Rüya yorumu

Bloody Mary'yi Farklı Şekillerde Aramak ve Ayinlerin Etkileri

Pin
Send
Share
Send
Send


Diğer dünya güçlerini arama ayinleri sadece gençler ve çocuklar arasında popüler olmuyor, yetişkinler de sıklıkla bu uygulamaya başvuruyor. Herhangi birisine meydan okumaya başlamadan önce, neyin takip edebileceğini anlamak önemlidir. Kanlı Mary'ye meydan okumaya karar vermeden önce, kendini ve kim olduğunu ve bu ruhun ne olduğunu öğrenmelisin.

Kanlı mary kim

Mary'nin nereden geldiğini, hangilerinin güvenilir olduğunu söyleyen birkaç hikaye var, sadece tahmin edebiliriz. İlk hikaye uzak zamanlar ile anne ve kız ailesini anlatıyor. Bir zamanlar küçük bir kız bir kağıda sıradan bir merdiven boyadı ve annesine bir resim vermek istedi. Kız resme sahip mutfağa gitti ve orada birkaç tane Çin kökenli bıçaklarının sıkıştığı ölü bir anne gördü.

Kız annesinin komşuları tarafından öldürülmesine karar verdi. Hangi sık sık ailelerini kırdı. Öfke ve nefret, kızı ele geçirdi, aynı bıçakla suçludan intikam almaya gitti. Çocuk birkaç kişiyi öldürdü, ardından mürettebatı vuruldu. Köylüler çocuğun cesedini buldular, kızın ellerini kesdiler ve vücudu terk edilmiş bir kuyuya attılar.

Ölümden sonra kız intikamına devam eder ve annesinin ölümüne katılmış olan herkesi öldürür. Ayrıca ruh, insanları vurup atan veya bir çocuğun cansız bedenini kuyuya gönderenleri cezalandırır. Ayrıca, kanlı Mary, merdivenleri sadece kağıt üzerinde değil, aynada tasvir edenlere de görünebilir. Son Mary öldürmez, bu insanlar tarafından çok korkar ve bazılarında ciddi kesintiler bırakır.

Böyle bir hikayenin yaygınlığına rağmen, ezoterik ve psişikler büyük bir güvensizlikle ilişkilidir. Diğer dünyadaki bilenlerin çoğu başka bir sürüme bağlı. Medyumlar, kanlı Mary'nin Mary I Tudor'dan başkası olmadığını öne sürüyor. Bu kadın aynı zamanda Maria Katolik veya Maria Bloody gibi takma isimlere sahipti.

Evde kanlı Mary neden olur

Günümüzde, birçok çocuk, bunu takip edebileceğinin farkında olmadan, temel bir eğlence ya da şaka gibi bir varlığı çağrıştırıyor. İnce dünyadaki hiçbir insanın, doğal görünüşte insanların önünde görünmek istemediğini ve her türlü şakacıdan önce her şeyden önce ortaya çıkacağını söylemeye değer.

Sadece Meryem çocuğa gelemez, ancak kanın ruhunda görünecek başka herhangi bir varlık, rakiplerini öldürmeye gerek yoktur çünkü ruh herkesin hissettiği korku kadar güçlü bir duygudan beslenir.

Peki bu varlığı nasıl çağırırsın?

  1. Bir mum kullanarak. Bu ritüel sayesinde, sadece bir mum ve karanlık bir oda kullanarak kanlı Mary diyebilirsiniz. Sadece bir mum yak ve aynaya yaklaş. Kanlı Mary'nin büyüsünü söyle. Yansımanıza bakmaya çalışın, fakat doğrudan içine değil, sanki içindeymiş gibi. Yüz özellikleriniz bozulmaya başladığında, ulusu sol omuzdan geçirin ve beklemeye devam edin. Bir süre sonra seçeceğiniz geleceğin yüzünü göreceksiniz. Yansımasının hareketini gözünüzün köşesinden dışarı doğru fark ederseniz, bu ritüeli acilen durdurmalısınız. Sadece "Bloody Mary, git başımdan" de. Işığı kapatmayın, mumu söndürmeyin, aksi takdirde Mary vücudunuza taşınır. Eğer ışığı keskin bir şekilde açarsanız, ruh evinizde yaşamaya devam edecek ve hayatınızı mahvedecektir.
  2. Bir ayna ve ruj yardımıyla. Başka bir ritüel ayna, mum ve ruj kullanımını içerir. Ruj yerine kan kullanmayın. Ayna kullanımıyla sihir kendi içinde son derece güçlüdür ve kan sadece bu tür törenleri güçlendirir. Bir ruj al, aynaya bir merdiven çiz, bir mum yak ve ışığı her yere söndür. "Bloody Mary, gel" de. Yakında uzaktaki adımların sesini duyabilir ve merdivenlerden yukarı koşan ve aynadan çıkmak isteyen bir siluet görebilirsiniz. Bu noktada, "Kanlı Mary, git başımdan" deyin. Zamanla ruhu kovalamak için vaktiniz yoksa, o zaman bedeninize doğru hareket eder ve sizi seyir camına gönderir. Böyle bir törenten sonra morluklar, hematomlar ve hatta kesikler görebilirsiniz.

Mary'yi evin dışına çağırmak

Bu ritüel yalnızca evlerde değil, aynı zamanda mesken olmayan binalarda ve açık alanlarda da gerçekleştirilebilir. Ayin için, al:

  • 5 mum;
  • kırmızı tebeşir;
  • beyaz tebeşir;
  • tuz.

Gece yarısı, seçilen yere gelin, tuz ya da beyaz tebeşirle etrafınızı çizin. Yanan mumları etrafınıza bir daire halinde yerleştirin. Dairenin etrafına kırmızı bir merdiven çizin ve yüksek sesle "Bloody Mary, bana gel, cevap ver" deyin. Bu cümleyi tam olarak üç kere söyleyin, ardından merdivenlerde kesinlikle bir kadın figürü göreceksiniz. Bir kadının elbiseleri kanla lekelenmiş olabilir, bunun sizi korkutmasına izin vermeyin.

Bu kadının yüzüne bakma, eğer onun gözlerine bakarsan, seni bir daha asla yalnız bırakmayacak. Ondan sonra ruhu geri gönder, işe yaramayacak. Hayalete cevaplayacağı bir soru sorabilirsin.

Cevaptan sonra Mary'den kurtulman gerekiyor. Bundan sonra, dönüşümlü olarak mumları söndürmeniz gerekir. Ruh kaybolduğunda, koruyucu çemberden çıkın ve gösterilen adımları hızla silin; aksi takdirde, Mary sadece onun için dünyasından kolaylıkla geri dönebilir.

Sonuç olarak

Pin
Send
Share
Send
Send