Rüya yorumu

İş ve para konusunda yardım için Wonderworker Nicholas'a dua

Pin
Send
Share
Send
Send


Sıklıkla Ortodoks inancını hatırlıyoruz; acil olarak paraya ihtiyacımız olduğunda, işyerinde sorunları çözme desteğini. Güçlü bir patron almak isteyenlerin çoğu, Aziz Nikolaos'un ikonuna yatkın. Bu Kutsal Olan'a yardım için dua, istek, ruhsal ve fiziksel şifa, iş dünyasında başarı, refah ve refahtan kurtuluşa giden yoldur.

Kutsal'ın mucizevi gücü ve manevi hayatı

Nikolay Mirlikiysky - Ortodoksluğun en saygınlarından biri. Bütün tapınaklarda, imgesi İsa Mesih ve Tanrı'nın Annesi'nin ikonlarının yanındadır. Kutsal Üçlü'nü oluştururlar.

Nikolai Ugodnik, 260 civarında Türkiye'de (Küçük Asya) doğdu. Ailesi oldukça zengindi ama en azından maddi servetle ilgileniyordu. Çocuk Kutsal Yazıları incelemekle ilgilendi ve dini edebiyat okumak için çok zaman ayırdı.

Aziz Nikolaos'un dünyayı deniz ve kara yoluyla gezmeyi sevdiği, bu nedenle tüm gezginlerin, gezginlerin, balıkçıların, denizcilerin, sürücülerin ve yürüyüşçülerin koruyucu azizi olduğu düşünülmektedir.

İyi bir eş ve anne olmayı hayal eden genç kızlar, kariyerlerinde başarı arayan erkekler, finansal bağımsızlık kazananlar, nakit sermayelerini korumak ve artırmak isteyen zengin işadamları savunmasına inanırlar.

Biyografisinden, Nikolai'nin insanları diriltdiği, çocukları hastalıklardan kurtardığı, fakir köylüleri yoksulluk ve harabeden kurtardığı ve ekilmesi için para bıraktığı durumlar var. Yardım etmeyi ve fakir kızları severdi. Böylece yıkılmış bir tüccarın kızlarının evlenmelerine yardımcı oldu. Geceleri talihsiz pencerelerin altına altın torbalarını atarak her çeyizi verdi.

Katoliklerin her yıl Noel hediyeleri veren Noel Baba'nın öncülüğünü düşünen Aziz Nikolaos'tur. O zamandan beri, insanlar kutsal kazançlara, iyi kazanç talep etmek, iyi işlerde destek, parasal kazanç, maddi refah, gelecek vaat eden işler ve diğer yararlar için gelir.

Bir süredir, Nicholas'ın kutsal kalıntıları, Adriyatik Denizi kıyısında bulunan sessiz İtalyan kasabası Bari'de tutulmuştur. Liman kenti Aziz Nikolaos adındaki Ortodoks Kilisesi tarafından yüceltilmiştir. Unutulmaz tarihlerde, Mucize-yapıcının kalıntılarını eğmek ve ona dokunmak, manevi güç kazanmak ve inançlarını güçlendirmek isteyen birçok hacı olacak.

Kutsal'ın yardımını nasıl isteyebilirim?

Büyük Şehit ile temas kurmak, dua etmenizi sağlar. Formülasyonda zihinsel, sözlü, özgür olabilir veya dua kitabına uygun olabilir. Özellikle de duyurulan dilekçeler kanonik biçimdedir.

Ne kadar sık ​​bir dua edersek, beynimiz o kadar olumlu bir şekilde programlanır. Ancak Nicholas tarafından duyulmak için, ezberlenmiş veya okunabilir bir metni telaffuz etmek yeterli değildir. Ne istediğinizi anlamalı ve hissetmeli, Yaradan'ın gücüne inanmalı, kendinize Tanrı'ya ve tüm Yardımcılarına güvenmelisiniz ve ifşa etmelisiniz.

Dua kitabını okumak içten inanç, azami rahatlama, sabır, tövbe gerektirir. Dünyevi kaygıları, zor yaşam koşullarını düşünmeyin, endişeleri unutun, üzüntü, üzüntü, kendinizden gelen olumsuz düşünceleri kaldırın ve Mucize İşçi ile iletişiminize tamamen dalın.

Dua kitabının metnini ezberlemek, ne hakkında konuştuğunuzu anlamak, aziz için himaye etmek ve dua kelimelerinin mucizevi gücüne inanmak yeterli değildir. Dualarınızı, düşen sorunları gidermeye yardımcı olan somut eylemlerle güçlendirin.

Yeni işlere gelince ve tüm iddialı planların kolayca çözülmesini sağlarsa, Tapınağa ziyaret gününde sadaka yapmak, borç para vermek, büyük alımlar yapmakta fayda yoktur. Dükkana gitmen, büyük faturalarla ödeme yapman gerekiyordu, böylece sana bir değişiklik yapılmıştı.

Yararlanıcı Nikolai ile iletişiminizi gizli tutun, onun yüz işlemcisinde aradığınızı yaymayın. Her şey ortaya çıkmaya başladığında başarı sevincini paylaşın: size yüksek ücretli bir pozisyon sunulacak, tüm zorluklar çözülecek, kalıcı bir para geliri kaynağı olacaktır.

Parasal sorunlar yaşayanlar için, Wonderwork'lü Nicholas'a yapılan bir dua, iş arayışı içindedir veya kendi işini açar, maddi refah hayalleri, istikrar ve refah hayalleri kurar:

Kutsal Yüzün dua kitabı ve mucizevi iktidarın beklentisi

Prelate Nikolay, gerçek hayranlarına büyük cömertliğe sahip ve ruhsal gücü ile refah, refah ve finansal istikrar sağlıyor. Fakat Wonderworker, tüm inananların dilekçesini kabul edebilir.

Molebens finansal faydaları yakalamak, bir amaç aramak, herhangi bir faaliyet alanında başarı, öncelikle günahtan kurtulmak, bazı kuralları uygulamak isteyenlerden duyulacaktır:

 • Haftada bir Ortodoks Kilisesi'ni ziyaret edin, servisi dinleyin, itiraf edin ve toplanın. Kiliseye devam etme, yaşam biçiminizi oluşturan alışılmış bir aktivite olsun;
 • Tanrı'nın emirlerini yerine getir (öldürme, çalma, zina yapma ...);
 • Büyüme için sadece maddi değil aynı zamanda manevi büyümeye çabalamak;
 • Tüketici ve eğlence yaşam tarzından kaçının, topluma ve yakın çevreye faydalı olun;
 • Akıllıca ve miras kalan parayı bilgelik ve takdirine bağlı olarak harcayın;
 • Cömert, duyarlı olmak, başkalarının acısını ve acısını kabul etmek;
 • Lord ve All Saints tarafından size gönderilen her şey için teşekkür edebilir. Dua ve İsa Mesih ve Tanrı'nın Annesi sayesinde tüm Kutsal Üçleme zaman ayırın;
 • Hafızasının günlerinde Aziz Nikolaos'u hatırlayın: 29 Temmuz doğum günü için, 6 Aralık (19) Büyük Şehit'in ölüm günüdür ve 9 Mayıs, Bari kentinin kalıntılarını edindiği gündür;
 • Sadece kendiniz için değil, aynı zamanda size çok yakın ve değerli olanlar için de sorun. Bu ruhsal gücünüzü güçlendirecek ve Yüce'nin daha hızlı duyulmasını sağlayacaktır.

Bir itiraz ve dilekçe, başkalarına zarar verme amacı olmamalıdır. İnananın maddi vasıta kazanma arzusu, sevgiyi güçlendirebilir, ailedeki uyumu, sağlığı geliştirebilir, gelişmeyi teşvik edebilir, aydınlanmayı, mutsuzluğu önleyebilir ve hatta hayatları kurtarabilecek iyi ve yapıcı bir amaç izlemektir.

Nerede dua edilir ve nasıl yapılır?

Nikolai Ugodnik, geleceğinizi ona emanet etme arzunuzu görüyor ve kesinlikle onu daha iyi hale getirecek. Bunun için her gün Azizler ile iletişim kurmanız gerekir. Tapınakta veya evde nerede dua ederseniz edin, bunu Ortodoks'a göre yapmak önemlidir:

 • Dua okunur, dizlerinde veya dizlerinde okunur;
 • Kadınlar, Kutsal Olan'a atıf yaparken başörtüsünü örter;
 • Hangisine inanmadığınızı sormayın;
 • En Yüksek'in herhangi bir etkisine güven ve kabul et;
 • Yeni hayatınızın aydınlık başlangıcına inanın, her güzel anınızda sevinin;
 • Geçmişin hakaretlerini bağışlayın ve şimdiki için minnettar olun.

En güçlü namaz sabah okunur. Öyleyse, kişi henüz dünyasal ilişkiler, karmaşık görevler, aile kaygıları ile dolu değildir. Kilise mumlarını yak, yüzünü kutsal suyla yıka, sakin ol ve rahatla. Ruhunuzu sıcaklık ve ışıkla doldurun, birbirinizi göreceğiniz için sevinin ve en iyi arkadaşınla sohbet et.

Nicholas Ugodnik'e yapılan günlük dua, insanın şans bulmasına, şans bulmasına, mali işlerde başarılı olmasına ve yeni bir işe girmede yardımcı olmasına yardımcı olur. Wonderworker maddi problemlerin çözümüne cevap verir. Bunu istemek yasaktır, ancak bazı koşullar hatırlanmalıdır.

Hoşuna gidenler için Nikolay Pleasant tarafından duymak kolaydır:

 • Maneviyatın üzerinde maddi yararlar yaratmaz. Büyümeye çalışın. Toplumun dayattığı klişeleşmiş mutluluğu takip etmeyin, gerçek arzularınızı hissetmeyi ve anlamayı öğrenin;
 • Başkalarına karşı cömert olun, başkaları için iyi işler yapın, isteyenlere az miktarda bağış yapın, başkalarının talihsizliklerine cevap verin;
 • Dürüst işlerle kazanılan kolay parayı peşinden koymayın, biriktirmeye ve arttırmaya çalışın. Mutlu bir gün için ertelemek, eski bir hayal, harika bir hedef. Planlarınız konusunda net olun ve ne kadar eksik olduğunuzu bilmek için fonları sayın;
 • Yeni yerleri ziyaret et, ilginç insanlarla tanış. Bu, bilincinizin ufkunu genişletecek, varolan değerlere ayarlamalar yapmanıza ve daha mutlu olmanıza yardımcı olacaktır. Sonuçta, Aziz Nicholas seyahat etmeyi severdi ve seyahatleri sırasında mucizeler yaratırdı.
 • Nikolay, elementlerin fatihidir ve her zaman cesaret, hırs, irade ve kararlılıkla takıntılı olanları destekleyecektir. Öyleyse ilerlemekten korkmayın. Her zamanki rahatlık alanından çıkan benzersiz bir deneyim, neşeli izlenimler, kendine güven, enerji, güç ve maddi zenginlik getirecek yeni fırsatların eşiğine;
 • Sık sık dua edin ve tüm Kutsal Patronlara En Yüksek'e teşekkür edin.

Özellikle kuvvetler, Kutsal'ın kuşak olduğu gün çalışmadaki yardım ve parasal iyilik için duadır. 19 Aralık'ta Aziz Nikolaos günü, Wonderworker'ın karşısında hizmete gelmeyi, itiraf etmeyi, temizlemeyi, koymayı ve ışık yakmayı unutma.

Bu harika tatilde, muamelelerden stok almalı, ailenizle kalp toplantıları düzenlemeli, sevinmeli ve şanslı bir yıldıza inanmalısınız. Avrupa'da, bugünlerde hediyeler vermek ve hediyelerle gelenekler yapmak gelenekseldir. Bu gün üzüntü ve üzüntüden kaçının, kimseyle kavga etmemeye ve boş anlaşmazlıklara, çelişkilere girmemeye çalışın.

Yaşamınıza refah ve şans getirmek için iyi bir işaret, bu gün başarılı ve müreffeh bir insanı ziyaret edecek. Bu gün ekmek veya para için kredi vermeyin. Küçük bir önemsemeyi bile alarak, gelecekte zararlara uğrayabilirsiniz.

19 Aralık'ta kadınlar ve kızlar giyinebilir, kendilerine bakabilir ve tatlılarla kendilerini şımartabilirler. Ev işleri yapmayın ve rutin işler yapmayın (eğer yapabilirseniz, günlük işleri bir kenara koyun).

Pin
Send
Share
Send
Send