Rüya yorumu

Dragon ve Boğa Uyumluluğu - Şanssız Bir İlişki

Pin
Send
Share
Send
Send


Ejder ve Boğa'nın Uyumluluğu - Nedir? Ortaklar birbirleriyle nasıl anlaşabilir ve uyumlu ilişkiler kurabilir? Astrologlar belirsiz bir tahminde bulunmaz, bu yüzden tüm nüansları daha ayrıntılı olarak anlamaya çalışacağız.

Genel Uyumluluk Karakteristiği

Dragon ve Bull, iki güçlü enerjik işaretin temsilcileridir. Sendikaları inanılmaz, çünkü birleşmişler, sadece bir çift değil, aynı zamanda manevi bir ikilem yaratıyorlar. Ancak her ikisi de, kaderin üzerlerinde ne gibi sorumluluklar bulunduğunu anlamıyor.

Bull ve Dragon arasındaki ilişkiyi karakterize eden şey:

 1. Bu birlik, doğu burçlarında en belirsizlerden biridir. Ortakların son derece tutarsız karakterleri vardır, bu yüzden birlikte yaşamak ve pratikte onlar için uyumlu ilişkiler kurmak oldukça zordur. Ancak rahatça etkileşimde bulunmayı, birlikte gelişmeyi ve topluma fayda sağlamayı öğrenmelidirler - bu onların karmik görevidir.
 2. Boğa doğası gereği muhafazakar. Belli ritüellere, ortamlara ve çevreye alışmıştı. Hiçbir şeyi değiştirecek şekilde ayarlanmadı, çünkü yeni bir durumda çok da rahat hissetmiyor.
 3. Öte yandan ejderha, maceraya ve yeniliklere açıktır. Muazzam bir iradesi var, cömert ve cömert, ama bazen inatçılığında dayanılmaz. Sıcak temperli ve kelimelerle sınırsız olabilir.
 4. Ateşin ejderha doğası. Hızlı tutuşur, ancak daha az çabuk sönmez. Bir boğa, bir ortağa bir enerji dalgası yakalamasına yardımcı olmalı ve kısa bir ilham döneminde tüm önemli işleri yapmayı başarabilmelidir. Aksi takdirde, yaşaması zor olacaktır.

Genellikle şaşırtıcı olmaları, birbirlerine dikkat etmelerini sağladı. Boğa, bu tür insanlardan kaçınır ve ilk başta seçilen kişi, Ejderhanı için oldukça sıkıcı görünür. Ortakları birleştiren tek şey doğaya olan sevgidir.

Boğa adam ve ejderha kadın

Sendika uyumluluk bu sürümünde uygun olarak adlandırılamaz. Bu, asla birbirlerine vermeyecek iki inatçı insan. Aralarındaki ilişkilerin ortaya çıkması garip, çünkü çelişkilerle dolu, dış dünyaya ve birbirlerine iddia ediyorlar.

Bu kadar karmaşık bir çiftte hangi özellikler not edilebilir:

 1. Bir erkek seçilen kişiyi güçlü karakteriyle kendine çekiyor. Amaçlıdır ve sadece sözlerle değil aynı zamanda eylemlerde de bulunur. Dış engellere dikkat etmeyerek net hedefler ve izlenen tutarlı bir eylem planı belirleyin. Ayrıca, ciddi ilişkilere odaklanmış, aileleri ve çocukları istiyor, sadık ve asla değişmeyecek.
 2. Bu çiftin içindeki adam sadece evlilik için yapıldı, ama aynı şey kadın için de söylenemez. Tek başına yürüyen bir özgürlük insanı gibi. Bağımsızlığını her şeyden önce değerlendiriyor, kendini hiçbir şeyle sınırlandırmaya hazır değil, ciddi ilişkiler onun için değil.
 3. Parlaklığı ve görünüm parlaklığını seviyor, görünmek yerine görünmeyi tercih ediyor. Diğerlerini etkilemek, ilgi odağında kalmak için tüm gücüyle çalışır. Sorumluluk, yaşam ve diğer sıradan şeyler hakkında hiçbir şey duymak istemiyor. Eğer bir insan ilk başta böyle bir karakter tarafından eğlendirilirse, yavaş yavaş tahriş olmaya başlar, sonra kendini sersemletir, ama sonunda yanlış kişiyi seçtiğini ve her şeyi bir ara vererek bitirmeye karar verdiğini fark eder.
 4. Çoğu zaman, böyle bir birliktelik - hafif bir tatil aşkından başka bir şey değil. İlişki daha uzun sürse de, kızın yeteri kadar yürüdüğü sürece ve ikinci yarının eksikliklerine katlanmak için adam tecrübe ve bilgelik kazandı.
 5. Ancak evlenmek ve yaşlanıncaya kadar birlikte yaşamak için, eğer herkes kendilerini biraz yeniden kurmaya çalışırsa yapabilirler. Kız sakinleşecek, adam biraz sıkıcılıktan kurtulacak.

Dragon Man ve Bull Woman

Bu uzun sürmesi muhtemel olmayan çok dengesiz bir ilişki. Ciddi ve kapsamlı bir kız için, Dragon çok anlamsız, boş, gerçek dışı görünecek. Heyecan verici bir macera olarak kabul edecek, ancak ciddi bir ilişkiyi kabul etmesi pek mümkün değil.

Böyle bir birliktelikte neler belirtilebilir:

 1. Ejderha, kendisiyle ilgili hiçbir evlilik planının yapılmamasından oldukça memnundur. Bir sevgili veya geçen bir şövalye rolüne uyar. Evlilikle kendisini hiç bağlamayacak, zorunluluklara katlanamaz. Bu nedenle, her ikisi de bu durumdan memnunsa, bir süreliğine muhteşem kısa bir romanın tadını çıkarabilirler.
 2. Bir adam seçilen kişiyi önlenemeyen enerjisi, parlak karizması ve ışıltılı mizahıyla büyülüyor. İlk başta, inanılmaz bir meraklı, yaratıcı bir kişi, neredeyse bir dahi gibi görünüyordu. Ancak gül renkli gözlükler hızla düşecek ve seçilen kişinin ondan daha fazla konuştuğunu anlayacaktır.
 3. Çok hızlı bir şekilde sevgili hayal kırıklığına uğrattı. Tutku geçtiğinde ve romantik heves uzaklaştığında, hayattan sadece parlak renkler isterken, inanılmaz derecede sıkıcı, gri görünecek. Sessiz ve barışçıl ilişkiler genel bir doyum haline gelmeyecek.
 4. Ve roman, kural olarak, sonsuz eğlence serisinden biraz bıkmış olan Dragon'un barış ve yalnızlık aramaya başladığı anda başlar.
 5. Bir aile kurmaya karar verirlerse, bir felaket. Bir adam nadiren evde görünecek ve karısı kıskançlıkla izvestret ve aynı bölgede olmanın tatsız olduğu huysuz bir kadına dönüşecek.

Nadir yorgunluk anlarında ve emekli olma arzusunda, Dragon evde olacak, çocuklarla etkileşime girecek ve ikinci yarıdaki iddiaları dinleyecektir. Ancak bir hafta sonra, maksimum = birkaç ay sonra tekrar “gün batımına” doğru yelken açacaktır. Nadir bir kadın böyle bir tutuma katlanır, bu yüzden Bull sadece kurban sendromu veya inanılmaz sabrı olduğunda yanında kalır.

Videoyu izle: SALTANATMT2 160 LEVEL HESAP DİZİMİ @2019ᴴᴰ 30 DK'da (Ağustos 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send