük yaşamınızın belirli yönlerine bakmaya ve kontrol etmeye başlayacaktır. Örneğin, en sıcak Güneş, Balıkların enerjisini güçlendiriyor. Zekice bir Merkür - amaçlarına ulaşma sürecinde faydalı olacak sapmaları ve yolları öğretecektir.

Zodyak burcunun geleneksel patronu Balık Neptün, onlarla ilgili genel politikasını sürdürüyor. Balık'a, herhangi bir başarı elde etmenin insan faktörünün zorunlu olarak ele alınmasını gerektirdiğini göstermek istiyor.

Bu, yeni ve yeni zirveleri fethetme sürecinde, Balıkların kendileri olmaya devam edeceği anlamına gelir (yani, nezih, insancıl, başkalarına saygı göstererek). Bu davranış sayesinde, sizi işinizde veya kariyerinizde ilerletecek faydalı ortaklıkları hızla bulacaksınız.

Balık'ın başarılı olmasını engellemek isteyen tek haşere gezegeni, Ay'dır. Başarıya ulaşmasını engelleyen her şekilde bu işaretin temsilcilerini rüya gibi hayallere yönlendirmeye başlayacak. Kendinizi hayal etmeyi yasaklayamazsınız, ama aynı zamanda tüm hayallerin sizi gerçek hayattan uzaklaştırmamasını sağlamaya çalışın.

İnsanların kişisel yaşamının özellikleri, Balık

Eylül 2018'deki Balık burcu temsilcilerinin aşkı cephesi oldukça sakin olacağına söz veriyor: üzerinde drama ya da sansasyon olmayacak. Zaten bir ortaklığınız varsa, şimdi tehdit edilmeyeceklerdir. Aynı zamanda, sadece işiniz için değil, eşinizle ve ailenizle yeterli ortak eğlence için zaman bulmanız da önemlidir.

Yalnız takımyıldız temsilcileriyle ilgili olarak, 2018 Eylül'ünde sevgi arayışlarını bir şekilde askıya alacaklar. Sezgi düzeyindeki karşı cinsten temsilciler, onlarla henüz fazla ilgilenmediğinizi hissedecek ve bunun sonucunda, kişiden başkalarına daha az dikkat etmeye başlayacaksınız.

Ancak, size olan ilgisi, yakınınızda tuttuğunuz kişiliğe, sıkıntıdan ve rutinden kurtulma yolunda bir şey olduğunu düşünerek artacaktır.

Sağlık alanında ne olacak

Eylül 2018'de gökyüzündeki astrolojik tablo, Balık burcunun işyerinde aşırı yüklenmesinin yanı sıra, ilk önce uykusuzluğa neden olacak sürekli uyku eksikliği ve ardından sinir krizi vaat ediyor. Bunu önlemek için, günün doğru modunu gözlemleyin, rasyonel bir şekilde yiyin ve hala - yeterince dinlenin.

Her ne kadar dışarıdan insan-Balık sonbaharın başında oldukça müreffeh görünse de, gerçekte iç kaygılardan muzdarip olabilir. Diğerlerinden dikkatlice saklamaya çalıştığınız zararlı bağımlılıklarınızın artması muhtemeldir.

Şimdi vizyonunuza özel dikkat gösterin, her halükarda yüklemeyin. Bilgisayar ekranında uzun süre oturmanız gerekiyorsa, kesinlikle monitörle aranızda koruyucu bir duvar oluşturacak ve yükü azaltacak özel gözlükler alacaksınız. Zorunlu olan bir başka şey ise her iki saatte bir ve aralarında - gözler için hafif jimnastik yapmaktır.

Genel olarak, Eylül 2018’e kadar, Balık’ın genel yorgunluktan muzdarip olması olasıdır. Kozmetik bakımında şimdi radikal eylemler önerilmemektedir.

Eylül para incelemesi

Mali durum göz önüne alındığında, bu süre zarfında Balık burcunda kalmayacağı not edilebilir. Kendileri için daha karlı ve gelecek vaat eden seçenekler bulabilecekler.

Büyük olasılıkla, Balıklar farklı gelir kaynaklarına sahip olacak, finansal işlemler de başarılı olacağına söz verecek. Ancak tüm bunlarla uzun vadeli büyük ölçekli satın alımlar yapmayın.

Yirmi üçüncü günden sonra, eşleri veya iş ortakları Balık'tan sorumlu olabilir.

İş alanının özellikleri

Eylül 2018'de Balık burcuna, profesyonel anlamda onlara iyi zaman vaat ediyor. Şimdi Yüksek Kuvvetler meslek sahibi olarak bir meslek sahibi olmanızı istiyor ve bu yönde size her türlü yardımı verecekler.

Yönetim, kariyerinizde ilerleyebilmeniz nedeniyle Balık'ın işe ilgisini ve yaratıcı yaklaşımını kesinlikle görecek ve takdir edecektir.

Veya belki de, şefin bulunmadığı süre boyunca şefi değiştirmekten emanet edileceksiniz ve kendinizi en iyi tarafınızdan ifade edebileceksiniz. Yeni liderlik pozisyonu kesinlikle sizi memnun edecek ve meslektaşlarınız seste takım notlarının görünümünü not edecek. Her durumda, liderliğiniz altında çalışmak eskisinden daha verimli hale gelecektir.

Yeni konumunuzdan ilham alırken ve yaratıcı bir yükselişin zirvesindeyken - etrafınızdakiler sizden uzağa bakamazlar, çünkü profesyonelliğinizi çok kanıtlıyorsunuz. İşinizi ilham ve sevgi ile yapmak, becerilerinizi kesinlikle artıracak ve harika bir sonuç alacaksınız.

Şimdi insanlar-Balık, geçmişin, şimdiki zamanın ve geleceğin en fantastik biçimde birbirleriyle yakından iç içe geçtiğini görünce şaşıracaklar. Ve geçmişinize dayanarak şimdiki zamanınızı ve geleceğinizi geliştirebilirsiniz.

Balık için Eylül 2018’e ilişkin tavsiyeler

  • İlk ila yedinci dönemde, faaliyetlerinizi azaltın ve dinlenmek için daha fazla zaman ayırın. Planlarının revizyonunu üstlenin, birçoğunun alaka düzeyini yitirmiş olması muhtemeldir. Ayrıca, dikkatli olun ve öfkeyle tırmanmayın.
  • Sekizinci on beşinci - gerçekçi olmak ve sonunda hayal kırıklığına uğramamak için verimsiz yanılsamalara düşmeyin.
  • On altıncıdan yirmi saniyelik sayıya - insanları güldürmemek için acele etmekten vazgeç. Acele edemez ve sizi manipüle etmek isteyenler hakkında devam edemezsiniz.
  • 23 Eylül - 1930 arasında, güçlü bir karaktere ve analitik zihne sahip bir bayan, bu zorlu yaşam durumunda size makul tavsiyeler verecektir. Ama ona tamamen güvenme. Onun tavsiyesine kulak ver, ama onun bütün halini kendisine açıklama.

Artık, genel olarak, 2018 Eylül ayının otuz gününün sizin için nasıl geçmesi gerektiğini biliyorsunuz. Son olarak, ilginç bir tematik video materyali görüntülemenizi öneririz:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send