Rüya yorumu

Uyumluluk Tiger ve Rooster - hepsi zor

Pin
Send
Share
Send
Send


Tiger ve Rooster'ın uyumluluğu kolay değil. İlişki sorunları ortaya çıkacak, bu kaçınılmazdır. Ancak, ortakların duyguları yeterince güçlüyse ve her ikisi de aşk uğruna denemek istiyorsa, ayrılmaktan ve uzun süre birlikte kalmaktan kaçınabilir.

Genel özellikler

Tesadüfen bulunamazlar. Her ikisi de özellikle sevgiye ihtiyaç duyduğunda ve ciddi bir ilişki için tamamen hazır olduğunda kaderî bir tanıma ortaya çıkar. Yıldızların kendisi çiftleri tercih eder.

Ama tamamen kaderin iradesine güvenmemelisin. Sevgi, uyum, saygı ve karşılıklı anlayışla dolu güçlü ve istikrarlı bir birlik oluşturmak istiyorlarsa, ortaklar ilişkiler üzerinde ciddi şekilde çalışmak zorunda kalacaklar.

Onların karmik görevi birbirlerinin öğretmenleri olmak, birlikte gelişmek, çatışmaları birlikte çözmeyi öğrenmek, herhangi bir soruna çözüm önerileri bulmaktır. Yetkili öneriler almak için bir astrologu bile ziyaret etmeye değer.

Ortakların başa çıkması gereken birliğin eksileri şunlardır:

 • Kaplan, önemsemelerde boşa harcama isteksizliği. Küresel hedefler arıyor, kendisi için büyük sorunlar var ve iç ilişkiler onu pek önemsemiyor.
 • Horozun huzursuzluğu ve huzursuz doğası, çok şüpheli olabilir, ki bu onun sakinliğine ve dengesine çok sinir bozucuydu.
 • Horoz, halkın tanınması ve itibar kazanması için erdemlerini göstermeyi ve ertelemeyi seviyor. Bu, Tigger'i bu tür davranışları bencil olarak gören kendisinden uzaklaştırır.
 • Fakat Tiger'ın kendisi, sürekli olarak battaniyeyi kendine çekerek ilişkilerde son derece bencil olabilir.

Bu sorunların tümü çözülebilir, önemli olan ortakların ilişkiler üzerinde çalışmaya ve ortak mutluluğu birlikte ilerletmeye isteklileridir.

Kaplan adam ve horoz kadın

Bu, çekildiği bilinen iki karşıtın birliğidir. Ancak her şey başlangıçta göründüğü kadar yumuşak değildir. Romantik heyecan kaybolunca, ilişki bir dizi kavgaya ve anlaşmazlıklara dönüşecektir.

Böyle bir birliğin özelliği nedir:

 1. Ortakların farklı karakterleri, alışkanlıkları, yaşamla ilgili görüşleri, ilgi alanları ve dünya görüşü vardır. Bu ilişki nedeniyle çok sorunlu olacağına söz verdim.
 2. Bir adam seçilen birini kontrol etmeye çalışacaktır. Onu kendi iradesine tabi kılmak istiyor ama bunu yapmak imkansız. Kontrol girişimlerine, makul olmayan kıskançlık flaşları eşlik edecektir.
 3. Kadın oldukça tarafsız davranıyor. Akıllıdır, ancak bazen seçilen kişinin mizaçlı doğası nedeniyle öfkesini kaybedebilir. İlişkiyi kurtarmak için her ikisinin de muazzam miktarda çaba sarf etmesi gerekir.
 4. Ancak sonuç buna değer - alıştırma ve çatışma aşamasından sonra, uzun zamandır beklenen sınırsız sevgi, karşılıklı anlayış, saygı ve güven dönemi gelecek. Böyle bir çiftte her şey uyumludur. Evler her zaman rahat ve düzenli, içinde olduğu için keyifli bir rahat bir ortam var.
 5. Bir erkeğin ev misafirlerine ve gürültülü şirketlere tahammül edemediği tek şey. Sessiz aile akşamlarını tercih ediyor ve seçtiği kişi onunla arkadaş olmayı seviyor. Bu konuda bir uzlaşma bulmak ve katılıyorum gerekir.

Bütün hanehalkı önemsemeleri ve hane işleri, bir kadının omuzlarında yatar. Bu nedenle, bir insanın maddi refahtan sorumlu olması, seçtiği kişiyi onunla aynı düzeyde çalışmaya zorlamaması önemlidir. Para konusunda endişelenmeye başlarsa, yıllar geçtikçe sürekli baş ağrısı çeken tahriş olmuş ve bitkin bir kadına dönüşecektir.

Horoz erkek ve kaplan dişi

Böyle bir çiftte, ortaklar da oldukça güçlü bir şekilde farklılık gösterir, ancak bu onların güçlü ve sağlıklı ilişkiler kurmalarını engellemez. Birlikte gelişir, zayıflıkları etkisiz hale getirir ve erdemleri geliştirir. Sürekli birbirinden bir şeyler öğrenir. Son derece uyumlu bir çift.

Böyle bir birliktelik için tipik olan şey:

 1. Bir kadın, Horozun önceki seçimlerinin aksine, sevgilisinin baş döndürücü ve itaatsiz doğasını pasifleştirebilecek. Yemyeşil enerjisini doğru yöne yönlendirebilecektir. Bununla, farkına vardığı ve takdir ettiği çok şey başarabiliyor.
 2. İlişkinin kaderi, her şeyden önce, bir kadının kendini evliliğe ve eşine hizmet etmeye istekli olmasına bağlı olacaktır. Aynı zamanda, birisinin varlığında olumsuz duygular ortaya koyarken buna dayanamayan seçmenin ebedi olarak olumlu bir şekilde benimsenmesine uyum sağlayabilmesi de önemlidir.
 3. Birlikte çalışmaları istenmez, çünkü iş ilişkileri temelinde mutlaka çatışmalar ortaya çıkacaktır. Ve işleri kişisel yaşamla karıştıramazlar, meselelerde kavgalardan aileye duyguları aktarmak için değil.
 4. İdeal olarak, zamana sahip böyle bir birliktelik bir çift “ahlaksız” hale gelir - birbirlerine duyarlı olan ve karşılıklı anlayış için kelimelere ihtiyaç duymayan insanlar.

İlginç bir gerçek, her ikisinin de oldukça gelişmiş bir sezgiye sahip olmaları, hatta mistik yetenekleri bile olabilir. Bu tür çiftler ezoterizm alanında eğitici olabilir, yerine getirilmesini isteyebilir ve gerçekliğin aktarılmasını uygulayabilir.

Dostu uyumluluk

Arkadaşlık, Tiger ve Horoz arasındaki aşk ilişkisinden daha uyumlu olabilir. İsteyerek birbirlerine yardım ederler, zor durumlarda kurtarmaya gelirler, her zaman destek vermeye ve arkadaşça tavsiyelerde bulunmaya hazırdırlar.

Her ikisi de birbirinden çok şey öğreniyor. Böyle bir birlik, her ikisinin de muazzam gelişimine katkıda bulunur. Horoz daha sakinleşir, planlamayı öğrenir. Kaplan egoizmini kaybeder ve dünyaya açılır.

Böyle bir arkadaşlığın asıl meselesi, rekabet etmek değil, etkileşimde bulunmak, zor bir zamanda pes edebilmek. Korna dinlenmeyin, ancak ciddi bir şekilde suçlu göründüğü zaman bir arkadaşınızı dinleyin. Ve asla bir ortağın davranışlarını diğer insanlarla tartışmayın.

Her ikisine de özgü olan küçümseyen bir tavırla mücadele etmek önemlidir. Her seferinde belirli bir hareket yaparak durup arkadaşlığa zarar verip vermeyeceğini düşünmelisin.

Pin
Send
Share
Send
Send