Rüya yorumu

Bir kıza nasıl ulaşılır: etkili tavsiye adamları

Pin
Send
Share
Send
Send


Genellikle erkekler kızlarla iletişimde hatalar yapar, aşk ilişkilerini ustalıkla nasıl kuracaklarını bilemez. Başarı, hedefe ulaşmak için üzerinde çalışmanız gereken birçok faktöre bağlıdır. Aşağıdaki tüm ipuçlarını birçok kişi tarafından kanıtlanmıştır. Doğru kullanımları, kızla iletişimde olumsuz anlardan kaçınmaya ve yerini bulmasına yardımcı olacaktır.

Asıl görev bir kız bulmak değil, nasıl iletişim kurulacağını öğrenmek.

Kızlarla başarılı bir şekilde iletişim kurmak için, ruh eşini bulmak için hedefi baştan çıkarmak önerilir. Bir ilişki umuduyla kadın seks ile iletişim kurmaya başlamanız önerilir. Zamanla, kızların kendilerinin nasıl uzamaya başladıklarını ve buluşmaya başlamayı teklif ettiklerini fark etmek mümkün olacaktır.

Bu tavsiyeye uyarak, sadece kızların konumunun tadını çıkaramazsınız, aynı zamanda içsel hafifliği hissedebilirsiniz. Sonuca bağlı olmadan, eğlence en zevkli olacak.

Genellikle erkekler kızı kazanmak için her şeyi yapmaya çalışır ve onunla ilişki kurar. Bazı durumlarda, başarı gerçekleşir, ancak diğer çocuklar başarısız olur ve kendileri için nahoş zaman kalır. Aynı zamanda, kızın etkilenmesi gerektiğini düşünmeyen diğer erkekler de kadın cinsiyet arasında talep görüyor. Daha az sayıda erkek var, bu yüzden diğerlerinden sıyrılıyorlar ve kadınların dikkatleri onlara odaklanıyor.

Kızların özelliklerinden biri de yeteneklerini ve bilgilerini gösterme arzusudur. Diyalog sırasında fikrinizi ifade etmekten korkmamanız, aynı fikirde olmamanız veya basitçe itiraz etmeniz gerekir. Bu tür eylemler, katılımcıların yaklaşmaya başladığı bir oyuna dönüşür.

görünüm

Herhangi bir toplumda, kıyafetli bir kişiyle tanışın. Bir erkeğin sık sık duş almasının, ütülü kıyafet giymenin, tarak etmenin, vb. Gerekli olmadığı kanısında. Bu tamamen yanlış bir davranış. Bu tür erkekleri olan kızlar, başlangıçta ilgilerini çekmiş olsalar bile, etrafta olmaktan hoş olmazlar.

Görünümünde hangi değişikliklerin yapılması önerilmektedir:

 • Hijyen. Saçların, tırnakların, vb. Temizliğini izlemek için daima temiz olmalı, sık sık duş almalısınız.
 • Giyim. Kıyafet seçiminin kızın ilgisini büyük ölçüde etkilemesi. Adam henüz kendi tarzını bulamadıysa, güncel şeylerin güncel kombinasyonuna bakabilirsiniz. Zamanla, zevkle ve stil şekillenmeye başlayacak ve bu da kıyafetlerinizi ustaca seçmenize ve çekici görünmenize olanak sağlayacak.
 • Kas egzersiz Çocukluk çağındaki kızlar, bir erkeğin güçlü ve onu koruyabilmesi gerektiğini ortaya koydu. Vücudun fiziksel durumu da kızları çekmeye başlamak için önemlidir. Evde veya spor salonunda kas geliştirmeye başlayabilirsiniz. Zamanla, egzersiz programı bir alışkanlık haline gelecek ve sonuç daha ileri gitmek için motive olmaya başlayacaktır.
 • Arzuluyor. Artık görünümü değiştirmekle ilgili herhangi bir kısıtlama bulunmuyor, bu yüzden çevredeki insanlar sakince küpe, dövmeler, dreadlock'lar vb. İle adamlara tepki veriyor. Bütün bunlar görünüme belirli bir kişilik eklemenizi sağlıyor. İsterseniz aksesuarların kullanılması önerilir.

Çok hızlı bir şekilde, dışarıdan çekici bir erkekle tanışırken kızların bakış açısının nasıl değiştiğini fark etmek mümkün olacak.

eğitim

Toplantıdan önce çoğu erkek ilk önce kızlara gitmek için utangaçtır. Aynı kişi olduğu ve bir yabancıdan dikkatini çekmekten memnuniyet duyacağı anlaşılmalıdır. Tabii ki, kadın tarafından tanışmada da başarısızlıklar var, ama bu artık erkeklerin davranışlarına bağlı değil. Belki de o ruh içinde değildir, zaten bir ilişki içindedir, vb. Erkek kızlarla daha sık tanıdıkça, kendinden emin ve karizmatik hale gelir.

Tanışmadan önce, iletişimi olumlu yönde ayarlamak ve olumsuz düşüncelerden kurtulmak için tavsiye edilir:

 • “Beni reddedecek, bana ilgi göstermeyecek, benden hoşlanmayacak” = ›“ Yalnız, bu yüzden sıkılıyor. Onu neşelendirmeli, diyalog kurmalı, ortak çıkarlar bulmalı ve yürüyüşe çıkmalısın ”.
 • “Çok güzel, muhtemelen benden daha iyi bir erkek arkadaşa ihtiyacı var” = ›“ Acaba beni ilgilendirir mi, bu yüzden onu yürüyüşe çağırabilir miyim? ”

Düşüncelerdeki bu tür değişiklikler utançtan kaçınır ve tanıdıkça güven kazanır. Bu hemen kızı görecek ve inisiyatif alacaktır.

övgü

Kızlar iltifatlara bayılırlar, ancak içten olmaları ve görünümün bireysel özelliklerini vurgulamaları gerekir. Bir iltifat, hoş bir sesle, gamzelerle, tatlı bir gülümsemeyle, vb. İlişkilendirilebilir.

Çok sık bir eşlikçi almayın. Adamı dezavantajlı hale getirecek olan piyangoya götürebilir.

mizah

Kızlar inek erkeklerden hoşlanmaz. Adam sadece iyi görünmemeli, aynı zamanda mizahı zamanında kullanabilmelidir. Bu, iletişimi pozitif bir seviyede tutmanıza ve iyi vakit geçirmenize olanak sağlar.

Başarılı bir şakadan sonra bir kız sadece gülemez, aynı zamanda fiziksel bir temas gösterebilir. Kola hafif bir darbe veya itme olabilir. Bütün bunlar, kızın bir erkekle ilginç ve eğlenceli olduğu bir ipucudur.

İletişim sırasında yoldaşınızı her şeyden memnun etmemeli ve yaşamınız hakkında monoton bir şekilde konuşmamalısınız. Konuşma ciddi bir konuyla ilgili değilse, güzel bir kız arkadaşı kızdırmak ve diyaloglarda şakalar kullanmak önerilir. Kızlar mizah anlayışı olan erkekleri sever.

Kızlar kendileri hakkında konuşmayı sever. Bir erkeğin bir kız arkadaşı için dinleyebilmesi ve odaklanabilmesi önemlidir.

Konuşmadaki tüm dikkat kadın tarafına odaklanırsa, adam avantajlı bir konumdadır. Bu hatalardan, saçma ifadelerden, heyecandan, vb. Sakınmanızı sağlar. Diyalog sırasında, sadece dinlemek zorunda değil, aynı zamanda hikayeyi tam olarak ortaya çıkarmak için çeşitli sorular sormalısınız.

Eğer adam kıza odaklanırsa, gözlerinin içine bakar, düzenli olarak gülümser, bu kesinlikle onu ilgilendirir. Aklında, konuşmanın% 70-80'ini konuştuğu halde, büyüleyici karakter özellikleri için adamı övebilir.

Telefon numarası

Konuşma sona ererse, kızın telefon numarasını almalısınız. Bunu yapmak için, ayrılmak için herhangi bir bahaneyi kullanabilir ve ardından bir sonraki toplantılar için numara alışverişinde bulunabilirsiniz.

Genellikle, kızlar kendilerini mazeret etmeye başlar veya bahaneler icat eder. Bunu yapmak için etkili yöntemi kullanabilirsiniz:

 • Telefonu cebinizden çıkarmaya başlayın ve numaraların dikte edilmesini isteyin.

Kızın bundan sonra reddetmesi muhtemel değildir.

Ayrılmadan önce bir telefon görüşmesi yaparak telefon numarasının kontrol edilmesi önerilir. Pek çok kız yanlış numaralar veriyor, bu yüzden çağrı sadece numaranın doğruluğunu değil aynı zamanda daha fazla iletişim kurma isteğini de belirleyecek.

övgü

Toplantıda kızın görünümüne dikkat edilmesi önerilir. Elbette, bir saat yürüyüş yapmak için giyinmedi, bir elbise seçti, boyandı, vb. Adamın her şeyin onun için yapıldığını anlaması önemlidir. Takdir etmezse, kız negatife dönebilir.

Genel olarak kızı övebilir ve iltifatını bir şeye konsantre edebilirsin:

 1. "Vay ... Görüntün beni hoş bir sürpriz!"
 2. "Bu elbise gülüşüne mükemmel uyuyor."

Bu tür ifadeler kızın bütün yürüyüş boyunca zevkle parlamasını sağlar.

Ne konuşmamalı

İyi iletişimi sürdürmek için kaçınılması gereken kızlar ve erkekler arasında bazı tartışma konuları vardır. Temalar olumsuz ve nahoş duygulara neden olur:

 • Eski kızlar Önceki ilişkilerden bahsetmek, arkadaşı zorlar. Erkek arkadaşının hala eski kız arkadaşı için duyguları olduğunu, her şeyi geri vermek istediğini düşünebilir, ama onu sonsuza dek uzaklaştırdı, vs. Bu kızın erkeğe karşı olumsuz bir tavır almasına neden olacak, gözlerinde zayıf veya rüzgarlı görünecek.
 • Para. Sadece ticari kızlar bir adamın maaşını ve malını bilmek ister. Normal kızlar bunu dinlemekle ilgilenmez. Onu övünmek veya pozisyon almanın bir yolu olarak alabilir. En başarılı konu, gelecek planları, hedefleri ve amaçları hakkında yapılan bir konuşmadır.
 • Şikayetler. Adamdan gelen herhangi bir şikayet, kızın gözünde onu olumsuz bir şekilde aydınlattı.
 • Din. Bir kızın inancına zarar vermemek için din konusunun önlenmesi tavsiye edilir.
 • Politika. Siyasi ilişkiler konusu, her zaman başarılı bir şekilde bitmeyen bir anlaşmazlığa neden olabilir.

Fiziksel flört

Kızın sempatisini kontrol etmek için, adam hafifçe ona da dokunabilir. Küçük başlayabilirsiniz:

 • Toz partikülünü kızın saçlarından dikkatlice çıkarın, ardından yavaşça elinin arkasına boynuna dokunun.
 • Yanında oturuyorsanız, avucunuzu bacağının yanına hafifçe bastırarak hafifçe dokunmasını sağlayabilirsiniz.
 • Flört etmeye veya dalga geçmeye başlarsa eline dokunmaya çalış.

Kız fiziksel temastan hoşlandıysa, süresini uzatabilirsiniz. Reaksiyon negatifse, beklenmesi önerilir.

Karşılıklı fiziksel temastan sonra, öpücüğe gidebilirsiniz, bu da ilişkinin başlangıcı anlamına gelir.

Sonuç

Hangi sonuç yukarıdaki noktalara dayanarak özetlenebilir:

Videoyu izle: Kızlarla Konusabilecek 5 Konu Onerisi (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send